Windows

Kā 2 minūtēs novērst olpair.com kļūdu?

Nesen Kodi lietotne ir kļuvusi par izvēlēto straumēšanas mediju daudziem lietotājiem, kuri meklē lētu risinājumu jaunāko televīzijas sēriju, filmu, dokumentālo filmu un cita veida vizuālo mediju skatīšanai un lejupielādei. Kad atvērtā avota straumēšanas multivides popularitāte pieaug, sāka pievērst uzmanību tam, vai lietotne un tās video avots tiešām ir droši lietojami. Ņemot vērā pašreizējo interneta stāvokli, kad drošības nepilnība ir tikai viena kļūdaina klikšķa attālumā, lietotājiem ir taisnība, ka viņi uztraucas.

Kodi lietotne internetā izvelk videoklipus no populārākajām straumēšanas platformām. Amazon Prime Video, Netflix, Crackle, Spotify, Hulu un citus var straumēt, izmantojot lietotni, padarot to par ērtu izvēli daudziem no tiem, kuri nevēlas tērēt naudu vienlaikus abonējot vairākas video straumēšanas platformas.

Kodi lietotne nodrošina video, mūziku, dokumentālās filmas utt., Izmantojot video mitināšanas vietnes. Neapšaubāmi vispopulārākais no tiem ir OpenLoad, lai gan Vshare un FlashX tiek izmantoti arī diezgan bieži. Šīs mitināšanas vietnes nodrošina pieprasītos videoklipus augstā kvalitātē, tas nozīmē, ka lietotājs var izbaudīt to, ko bauda tādu populāru straumēšanas platformu, kā, piemēram, Netflix, legālie abonenti, taču par nelielu vai bez maksas, izmantojot lietotni Kodi.

Paredzams, ka tas ir tikai vēl vairāk palielinājis lietotnes popularitāti. Ar versijām, kas pieejamas operētājsistēmā Windows, Android, televizora pierīcēm utt., Taču šajā rakstā mēs pievērsīsimies Kodi Windows lietotnei. Gan kā lietotne, gan kā pārlūka papildinājums Kodi lepojas ar lepnumu par vietu bezmaksas straumēšanas kopienas vidū.

Tāpēc, kad ziņojumos sāka parādīties kļūdas, ko izraisīja ļaunprātīga programmatūra, inficētas sistēmas un privātas informācijas zaudēšana lietotnes Kodi dēļ, tā nosūtīja lietotāju kopienu uz jautājumiem, kas saistīti ar lietotnes drošību un to, kā labāk rīkoties, saskaroties ar savienošanas kļūda. Kā jums pateiks veterāni Kodi lietotāji, jūs nevarat piekļūt OpenLoad mitinātajiem videoklipiem, ja vien vispirms neesat savienojis ierīci pārī.

Tādēļ šis raksts jums parādīs kā novērst Kodi kļūdu Olpair. Kad esat sapratis kodi kastes savienošanu pārī ar OpenLoad, varat brīvi un ērti skatīties un lejupielādēt vēlamo no OpenLoad resursdatora vietnes.

Kāpēc lietotāji vietnē Olpair.com saņem pāru kļūdas?

Sākotnēji Kodi lietotājiem nemaz nebija nepieciešams savienot ierīces pārī ar Olpair. Viņi tikko atrada jebkuru videoklipu, kuru vēlas noskatīties, noklikšķināja uz saites un sēdēja, kad sāka atskaņot pieprasīto straumi, kas mitināta OpenLoad. Parasti vietnei, piemēram, OpenLoad, nebūtu ne mazākās pretrunas: jo vairāk vietne tiek izmantota, jo vairāk cilvēkiem var parādīt reklāmas, uz kurām tā paļaujas, lai nopelnītu.

Tomēr drīz Kodi lietotne kļuva par OpenLoad kaitinošo avotu. Tā kā Kodi lietotāji izmantoja savas straumes bez pārlūkprogrammas, tas viņiem liedza veikt pareizu trafika pārskatu veidošanu pakalpojumā Google Analytics, kas, šķiet, ietekmēja viņu apakšējo līniju. Bez līdzekļiem, lai uzraudzītu straumētājus, kuri izmanto viņu serverus, kļuva grūti rādīt reklāmas un uzraudzīt arī tos, kuri izmanto viņu serverus. Kādu laiku straumēšanas resursdators bloķēja Kodi iespēju izmantot savus serverus. Lietotāji, kuri mēģināja skatīt vietnē OpenLoad ievietoto videoklipu, sāka redzēt šādus kļūdu ziņojumus:

Lai atskaņotu šo videoklipu, nepieciešama autorizācija. Apmeklējiet tālāk esošo saiti, lai autorizētu ierīces jūsu tīklā: //olpair.com, pēc tam noklikšķiniet uz Pāris.

