Windows

Windows 10 Sākuma izvēlne Failu meklēšana tiks drīz izlabota

Pašreizējā Windows 10 izvēlnes Sākt versija var meklēt tikai failus, kas atrodas uz darbvirsmas un bibliotēkās. Lietotājiem tas nebūs jāpaciešas daudz ilgāk, jo gaidāmā versija ir iestatīta failu meklēšanai katrā datora sistēmas stūrī. Windows meklēšanas indekss atvieglo meklēšanas funkciju.

Sākot ar 2019. gada aprīli, Windows 10 izvēlne Sākt varēs meklēt visur datorā, izmantojot jauno versiju. Jaunākā versija ar kodu 19H1 jau ir pieejama Windows Insider kā daļa no Insider Preview Build 8267. Pamatojoties uz beta testētāju datiem, mums ir precīza informācija par to, kas gaidāms Windows atjauninājumā 19H1.

Esošā problēma ar Windows 10 izvēlni Sākt

Pateicoties Bing, Windows 10 izvēlne Sākt var meklēt internetā visā pilnībā. Bet Bing nedarbojas bezsaistē, un līdz ar to izvēlne Sākt nevar veikt pilnu meklēšanu datorā. Izmantojot izvēlni Sākt, meklēšana tiek veikta tikai datora bibliotēkās (t.i., Lejupielādes, Dokumenti, Mūzika, Video un Attēli), kā arī darbvirsmā.

Vai jūs interesē atrast failu, kas saglabāts citur jūsu sistēmā? Tas ir sūdīgi, jo “Labākā spēle” veic tikai Bing tīmekļa meklēšanu. Un pilnībā paveras skats uz visām citām datora sadaļām.

Izmaiņas tiek veiktas

Pienākot 2019. gada aprīlī, kad tiks izlaista jaunā Windows versija, varēsiet izmantot izvēlni Sākt, lai meklētu katru cietā diska kaktu un plaisu. Izmantojot Windows Search Indexer, izvēlne Sākt meklēs visu cieto disku. Pārsteidzoši, ka Windows Search Indexer kādu laiku ir darbojies, taču Windows 10 izvēlne Sākt to ignorēja. Tas ir, līdz šim.

Jums būs jāieslēdz Windows Search Indexer. Atveriet sadaļu Iestatījumi -> Cortana -> Meklēšana sistēmā Windows. Kad pamanāt Mani faili, noklikšķiniet uz “Uzlabots (ieteicams)”. Cortana, kas pazīstams arī kā izvēlne Sākt, meklēs visu sistēmu.

Pēc Microsoft domām, atlasot opciju “Uzlabota”, tiks sākts vienreizējs indeksēšanas process. Paies apmēram 15 minūtes, līdz meklēšana sāks atgriezt šos papildu failus rezultātos. Ja jums ir daudz failu, tas var aizņemt vairāk laika. Pirms sākat, pārliecinieties, vai esat pievienojis kontaktligzdu, indeksēšana ir resursu ietilpīga darbība. ”

Indeksēšanas procesa beigās atgriezieties Cortana (Sākuma izvēlne) un sāciet meklēšanu, lai atrastu failus jebkurā cietajā diskā. Automātiskā atjaunināšana tiek turpināta fonā, un meklēšana notiek uzreiz.

Ja jūs neinteresē meklēšana konkrētās mapēs, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgto mapi”. Pievienojiet visas mapes, kuras vēlaties izslēgt no meklēšanas, un meklēšana sāksies bez šīm atlasītajām mapēm. Piemērots laiks opcijas Izslēgt mapi izmantošanai ir tad, ja noteiktā mapē ir visvairāk failu, kas nosaukti ar jūsu meklēšanā izmantoto atslēgvārdu, bet jūs jau zināt, ko tie satur, vai vēlaties izslēgt slepenus failus no meklēšanas. Šī funkcija darbojas arī labi, ja vēlaties izslēgt mapes ar bieži mainīgiem failiem, jo ​​tas palīdzēs novērst Windows indeksēšanu šādos failos.

