Windows

Kā novērst File Explorer meklēšanu, kas nedarbojas sistēmā Windows 10?

Izmantojot tekstlodziņu, kas paredzēts lietojumprogrammā File Explorer (operētājsistēmā Windows 10), varat meklēt diskā saglabātos vienumus. Līdzīgi varat meklēt failus, kas saglabāti noteiktā vietā (neatkarīgi no iesaistītā direktorija). Šķiet, ka Microsoft nesenajā Windows atjauninājumā ir mainījis meklēšanas funkcijas programmā File Explorer.

Ko darīt, ja File Explorer meklēšana neatrod failus sistēmā Windows 10?

Pirmkārt, jums jānosaka, vai meklēšanas funkcijas kļūme jūsu datorā ir funkcija vai kļūda.

Ja meklēšanas funkcijas kļūme jūsu gadījumā ir funkcija, tad tas nozīmē, ka Microsoft veiktās izmaiņas funkcijā ir likušas jums domāt, ka funkcija nedarbojas (pat ja funkcija darbojas tieši tā, kā paredzēts).

Parasti, kad sākat rakstīt vaicājumu, Windows nolaižamajā izvēlnē parāda dažas opcijas. Meklēšanas rezultāti parādās gandrīz uzreiz. Tomēr, tā kā izmaiņas tika veiktas, iespējams, tagad jums būs jāievada vaicājums (pilnībā) un pēc tam jānospiež poga Enter (tastatūrā), pirms sistēma sāk rādīt attiecīgos meklēšanas rezultātus.

Tagad jūs, visticamāk, nesaņemsiet meklēšanas ieteikumus nolaižamās izvēlnes apgabalā. Ir viegli redzēt, ka uzlabotās Windows meklēšanas funkcijas nodrošina jauno meklēšanas pieredzi. Nu, jums varētu būt dažas sūdzības. Pirmkārt, liels skaits lietotāju ziņoja, ka Windows meklēšana tagad sasalst vai darbojas lēni.

Ja meklēšanas funkcijas kļūme jūsu gadījumā ir kļūda - ja Windows meklēšana vispār nedarbojas (neatkarīgi no tā, ko jūs darāt), tad, lai novērstu problēmu, jums ir jāveic dažas darbības. Kad meklēšanas funkcija nedarbojas pareizi vai ir bojāta, Windows ziņos, ka neviens vienums neatbilst jūsu meklējumam - pat tad, ja mēģināt atrast vienumu, kas pastāv jūsu datorā.

Par laimi, šajā ceļvedī mēs esam iecerējuši parādīt, kā novērst Windows 10 File Explorer meklēšanu, kas nedarbojas pareizi. Ejam.

Kā atrisināt File Explorer meklēšanu, kas nedarbojas sistēmā Windows 10

Efektivitātes labad, iespējams, vēlēsities sākt ar pirmo saraksta labojumu un turpināt pārējos risinājumus šajā secībā (veiciet procedūras, līdz problēma jūsu gadījumā tiek atrisināta).

 1. Pārveidojiet Windows meklēšanas rādītāju:

Lielākajai daļai problēmu, kas ietekmē Windows meklēšanas funkciju, ir kaut kas saistīts ar meklēšanas indeksu. Meklēšanas indekss atbilst strukturēto datu kopumam, kuru Windows iziet, kad jāatrod rezultāti konkrētam vaicājumam. Meklēšanas indeksam ir svarīga loma meklēšanas darbībās. Kad meklēšanas indekss ir uz leju, meklēšanas darbības cieš vai neizdodas pabeigt.

Lai novērstu meklēšanas rādītāja problēmas, jums jāuzdod Windows to atjaunot. Šīs darbības ir jāveic, lai veiktu darbu šeit:

 • Atveriet lietotni Palaist, datorā nospiežot (un turot) Windows logotipa pogu un pēc tam pieskaroties R burta taustiņam.
 • Kad parādīsies mazais logs Run, jums jāaizpilda teksta lodziņš ar šo kodu: exe shell32.dll, Control_RunDLL srchadmin.dll
 • Tagad, lai palaistu kodu, jums ir jānoklikšķina uz pogas Labi lodziņā Palaist lietojumprogrammu (vai arī ierīces tastatūrā pieskarieties pogai Enter, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).

Tagad tiks parādīts indeksēšanas opciju logs.

