Windows

Kā novērst Windows 10 un 8.1 atsvaidzināšanas problēmas?

Labākais veids, kā saglabāt labas darbības atmiņā

ir tos atsvaidzināt ar jauniem ”

Katons Vecākais

Windows 10 un Windows 8.1 atsvaidzināšanas opcijas neapšaubāmi ir īsts ieguvums attiecīgo operētājsistēmu lietotājiem: piemēram, ja jūsu dators turpina spēlēt bez redzama iemesla un vēlaties tam sākt no jauna, ir iespēja atsvaidzināt nepareiza mašīna var būt ļoti noderīga.

Tomēr lietas bieži tiek apmaldītas: lietotāji ziņo, ka pastāvīgi Windows 10 un 8.1 atsvaidzina problēmas, kuras radījušas trūkstošie faili. Diemžēl mūsdienās šādi jautājumi ir diezgan izplatīti. Šķiet, ka tos ir īpaši grūti apstrīdēt, taču nekādā gadījumā nevajadzētu atteikties - šobrīd jūs lasāt pašu rakstu, kas jums nepieciešams, lai uzzinātu, kā novērst trūkstošos failus saistītās problēmas. Patiešām, ir viss pārbaudīto risinājumu saraksts, kas atkal atjaunos jūsu operētājsistēmu:

1. Palaidiet anti-malware skenēšanu

Pirmkārt un galvenokārt, jums jāizslēdz ļaunprātīgas programmatūras gadījums - iespējams, ka tas ir aiz trūkstošajiem failiem un atsvaidziniet problēmas. Lieta ir tāda, ka dažas zemnieciskas vienības šajā brīdī var pārkāpt jūsu Windows fonā, un jūs par to pat nezinātu. Tāpēc mēs iesakām bez papildu kavēšanās veikt pilnu operētājsistēmas skenēšanu - vilcināšanās nav vietas.

Ja jums ir instalēts pretvīrusu rīks, kas nav Microsoft programmatūra, ir pienācis pēdējais laiks to izmēģināt un apkarot aizdomīgus priekšmetus vai procesus, kas slēpjas apkārt. Ja jums tāda nav, nav jāceras: vecais labais Windows faktiski var loģiski nostāties par sevi. Tas, par ko mēs runājam, ir Windows Defender - iebūvētais drošības komplekts, kas nāk kā daļa no jūsu operētājsistēmas un ir paredzēts, lai turētu nevēlamus viesus no ļaunprātīgas programmatūras pasaules.

Lai palaistu Windows Defender operētājsistēmā Windows 10, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Lai atvērtu izvēlni Sākt, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas.
 2. Atrodiet zobrata ikonu un noklikšķiniet uz tās, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 3. Pēc tam ievadiet sadaļu Atjaunināšana un drošība.
 4. Pieejamo opciju sarakstā atlasiet Windows Defender.
 5. Kad parādās Windows Defender ekrāns, noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.
 6. Tiks parādīts Windows Defender drošības centra logs. Turpiniet virzīties uz kreiso rūti. Atrodiet vairoga ikonu un noklikšķiniet uz tās.
 7. Pārejiet uz saiti Papildu skenēšana. Noklikšķiniet uz tā.
 8. Atlasiet opciju Pilna skenēšana.

Izmantojiet Windows Defender, lai skenētu datoru no ļaunprātīgas programmatūras

Ja izmantojat Windows 8.1, skenējiet sistēmu, izmantojot Windows Defender, rīkojoties šādi:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un pārejiet uz meklēšanas joslu.
 2. Ierakstiet Windows Defender meklēšanā.
 3. Rezultātu sarakstā atlasiet Windows Defender.
 4. Kad esat nokļuvis Windows Defender sākuma logā, noklikšķiniet uz Atjaunināt.
 5. Pārejiet uz sākumlapu. Atveriet skenēšanas opcijas un atlasiet opciju Pilna.
 6. Izvēlieties Skenēt tūlīt, lai veiktu tūlītēju skenēšanu.

