Windows

Kā manuāli iestatīt ģeogrāfisko atrašanās vietu pārlūkprogrammā Google Chrome?

Google Chrome dažādu iemeslu dēļ, iespējams, mēģinās izsekot jūsu datora atrašanās vietai. Piemēram, dažas vietnes ir veidotas kā skripti, lai sniegtu atšķirīgu saturu atkarībā no tā, kur fiziski atrodas persona, kas piekļūst vietnei. Tāpat noteiktas biznesa tīmekļa vietnes mārketinga nolūkos mēģina apkopot atrašanās vietas datus no apmeklētājiem. Daudzi reklāmdevēji ir ieinteresēti uzzināt, vai konkrēta reklāmas kampaņa dara pietiekami, lai piesaistītu apmeklētājus no noteiktas pasaules daļas (vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas).

Iepriekš minēto (un citu) iemeslu dēļ Google Chrome (tāpat kā lielākā daļa mūsdienu pārlūkprogrammu personālajos datoros) un vietnes (vai tīmekļa pakalpojumi) dara visu iespējamo, lai iegūtu atrašanās vietas datus, izmantojot visus iespējamos līdzekļus vai metodes.

Kā Chrome zina vai nosaka manu atrašanās vietu?

Chrome (vai jebkuram tīmekļa pārlūkam vai tiešsaistes pakalpojumam) vienkāršākais veids, kā noteikt jūsu atrašanās vietu, ir jūsu IP adrese, kas gandrīz vienmēr ir publiska vai pieejama. Unikāls ciparu kopums veido IP adresi. IP adreses tiek izmantotas, lai identificētu katru datoru, kas savienots ar tīklu vai internetu. Tomēr bez IP adresēm ir zināmas arī citas lietas, kas atdala lietotāju atrašanās vietu.

Dažas pārlūkprogrammas mēdz izmantot tuvumā esošos WIFI tīklus, lai trīsstūrveidotu ierīču atrašanās vietu, it īpaši (vai pat), ja IP adrese nav iesaistīta. Jūs, iespējams, varētu to apiet, datorā izslēdzot WIFI un Bluetooth, taču maz ticams, ka jūs to darīsit - jo jums, iespējams, ir nepieciešama viena no šīm tehnoloģijām (vai pat abām).

Datorā trūkst GPS, tīkla triangulācijas un citu standarta tehnoloģiju komponentu, kurus viedtālruņi izmanto, lai nodrošinātu precīzus atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus, taču tas joprojām veic pienācīgu darbu, kad jānoskaidro, kur atrodaties. Windows 10, piemēram, ir paredzēts, lai atrašanās vietas noteikšanai izmantotu datus no Wi-Fi pozicionēšanas un interneta protokola (IP).

Ja jūs dzīvojat lielā pilsētā, sniegtie atrašanās vietas rezultāti, visticamāk, būs pietiekami tuvu reālajam. Ja jūs dzīvojat ārpus metro rajoniem (vai attālā pilsētā), iespējams, viss ir izslēgts ar piekļuvi atrašanās vietai datorā. Tādā gadījumā, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā mainīt atrašanās vietu pārlūkā Google Chrome, lai jūsu pārlūkprogramma nodrošinātu precīzu informāciju par tīmekļa pakalpojumiem par atrašanās vietu.

Taisnības labad jāsaka, ka ir citi iemesli vai problēmas, kuru dēļ jūs varētu izlemt mainīt savu atrašanās vietu vai piespiest Chrome pārtraukt ziņot par jūsu atrašanās vietu. Vai pat varat uzdot Chrome ziņot par nepareizu atrašanās vietu. Piemēram, jums, iespējams, būs jāpārliecina TV vietne, ka jūs pašlaik piekļūstat tās vietnei no reģiona, kur tai ir tiesības vai licence parādīt jums noteiktu televīzijas vai filmu saturu.

Šajā ceļvedī atradīsit visas atbildes / risinājumus uz ģeogrāfiskās atrašanās vietas jautājumiem / jautājumiem. Ejam.