 • Noklikšķiniet uz pogas Papildu.

Tiks parādīts logs Papildu opcijas.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Failu tipi (lai tur nokļūtu).
 • Noklikšķiniet uz pogas Indeksa rekvizīti un faila saturs (lai atlasītu šo parametru).
 • Logā Papildu opcijas noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Šeit jums jānoklikšķina uz pogas Labi uz Indeksa atjaunošanas apstiprinājuma uzvednē.

Windows uzsāks failu indeksa atjaunošanas darbības jūsu datorā. Esiet pacietīgs, kamēr jūs pievēršat uzmanību procesam. Process var aizņemt kādu laiku.

 • Kad viss ir izdarīts, jums ir jāatver File Explorer un pēc tam palaidiet meklēšanas uzdevumu, lai pārbaudītu lietas.

Varat izmantot jebkuru izvēlēto vaicājumu - ja esat pārliecināts, ka meklējamais vienums atrodas jūsu datorā, kas nozīmē, ka Windows tas jāatrod.

Ja Windows ziņo Nekas nav atrasts kā meklēšanas rezultāts - ja meklēšanas funkcija atkal neizdodas -, jūs varat arī restartēt datoru, lai piespiestu veikt vairāk izmaiņu (neizpildītās izmaiņas), un pēc tam pārbaudīt lietas.

 1. Restartējiet Cortana procesu:

Cortana ir digitālais vai personīgais asistents, ko Microsoft ieviesa operētājsistēmā Windows 10. Ja izmantojat Cortana - vai ja palīgs ir aktivizēts lietošanai jūsu datorā, tā trūkumiem var būt kāds sakars ar meklēšanas funkcijas cīņu. Kļūdas vai neatbilstība Cortana kodā vai plašākā Windows operētājsistēmas vidē dažkārt izraisa asistenta darbības traucējumus un pārrauj citus procesus vai pakalpojumus.

Par laimi, jūs varat novērst problēmas, kas ietekmē Cortana, vienkārši restartējot funkcijas procesu. Lai to izdarītu, jums jāveic šīs darbības:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma Task Manager, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas (displeja apakšdaļā) un pēc tam atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks (no parādītā saraksta).

Varat arī izmantot šo atslēgvārda saīsni, lai veiktu to pašu: Ctrl + Shift + Esc.

 • Noklikšķiniet uz Papildu informācija - ja tiek parādīts logs Uzdevumu pārvaldnieks ar ierobežotu skatu.
 • Kad parādīsies pilns uzdevumu pārvaldnieka logs, cilnē Procesi ir jāveic aktīvie procesi.
 • Atrodiet Cortana, noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (logā Uzdevumu pārvaldnieks apakšējā labajā stūrī).

Windows tagad rīkosies, lai izbeigtu Cortana procesu.

 • Atveriet Cortana, izmantojot visus vēlamos līdzekļus.

Windows vēlreiz inicializēs asistenta procesu.

 • Tagad jums ir jāveic daži testi, lai apstiprinātu, ka meklēšanas funkcija ir atgriezusies normālā stāvoklī. Mēģiniet kaut ko atrast, lai redzētu, kas notiek.
 1. Restartējiet Windows meklēšanas pakalpojumu:

Windows meklēšanas pakalpojums ir pakalpojums, kas pārvalda svarīgas funkcijas meklēšanas funkcijas vārdā Windows operētājsistēmas vidē. Piemēram, tas liek meklētājprogrammas funkcijai veikt savu darbu (attiecīgajā laikā) un aptur (ja nepieciešams). Ja jums neveicas ar meklēšanas uzdevumiem sistēmā Windows, iespējams, kaut kas nav kārtībā ar Windows meklēšanas pakalpojumu.

Tāpat kā vairumam pakalpojumu Windows, arī restartēšanas darbība parasti ir pietiekama, lai novērstu pārkāpumus vai neatbilstības, kas to ietekmē. Veiciet šīs darbības:

 • Arī šeit vispirms ir jāatver lietotne Run. To var izdarīt vēlreiz, izmantojot Windows pogu + R burta īsinājumtaustiņu.
 • Šoreiz, kad parādīsies logs Palaist, tā tekstlodziņā ir jāievada Services.msc.
 • Noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist (vai piesitiet ierīces tastatūras pogai Enter).

Šoreiz pēc Windows izpildes koda parādīsies logs Pakalpojumi.

