Windows

Kā Win 10 ieslēgt Ultimate Performance Power plānu?

Microsoft izmanto atjauninājumus, lai atbrīvotu jaunas funkcijas, kas cilvēku ikdienas skaitļošanas uzdevumus padarīs ērtākus. Piemēram, tehnoloģiju uzņēmums, lai optimizētu sistēmas veiktspēju, ar Windows 10 2018. gada aprīļa atjauninājumu iekļāva enerģijas sistēmu “Ultimate Performance”. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, ko šī funkcija dara. Mēs arī parādīsim, kā iespējot Ultimate Performance enerģijas plānu operētājsistēmā Windows 10, ļaujot jums izbaudīt tā priekšrocības.

Kāds ir galvenais veiktspējas enerģijas plāns?

Tas, ko dara Ultimate Performance enerģijas plāns, ir uzlabot lieljaudas sistēmu veiktspēju. Tas ir paredzēts, lai samazinātu vai izslēgtu mikrolavences, kas saistītas ar sīkgraudainām enerģijas pārvaldības metodēm. Ja pamanāt nelielu kavēšanos starp brīdi, kad operētājsistēma atpazīst, ka aparatūras vienībai nepieciešama lielāka jauda, ​​un laiku, kad tā faktiski tiek piegādāta, rodas mikrolatnējums. Neatkarīgi no tā, cik kavēšanās ir īsa, tā joprojām var mainīt.

Ultimate Performance plāns ir izstrādāts, lai atbrīvotos no aparatūras aptaujas, ļaujot iekārtai vai perifērijai patērēt visu nepieciešamo enerģiju. Turklāt tas atspējo visas enerģijas taupīšanas funkcijas, lai uzlabotu veiktspēju. Tas nozīmē, ka, ja ierīce darbojas ar akumulatora enerģiju, tai pēc noklusējuma nav šīs opcijas. Galu galā šī funkcija patērē vairāk enerģijas, akumulatoru nogalinot daudz ātrāk.

Ir vērts atzīmēt, ka Ultimate Performance plāns vislabāk darbojas sistēmām ar aparatūru, kas nepārtraukti pāriet uz dīkstāvi. Tomēr, ja jūs vadāt spēli, iespējams, visa aparatūra darbojas kopā, lai izveidotu apkārtējo vidi. Vienīgais uzlabojums, ko redzēsiet, būs neliels kadru palielinājums sekundē pēc sākotnējās palaišanas. No otras puses, ja jūs izmantojat 3D dizaina programmu vai video redaktoru, kas jūsu aparatūrai laiku pa laikam rada lielu slodzi, uzlabojums būs acīmredzams.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāatceras, ir fakts, ka Ultimate Performance enerģijas plāns palielina jūsu operētājsistēmas patērētās enerģijas daudzumu. Tātad, ja plānojat iespējot šo funkciju savā klēpjdatorā, jums vienmēr jāuztur ierīce pieslēgta.

Kā iespējot operētājsistēmā Windows 10 Ultimate Performance Power Plan

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas.
  2. Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi, kas izskatās kā zobrata ikona.
  3. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, atlasiet Sistēma.
  4. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam opcijās noklikšķiniet uz Ieslēgt un miega režīmu.
  5. Sadaļā Saistītie iestatījumi noklikšķiniet uz Papildu enerģijas iestatījumi.
  6. Tiks parādīts jauns logs. Noklikšķiniet uz Rādīt papildu plānus, pēc tam atlasiet opciju Ultimate Performance.

Piezīme. Šī opcija var nebūt redzama šajā sadaļā, ja izmantojat klēpjdatoru.

Ātrs risinājums Lai ātri ieslēgtu «Galvenais veiktspējas enerģijas plāns Win 10», izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Ko darīt, ja Ultimate Performance Power Plan nav pieejams

Kā jau minējām, jaudas plāna opcija Ultimate Performance var nebūt pieejama dažās sistēmās, īpaši, ja izmantojat klēpjdatoru. Tomēr jūs joprojām varat iespējot funkciju, izmantojot komandu uzvedni vai PowerShell. Lai to izdarītu, jums jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
  2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrators) vai Windows PowerShell (Administrēšana).
  3. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
  4. Tagad nokopējiet zemāk esošo komandu un palaidiet to, izmantojot komandu uzvedni vai Windows PowerShell:

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

Ievades powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61.

Atverot logu Enerģijas opcijas, jūs varēsit redzēt opciju Ultimate Performance enerģijas plāns. No otras puses, ja jūs nolemjat atspējot funkciju, to vienmēr varat noņemt no lietotnes Iestatījumi. Tomēr atcerieties pārslēgties uz citu plānu, pirms to darāt. Pretējā gadījumā var rasties kļūdas.

Pro padoms: lai optimizētu datora ātrumu un veiktspēju, iesakām instalēt Auslogics BoostSpeed. Nevēlamie faili un citi nevajadzīgi elementi jūsu ierīcē var izraisīt arī jūsu mikrolatenci. Auslogics BoostSpeed ​​atradīs visus vienumus, kas var izraisīt traucējumus un ātruma samazināšanas problēmas. Tas atrisinās šīs problēmas, ļaujot jums izbaudīt ātrāku un efektīvāku datora veiktspēju.

Palaidiet Auslogics BoostSpeed, lai optimizētu datoru.

Ko jūs domājat par Ultimate Performance enerģijas plānu?

Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found