Kā mainīt atrašanās vietu pārlūkā Google Chrome; Kā paslēpt atrašanās vietu pārlūkā Chrome

Izpildiet tālāk norādītās procedūras, lai atrastu to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

  1. Izslēdziet atrašanās vietas kopīgošanu pārlūkā Chrome:

Ja vēlaties vairs nerādīt tos uznirstošos logus vai uzvednes, kurās vietnes pieprasa jūsu atrašanās vietu - tā kā jūs nevēlaties, lai viņi zinātu, kur atrodaties -, pārlūkā Chrome ir jāizslēdz atrašanās vietas izsekošanas funkcija. Šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai konfigurētu Chrome lietotni, lai pārtrauktu vietņu atrašanās vietu datu sniegšanu:

  • Pirmkārt, jums ir jāaktivizē tīmekļa pārlūkprogramma, noklikšķinot uz lietojumprogrammas ikonas (kas, iespējams, atrodas jūsu uzdevumjoslā) vai programmas saīsni (kas, iespējams, atrodas uz darbvirsmas).
  • Pieņemot, ka Chrome logs ir atvērts, jums jāaplūko tā augšējā labajā stūrī un pēc tam jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas (veidota no trim vertikāli izvietotiem punktiem).
  • Parādītajā sarakstā jums ir jānoklikšķina uz Iestatījumi.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz Chrome iestatījumu ekrānu vai izvēlni (jaunā cilnē).

  • Tagad jums jāritina uz leju līdz pašreizējās lapas apakšai un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu.
  • Paplašinātajā izvēlnē Konfidencialitāte un drošība jums jānoklikšķina uz Vietnes iestatījumi.
  • Izskatiet vienumus sadaļā Atļaujas un pēc tam noklikšķiniet uz Atrašanās vieta.
  • Noklikšķiniet uz pogas Jautāt pirms piekļuves (ieteicams), lai to atceltu.

The Jautājiet pirms piekļuves parametrs pazudīs. Bloķēts tagad būs klāt.

  • Aizveriet iestatījumu ekrānu vai izvēlni un pēc tam restartējiet pārlūku Chrome.

Jaunā Chrome konfigurācija neļaus vietnēm uzzināt, kur atrodaties.

  1. Piespiest Chrome izmantot citu atrašanās vietu:

Ja jūs šeit ieradāties, lai uzzinātu, kā viltot ģeogrāfisko atrašanās vietu pārlūkprogrammā Google Chrome, šeit norādītā procedūra ir paredzēta jums. Ja vietne ir nolēmusi zināt, kur atrodaties, jūs varētu arī sniegt tai nepatiesu informāciju. Ja tīmekļa vietne ir veidota tā, lai neļautu redzēt reģionālos jaunumus vai statisku tīmekļa saturu, kad neatrodaties noteiktā vietā, varat piespiest pārlūku Chrome informēt lapu, ka atrodaties ideālā vietā.

Jums labāk ir viltot savu atrašanās vietu, izmantojot VPN - it īpaši, ja vēlaties piekļūt saturam, kas ir ierobežots jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ, taču pārlūkā Chrome joprojām tiek izmantoti viltus procesi neatkarīgi no tā, cik pamata tie varētu šķist. Tomēr mums jābrīdina, ka pārlūkā Chrome atrašanās vietas viltošana ir īslaicīga. Ietekme nebūt nav ilgstoša. Katru reizi, kad palaižat pārlūku Chrome vai sākat jaunu pārlūkošanas sesiju, jums būs jāveic attiecīgie uzdevumi, lai viltotu savu atrašanās vietu.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jums jāievēro, lai norādītu pārlūkam Google Chrome izmantot citu atrašanās vietu:

  • Pirmkārt, jums jānosaka vieta, kuru plānojat izmantot. Kopējiet vietas koordinātas.
  • Ja vēlaties tikai, lai pārlūks Chrome vietnēm piegādā nepareizus atrašanās vietas datus - it īpaši, ja drošība vai konfidencialitāte ir jūsu galvenā prioritāte -, varat izmantot nejaušu koordinātu kopu. Mēs zinām arī vairākas vietnes, kas lietotājiem nodrošina izlases koordinātas, tāpēc, iespējams, vēlēsities tās pārbaudīt, lai kaut ko iegūtu.
  • Ja vēlaties, lai pārlūks Chrome ziņotu vietnēm, ka atrodaties noteiktā apgabalā, jums jāsaņem apgabala koordinātas. Lai iegūtu koordinātas jebkurai atrašanās vietai, varat izmantot pakalpojumu Google Maps.
  • Atveriet lietotni Chrome, noklikšķinot uz lietojumprogrammas saīsnes (kas, iespējams, atrodas jūsu uzdevumjoslā) vai programmas saīsnes (kas gandrīz tiek garantēta jūsu darbvirsmā).
  • Pieņemot, ka esat atvēris Chrome logu, jums ir jāizmanto šis īsinājumtaustiņš, lai ātri piekļūtu izstrādātāja rīkiem: Ctrl + Shift + I. burts.

