Windows

Kā salabot Beserver.exe uz KERNELBASE.DLL?

Kad jūsu dators darbojas lēnāk nekā parasti vai kad tas sasalst vai avarē, jūs, protams, brīnīsities, kāpēc problēma notiek. Protams, vislabākā vieta izmeklēšanai ir uzdevumu pārvaldnieks. Kad jūs saņemat vēl lielāku neapmierinātību, jūs sāksit atlasīt un pārbaudīt katru procesu, kas, iespējams, piesaista jūsu datora resursus. Jūs ievērosiet, ka darbojas noteikts beserver.exe. Ja esat interesants, varat jautāt: "Ko beserver.exe dara manā datorā?"

Ja pamanāt, ka darbības notiek lēnāk, tad ieserver.exe, iespējams, avarē vietnē kernelbase.dll. Neuztraucieties, jo šajā amatā mēs izskaidrosim visu, kas jums jāzina. Mēs arī iemācīsim jums novērst beserver.exe avārijas problēmu.

Kas ir Beserver.exe?

Viena svarīga lieta, kas jāzina par beserver.exe, ir tā, ka tā ir būtiska Veritas Backup Exec sastāvdaļa. Šī programma ir atbildīga par to, lai visi jūsu dublējumi būtu atjaunināti. Neuztraucieties par šo uzdevumu, jo tas parasti tiek uzskatīts par drošu. Turklāt maz ticams, ka tas nodarīs kaitējumu jūsu operētājsistēmai. Tātad, kad to redzat uzdevumu pārvaldniekā, jums tas jāatturas.

Beserver.exe ir izpildāms fails, kas satur mašīnkodu. Kad datorā palaižat programmatūru Backup Exec 7.x / 8.x Server, komandas, kuras satur šis fails, tiks izpildītas jūsu ierīcē. Tas ir arī iemesls, kāpēc fails parasti tiek ielādēts jūsu RAM, darbojoties kā Backup Exec 7.x / 8.x servera process. Varat atvērt Uzdevumu pārvaldnieku, lai redzētu, cik daudz CPU, atmiņas, diska, tīkla un GPU resursu patērē process.

Beserver.exe ir nesistēmas process, kas radies no jūsu sistēmā instalētās programmatūras. Kļūdām, kas saistītas ar šo procesu, ir kāds sakars ar sadrumstalotību vai bojātām reģistra atslēgām. Ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa programmu datus saglabā jūsu sistēmas reģistrā un cietajā diskā. Tātad, ja beserver.exe rodas problēmas, iespējams, ka jūsu datorā ir uzkrāti nederīgi reģistra ieraksti. Vēl viena iespēja ir tāda, ka jūsu dators cieš no sadrumstalotības.

Kāpēc vietnē Kernelbase.dll tiek sabojāts Beserver.exe?

Ir dažādi iemesli, kāpēc beserver.exe turpina avarēt. Dažos gadījumos jautājums ir pašā programmā. Iespējams, jūs izmantojat novecojušu vai bojātu Backup Exec 7.x / 8.x serveri. No otras puses, šī programma var arī avarēt, jo jūsu antivīruss traucē tās darbību. Lai atrisinātu visas ar beserver.exe saistītās problēmas, varat izmēģināt tālāk minētos risinājumus.

1. risinājums: Antivīrusu atspējošana

Kā jau minējām, jūsu trešās puses antivīrusu darbība var traucēt Backup Exec 7.x / 8.x serveri. Tātad, jums vajadzētu uz laiku atspējot rīku. Ja problēma nav novērsta, iesakām pāriet uz uzticamāku drošības programmu. Tādā veidā jūs joprojām varat iegūt nepieciešamo aizsardzību, neuztraucoties par sistēmas veiktspējas problēmām.

Tur ir daudz pretvīrusu lietotņu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas sola netraucējošu, tomēr visaptverošu drošību. Šo programmu izveidoja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, jūs varat būt pārliecināti, ka tas nodrošinās drošu aizsardzību, netraucējot procesiem un pakalpojumiem. Turklāt tas var darboties līdzās Windows Defender, darbojoties kā papildu drošības slānis jūsu datoram.

