Windows

Labošana Draiverim ir bloķēta ielādes problēma

Mēģinot instalēt vai palaist programmu vai programmatūru, kas nav saderīga ar sistēmu, kas baro ierīci, var tikt parādīts kļūdas ziņojums “Draivera ielāde ir bloķēta”.

Viens no šīs kļūdas iemesliem ir nesaderības problēma. Otrs kļūdas ziņojuma “draivera ielāde ir bloķēta” saņemšanas iemesls ir antivīruss, kas bloķē programmatūru, kuru mēģināt instalēt. Visbeidzot, problēma var rasties, mēģinot instalēt programmatūru no konta bez administratora tiesībām.

Šī nesaderības situācija un citi jautājumi ir tas, ko mēs apspriedīsim šajā apmācībā.

Izlasiet, lai atrastu problēmu novēršanas risinājumu sarakstu, kas var palīdzēt atrisināt problēmu “Draivera ielāde ir bloķēta”.

Risinājumi: draiverim ir bloķēta ielāde

 1. 1. labojums - deaktivizējiet digitālā draivera paraksta autorizāciju
 2. 2. labojums - vai nu pievienojiet izņēmumu, vai atspējojiet pretvīrusu aizsardzību
 3. 3. labojums - izmantojiet kontu ar administratīvām tiesībām, lai palaistu programmas

1. labojums: deaktivizējiet digitālā draivera paraksta autorizāciju

Digitāli parakstītu draiveru lietošana ir Windows drošības aizsardzības pasākums. Šī funkcija ir visnoderīgākā, un, pilnībā funkcionējot, tā aizsargā jūsu Windows 10 ierīci. Tomēr ir gadījumi, kad izrādās, ka tas ir faktiskais problēmu avots, tostarp jautājums par draivera ielādes bloķēšanu.

Lai mēģinātu novērst šo kļūdu, atspējojiet draivera paraksta ieviešanu:

 • Sistēmā palaidiet paaugstinātu komandu uzvednes logu - ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows Start ikonas un pēc tam izvēlieties “Command Prompt (Admin)”.
 • Atvērtajā cmd logā ierakstiet “bcdedit.exe / set nointegritychecks on” un nospiediet taustiņu Enter.
 • Draivera paraksta izpilde jūsu datorā ir automātiski atspējota.
 • Ja vēlaties atsaukt šo darbību un iespējot draivera paraksta izpildi, paaugstinātā cmd logā izpildiet šādu komandu: “bcdedit.exe / set nointegritychecks off”.

Jums vajadzētu arī rīkoties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators (vai Mans dators) un logā, kas tiek atvērts no kreisā paneļa, noklikšķiniet uz opcijas “Papildu sistēmas iestatījumi”.
 2. Sadaļā “Sistēmas rekvizīti” pārejiet uz cilni “Papildu” un atrodiet “Veiktspēja”, pēc tam noklikšķiniet uz “Iestatījumi”.

Sadaļā “Veiktspējas opcijas” pārejiet uz “Datu izpildes novēršana” un pārliecinieties, vai ir atzīmēta opcija “Ieslēgt DEP tikai būtiskām Windows programmām un pakalpojumiem”.

 1. Ja opcija ir atzīmēta, nospiediet Win + R un ierakstiet gpedit.msc.
 2. Pēc tam dodieties uz Datora konfigurācija -> Windows iestatījumi -> Vietējās politikas -> Drošības opcijas -> pārbaudiet neparakstīta draivera instalēšanas uzvedību.

2. labojums: vai nu pievienojiet izņēmumu, vai atspējojiet antivīrusu aizsardzību

Ja jūsu problēma nav problēmu dēļ, kuras novērš 1. risinājums, jūs joprojām jautājat: “Kāpēc tiek parādīts paziņojums“ Draiverim ir bloķēts paziņojumu ielāde? ”, Iespējams, datora drošības iestatījumu dēļ. Ja jūsu sistēma darbojas ar noklusējuma Windows drošības programmatūru vai jebkuru trešo personu pretvīrusu programmu, jūs varat piedzīvot bloķētas instalācijas.

Vispirms atspējojiet izmantoto pretvīrusu aizsardzību, restartējiet sistēmu un mēģiniet vēlreiz instalēt lietotni vai rīku

kas iepriekš ir bloķēts. Ja šī darbība darbojas nevainojami, mēģiniet antivīrusu programmatūrā pievienot izņēmumu tieši šai lietotnei vai rīkam.

Pēc veiksmīgas instalēšanas atkal ieslēdziet drošības aizsardzību. Lai nodrošinātu datora drošību, vienmēr ir jāieslēdz Windows 10 sistēmas drošības aizsardzība.

Ja meklējat efektīvu veidu, kā aizsargāt savu Windows 10 sistēmu pret antivīrusiem, ieteicams lejupielādēt Auslogics draivera atjaunināšanas rīku. Tas ir daudzu problēmu risinātājs aparatūrai vai ierīcēm, kuru novecošana trūkst vai kurām ir defekti. Šis rīks ir sertificēts Microsoft® Silver Application Developer. Tas ir saderīgs ar Windows XP, Vista, 7, 8.1 un 10. Šis rīks ir ideāls, ja vēlaties ietaupīt laiku, jo tas var atjaunināt visus draiverus ar vienu klikšķi, nevis manuāli meklēt pareizos atjauninājumus atsevišķi. Izmantojot rīku Auslogics Driver Updater, jūs automātiski izveidojat drošas dublējumkopijas, pirms draiveri tiek atjaunināti.

3. labojums: izmantojiet kontu ar administratīvām tiesībām, lai palaistu programmas

Ja jūs joprojām meklējat, kā novērst draivera ielādes problēmu, ir bloķēta, iespējams, ka jūs izmantojat programmu bez administratora tiesībām.

Risinājums ir vienkāršs. Pirms mēģināt instalēt vai palaist jaunas programmas, pārliecinieties, vai datorā izmantojat kontu, kuram ir administratora rekvizīti.

Ja neesat pieteicies ar kontu ar administratora tiesībām, jūs varēsiet darīt visu tāpat kā parasti, lietojot administratora kontu. Bet, kad būs jāpabeidz jaunas lietotnes vai procesa instalēšana, jūs to nevarēsiet izdarīt.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found