Ir paredzēts, ka pārlūkā Chrome tiek parādīta izstrādātāja konsole.

  • Nospiediet tastatūras pogu Escape. No parādītā mazā saraksta jums jāizvēlas Sensori.
  • Lai redzētu pieejamās opcijas, jums jānoklikšķina uz nolaižamās izvēlnes Ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Izvēlieties Pielāgota atrašanās vieta.
  • Atbilstošajos laukos ievadiet platuma un garuma koordinātas.
  • Atsvaidziniet lapu. Tam vajadzētu būt visam.

Ja vēlaties pārbaudīt jauno atrašanās vietas konfigurāciju, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā, varat turpināt, izpildot tālāk sniegtos norādījumus.

  • Atveriet Google Maps vai līdzīgu karšu pakalpojumu vai vietni tīmeklī. Pārbaudiet tur norādīto atrašanās vietu.

Google Maps nav paredzēts ziņot, ka esat mājās. Arī tajā nedrīkst parādīt pēdējo zināmo atrašanās vietu. Tam vajadzētu būt nullei pozīcijās, kas atbilst iepriekš iestatītajām koordinātām.

  1. Lai viltotu savu atrašanās vietu, izmantojiet konkrētu Chrome paplašinājumu.

Varat manuāli mainīt savu atrašanās vietu tik reižu, cik vēlaties (vai nepieciešams), taču, iespējams, vēlēsities iegūt pārlūkprogrammas paplašinājumu, lai to atvieglotu. Mēs zinām daudzus Chrome paplašinājumus, kas šeit var paveikt darbu. Location Guard ir viens no tiem. Šeit mēs esam iecerējuši parādīt, kā iestatīt Location Guard sistēmā Windows 10 pārlūkprogrammā Google Chrome.

Izmantojot atrašanās vietas apsardzi, pārlūkā Chrome varat pievienot troksni savai atrašanās vietai, lai nodrošinātu jūsu privātuma aizsardzību. Jūs varat arī izmantot paplašinājumu, lai iegūtu pietiekami labas atrašanās vietas priekšrocības un saistītos pakalpojumus. Piemēram, ja vēlaties redzēt vietējās ziņas par savu pilsētu vai precīzus laika apstākļu datus par konkrētu jūsu štata daļu, tad jūs varat sasniegt izvirzīto mērķi, reālajai vietai pievienojot noteiktu daudzumu trokšņa.

Parasti, kad atrašanās vietai tiek pievienots “troksnis”, tas kompensē mazas vietas atrašanās vietas datus, kas nozīmē, ka par atrašanās vietu tiek ziņots vispārīgāks reģions. Nu, tas var būt laba lieta noteiktos scenārijos. Location Guard ļauj lietotājiem izvēlēties arī no trim privātuma līmeņiem (parasti ar atšķirīgu “trokšņa” līmeni ziņotajā vietā). Projekciju šeit var konfigurēt, pamatojoties uz katru vietni.

Tādēļ jūs varēsiet konfigurēt pārlūku Chrome, lai dažādās vietnēs sniegtu dažādas precizitātes informāciju par atrašanās vietu (pamatojoties uz jūsu vajadzībām vai to, ko vēlaties sasniegt). Piemēram, jūs varat izlemt piespiest pārlūku Chrome sniegt ļoti precīzu informāciju par atrašanās vietu iepazīšanās vietnei (ja vēlaties iepazīties tikai ar cilvēkiem, kas dzīvo jūsu reģionā), vienlaikus uzdodot tai pašai pārlūkprogrammai padot neprecīzu informāciju avīžu lasītājam (ja jūs to nedarāt vēlaties ziņot par savu pašreizējo atrašanās vietu).

Izpildiet šos norādījumus, lai instalētu un izmantotu Location Guard:

  • Pirmkārt, jums jāatver Google Chrome un pēc tam jādodas uz Chrome interneta veikalu.
  • Ievade Vietas apsardze Chrome interneta veikala galvenās lapas tekstlodziņā un pēc tam nospiediet taustiņu Enter, lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
  • No atgrieztajiem rezultātiem jums jānoklikšķina uz Location Guard.
  • Pieņemot, ka tagad atrodaties Location Guard galvenajā lapā, jums jānoklikšķina uz pogas ADD TO CHROME (loga augšējā labajā stūrī).

