Windows

“Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Izmaiņu atsaukšana. Neizslēdziet datoru ”

Ja lasāt šo ziņu, visticamāk, jums būs nepieciešama informācija par to, kā apturēt sadaļu “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Izmaiņu atsaukšana. Neizslēdziet datoru ”kļūdas ziņojums. Kļūda, kas tiek parādīta zilā ekrānā, parasti rodas, ja Windows atjaunināšana neizdodas. Tas var notikt vai nu tāpēc, ka faili netiek pareizi lejupielādēti, vai citu iemeslu dēļ, piemēram, bojātu sistēmas failu dēļ.

Tādējādi lietotājs sastopas ar “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Atsaucot izmaiņas ”kļūda. Dažreiz lietotāji tiek izmesti problēmas lokā katru reizi, kad viņi mēģina palaist sistēmu. Tas var būt diezgan nomākta, jo dators katru sāknēšanas reizi turpina atkārtot vienu un to pašu kļūdas ziņojumu. Parasti problēma rodas, ja Windows atjaunināšana neizdodas, un neatkarīgi no tā, cik reizes mēģināt restartēt datoru, joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums.

“Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus” cēloņi. Izmaiņu atsaukšana. Neizslēdziet datoru ”kļūda

Ja saņemat šo kļūdas ziņojumu, jums ļoti gribas zināt, kas to varēja izraisīt. Daži no labi zināmiem faktoriem ir:

 • Nepilnīga lejupielāde - ja Windows atjaunināšanas faili kāda iemesla dēļ netika pareizi lejupielādēti, tas var izraisīt problēmu.
 • Pietiekamas vietas trūkums diskā - parasti, lai ļautu instalēt Windows atjauninājumus, ir nepieciešama brīva vieta. Ja diskā nepietiek vietas, atjauninājums netiks instalēts, tādējādi izraisot kļūdas ziņojumu.
 • Sistēmas failu bojājumi - tāpat kā iepriekš minēts, ja sistēmas faili ir bojāti, instalēšanas process nenotiks, kā paredzēts. Tādējādi jūs, visticamāk, saņemsit “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Notiek izmaiņu atsaukšana ”kļūdas ziņojums.
 • Failu instalēšanas laikā Windows atjaunināšana tika pārtraukta. Daži lietotāji uzdeva jautājumu: “Kas notiek, ja atjaunināšanas laikā es piespiedu kārtā izslēdzu datoru?” Pirmkārt, atjaunināšana neturpināsies, un jūs riskējat sabojāt dažus sistēmas failus. Tā kā daži faili joprojām tika lejupielādēti, datora izslēgšana negaidīti izraisīja nepilnīgu lejupielādi.

Kā atrisināt sadaļu “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Izmaiņu atsaukšana. Neizslēdziet datoru ”kļūda

Ja esat bezgalīgas atsāknēšanas ciklā un nevarat piekļūt pierakstīšanās ekrānam, vislabākā pieeja ir sāknēšana drošajā režīmā. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

 1. Ja izmantojat datoru ar divām vai vairāk operētājsistēmām, restartējot datoru, redzēsit operētājsistēmas izvēles ekrānu. Vienkārši noklikšķiniet uz Mainīt noklusējumus vai izvēlēties citas opcijas.
 2. Ja operētājsistēmu Windows 10 izmantojat kā vienīgo operētājsistēmu, nospiediet F8, F9 vai F11 - opcijas atšķiras atkarībā no datora modeļa un marka. Ja nezināt, kura opcija darbojas jūsu datorā, nospiediet barošanas pogu, lai ieslēgtu ierīci. Tiklīdz ekrānā parādās Windows logotips, nospiediet un turiet barošanas pogu (vismaz četras sekundes), līdz tā atkal izslēdzas. Atkārtojiet šo procesu vēl trīs reizes, un ceturtajā mēģinājumā jums vajadzētu redzēt uzvedni, ka Windows “Gatavo automātisko remontu”.
 3. Pēc tam ekrānā “Izvēlēties opciju” atlasiet Traucējummeklēšana un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu opcijas> Startēšanas iestatījumi> Restartēt.
 4. Pēc ierīces atsāknēšanas atlasiet 4. opciju, lai iespējotu drošo režīmu (izvēlieties 5. opciju, ja vēlaties arī izveidot tīklu).
 5. Tagad, kad dators ir palaists drošajā režīmā, veiciet tālāk norādītās darbības. Tā kā “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus, iemesli. Kļūdas ziņojums Atsaukt izmaiņas ”ietekmē datorus atšķirīgi, daži risinājumi, iespējams, nedarbosies jūsu ierīcē.

