Windows

Kā noteikt "gaidot pieejamo kontaktligzdu" pārlūkprogrammā Google Chrome?

Google Chrome ir diezgan sinonīms tīmekļa pārlūkošanai operētājsistēmā Windows. Tā kā tā aizstāja Internet Explorer kā galveno OS pārlūkprogrammu, tā neuzrāda palēnināšanās pazīmes. Pateicoties īpašajai izstrādes komandai, kas turpina pievienot noderīgas funkcijas, iespējams, ka pārlūkā Chrome dominējošais stāvoklis saglabāsies arī pārskatāmā nākotnē.

Neskatoties uz žēlastību tīmekļa pārlūkošanā, pārlūks Chrome nav bez tā nelabvēlīgajiem faktoriem. Daudzi cilvēki sūdzas, ka tas ir resursu cūka. Ilgstoša pārlūka izmantošana operētājsistēmā Windows padara datoru ievērojami lēnāku, it īpaši, ja ir atvērtas daudzas cilnes. Turklāt ir ziņojumi, ka pārlūkā Chrome bieži parādās noteiktas kļūdas, ja tās nenotiks citā pārlūkprogrammā.

Viena no šīm kļūdām ir paziņojums “Gaida pieejamās kontaktligzdas”, straumējot multivides failus ar vairākām cilnēm. Šī kļūda var izraisīt pārlūkprogrammas darbības pārtraukšanu. Turklāt straumētā audio, video vai spēle sasalst, un lietotājs to nevar atsākt.

Šajā rokasgrāmatā ir paskaidrots, kā novērst kļūdu “Waiting for available sockets” sistēmā Windows 10.

Ko pārlūkprogrammā Google Chrome nozīmē “Gaida pieejamās kontaktligzdas”?

Pārlūkprogrammas, kuru pamatā ir hroms, piemēram, Chrome, ļauj vienlaikus izmantot ne vairāk kā sešus savienojumus. Jebkurš papildu savienojums paliks dīkstāvē, līdz slots būs brīvs, un pēc tam tas kļūs aktīvs.

Var gadīties, ka lietotājs straumē vairākus multivides failus vienlaikus, izmantojot vairāk nekā sešus multivides vai audio tagus. Šādos gadījumos 7. multivides tags paliks dīkstāvē. Kad kāds no izmantotajiem savienojumiem kļūst bezmaksas, šī dīkstāves tags var neizdoties automātiski izveidot savienojumu, kā rezultātā pārlūkā Chrome tiek parādīts kļūdas paziņojums “Gaida pieejamo kontaktligzdu”.

Kā novērst pārlūkā Chrome kļūdu “Gaida pieejamās kontaktligzdas”

Vai kļūdas ziņojums “Gaida pieejamās kontaktligzdas” tiek parādīts pārlūkā Chrome, kad pārlūkprogramma sasalst, straumējot multividi? Neuztraucieties, jo kļūdu var novērst vairākos veidos. Pārbaudiet dažādus zemāk norādītos labojumus šai kaitinošajai problēmai.

Restartējiet pārlūku Chrome

Kļūda “Gaida pieejamās kontaktligzdas” pārlūkā Chrome varētu būt saistīta ar kļūdu, kas prasa pārlūkprogrammas restartēšanu, lai to novērstu. Šāda rīcība būs neliela neērtība, ja problēma izzudīs un jūs varat klausīties audio, kā vēlaties, vai skatīt attēlus un videoklipus.

Jums nav jāaizver arī atvērtās cilnes. Pārlūkprogramma Chrome tiks atkārtoti ielādēta pārlūkā Chrome. Tātad, aizveriet pārlūku Chrome, pagaidiet minūti un atveriet to vēlreiz.

Tam vajadzētu atrisināt problēmu.