Pēc visa spriežot, Windows Defender ir diezgan ērts risinājums. Ar to teikts, tas vēl nebūt nav pietiekami, lai atvairītu visus uzbrucējus, kuri varētu rasties jūsu sistēmā. Patiesībā jums ir nepieciešams papildu aizsardzības slānis, lai pārliecinātos, ka neviens ļaunprātīgs iebrucējs nevar pārtraukt jūsu aizsardzības līnijas. Paturot to prātā, apsveriet iespēju izmantot īpašu pretvīrusu programmatūru, lai jūsu dators būtu patiesi drošs un izslēgts. Lai to izdarītu, jūs varat brīvi izmantot Auslogics Anti-Malware: šis intuitīvais rīks var strādāt kopā ar jūsu galveno pretvīrusu risinājumu un atvairīt pat vismodernākos un viltīgākos draudus.

2. Veiciet visaptverošu pārbaudi

Ir daudzi iemesli, kāpēc faili var pazust operētājsistēmās Windows 10 un 8.1 un tādējādi izraisīt atsvaidzināšanas problēmas: jūsu operētājsistēma ir ārkārtīgi sarežģīta un trausla sistēma. Neliels tā "zobrats" var izķerties un izraisīt datora darbības traucējumus. Jūsu operētājsistēmai ir nepieciešama rūpīga pārbaude. Labā ziņa ir tā, ka tam ir īpašs rīks - Auslogics BoostSpeed. Šī lietotājam draudzīgā utilīta novērsīs jūsu datoru, novērsīs kļūmes un avārijas, novērsīs jūsu reģistru un pielāgos datoru pēc iespējas labāk, tādējādi ievērojami uzlabojot veiktspēju. Rezultātā jūs iegūsiet stabilu, bez jautājumiem sistēmu.

Optimizējiet datoru, lai novērstu Windows 10 un 8.1 atsvaidzināšanas problēmas, ko izraisa trūkstošie faili

Kas attiecas uz Windows iebūvētajām funkcijām, kuras jūsu apstākļos var izrādīties noderīgas, šeit atradīsit sarakstu ar to, ko varat izmantot, lai atsvaidzināšanas funkcijas atgrieztos pareizajā sliedē.

Bet, lūdzu, nesteidzieties: pirms jebkādas problēmu novēršanas izkļūšanas noteikti dublējiet svarīgos failus. Neliela tālredzība nekaitēs, bet ietaupīs daudz asaru, ja viss neizdosies, kā plānots. Tātad, izmantojiet jebkuru rezerves rīku, ko uzskatāt par ērtu, vai migrējiet datus uz citu klēpjdatoru.

Un tagad ir pienācis laiks iegūt OS tip-top formā:

Palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju

Ja meklējat efektīvu veidu, kā novērst trūkstošos ar failiem saistītās problēmas, sistēmas failu pārbaudītāja palaišana ir dabisks risinājums. Šo rīku ir izstrādājis Microsoft un tas ir iestrādāts jūsu sistēmā, lai pārbaudītu trūkstošos vai bojātos sistēmas failus un, ja nepieciešams, tos aizstātu.

Lūk, kā jūs varat palaist SFC skenēšanu sistēmā Windows 8.1 / 10:

 1. Tastatūrā izmantojiet Windows logotipa taustiņu + X burta taustiņa saīsni.
 2. Pieejamo opciju sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana).
 3. Ierakstiet šādu komandu: ‘sfc / scannow’ (bez pēdiņām).Labojiet sistēmas failus, lai novērstu Windows 10 un 8.1 atsvaidzināšanas problēmas
 4. Lai izpildītu komandu, nospiediet taustiņu Enter.

Jums būs jāveic sistēmas failu pārbaudes process - vienkārši izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai jūsu problēmas tiktu atrisinātas. Kad skenēšana ir pabeigta, izejiet no komandrindas loga un restartējiet datoru. Visi trūkstošie vai bojātie faili, kas atrasti jūsu datorā, tiks aizstāti sāknēšanas laikā. Tagad pārbaudiet, vai varat atsvaidzināt sistēmu. Ja jūs joprojām cenšaties to izdarīt, pārejiet pie šāda risinājuma.

Palaidiet Check Disk

Pastāvīgas Windows 8.1 / 10 atsvaidzināšanas problēmas var rasties no tā, ka cietajā diskā ir problēmas. Izmantojot utilītu Check Disk, varat viegli pārbaudīt, vai diskā nav kļūdu, un, ja tādi ir, labot:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + X un atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana), lai atvērtu paaugstinātu komandu uzvedni.
 2. Ierakstiet šādu komandu (aizstājiet X ar cietā diska nodalījuma burtu, kuru vēlaties skenēt): chkdsk / f / r X:

Skenēšana var aizņemt kādu laiku. Lūdzu, esiet pacietīgs - netraucējiet procesu. Pēc skenēšanas beigām restartējiet datoru un pārbaudiet, vai pārbaude izrādījās veiksmīga.