Tādēļ mēs aicinām jūs tos visus izmēģināt pa vienam, jebkurā secībā, līdz problēma tiek atrisināta.

1. labojums: palaidiet Windows problēmu novēršanas rīku

Pirms mēģināt ko citu, iesakām vispirms palaist Windows problēmu novēršanas rīku. Šī ir iebūvēta funkcija, kas skenē un atklāj iespējamās problēmas, kas varētu traucēt atjaunināt OS. Tas arī mēģina automātiski novērst atrastās problēmas.

Šis rīks ir diezgan efektīvs, un tas var būt viss, kas jums nepieciešams, lai labotu sadaļu “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Izmaiņu atsaukšana ”Windows atjaunināšanas kļūda.

Lai izmantotu šo rīku, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet Windows taustiņu vai noklikšķiniet uz Sākt.
 2. Ierakstiet problēmu novēršanas rīku un noklikšķiniet uz Traucējummeklēšanas iestatījumi.
 3. Šī darbība novirza jūs tieši uz logu Traucējummeklēšana lietotnē Iestatījumi. Tagad labajā rūtī meklējiet Windows Update un noklikšķiniet uz tā, lai iezīmētu papildu opcijas.
 4. Noklikšķiniet uz Palaist problēmu novēršanas rīku un gaidiet, kamēr Windows darīs savu.
 5. Pārbaudiet skenēšanas rezultātus un, ja tādi ir, izmantojiet risinājumus.

2. labojums: dzēsiet mapes SoftwareDistribution saturu

Ja problēmu novēršanas rīks nevarēja identificēt problēmu, var palīdzēt failu dzēšana mapē SoftwareDistribution. Šajā mapē tiek glabāti visi Windows atjaunināšanas faili, un, ja tas ir bojāts vai bojāts, jūs varat palaist sadaļu “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Notiek izmaiņu atsaukšana ”kļūdas ziņojums. Lai izdzēstu mapes SoftwareDistribution saturu, rīkojieties šādi:

 1. Pirms turpināt, vispirms jāpārtrauc Windows atjaunināšanas pakalpojumi. Lai to izdarītu, palaidiet komandu uzvedni ar paaugstinātām privilēģijām un izpildiet zemāk esošās komandas pa vienai norādītajā secībā:
  • neto pietura wuauserv
  • neto biti
  • net stop cryptSvc
  • net stop msiserver
 2. Kad tas ir izdarīts, dodieties uz File Explorer (Win + E) un piekļūstiet mapei SoftwareDistribution, kurai jāatrodas diskā C: - (C: \ Windows \ SoftwareDistribution).
 3. Dzēst visu šajā mapē.
 4. Kad saturs ir izdzēsts, ir pienācis laiks restartēt iepriekš apturētos Windows atjaunināšanas pakalpojumus. Lai to izdarītu, paaugstinātā komandu uzvednē ievadiet šīs komandas un pēc katras komandas nospiediet taustiņu Enter.
  • neto start wuauserv
  • neto sākuma biti
  • neto sākuma kriptSvc
  • net start msiserver
 5. Restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz palaist Windows Update.