 • Tagad jums rūpīgi jāpārbauda logā uzskaitītie pakalpojumi.
 • Kad esat atradis Windows meklēšanu, jums ir jāveic dubultklikšķis uz šī pakalpojuma.

Tagad parādīsies logs Windows meklēšanas rekvizīti (vietējais dators).

 • Startēšanas veids ir jāiestata uz Automātisks. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un pēc tam izvēlieties Automātiski.
 • Jums arī jāpārliecinās, vai pakalpojums darbojas. Noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno Windows meklēšanas pakalpojuma konfigurāciju.
 • Tagad jums jāatstāj Pakalpojumu logs.
 • Tagad, izmantojot meklēšanas funkciju, ir jāveic jauns mēģinājums kaut ko atrast savā datorā.

Ja tā pati problēma atkārtojas, jums ir jārestartē dators un pēc tam jāpārbauda vēlreiz.

 1. Pievienojiet ietekmētās mapes sistēmas atļaujas (nedarbojas īpašs meklēšanas funkcijas labojums):

Ja jūs nevarat panākt, lai Windows iet cauri vienumiem konkrētā direktorijā jūsu sistēmas diskā - vai ja meklēšanas funkcija cīnās tikai tad, kad pārbaudāt sīkumus konkrētā mapē, jūs, iespējams, izmantojat sistēmas atļauju pievienošanu ietekmētajai vietai. Pievienojot mapei sistēmas atļaujas, jūs piešķirat Windows visas privilēģijas vai tiesības, kas tai nepieciešamas, lai darbotos šajā mapē.

Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai ietekmētajai mapei pievienotu sistēmas atļaujas:

 • Pirmkārt, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz iesaistītās mapes, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Parādītajā opciju sarakstā jums jāizvēlas Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts izvēlētās mapes logs Rekvizīti.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Drošība (lai tur pārietu).
 • Tagad lodziņā Grupas vai lietotāju vārdi ir jāiziet vārdu saraksts. Atrodiet sistēmu.

Ja sarakstā trūkst sistēmas, jums jānoklikšķina uz pogas Rediģēt, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, ierakstiet Sistēma tekstlodziņā (sadaļā Ievadiet objektu nosaukumus, lai atlasītu) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt nosaukumus.

 • Noklikšķiniet uz Sistēma, lai to izceltu vai atlasītu. Noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Tagad slejā Atļaut ir jānoklikšķina uz šo parametru izvēles rūtiņām: Lasīt un izpildīt, Lasīt un Sarakstu mapes saturu.
 • Noklikšķiniet uz pogas Labi. Turpiniet noklikšķināt uz pogas Labi, līdz katrs logs tiek aizvērts.
 • Tagad jums jāatgriežas File Explorer un pēc tam palaidiet meklēšanas uzdevumu mapē, kurā meklēšanas funkcija agrāk cīnījās vai neizdevās strādāt, lai redzētu, kas notiek šoreiz.
 1. Palaidiet meklēšanas un indeksēšanas problēmu novēršanas rīku:

Ja jums nav zināmi problēmu novēršanas rīki, tad jūs uzzināsiet, ka problēmu novēršanas rīki ir neticami noderīgas programmas, kas palīdz lietotājiem diagnosticēt un atrisināt problēmas Windows operētājsistēmas vidē. Dažādiem utilītprogrammām, iestatījumiem un konfigurācijām ir dažādi problēmu novēršanas rīki. Microsoft izstrādāja problēmu novēršanas rīkus, lai palīdzētu ar konkrētiem scenārijiem saistītās problēmās. Tāpēc traucējummeklētāji nav nekļūdīgi.

Tā kā jums vēl jāatrod veids, kā meklēšanas funkciju dublēt (parastajā darba stāvoklī), jums ir lietderīgi saņemt palīdzību no problēmu novēršanas rīka. Ņemot vērā problēmu, ar kuru pašlaik nodarbojaties, problēmu novēršanas rīks Meklēšana un indeksēšana ir problēmu novēršanas rīks, kas, visticamāk, jums kaut kādā veidā palīdzēs, tāpēc jums tas ir jāpalaiž.