Chrome tagad strādās, lai instalētu paplašinājumu Location Guard.

  • Kad Chrome ir pabeidzis Location Guard instalēšanu, jums jānoklikšķina uz paplašinājuma ikonas (kurai tagad jābūt redzamai rūts tuvumā Chrome loga augšdaļai).
  • Noklikšķiniet uz Opcijas.

Opcija izvēlne tiks atvērta jaunā cilnē.

  • Ja vēlaties, lai pārlūks Chrome vienmēr ziņotu par noteiktu atrašanās vietu (kā vietu, kur atrodas jūsu dators), jums jānoklikšķina uz Fiksētā atrašanās vieta.
  • Tagad jums ir jāvelk atrašanās vietas marķieris, lai tas atbilstu vietai, kuru plānojat izmantot.
  • Šeit jūs varat aizvērt izvēlnes Opcijas cilni un pēc tam doties uz vietni vai vietni, kurai vēlaties piekļūt.
  • Atsvaidziniet skatā esošo lapu. Noklikšķiniet uz ikonas Location Guard (kurai jābūt Chrome loga augšējā labajā stūrī).
  • Parādīto opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Iestatīt līmeni [NameOfWebPageHere].
  • Noklikšķiniet uz radiopogas Izmantot fiksētu atrašanās vietu, lai izvēlētos šo parametru.
  • Tagad varat aizvērt paplašinājuma izvēlni.

Jūsu atrašanās vieta tagad ir jāmaina uz norādīto reģionu vai vietu. Lai apstiprinātu lietas, iespējams, vēlreiz būs jāatsvaidzina lapa.

  1. Viltojiet savu atrašanās vietu, izmantojot VPN:

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir viegli labākā metode, kā mānīt vai slēpt jūsu atrašanās vietu (pat tīmekļa pārlūkprogrammās). VPN sniegtā pakalpojuma rezultātā iegūtais risinājums ir pastāvīgs. VPN iestatīšana nodrošina arī citas priekšrocības, piemēram, šifrēšanu, jo visa pārraidītā tīmekļa trafika tiks šifrēta. Ja jūs vēlaties apiet savu ISP vai valdības uzraudzību, jums jāizmanto VPN.

Visi lielākie VPN nodrošinātāji ļaus jums viltot savu atrašanās vietu pārlūkā Chrome vai pat jebkurā lietojumprogrammā. Parasti tie nodrošina atbalstu visām esošajām ierīcēm un platformām - neatkarīgi no tā, vai sērfojat tīmeklī mobilajā ierīcē vai darbvirsmā (vai neatkarīgi no platformas, kurā izmantojat internetu).

VPN, iespējams, neļauj jums norādīt precīzu atrašanās vietu, izmantojot to pašu formātu vai metodes, kuras atļauj GPU spoofing lietotnes, taču jūs varēsiet mainīt savas valsts atrašanās vietu (kas ir vissvarīgākā problēma).

Ja jūs vēlaties apmānīt cilvēkus domāt, ka dzīvojat tieši blakus, atrašanās vietas izkrāpšanas procedūras veikšana, izmantojot VPN, visticamāk, nebūs jums labākā iespēja. Tomēr, ja jums ir nepieciešams apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un aizsargāt savu identitāti tiešsaistē, VPN ir labākais rīks vai iestatījums.

  1. Bloķēt WebRTC noplūdes:

Ja jūs plānojat maldināt vai slēpt savu atrašanās vietu, jums, iespējams, būs jāapsver WebRTC noplūdes - jo šis faktors var kaut ko atdot. WebRTC - kas nozīmē Web reāllaika komunikāciju - ir intuitīva tehnoloģija (vai ietvars vai standarts), kas nodrošina pārlūkprogrammām un lietojumprogrammām reāllaika komunikācijas iespējas, izmantojot vienkāršas API.

WebRTC ir iebūvēts mūsdienu populārākajās pārlūkprogrammās vai operētājsistēmu platformās, piemēram, Chrome no Google, Firefox no Mozilla, IOS no Apple, Android no Google un tā tālāk. Pārlūkprogrammas savā starpā sazinās (audio un video ziņā), izmantojot WebRTC. WebRTC ir diezgan noderīgs, taču daži ar to saistītie trūkumi kaitē jūsu tiešsaistes privātumam.