3. labojums: atspējojiet automātisko Windows atjaunināšanu

Automātiskās Windows atjaunināšanas atspējošana, šķiet, darbojās dažiem lietotājiem un varētu darboties arī jums. Lai to izdarītu, jums jāaptur Windows atjaunināšanas pakalpojums, izmantojot logu Pakalpojumi. Lūk, kā:

 1. Nospiediet Win + R īsinājumtaustiņus, lodziņā Palaist ierakstiet “msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Pārejiet uz Windows atjaunināšanas pakalpojumu un veiciet dubultklikšķi uz tā, lai atvērtu tā rekvizītus.
 3. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta Startēšanas veids un atlasiet Atspējots.
 4. Pārbaudiet, vai pakalpojums darbojas blakus opcijai Pakalpojuma statuss. Ja tā ir, noklikšķiniet uz Apturēt, lai to apturētu.
 5. Nospiediet pogu Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 6. Restartējiet datoru un mēģiniet atjaunināt sistēmu.

Alternatīvi, jūs varat iestatīt savu internetu uz Metered Connection, lai uz laiku bloķētu Windows 10 automātisku atjaunināšanu. Šī funkcija ir noderīga, ja izmantojat ierobežotu datu plānu, jo tas neļauj Windows instalēt automātiskos atjauninājumus.

Lai ieslēgtu funkciju, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi (Win + I) un atveriet Tīkls un internets> Statuss.
 2. Noklikšķiniet uz saites “Mainīt savienojuma rekvizītus”, dodieties uz Metered Connection un pārslēdziet pogu, lai to ieslēgtu.

Tiklīdz Microsoft novērsīs problēmu, varat atspējot šo funkciju.

4. labojums: aktivizējiet lietotņu gatavības pakalpojumu

Instalējot atjauninājumus, operētājsistēmai Windows ir nepieciešams lietotņu gatavības pakalpojums. Pārbaudiet, vai tas ir izslēgts, un ieslēdziet. Lūk, šī procedūra:

 1. Atveriet pakalpojumu Pakalpojumi logu, kā norādīts iepriekš 3. labojumā.
 2. Pārejiet uz lietotņu gatavības pakalpojumu un veiciet dubultklikšķi uz tā, lai atvērtu tā rekvizītu logu.
 3. Noklikšķiniet uz Startup Type un nolaižamajā sarakstā atlasiet Automatic.
 4. Sadaļā Pakalpojuma statuss noklikšķiniet uz Sākt.
 5. Noklikšķiniet uz Lietot> Labi un restartējiet sistēmu.

Joprojām notiek sadaļa “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Vai atsaukt izmaiņas ”kļūda? Pārejiet uz nākamo risinājumu zemāk.

5. labojums: dzēst nesen instalētos atjauninājumus

Mēs pieminējām, ka Windows faili, iespējams, nav pareizi lejupielādēti vai instalēšanas laikā tika pārtraukts Windows atjauninājums. Šādā gadījumā varat mēģināt izdzēst problemātiskos Windows atjaunināšanas failus, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Nospiediet īsinājumtaustiņu Win + I un atlasiet Atjaunināt un drošība> Windows atjaunināšana.
 2. Noklikšķiniet uz saites “Skatīt atjauninājumu vēsturi”.
 3. Izvēlieties opciju Atinstalēt atjauninājumus, meklējiet problemātiskos atjauninājumus un atinstalējiet tos.

Labojums 6: Palaidiet DISM un SFC rīkus

Ja kļūdas cēlonis ir sistēmas failu bojājums, mēģiniet palaist rīkus Attēlu izvietošanas apkalpošana un pārvaldība (DISM) un Sistēmas failu pārbaude (SFC). DISM funkcija ir diezgan efektīva, lai atrisinātu dažādus jautājumus, kas ietekmē jūsu sistēmas failus. Savukārt SFC rīks pārbauda, ​​vai sistēmas faili nav bojāti vai bojāti, un aizstāj tos ar labām kopijām.

Vispirms sāksim palaist SFC rīku:

 1. Atveriet komandu uzvedni ar administratora tiesībām. Lai to izdarītu, nospiediet tastatūras Windows logotipu, ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām). Labajā rūtī atlasiet Palaist kā administratoram.
 2. Ierakstiet komandu sfc / scannow un nospiediet taustiņu Enter. Šis process parasti ilgst 5-15 minūtes.
 3. Kad tas ir veiksmīgi pabeigts, izpildiet šādu komandu:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth.