Pārlādējiet Chrome cilnes

Ja pārlūkprogrammas Chrome restartēšana nenovērš kļūdu, iespējams, jums būs jāielādē atsevišķas cilnes. Ja vienlaikus ir atvērtas vairāk nekā sešas cilnes, iespējams, jums būs jāpiespiež pārlūks manuāli padarīt savienojuma ligzdu pieejamu cilnei, kurai pašlaik esat pievērsis uzmanību.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet jebkur cilnē, kuras saturs nerada audio, video vai attēlus, un atlasiet Pārlādēt. Jūsu problēma ir jāatrisina, vismaz šai Chrome cilnei.

Lai gan šī kļūda pārlūkā Chrome nav tik izplatīta, tomēr tā notiek. Parasti pārlūkprogrammā varat atvērt desmitiem cilņu bez jebkādas negatīvas ietekmes (izņemot, iespējams, sistēmas veiktspēju). Tomēr, kad šī problēma parādās, ieteicams apsvērt iespēju samazināt atvērto cilņu skaitu pārlūkošanas sesijas laikā.

Izmantojiet trešās puses audio rīku

Kad pārlūkā Chrome vienlaikus straumējat vairākus multivides failus, pārlūks katram failam piešķir ligzdas savienojumu līdz sešiem vienlaicīgiem savienojumiem. Gadījumā, ja pārlūks Chrome nevar tikt galā ar slodzi un pēkšņi sasalst, palīgā var nonākt trešo pušu audio rīki.

Šeit mēs pieminējam divus populārus audio rīkus, kas var palīdzēt izvairīties no Chrome problēmas “Waiting for available sockets” un padarīt jūsu multivides straumēšanas pieredzi par ātru:

  • Web Audio API. Šī daudzveidīgā programma no Mozilla ļauj ērti kontrolēt audio atskaņošanu vairākos atvērtos savienojumos pārlūkā Chrome. Varat pievienot vai noņemt audio efektus un rediģēt audio avotus pēc sirds patikas. Ar to jūs varat izveidot audio vizualizācijas efektus un pat pievienot telpiskus pieskārienus.
  • Šis populārais Javascript rīks nodrošina nākamā līmeņa audio straumēšanu pie galda. Tas ir ļoti dinamisks rīks, kas nodrošina dažādu pārlūkprogrammu skaņu saderību ar spēļu straumēšanu un multivides atskaņošanu.

Noskalojiet atvērtās kontaktligzdas

Kad savienojuma ligzdas tiek pārslogotas, pārlūkā Chrome varat saņemt kļūdu “Gaida pieejamās kontaktligzdas”. Kontaktligzdu atbrīvošana var pilnībā atrisināt šo problēmu. Skalojot kontaktligzdas, tās būs pieejamas jūsu savienojumam.

  • Adreses joslā ierakstiet “Chrome: // net-internal” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter. Tādējādi tiks atvērta slēpto savienojumu iestatījumu lapa.
  • Chrome savienojuma iestatījumu lapas kreisajā rūtī atlasiet Sockets.
  • Galvenajā logā noklikšķiniet uz pogas Flush Socket Pools.

Tagad pārlūkā Chrome esat izskalojis atvērtās kontaktligzdas. Lai nodrošinātu, ka jūsu veiktās izmaiņas ietekmē, aizveriet pārlūku Chrome un restartējiet to. Kļūda ir jānovērš.

Pārlūkā Chrome notīriet kešatmiņu un sīkfailus

Chrome pārlūka ligzdas kļūdu var izraisīt vai pasliktināt arī bojātu sīkfailu un kešatmiņas datu dēļ. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai ātrāk ielādētu vietnes elementus, savukārt kešatmiņas faili satur datus, kas saistīti ar iepriekš ielādētu saturu. Ja šie faili kļūst bojāti, iespējams, tīmekļa lapai ir problēmas ar to ielādi.

