Windows

Kā novērst kļūdu ERR EMPTY RESPONSE pārlūkā Chrome?

Ir daudz labu iemeslu, kāpēc Google Chrome ir viena no populārākajām tīmekļa pārlūkprogrammām pasaulē. Tiesa, pēdējos gados produkts ir kļuvis diezgan uzpampis. Tomēr neviens nevar noliegt faktu, ka tas joprojām vada spēli.

Ja jūs jau ilgu laiku izmantojat pārlūku Google Chrome, iespējams, ka esat saskāries ar dažām problēmām, nezinot, kā tās novērst. Mēs saprotam, cik neapmierinoša var būt šī situācija. Tātad šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst ERR_EMPTY_RESPONSE kļūdu pārlūkā Google Chrome.

Kāda ir kļūda ERR_EMPTY_RESPONSE?

Pirms runājam par risinājumiem, apspriedīsim, kāda ir kļūda ERR_EMPTY_RESPONSE. Parasti tas tiek parādīts pārlūkprogrammā Google Chrome, parasti, lai norādītu uz sliktu tīkla savienojumu. Vairumā gadījumu skartais lietotājs pārlūkoja internetu un cilnē Chrome redzēja ziņojumu, kurā teikts, ka apmeklētais domēns nedarbojas.

Sastopoties ar kļūdu ERR_EMPTY_RESPONSE, tiks parādīts viens līdz divi teikumi, kas sīki apraksta problēmu. Tagad jums jāzina, ka šai problēmai ir dažādi iemesli. Šeit ir daži no tiem:

 • Slikts tīkla savienojums
 • Pārslogota pārlūka kešatmiņa
 • Problemātiski Temp faili
 • Darbojas tādas programmas kā bojāti paplašinājumi, kas bojā vai ietekmē Google Chrome veiktspēju

Ir labi, ka jūs atradāt šo rakstu. Šajā ziņojumā mēs sniegsim jums detalizētus norādījumus par to, kā novērst kļūdu ERR_EMPTY_RESPONSE pārlūkprogrammā Google Chrome. Pārliecinieties, ka atrodaties sarakstā, līdz atrodat risinājumu, kas neatgriezeniski atbrīvosies no problēmas.

1. risinājums: Pārlūkprogrammas datu dzēšana

Iespējams, ka pārlūkošanas dati pārlūkā Google Chrome izraisa kļūdu ERR_EMPTY_RESPONSE. Tāpēc iesakām notīrīt pārlūkprogrammas datus, lai redzētu, vai tas novērš problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet Google Chrome.
 2. Pārejiet uz pārlūka augšējo labo stūri un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Citas opcijas, kas izskatās kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 3. Virziet peles rādītāju virs Vēsture, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Vēsture.
 4. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz “Notīrīt pārlūkošanas datus”.
 5. Kā laika diapazonu atlasiet ‘Visu laiku’.
 6. Atlasiet visas opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt datus.

Tagad, kad pārlūkprogrammas dati ir notīrīti, mēģiniet vēlreiz apmeklēt vietni. Pārbaudiet, vai ERR_EMPTY_RESPONSE kļūda nav pazudusi.

Profesionāļu padoms. Kā jau minējām, kļūdaini paplašinājumi var sabojāt vai ietekmēt Google Chrome veiktspēju. Tāpēc iesakām aizsargāt savu pārlūkprogrammu no ļaunprātīgiem paplašinājumiem, instalējot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks pārbauda, ​​vai sistēmas atmiņā nav aizdomīgu programmu, kas varētu darboties fonā. Tas arī skenēs pārlūka paplašinājumus, novēršot datu noplūdi. Ja ir sīkfaili, kas izseko jūsu darbību un apkopo jūsu personas datus, Auslogics Anti-Malware tos atklās. Instalējot šo programmatūru, jūs varat būt mierīgs, zinot, ka pārlūkošanas darbības ir drošas.

2. risinājums: tīkla iestatījumu atiestatīšana

Iespējams, ka datora tīkla iestatījumi ir nepareizi konfigurēti. Lai atbrīvotos no kļūdas ERR_EMPTY_RESPONSE, atiestatiet tīklu. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Tagad ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Kad komandu uzvedne ir izveidota, palaidiet šādas komandas (pēc katras komandrindas nospiediet taustiņu Enter):

ipconfig / atbrīvot

ipconfig / atjaunot

ipconfig / flushdns

netsh winsock reset

neto pieturas dhcp

neto sākuma dhcp

netsh winhttp atiestatīt starpniekserveri

Pēc šo komandrindu izpildīšanas pārbaudiet, vai problēma ERR_EMPTY_RESPONSE ir atrisināta.

3. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus

Iespējams, ka saņemat kļūdu ERR_EMPTY_RESPONSE, jo jums ir nesaderīgs vai novecojis tīkla adaptera draiveris. Tāpēc, ja vēlaties atbrīvoties no problēmas, vislabāk ir atjaunināt draiverus. Tīkla adaptera draivera atjaunināšanai ir trīs iespējas:

 • Izmantojot ierīču pārvaldnieku
 • Draivera iegūšana no ražotāja vietnes
 • Visu draiveru atjaunināšana ar Auslogics draiveru atjauninātāja palīdzību
<

Izmantojot ierīču pārvaldnieku

Viens no tīkla adaptera draivera atjaunināšanas veidiem ir datora ierīču pārvaldnieka izmantošana. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Izvērsiet kategorijas ‘Tīkla adapteri’ saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla adaptera, pēc tam no opcijām izvēlieties Atjaunināt draiveri.

Draivera iegūšana no ražotāja vietnes

Tiesa, ierīču pārvaldnieks piedāvā ērtu veidu, kā atjaunināt tīkla atjauninātāja draiveri. Tomēr šis rīks var palaist garām jaunāko draivera versiju. Tātad labāka iespēja joprojām ir manuāli lejupielādēt pareizo draiveri no ražotāja vietnes. Vienkārši pārliecinieties, vai esat instalējis pareizo draivera versiju, kas ir saderīga ar jūsu operētājsistēmu un procesora tipu, lai neradītu problēmas datorā.

Visu draiveru atjaunināšana ar Auslogics draiveru atjauninātāja palīdzību

Jums jāzina, ka, instalējot nepareizus draiverus, datorā rodas sistēmas nestabilitātes problēmas. Tātad, ja vēlaties drošāku un uzticamāku veidu, kā atjaunināt draiverus, izvēlieties Auslogics draiveru atjauninātāju. Jums nebūs jāuztraucas par kļūdām, jo ​​šis rīks automātiski identificēs jūsu OS versiju un procesora tipu. Jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas, un tas atjauninās visus jūsu draiverus līdz viņu jaunākajām, ražotāja ieteiktajām versijām.

Vai jūs zināt citas metodes kļūdas ERR_EMPTY_RESPONSE novēršanai?

Dalieties ar savām idejām komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found