Lai atvērtu esošo Indexing Options darbvirsmas rīku, izmantojiet “Advanced Search Indexer Settings”, kas atrodas ekrāna apakšdaļā.

Microsoft beidzot atbild uz likteni, liekot Windows 10 Start Menu meklēt visur datorā. Tajā pašā laikā pievienojot vairāk funkcionalitātes, piemēram, ļaujot atinstalēt vairāk iebūvētu lietotņu un piedāvājot labākus Spectre ielāpus, lai jūsu dators būtu ātrāks.

Kā es tagad varu atrast savus failus operētājsistēmā Windows 10?

Pagaidām jums jāpaļaujas uz meklēšanu dziļāk. Lai gan Windows jau ir meklēšanas funkcijas, Microsoft tās diezgan labi slēpj. Pagaidām, līdz gaidāms 2019. gada aprīļa izlaidums, varat izmantot File Explorer uzlabotās meklēšanas funkcijas, lai veiktu pilnu meklēšanu.

Varat arī izvēlēties meklēt failus, izmantojot File Explorer meklēšanas lodziņu. Šī metode pat atradīs failus, kurus izvēlnē Sākt neizdodas atrast. Vienīgais šīs meklēšanas metodes trūkums ir tas, ka tā ir rūpīgi lēna, jo Windows rūpīgi meklē visu jūsu datoru.

Lai paātrinātu datora veiktspēju, varat instalēt Auslogics BoostSpeed rīks. Uzreiz jūsu dators tiks noregulēts uz maksimālo veiktspēju. Rīks ir saderīgs ar Windows 10, 8, 7, Vista, XP. Vispirms izmēģiniet, iegūstot bezmaksas izmēģinājumu, kas ļauj iztīrīt nevēlamos failus, iespējot vairākus Live Speedup rīkus un vienreiz palaist visas 18 lietotnes sadaļā Visi rīki. Lai nodrošinātu pilnīgu funkcionalitāti, jauniniet uz pilnu licencēto versiju.

Varat arī iespējot meklēšanas indeksu, lai paātrinātu meklēšanas laiku. Lai to izdarītu, dodieties uz izvēlni Sākt un ierakstiet “Indexing”, lai palaistu saīsni “Indexing Options”.

Lai atvērtu Windows Index papildu atrašanās vietas, noklikšķiniet uz “Modificēt” un pārbaudiet vajadzīgās atrašanās vietas. Piemēram, jūs varat izvēlēties izmantot visu C: disku kā savu Windows rādītāju. Lai to izdarītu, pēc noklikšķināšanas uz pogas “Modificēt” pārbaudiet C: un noklikšķiniet uz “Ok” operētājsistēmai Windows, lai sāktu indeksēt jaunās atrašanās vietas.

File Explorer meklēšanas opcijas izmantošana joprojām ir daudz ātrāka. Tomēr izvēloties Sākt izvēlni Sākt meklēšanas vietu, tiks ignorēta atrašanās vieta līdz nākamajai Windows 10 laidienai.

Kaut arī Windows 10 meklēšanas izvēlne Sākt izvēlne pašlaik ir diezgan bezjēdzīga, File Explorer ir vairākas ērtas iespējas. Meklēšanas laikā loga augšdaļā esošajā panelī varat noklikšķināt uz cilnes “Meklēt”, lai atvērtu dažas papildu meklēšanas opcijas. Tagad jūs pat varat meklēt noteiktas mapes, izmantojot filtrus, lai meklētu pēc modificēšanas datuma, lieluma un veida.

Tagad ir iespējams ierakstīt izvērstās meklēšanas operatorus tieši meklēšanas lodziņā. Jūs varat aiziet līdz meklējumu saglabāšanai, tādējādi izveidojot virtuālas mapes. Turpmāk veiciet dubultklikšķi uz viena, lai ātri veiktu meklēšanu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found