WebRTC noplūdes liek jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai atklāt jūsu reālo IP adresi vai atrašanās vietu pat tad, ja izmantojat VPN. Tagad jums varētu būt jautājums, kā WebRTC izdodas noskaidrot jūsu pareizo IP adresi, kad jums jau ir konfigurēts VPN, lai krāptu vai slēptu jūsu atrašanās vietu.

Nu, WebRTC izmanto ICE (Interactive Connectivity Establishment) protokolu, lai atklātu jūsu reālo IP. Turklāt tajā tiek izmantoti arī STUN / TURN serveri, kas spēj skatīt jūsu IP adresi (tāpat kā vietnes var).

Tīmekļa pārlūkprogrammās esošais kods ļauj viņiem ieviest WebRTC tādā veidā, kas atvieglo pieprasījumu nosūtīšanu uz STUN serveriem, kuriem pēc tam ir paredzēts atgriezt jūsu vietējās un publiskās IP adreses. Pieprasītie rezultāti ir pēc iespējas pieejamāki, jo tie ir JavaScript. Jums jāsaprot, ka WebRTC noplūde diez vai ir problēma ar jūsu izmantoto VPN pakalpojumu, bet gan problēma ar tīmekļa pārlūkprogrammu, kuru izmantojat, lai sērfotu tīmeklī.

Jums jāatrod veids, kā tikt galā ar WebRTC noplūdēm. Ja jūsu IP adrese izpaužas - it īpaši, ja esat izveidojis savienojumu ar VPN pakalpojumu, tad valdībai var būt viegli jūs izspiegot vai arī jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam varētu izdoties izsekot jūsu darbībām tiešsaistē. Uzbrucēji, iespējams, varēs apskatīt un izmantot jūsu slepenos datus. Citiem vārdiem sakot, ja WebRTC noplūdes netiek pārbaudītas, VPN izmantošanas mērķis (pirmkārt) tiks pārspēts.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju WebRTC aizsardzību iestata standarta lietojumprogrammās, kuras viņi piedāvā saviem klientiem, taču iestatīšana galvenokārt attiecas tikai uz VPN lietotnēm, kas nozīmē, ka tā netiek pārnesta uz pārlūka platformu. Daži virtuālā privātā tīkla pakalpojumu sniedzēji veic papildu jūdzes, lai savos paplašinājumos nodrošinātu WebRTC aizsardzību pret noplūdēm, ko lietotāji mudina instalēt savās tīmekļa pārlūkprogrammās (acīmredzamu iemeslu dēļ).

Ja jums pašiem jātiek galā ar WebRTC noplūdēm, jums būs labi meklēt paplašinājumu, kas novērš vai atspējo WebRTC. Diemžēl aizsardzība pret WebRTC noplūdēm, ko nodrošina papildinājumi un paplašinājumi, nav droša. Šis fakts jums jāpatur prātā. Izredzes, ka pēc paplašinājuma instalēšanas WebRTC bloķēšanai vai atspējošanai jūs pakļausiet WebRTC noplūdei, ir mazas, taču tās joprojām pastāv.

Diemžēl Chrome nenodrošina iespējas vai līdzekļus, ar kuru palīdzību lietotāji var atspējot WebRTC. Savukārt Firefox ļauj visiem pilnībā atspējot WebRTC, lai novērstu WebRTC noplūdi - un tā ir laba lieta. Ja drošība / privātums patiešām ir jūsu galvenā prioritāte - vai ja jūs vispār nevarat atļauties WebRTC noplūdi, iespējams, vēlēsities pārtraukt to pārlūkprogrammu izmantošanu, kas neļauj atspējot WebRTC (Chrome), un pārslēgties uz tādu, kas ļauj jums izveidot nepieciešamos izmaiņas (Firefox).

PADOMS:

Tā kā drošība ir šīs rokasgrāmatas galvenā tēma, mēs noskaidrojām, ka jūs varētu interesēt Auslogics Anti-Malware. Izmantojot šo programmu, jūs varat viegli uzlabot savas sistēmas drošības aparātu vai aizsardzības iestatījumus. Jūsu datoram būs vairāk aizsardzības slāņu, kas noderēs, ja (vai kad) kaut kas pārsniegs jūsu datorā pašlaik izmantoto drošības aparātu vai iestatījumu. Ja jūsu sistēmā nav pretvīrusu vai aizsardzības utilītu, lai novērstu draudus, jums ir vēl vairāk iemeslu ieteiktās lietojumprogrammas instalēšanai (tieši tagad).

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found