Palaidiet DISM

Vēl viena noderīga funkcija, kas jums var palīdzēt atrisināt problēmu, ir rīks Izvietošanas attēlveidošanas un apkalpošanas pārvaldība (DISM): tas pārbaudīs jūsu Windows attēlu un vajadzības gadījumā to izlabos.

Lai palaistu DISM risinājumu, izmantojiet tālāk norādītās vadlīnijas.

 1. Atveriet paaugstinātu komandu uzvedni un ierakstiet šādas komandas (pēc katras noteikti nospiediet taustiņu Enter):

  DISM / tiešsaistē / Cleanup-Image / ScanHealth

  DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

 2. Pagaidiet, līdz process beidzas, un restartējiet datoru.

Ja līdz šim nav veicies ar atjaunināšanas opcijām, jo ​​trūkst failu, iesakām pāriet uz šo risinājumu. Tas drīzāk ir risinājums nekā labojums, taču tas ļaus jums beidzot atsvaidzināt operētājsistēmu.

3. Izmantojiet USB atkopšanas disku

Tātad, jūs mēģināt atsvaidzināt vai atiestatīt datoru un saņemt ziņojumu, kurā teikts, ka trūkst dažu failu, un jums jāizmanto atkopšanas datu nesējs. Šādā situācijā jums vajadzētu mēģināt izdarīt pareizi, ko iesaka šis nevēlamais ziņojums - izveidojiet USB atkopšanas disku un izmantojiet to, lai atsvaidzinātu datoru, kas darbojas dīvaini.

Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu, atrodiet Meklēt un ievadiet Izveidot atkopšanas disku. Nospiediet Enter.
 2. Atlasiet attiecīgo opciju. Ņemiet vērā, ka, iespējams, jums tiks prasīti administratora akreditācijas dati, tāpēc, lai turpinātu, pārliecinieties, vai jums ir administratora privilēģijas.
 3. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta opcija Dublēt sistēmas failus atkopšanas diskā.
 4. Noklikšķiniet uz Tālāk, lai turpinātu. Pēc tam pievienojiet USB disku datoram.
 5. Atlasiet USB disku. Noklikšķiniet uz Tālāk. Pēc tam atlasiet Izveidot. Paturiet prātā, ka šis process var aizņemt kādu laiku. Tāpēc esiet pacietīgi.

Tagad, kad atkopšanas disks ir gatavs, palaidiet no tā. Lai to izdarītu, jums, iespējams, būs jāpārbauda sava rokasgrāmata: domājams, ka viens no jūsu F taustiņiem aizvedīs jūs sāknēšanas izvēlnē - tur jūs varēsiet izvēlēties atkopšanas USB disku kā sāknēšanas avotu.

Pēc sāknēšanas no USB atkopšanas diska ekrānā redzēsiet opciju Traucējummeklēšana. Atlasiet to, un jums tiks piedāvāts vesels virkne atkopšanas un remonta risinājumu.

Tādējādi, ja izvēlēsities atkopšanu no diska, varēsit pārinstalēt Windows. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šāda rīcība pazudīs jūsu personiskos failus un lietotnes, kas nav noklusējuma.

Izmantojot opciju Sistēmas atjaunošana, jūs atgriezīsities sistēmā agrāk, kad tā darbojās lieliski. Vislabāk ir tas, ka jūsu personas faili netiks ietekmēti.

Varat arī izmantot sistēmas attēla atkopšanas funkciju, ja iepriekš esat izveidojis OS attēla dublējumu; tas atjaunos programmas un datus, kas tajā laikā bija jūsu datorā.

Vēl viena pieejamā opcija ir Startup Repair, kuras mērķis ir novērst dažādas sāknēšanas problēmas. Ja jums tādas ir, ir pienācis laiks izmantot šo rīku.

Vai padomi ir izrādījušies noderīgi?

Vai jums ir citas idejas, kā novērst Windows 10 un 8.1 atsvaidzināšanas problēmas?

Mēs ceram uz jūsu komentāriem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found