2. risinājums: cietā diska defragmentēšana

Viens no iemesliem, kāpēc beserver.exe avarē, ir cietā diska sadrumstalotība. Tātad, lai atrisinātu problēmu, iesakām palaist efektīvu defragging procesu. Varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet “defrag” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Defragment and Optimize Drives.
 4. Kad utilīta ir izveidota, atlasiet cieto disku, kuru vēlaties defragmentēt.
 5. Lai sāktu procesu, noklikšķiniet uz Analizēt.
 6. Dodieties uz rezultātiem, lai redzētu sadrumstaloto failu procentuālo daudzumu. Ja tas pārsniedz 5%, ir pienācis laiks defragmentēt cieto disku.
 7. Lai defragmentētu disku, noklikšķiniet uz Optimizēt.

Piezīme. Procesa pabeigšana var aizņemt kādu laiku. Turklāt vislabāk to veikt, kad datorā nedarāt neko citu. Tādā veidā defragmentēšana tiks paveikta efektīvāk.

Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai beserver.exe darbojas normāli. Ja vēlaties labāk kontrolēt defragmentēšanas procesu, iesakām izmantot funkciju Disk Defrag Auslogics BoostSpeed ​​pro versijā. Tas darbojas efektīvāk un daudz ātrāk, atstājot jums disku, kas darbojas ar optimālo jaudu. Šis rīks paātrinās piekļuvi datiem, ļaujot jūsu diskdziņiem darboties nevainojami.

Turklāt BoostSpeed ​​funkcijai Disk Defrag ir pievienota kopu karte, kas parāda fragmentēto failu atrašanās vietas. Ja vēlaties uzzināt vairāk par cietā diska statusu, varat novērot klastera kartes krāsainos blokus.

Vēl viena lieliska lieta par BoostSpeed ​​ir tā, ka tai ir pievienotas citas funkcijas, kas palīdz uzlabot datora veiktspēju. Varat to izmantot, lai atbrīvotos no nevēlamiem failiem, pielāgotu neoptimālos sistēmas iestatījumus un noņemtu nevajadzīgos pārlūka paplašinājumus. Patiešām, tas ir all-in-one rīks, kas ir ideāls, lai saglabātu jūsu datoru tip-top formā.

3. risinājums: Windows atjaunināšana

Operētājsistēmas atjaunināšana ir viens no labākajiem veidiem, kā novērst kļūdas un kļūdas. Tātad, ja jums ir darīšana ar novecojušu vai bojātu beserver.exe failu, tad Windows atjaunināšana var atrisināt problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
 2. Opcijās atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Windows Update.
 4. Pārvietojieties uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus.
 5. Ja ir pieejami atjauninājumi, lejupielādējiet tos.
 6. Kad lejupielādes process ir pabeigts, restartējiet datoru, lai sāktu instalēšanu.

Piezīme. Atkarībā no atjauninājumu lieluma dators var vairākas reizes atsāknēties.

Pēc operētājsistēmas atjaunināšanas pārbaudiet, vai datora veiktspēja ir uzlabojusies.

4. risinājums: Beserver.exe noņemšana

Kā jau minējām, beserver.exe ir process, kas nav sistēma. Tā kā operētājsistēmas darbināšanai nav izšķiroša nozīme, varat to apturēt. Programmu izmanto Backup Exec 7.x / 8.x Server, kas ir Veritas Software Corporation lietojumprogramma. Ja jūs ļoti izmantojat šo pakalpojumu, iesakām izvairīties no tā pārtraukšanas.

No otras puses, ja jūs neatrodat lietojumprogrammu Backup Exec 7.x / 8.x Server, varat to noņemt no sava datora. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. To darot, tiks atvērts dialoglodziņš Palaist.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “appwiz.cpl” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Tiks parādīts datorā instalēto programmu saraksts. Meklējiet Backup Exec 7.x / 8.x Server, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt.

Pēc Backup Exec 7.x / 8.x servera noņemšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai tas darbojas nevainojami.

Kurš no risinājumiem palīdzēja atrisināt beserver.exe problēmu?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found