Izpildiet šos norādījumus, lai palaistu meklēšanas un indeksēšanas problēmu novēršanas rīku:

 • Pirmkārt, lai nokļūtu Windows izvēlnē Sākt, jums ir jāpieskaras Windows pogai uz ierīces tastatūras (vai darbvirsmas ekrānā noklikšķiniet uz Windows ikonas, lai veiktu to pašu).
 • Tagad, lai atvērtu lietojumprogrammu Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz iestatījumu ikonas (ekrāna Sākuma ekrāna apakšējā kreisajā stūrī).
 • Kad parādās logs Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz Atjaunināt un drošība (galvenās izvēlnes ekrānā).
 • Tagad jums jāaplūko saraksts tuvu loga kreisās rūts zonai un pēc tam noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
 • Labajā pusē izvēlnē Traucējummeklēšana jums jāiziet pieejamo problēmu novēršanas rīku (vai problēmu novēršanas kategoriju) saraksts.
 • Atrodiet meklēšanu un indeksēšanu. Noklikšķiniet uz šī problēmu novēršanas rīka.
 • Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku (kas parādījās tikai nesen).

Tiks parādīts meklēšanas un indeksēšanas problēmu novēršanas logs.

 • Ja redzat Kādas problēmas pamanāt? ekrānā, tad jums ir jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas Faili neparādās meklēšanas rezultātos (lai atlasītu šo opciju).
 • Tagad jums ir jānoklikšķina uz pogas Nākamais.
 • Veiciet izcilus uzdevumus. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Pārraugiet procesu pēc iespējas labāk.

Ja viss izdosies, problēmu novēršanas rīks veiks nepieciešamās darbības, lai atrisinātu problēmas, kas jūsu gadījumā ietekmē meklēšanas funkciju. Iespējams, jums būs jānoklikšķina uz pogas, lai norādītu problēmu novēršanas rīkam piemērot labojumus. Vai arī jums, iespējams, būs jāpārbauda iesniegtās rezolūcijas vai ieteiktie problēmas risinājumi, kas nozīmē, ka jums būs jāpaveic daži darbi, lai viss būtu kārtībā.

Lai kas arī notiktu, pēc tam, kad viss, kas saistīts ar problēmu novēršanas rīku, ir paveikts, jums jāmēģina izmantot Windows meklēšanu, lai redzētu, kā šī funkcija tagad darbojas. Ja parādās tās pašas meklēšanas problēmas, jums ir jārestartē dators un pēc tam vēlreiz jāveic testi.

 1. Konfigurējiet datoru, lai izvēlētos noklusējuma lietotnes pēc protokola:

Dažiem lietotājiem izdevās atrisināt File Explorer meklēšanas nedarbošanās problēmu, konfigurējot savus datorus, lai izvēlētos noklusējuma lietotnes pēc protokola. Viņiem bija jāpārvietojas uz Iestatījumu izvēlni Lietotnes un tur bija jāveic daži darbi. Mēs vēlamies, lai jūs veiktu tādas pašas izmaiņas datora konfigurācijā, lai redzētu, vai jūs saņemat tādu pašu rezultātu.

Veiciet šīs darbības:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma Settings, nospiežot (un turot nospiestu) Windows pogu datora tastatūrā un pēc tam pieskaroties I burta taustiņam.
 • Pieņemot, ka ekrāns tagad ir logs Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz Lietotnes (galvenajā ekrānā).
 • Tagad jums jāaplūko loga kreisās rūts apgabals un jāiziet tur esošais saraksts. Noklikšķiniet uz Noklusējuma lietotnes.
 • Loga labās rūts apgabalā sadaļā Noklusējuma programmas jums jānoklikšķina uz saites Izvēlēties noklusējuma lietotnes pēc protokola.
 • Tālāk redzamajā ekrānā jums jāaplūko kreisās rūts apgabals, jāpārbauda, ​​vai ir pieejams Windows meklēšanas protokols, un pēc tam noklikšķiniet uz tā.
 • Labās rūts apgabalā jums jānoklikšķina uz Windows Explorer (lai atlasītu šo opciju). Tas būs viss.
 • Tagad jūs varat atstāt logu Iestatījumi.
 • Atveriet lietotni File Explorer un pēc tam meklējiet kaut ko, lai redzētu, kā viss notiek šoreiz.
 1. Pārreģistrējiet Cortana:

Mēs jau esam noskaidrojuši saikni starp Cortana trūkumiem un File Explorer meklēšanas problēmu. Šī procedūra tiek izmantota, lai mazinātu to neatbilstību vai pārkāpumu sekas, kas ietekmē Cortana. Kaut arī Cortana ir tikai digitāls palīgs, kas iebūvēts sistēmā Windows, tā procesa lietojumprogramma diez vai ir parasta programma.

