Windows

Kā izlabot ievadi, kas Windows 10 monitora jautājumā netiek atbalstīts?

‘Atbalsts cita panākumiem nekad nemazinās tavējos’

Autors nav zināms

Ja meklējat, kā novērst monitora ievades neatbalstīto problēmu, noteikti esat nonācis īstajā vietā. Šeit jūs varat gūt nelielu ieskatu par šo sarežģīto problēmu, lai uzzinātu, kā atkal atjaunot monitora darbību.

Kāda ir ievades netiek atbalstīta kļūda sistēmā Windows 10?

Attiecīgā problēma parasti parādās, kad Win 10 lietotājs sāk savu sistēmu. Kļūdas ziņojums Ievade netiek atbalstīts tiek parādīts tukšā ekrānā, kas ietekmē monitoru padara nelietojamu. Īpaši bieži tas notiek gadījumos, kad tiek izmantoti vairāki monitori.

Ņemot vērā līdz šim redzēto, attiecīgo drāmu bieži izraisa savienojuma problēmas, nepareizi izšķirtspējas iestatījumi vai draivera kļūmes. Diemžēl to varētu būt diezgan grūti izsekot bez profesionālas palīdzības. Bet neuztraucieties - mēs esam gatavi jums palīdzēt.

Kā atbrīvoties no monitora problēmas neatbalstītās ievades?

Monitora atjaunošana pareizajās sliedēs neradīs problēmas, ja ievērosiet tālāk sniegtos padomus. Vienkārši turpiniet virzīties uz leju, līdz jūs paklupat pie ideāla labojuma. Te nu mēs esam:

 • Pārbaudiet monitora savienojumu

Ja jūs joprojām saskaraties ar ievades problēmu, kas netiek atbalstīta monitorā, vispirms jums jāpārbauda monitora kabelis. Ja ar to kaut kas nav kārtībā, tad tas noteikti ir jūsu scenārija vaininieks. Jums būs labi to pārbaudīt, izmantojot citu monitoru. Turklāt varētu būt noderīgi pārbaudīt savienojuma porti - tie bieži slēpjas aiz problēmas, ar kuru mēs šeit saskaramies.

 • Pielāgojiet izšķirtspējas iestatījumus

Ja ievade, kas netiek atbalstīta monitora galvassāpēs, joprojām ir šeit, nav jāuztraucas: noteiktu iestatījumu pielāgošana var izrādīties izeja. Lieta ir tāda, ka ekrāna izšķirtspēja, iespējams, ir iestatīta nepareizi, tādējādi izraisot ievades, kas netiek atbalstīta monitorā, problēmu.

Vislabākais veids šādā gadījumā ir mainīt displeja iestatījumus. Lūk, kā:

 1. Darbvirsmā atrodiet tukšu apgabalu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Lai turpinātu, atlasiet opciju Displeja iestatījumi.
 3. Atveriet izšķirtspējas iestatījumus.
 4. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet displejam ieteicamo izšķirtspēju.
 5. Apstipriniet izmaiņas.
 6. Tagad noklikšķiniet uz saites Papildu displeja iestatījumi.
 7. Logā Papildu displeja iestatījumi atrodiet tā monitora nosaukumu, kura ievade netiek atbalstīta monitora jautājumā.
 8. Lai parādītu, noklikšķiniet uz Displeja adaptera rekvizīti.
 9. Pārejiet uz cilni Monitor.
 10. Pāriet uz ekrāna atsvaidzināšanas ātrumu.
 11. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties monitoram ieteicamo ātrumu.
 12. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas!

Visbeidzot, restartējiet datoru, lai redzētu, vai problēma ir atrisināta.

 • Labojiet draiverus

Problēma, kuru mēģināt atrisināt, var būt monitora draivera vai grafikas kartes draivera nepareizas darbības rezultāts. Ir svarīgi, lai jūsu autovadītāji būtu atjaunināti un nevainojamā stāvoklī - pretējā gadījumā viņi atsakās strādāt tā, kā viņiem vajadzētu domāt, un jūs saskaras ar tādiem jautājumiem kā tas, kas jūs šeit atveda.

Ja jūsu draiveri ir vainīgi pie traucējummeklēšanas, jums ir ne mazāk kā 3 pārbaudītas iespējas, kā novērst nepareizi darbojošos priekšmetus:

Atjauniniet draiverus manuāli

Tas ir veids, kā lietotāji, kuri ir pietiekami pieredzējuši, izvēlas labākos autovadītājus bez profesionālas palīdzības. Ja zināt, kāda konkrēta programmatūra ir nepieciešama jūsu sistēmai un kur to iegūt, nekautrējieties patstāvīgi instalēt nepieciešamos draiverus. Tomēr pārliecinieties, ka dublējat svarīgos datus, ja datorā instalējat nepareizu draiveri - patiesībā programmatūra, kas nav saderīga ar jūsu grafikas karti vai monitoru, var sabojāt jūsu sistēmu. Tāpēc ir prātīgi aizsargāt savu personisko informāciju pret neatgriezenisku nozaudēšanu.

Izmantojiet ierīces pārvaldnieku

Šis risinājums ir daudz drošāks nekā iepriekšējais. Tas nozīmē, ka tā noteikti nav labākā metode draiveru problēmu risināšanai, jo tā ir diezgan laikietilpīga. Papildus tam ierīču pārvaldniekam var neizdoties atrast precīzus draiverus, kas jūsu ierīcēm jāveic vislabāk. Tomēr jūs varat brīvi izmantot tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet ierīču pārvaldnieku, nospiežot Windows logotipa taustiņu + X saīsni un izvēlnē izvēloties atbilstošo opciju.
 2. Datora izmantoto ierīču sarakstā atrodiet grafisko karti.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz attiecīgās aparatūras un izvēlieties opciju atjaunināt tās draiveri.
 4. Ļaujiet ierīces pārvaldniekam tiešsaistē meklēt nepieciešamo draivera programmatūru.
 5. Piekrītiet instalēt atrasto draiveri.
 6. Tagad ierīces pārvaldniekā atrodiet monitora ierakstu un vēlreiz veiciet iepriekš aprakstītās procedūras, lai atjauninātu monitora draiveri.

Beigās jums ir jārestartē dators, lai tikko instalētie draiveri varētu apmesties un sākt darboties pareizi.

Nodarbiniet Auslogics draivera atjauninātāju

Tas noteikti ir vienkāršākais saraksta labojums. Šis intuitīvais un uzticamais rīks padarīs darbu jūsu vietā un nodrošinās, ka jūsu sistēmā ir vislabākie iespējamie draiveri. Jūs varat būt mierīgs, zinot, ka šis rīks uzrauga visus jūsu draiverus, lai novērstu problēmas, kas var traucēt datoram darboties pareizi. Kas jums jādara, lai jūsu draivera problēmas tiktu atrisinātas vienreiz un uz visiem laikiem, ir lejupielādēt un instalēt Auslogics draivera atjauninātāju un ļaut tam skenēt jūsu sistēmu. Tikai ar vienu klikšķi jūs varat novērst to, kas liek aparatūrai un ierīcēm darboties un turpināt darbu.

Mēs ceram, ka mūsu padomi ir palīdzējuši jums atbrīvoties no monitora problēmas neatbalstītās ievades. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, nevilcinieties zemāk ievietot komentāru.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found