 1. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.
 2. Ja DISM rīks nespēj iegūt failus tiešsaistē, ievietojiet instalācijas datu nesēju un ierakstiet komandu:

DISM.exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / Avots: C: RepairSourceWindows / LimitAccess

Piezīme: nomainiet C: RepairSourceWindows ar ceļu uz instalācijas datu nesēju (USB vai DVD).

 1. Tagad atkārtoti palaidiet SFC rīku, lai pārliecinātos, vai visi bojātie sistēmas faili ir izlaboti.

7. labojums: atjaunojiet sistēmu

Vairumā gadījumu, kad šķiet, ka nekas nedarbojas, triku izdara sistēmas atjaunošana iepriekšējā labajā stāvoklī, kad viss darbojās pareizi. Šajā gadījumā tas palīdzētu atrisināt jautājumu “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Atsaucot izmaiņas ”kļūda. Tā kā nevarat piekļūt savam datoram, sistēmas atjaunošana būs jāveic no ekrāna Papildu opcijas.

Lūk, kā:

 1. Izpildiet šīs ziņas sākumā norādītās darbības, lai nokļūtu drošajā režīmā. Kad esat nonācis ekrānā Traucējummeklēšana, atlasiet Papildu opcijas> Sistēmas atjaunošana.
 2. Sistēmas atjaunošanas logā jums var tikt lūgts ievadīt sava konta paroli, lai turpinātu.
 3. Noklikšķiniet uz Tālāk.
 4. Izvēlieties atbilstošo atjaunošanas punktu. Ja meklētais atjaunošanas punkts netiek parādīts, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Rādīt vairāk atjaunošanas punktu”.
 5. Kad esat atradis atjaunošanas punktu, noklikšķiniet uz Tālāk.
 6. Apstipriniet savu izvēli un noklikšķiniet uz Pabeigt, lai sāktu procesu.

8. labojums: atiestatiet datoru

Pēdējais līdzeklis, ja viss pārējais neizdodas, ir atiestatīt datoru uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

 1. Veiciet darbības, lai dators tiktu palaists drošajā režīmā, un, nokļūstot ekrānā Choose a Option, izvēlieties Traucējummeklēšana> Atiestatīt šo datoru.
 2. Izvēlieties, vai saglabāt failus vai nē, un izpildiet norādījumus, lai pabeigtu procesu.
 3. Kad jūsu dators ir atiestatīts, atjauninājumi jāinstalē, nedarbojoties sadaļā “Mēs nevarējām pabeigt atjauninājumus. Notiek izmaiņu atsaukšana ”kļūdas ziņojums.

Vai jūsu dators ir drošs?

Ikreiz, kad sērfojat internetā, jūs vienmēr esat hakeru žēlastībā, kuri meklē vieglu upuri uzbrukumam. Lai gan jūs varat būt piesardzīgs, neatverot ļaunprātīgas vietnes, daži vīrusi un ļaunprātīga programmatūra tiek maskēti, lai izvairītos no jūsu antivīrusu atklāšanas.

Šī iemesla dēļ mēs iesakām instalēt spēcīgu antimalware rīku, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šī programma ne tikai nodrošina, ka jūsu dators ir aizsargāts pret kaitīgām vienībām, bet arī aizsargā jūsu datus.

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums ir nepieciešama pretvīrusu programmatūra, ja jums jau ir antivīrusu programmatūra? Nu, Auslogics Anti-Malware ir izstrādāta, lai identificētu tās grūti atklājamās ļaunprātīgās programmatūras, kas injicē sevi jūsu datorā caur aizmugurējām durvīm. Programma papildina papildu drošības līmeni, sniedzot jums nepieciešamo sirdsmieru vienmēr, kad esat tiešsaistē.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found