Cortana nevar atinstalēt vai noņemt, izmantojot parastās standarta atinstalēšanas procedūras (vadības paneļa izvēlnē Programmas un funkcijas vai Iestatījumu ekrāns Lietotnes). Taisnības labad mēs vēlētos, lai jūs atkārtoti instalētu Cortana, lai novērstu tās problēmas. Šī iemesla dēļ mēs vēlamies, lai jūs pārreģistrētu Cortana, jo procesi, kas veido pārreģistrācijas darbību, ir diezgan līdzīgi tiem, kas tiek veikti parastās pārinstalēšanas uzdevumos.

Izpildiet šos norādījumus, lai pārreģistrētu Cortana:

 • Pirmkārt, jums ir jāpieskaras Windows pogai uz ierīces tastatūras (vai noklikšķiniet uz Windows ikonas, kas redzama darbvirsmas ekrānā).
 • Tips PowerShell tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai ātri veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šo vārdu kā vaicājumu.
 • Tiklīdz Windows PowerShell (darbvirsmas lietojumprogramma) parādās kā primārais ieraksts rezultātu sarakstā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas.
 • Atlasiet Palaist kā administrators.

Domājams, ka tagad parādīsies administratora PowerShell logs.

Ja nevarējāt palaist administratora PowerShell logu, izmantojot tikko aprakstītās darbības, jo, meklējot PowerShell, nekas netika parādīts, jums tas jādara šādi:

 • Ātri atveriet lietotni Palaist, izmantojot Windows pogu + R burtu kombināciju.
 • Pēc mazā Run loga parādīšanās teksta lodziņā jums jāievada šāds kods:

C: \ Windows \ System32 \ WindowsPowerShell \ v1.0

Jūs tiksit novirzīts uz noteiktu vietu File Explorer logā.

 • Tagad jūsu pašreizējā atrašanās vietā jāatrod PowerShell.exe un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Atlasiet Palaist kā administrators.

Tagad tiks parādīts administratora PowerShell logs.

Pieņemot, ka jūsu ekrānā tagad ir nepieciešamais PowerShell logs, jums jāturpina izpildīt šīs instrukcijas:

 • Ierakstiet šo kodu:

Get-AppXPackage -Name Microsoft.Windows.Cortana | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

 • Nospiediet pogu Enter uz sava datora tastatūras, lai piespiestu Windows izpildīt kodu.

Tas būs viss.

 • Aizveriet paaugstināto PowerShell lietojumprogrammas logu.

Tagad jums ir jāatver meklēšanas funkcija Windows sākuma ekrānā vai jāatver programma File Explorer un pēc tam jāmēģina tur kaut ko atrast. Ja meklēšanas uzdevums atkal neizdodas (tāpat kā iepriekš), jums ir jārestartē dators un pēc tam vēlreiz jāmēģina veikt to pašu uzdevumu.

 1. Konfigurējiet Windows, lai meklētu jūsu failu saturu:

Pēc noklusējuma, kad meklēšanas funkcija ir iespējota lietošanai, tiek paredzēts, ka Windows automātiski iziet cauri failu saturam. Faktiski jūsu dators ir ieprogrammēts, lai pārbaudītu lielu skaitu vienumu, lai tos indeksētu. Dažiem lietotājiem, kuri cīnījās ar meklēšanas funkciju, izdevās sakārtot lietas, sniedzot konkrētus norādījumus saviem datoriem, lai liktu Windows meklēt savu failu saturu.

Lai arī cik dīvaini tas varētu šķist, dažos gadījumos tas faktiski sniedza labus rezultātus. Tādēļ jums tas jādod iespēja. Procedūra (vai iesaistītais process) ir pilnīgi nekaitīgs, tāpēc jums nav ko zaudēt (pat ja operācija neizdara pietiekami daudz, lai datorā novērstu meklēšanas funkcijas problēmas).

Dari šo:

 • Pieņemot, ka atrodaties logā File Explorer, kurā mēģināt meklēt vienumus, jums jānoklikšķina uz View (tuvu loga augšdaļai).

Cilnes Skats parametri tagad būs redzami.

 • Noklikšķiniet uz Opcijas (loga augšējā labajā stūrī).