Drīz tika izstrādāts kompromiss - Olpair.com.

Olpair ir OpenLoad Pair stenogrāfs. Kā norāda tās nosaukums, tas ļauj lietotājiem savienot pārī Kodi lodziņu ar vietni OpenLoad. Šādi uzvar visi. Lietotājs var straumēt to, ko vēlas, kamēr OpenLoad var veikt pareizu trafika pārskatu sniegšanu un arī savā platformā rādīt reklāmas.

Tomēr tieši tur abpusējie ieguvumi apstājas, ja ir ticība drošības ekspertu brīdinājumiem. Acīmredzot Olpair.com vietne ir iegulta ar kriptogrāfijas ieguves kodu, kas izmanto lietotāja skaitļošanas iespējas, kamēr viņi straumē multividi. Citiem vārdiem sakot, atrodoties vietnē Olpair.com, jūsu mašīna veic divas darbības: atskaņo multividi un iegūst kriptonauda citiem bez jūsu piekrišanas.

Kopā ar faktu, ka savienošanas process pats par sevi paver lietotāju drošības un privātuma ievainojamībai, Olpair.com kļūst par vietni, no kuras jāuzmanās. Pārī savienošanas laikā vietne savieno vietnes IP adresi ar datora IP adresi. Tādā veidā tā iegūst piekļuvi tādai informācijai kā jūsu atrašanās vieta, laiks un pārlūkošanas darbības.

Kā pasargāt sevi vietnē Olpair.com

Lai gan nav pierādījumu, ka šī informācija tiek izmantota ļaunprātīgiem mērķiem, tas nenozīmē, ka šādi privātuma pārkāpumi nepastāv. Ja satura straumēšanai jāizmanto šis nesējs, labāk sagatavoties, ievērojot piesardzības pasākumus.

 • Izmantojiet drošības programmatūru

Labākais veids, kā sevi pasargāt? Lai saglabātu sistēmas drošību, izmantojiet tādu pretvīrusu programmatūru kā Auslogics Anti-Malware. Tā kā ir iespējota 24/7 reāllaika aizsardzība, jūsu datora inficēšanās iespēja, apmeklējot vietni Olpair.com, kļūst maznozīmīga. Tas deaktivizēs jebkuru slēpto ļaunprātīgas programmatūras kodu vietnē un neļaus kriptonauda ieguves programmatūrai pārvērst jūsu mašīnu par improvizētu strādnieku.

Nemaz nerunājot par to, ka apmeklējot tādas vietnes kā Olpair.com, ir tik daudz novirzīšanas un uznirstošo logu, taču Auslogics Anti-Malware brīdinās jūs no visām apšaubāmajām vietnēm, uz kurām esat novirzīts, vienlaikus neļaujot tām automātiski lejupielādēt nolaupīšanas programmatūru savā sistēmā. vai instalējot to kā pārlūkprogrammas papildinājumu.

 • Izmantojiet VPN

Tā kā Olpair.com izmanto IP adresi, kuru esat viņiem devis, lai piekļūtu jūsu informācijai, varat tās pilnībā izmest no smaržas, piešķirot viņiem citu IP adresi, nevis savu. Tas ne tikai nodrošina, ka viņiem nav iespēju izmantot jūsu datus nekrietniem mērķiem, bet arī pasargā jūs no nevēlamiem juridiskiem atzarojumiem, izmantojot Olpair (un Kodi).

Izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN), jūsu IP adrese tiek aizsegta zem VPN ģenerēta dūmu aizsarga IP. Jūs varētu atrasties Austrālijā, kamēr no jūsu ierīces ģenerētais IP parāda Jaunzēlandes vai Amerikas adresi. IP dublikātā, protams, būs ietverta viltus informācija, kas jebkurai izsekošanas programmatūrai tādās vietnēs kā Olpair ir pienākums norīt āķi, auklu un nogremdētāju.

 • Nevajadzīgi neklikšķiniet uz Saites

Vēl viens solis ir neklikšķināt uz jebkuras sānu saites. Vienkārši koncentrējieties tieši uz savienošanas procesu un nedariet neko citu. Šīs saites ir ieprogrammētas, lai novirzītu jūs citur, un noklikšķināšana uz tām ir atvērts uzaicinājums ļaunprātīgai programmatūrai piekļūt jūsu datoram.