Vēl viens ligzdas kļūdas iemesls ir milzīgi kešatmiņas faili. To var atrisināt, pārlūkā Chrome notīrot sīkfailus un kešatmiņas datus. Veiciet šādas darbības, lai to izdarītu un novērstu kļūdu:

  • Atveriet pārlūku Chrome un noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne. Tie ir trīs vertikālie punkti pārlūka augšējā labajā stūrī.
  • Chrome galvenajā izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  • Ritiniet uz leju lapā Iestatījumi līdz sadaļai Konfidencialitāte un drošība. Kreisajā izvēlnes rūtī varat arī ātri atlasīt Privātums un drošība.
  • Sadaļā Konfidencialitāte un drošība atlasiet “Notīrīt pārlūkošanas datus”.
  • Pārliecinieties, vai dialoglodziņā “Notīrīt pārlūkošanas datus” ir atlasīti “Sīkfaili un citi vietnes dati” un “Kešatmiņā saglabātie attēli un faili”.
  • Noklikšķiniet uz Notīrīt datus, lai notīrītu sīkfailus un kešatmiņas failus no Chrome.

Kad sīkfailu un kešatmiņas tīrīšana ir pabeigta, aizveriet pārlūku Chrome un restartējiet to. Tagad pārlūkprogrammā jums vajadzētu būt iespējai baudīt audio, video un citus multivides failus, neparādoties kļūdas ziņojumam “Gaida pieejamās kontaktligzdas”.

Lai uzturētu labu veiktspējas līmeni, ieteicams pārlūkprogrammās periodiski notīrīt kešatmiņu un sīkfailus. Ja datorā izmantojat vairākas pārlūkprogrammas, manuāla pārlūka datu notīrīšana var ļoti ātri kļūt garlaicīga. Jūs varat ietaupīt visu laiku un nepatikšanas, izmantojot tādu rīku kā Auslogics BoostSpeed, lai jūsu dators un pārlūkprogrammas darbotos optimālā stāvoklī.

Auslogics BoostSpeed ​​palīdzēs padarīt jūsu pārlūkprogrammas vieglākas, tīrākas un bez problēmām. Jūs varat to izmantot, lai automātiski notīrītu pārlūkprogrammas datus un automātiski atinstalētu nevēlamus paplašinājumus. Varat arī to izmantot, lai noņemtu spītīgas programmas, kas ietekmē tīklu un rada jums problēmas.

Notīrīt pārlūka paplašinājumus

Dažreiz pārpratumu vai noteikumu un nosacījumu neizlasīšanas dēļ pārlūkam Chrome var pievienot sliktus paplašinājumus un rīkjoslas. Šie papildinājumi fonā rada daudz kaitīgu lietu, kas var izraisīt arī pieejamo ligzdu kļūdu.

Chrome iestatījumos varat atvērt logu Paplašinājumi, lai skatītu visu instalēto paplašinājumu un rīkjoslu sarakstu. Lai atinstalētu paplašinājumu, jums, iespējams, būs jānoņem vecākprogrammas no programmām un funkcijām.

  • Atveriet pārlūku Chrome un noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne.
  • Atlasiet Citi rīki> Paplašinājumi.
  • Pārskatiet instalētos paplašinājumus un rīkjoslas un izdzēsiet ļaunprātīgos.

Pārslēdzieties uz citu pārlūku

Ja trešo pušu rīku izmantošana tikai, lai veiksmīgi atbrīvotos no Chrome kļūdām, nav jūsu lieta, varat vienkārši pārslēgties uz citu pārlūkprogrammu. Chromium, atvērtā koda projektu, uz kura ir balstīta pārlūks Chrome, izmanto arī vairākas populāras pārlūkprogrammas. Ja jūs nolemjat izmēģināt alternatīvās pārlūkprogrammas, līdzīgas pārlūkprogrammas, piemēram, Microsoft Edge un Opera, ir labas alternatīvas.

Secinājums

Šīs ir labākās metodes, lai atsaldētu pārlūku Chrome, kad notiek kļūda “Gaida pieejamās kontaktligzdas”. Šīs metodes darbosies citās Chromium pārlūkprogrammās, tāpēc izmantojiet tās arī tādās pārlūkprogrammās kā Edge un Opera.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found