Tagad parādīsies logs Mapju opcijas.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Meklēšana (lai tur nokļūtu).
 • Noklikšķiniet uz lodziņa Vienmēr meklēt failu nosaukumus un saturu (tas var aizņemt vairākas minūtes).
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno mapju opciju konfigurāciju.
 • Aizveriet lietojumprogrammas logu File Explorer un citas aktīvās lietotnes.
 • Restartējiet datoru.
 • Atveriet lietotni File Explorer. Tagad jāmēģina kaut ko meklēt, lai redzētu, kas notiek.
 1. Lejupielādējiet un instalējiet Windows atjauninājumus:

Pastāv lielas izredzes, ka File Explorer meklēšana nedarbojas, un tā ir pilnībā saistīta ar kļūdām vai neatbilstībām Windows kodā. Visticamāk, ka Microsoft ir izdevis labojumus un labojumus, lai novērstu problēmas atjauninājumos vai jaunākās Windows versijās. Tomēr, tā kā jūsu dators vēl nav lejupielādējis un instalējis jaunākos Windows atjauninājumus, datorā trūkst būtisko ielāpu un labojumu.

Ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Windows 10, paredzēts automātiski meklēt, lejupielādēt un instalēt atjauninājumus (lielākoties), taču, iespējams, esat mainījis datora iestatījumus, lai liegtu tam strādāt ar atjauninājumiem bez jūsu atļaujas, vai arī kaut kas varētu būt salauzis automātisko atjauninājumu funkciju datorā. Šajā nolūkā mēs vēlamies, lai jūs uzdodat savam datoram manuāli pārbaudīt atjauninājumus.Pēc tam jums būs jāpalaiž un jāinstalē visi Windows atrastie atjauninājumi.

Izpildiet šos norādījumus, lai veiktu darbu šeit:

 • Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi, nospiežot (un turot nospiestu) Windows pogu uz ierīces tastatūras un pēc tam nospiežot I burta taustiņu.
 • Pieņemot, ka ekrāns tagad ir logs Iestatījumi, jums jānoklikšķina uz Atjaunināt un drošība (viena no galvenajā ekrānā redzamajām opcijām).
 • Tagad jums jāaplūko loga labās rūts zona. Sadaļā Windows atjaunināšana jums jānoklikšķina uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu uzdevumus, kas saistīti ar atjauninājumiem.

Jums jādara viss iespējamais, lai dators instalētu visus pieejamos atjauninājumus.

Kad esat pabeidzis Windows atjaunināšanas procesus - ja jūsu datoram vairs nav ko instalēt -, lai pabeigtu lietas, restartējiet datoru. Jums var nākties vairākas reizes atsāknēt datoru, kamēr sistēma Windows instalē atjauninājumus secīgās sesijās.

Kad esat pabeidzis visu, kas saistīts ar Windows atjauninājumiem, dators ir jāpalaiž parastajā Windows operētājsistēmas vidē. Jums jādodas uz darbvirsmu un pēc tam jāatver programma File Explorer. Kā parasti, jums jāpārbauda lietas, veicot meklēšanas uzdevumus, izmantojot zināmus vaicājumus, lai redzētu, vai tiek parādīti attiecīgie rezultāti.

PADOMS:

Ja vēlaties uzlabot operāciju vai uzdevumu veiktspēju datorā, iespējams, vēlēsities iegūt Auslogics BoostSpeed. Šī lietojumprogramma veiks augstākā līmeņa optimizāciju, veiks būtiskus remontdarbus un veiks citas veiktspējas uzlabošanas darbības, kas būs labvēlīgas jūsu datoram.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt File Explorer meklēšanas nedarbošanās problēmu Windows 10 datorā

Ja, mēģinot kaut ko atrast, jūsu dators joprojām cenšas (vai atsakās) parādīt attiecīgus rezultātus, jums ir jāizmēģina šie risinājumi un risinājumi, lai File Explorer Search nedarbotos mūsu gala sarakstā.

 1. Konfigurējiet Windows, lai indeksētu disku ātrai failu meklēšanai.
 1. Palaidiet dažus skenējumus, izmantojot SFC un DISM utilītprogrammas.
 1. Izveidojiet jaunu administratora kontu un izmantojiet to, lai pierakstītos savā datorā.
 1. Atsvaidziniet / atiestatiet Windows.
 1. Tīri instalējiet Windows.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found