Windows

Paziņojumus var paslēpt, kamēr Win10 lietotājs skatās videoklipus

Kad jūs pēdējo reizi skatījāties pilnekrāna videoklipu savā Windows 10 klēpjdatorā vai personālajā datorā? Vai to pārtrauca uznirstošie paziņojumi? Par laimi, Microsoft par to zina, un nākamais Windows 10 atjauninājums automātiski noteiks, ka skatāties pilnekrāna videoklipu un paslēpsiet paziņojumus.

Ko mēs zinām par jauno funkciju

Jaunā funkcija tiks izvietota Windows 10 Focus Assist.

Kas ir Focus Assist operētājsistēmā Windows 10?

Ja jūs to vēl nezināt, Focus Assist ir bijusi Windows 10 sastāvdaļa kopš 2018. gada aprīļa atjaunināšanas. Tā ir funkcija, kas ļauj iespējot režīmu “Netraucēt”, lai jūs varētu paslēpt paziņojumus. Tas tiks automatizēts nākamajā Windows 10 atjauninājumā. Šobrīd jums ir jākonfigurē Focus Assist, lai paslēptu paziņojumus katru reizi, kad vēlaties skatīties pilnekrāna videoklipu. Automātiskā funkcionalitāte ļaus to iestatīt vienreiz, un tā automātiski noteiks visus pilnekrāna videoklipus. Tas katru reizi paslēps jums paziņojumus. Un tas darbojas dažādos video formātos.

Jebkura pilnekrāna lietotne aktivizēs funkciju Focus Assist. Tas var būt darbvirsmas video atskaņotājs, piemēram, Windows Media Player vai VLC. Tas darbojas arī ar pārlūkprogrammas video atskaņotājiem vai straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix un YouTube.

Kad to gaidīt

Jaunā funkcija tiks iekļauta Windows atjauninājumā 19H1. Tas nozīmē, ka jāgaida līdz 2019. gada aprīlim. Par laimi, ja jums ir Insider versija 18277, jums nav jāgaida šis atjauninājums. 7. novembra izlaidumam ir jauna funkcija Focus Assist.

Kā tas darbosies

Jauno Focus Assist funkciju aktivizēs ne tikai pilnekrāna videoklipi.

To darīs dažādas darbības, tostarp:

  • projicējot displeju
  • spēlējot pilnekrāna spēles
  • strādājot starp noteiktām stundām

Tomēr tas nenozīmē, ka nesaņemsit paziņojumus. Būtībā jūsu paziņojumi tiks tikai paslēpti, nevis bloķēti. Tas nozīmē, ka jūs tos joprojām saņemsit pēc tam, kad funkcija Focus Assist ir atspējota, ja jums nav nevienas pilnekrāna lietotnes. Pārtraucot pilnekrāna lietotni, jūs saņemsit paziņojumu kopsavilkumu.

Kā izmantot jauno funkciju

Jaunā funkcija tiks ievietota Focus Assist iestatījumos. Tas atvieglo tā atrašanu un izmantošanu.

Ja vēlaties automātiski paslēpt paziņojumus, šeit

kā iespējot funkciju Focus Assist

operētājsistēmā Windows 10 19H1:

  1. Dodieties uz Iestatījumi> Sistēma> Fokusa palīgs
  2. Focus Assist iestatījumos atradīsit opciju “Kad lietoju lietotni pilnekrāna režīmā”. Atlasiet šo opciju.

Kad esat to iestatījis vienu reizi, tas nebūs jādara katru reizi, kad atverat pilnekrāna lietotni. Šī funkcija atpazīs jebkuru pilnekrāna lietotni un automātiski paslēps paziņojumus. Pēc tam jūs varēsiet baudīt nepārtrauktu video skatīšanos un spēles. Tas ir viena klikšķa risinājums, lai atrisinātu kairinošu paziņojumu problēmu. Tas ir lielisks programmatūras dizains, kas samazina jūsu darba slodzi. Tāpat kā Auslogics Driver Updater viena klikšķa risinājums, kas novērš ierīču konfliktus un nodrošina vienmērīgu aparatūras darbību.

Kā izmantot atskaņošanas režīmu, skatoties videoklipus

Ja jums ir steidzami paziņojumi, kurus vēlaties redzēt, pat skatoties pilnekrāna videoklipus, varat pielāgot fokusa palīglīdzekli režīmam “Tikai prioritāri”. Tas ļaus konfigurēt prioritārās lietojumprogrammas.

Pēc tam jūs varat turpināt saņemt paziņojumus no visaugstākās prioritātes lietojumprogrammām, pat skatoties pilnekrāna videoklipus.

Citas jaunākās Insider Preview Build iespējas

Jaunākajā Insider priekšskatījuma izveidē ir ne tikai papildu Focus Assist funkcija, bet arī vairāki citi noderīgi aspekti. Tas padara ekrāna displeja pielāgošanu intuitīvāku. Pirms tam, lai pielāgotu ekrāna displeja spilgtumu, jums bija jāizmanto spilgtuma pārslēgšanas elements. Tas nedeva vislabāko lietotāja pieredzi. Par laimi, jaunākā Insider priekšskatījuma versija to aizstāj ar slaidu joslu. Noteikti dod jums lielāku kontroli.

Tiek aplūkotas arī citas displeja problēmas.

Pamatojoties uz to pašu brīvroku un automātiskās pielāgošanas koncepciju, Insider priekšskatījuma veidne pēc noklusējuma pielāgo lietotnes displeju. Tam ir noklusējums ar nosaukumu “Ļaujiet Windows mēģināt labot lietotnes, lai tās nebūtu izplūdušas”. Tas automātiski novērsīs izplūdušās lietotnes, kad mainīsies ekrāna displeja DPI iestatījumi.

Ir vēl viena funkcija, kuras mērķis ir padarīt Windows ērti lietojamu. Ja vēlaties pielāgot Microsoft bloķēto pārlūkprogrammas vidi, jums vairs nevajadzēs izpētīt grupas politiku. Tagad to viegli izdarīsit, izmantojot Windows Defender.