Visbeidzot, ja jūs varat, iztērējiet papildu naudu par abonementu jebkurai straumēšanas platformai, kurā tiek rīkota pārraide, kuru vēlaties skatīties. Jūsu satura izvēle šādā veidā varētu būt ierobežota, taču jūs iegūsiet mieru, kas rodas, zinot, ka jums nebūs jācīnās pret ļaunprātīgu programmatūru, nolaupīšanu un kalnrūpniecības mēģinājumiem.

 • Atspējojiet Olpair uznirstošos logus savā pārlūkprogrammā

Protams, jūs saņemsit uznirstošos logus no Olpair.com. Tā ir viena no cenām, kuras viņi pieņem, ka esat gatavs maksāt apmaiņā pret viņu piedāvātajiem pakalpojumiem. Jūs, protams, var atrast vienu vai divus uznirstošos logus šeit un tur. Tomēr, kad ik pēc piecām sekundēm jūs pārņem satura paziņojumi un pārlūkprogrammas uznirstošie logi, tas kļūst kaitinošs.

Lai atbrīvotos no nepatikšanām, vienkārši atspējojiet uznirstošos logus vietnei jebkurā izmantotajā pārlūkprogrammā, tad jūs vairs neuztraucaties. Lūk, kā to izdarīt pārlūkā Chrome:

 • Pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Chrome izvēlnes ikonas (trīs vertikāli punkti).
 • Noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 • Ritiniet uz leju iestatījumu lapu un noklikšķiniet uz Papildu, kad to atradīsit.
 • Pārejiet uz sadaļu “Konfidencialitāte un drošība” un noklikšķiniet uz “Vietnes iestatījumi”.
 • Noklikšķiniet uz “Uznirstošie logi un novirzīšana”.
 • Sadaļā “Atļaut” meklējiet vietni Olpair.com.
 • Ja vietne ir norādīta sarakstā, noklikšķiniet uz trim vertikālajiem punktiem blakus vietnes nosaukumam.
 • Atlasiet Bloķēt.
 • Ja vietne nav sarakstā, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, ierakstiet vietnes URL un noklikšķiniet uz Pievienot.

Kā novērst Kodi Pair kļūdu Olpair

To visu pateicis, šeit ir norādīts, kā rīkoties, ja, mēģinot izmantot Olpair.com, rodas kļūda.

 • Savienojiet ierīci pārī

Kā jau minēts iepriekš, jūs turpināsiet saņemt kļūdas Olpair, lietojot Kodi, ja jūsu ierīce nav savienota pārī. Olpair.com ir nepieciešama jūsu informācija, un tāpēc tā nedos jums piekļuvi OpenLoad, kamēr nenodrošināsiet to, lai tā varētu viegli iegūt šo informāciju. Pārī ir tieši tas.

Neuztraucieties, ja vien jums darbojas Auslogics Malware vai izmantojat labu VPN, jums par to nav jābaidās pārāk daudz. Ja vienlaikus izmantojat gan ļaunprātīgas programmatūras bloķētāju, gan VPN, tas ir daudz labāk.

 • Atveriet savu Kodi lietotni.
 • Atveriet pārlūkprogrammu un dodieties uz Olpair.com.
 • Pareizi atbildiet uz mīklu, lai pierādītu, ka neesat robots.
 • Atzīmējiet Pārī, lai savienotu ierīci pārī ar OpenLoad.

Kad tas ir izdarīts, varat straumēt vēlamo saturu, kas mitināts OpenLoad. Tomēr šis pakalpojums būs pieejams tikai četras stundas vienlaikus, ja esat bezmaksas lietotājs. Lai pastāvīgi piekļūtu OpenLoad, jums jāabonē apmaksāta dalība.

 • Atspējojiet Captcha lietotnē Kodi

Daži lietotāji apliecināja, ka Captcha opcijas atspējošana no Kodi lietotnes palīdzēja novērst autentifikācijas problēmas mitināšanas platformās, piemēram, OpenLoad. Ir vērts izmēģināt, ja nevarat atskaņot Kodi straumes, kas mitinātas šajā platformā.

 • Palaidiet lietotni Kodi.
 • Kreisajā pusē esošajā iestatījumu rūtī noklikšķiniet uz Papildinājumi.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz “Olpair add-on” un noklikšķiniet uz Settings.
 • Noklikšķiniet uz Atskaņošana.
 • Atrodiet slēdzi “Hosters with captcha” un izslēdziet to.

Tieši tā - kā noteikt pāra kļūdu Kodi. Tam vajadzētu izrādīties noderīgs tiem, kuri saņem atkārtotu kļūdu, mēģinot straumēt OpenLoad. Padomiem, kā sevi aizsargāt šajā vietnē, vajadzētu palīdzēt izvairīties no nopietnākām video mitināšanas vietņu briesmām.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found