Windows

Dzinēja darbināšanai ir nepieciešams noteikt DX11 funkcijas līmeni 10.0?

<

Vai nav nomākta, kad jūsu spēle sabrūk, kamēr jūs esat naglu graušanas mača vidū? Daudzi lietotāji, spēlējot tādas spēles kā PUBG, Fortnite un ARK, ir pieredzējuši, ka motora darbināšanai nepieciešams DX11 funkcijas līmenis 10.0

Par laimi, jums nevajadzētu krist panikā, jo šo problēmu var atrisināt diezgan viegli. Šajā ierakstā mēs iemācīsim jums novērst problēmu “DX11 funkcijas līmenis 10.0 ir nepieciešams, lai darbinātu dzinēju” operētājsistēmā Windows 10. Drīz jūs varēsiet atgriezties savā spēlē un krāšņi uzvarēt mačos.

Kāpēc parādās kļūda ‘DX11 Feature Level 10.0, lai darbinātu motoru’?

Ja datoram nav nepieciešamā Direct3D aparatūras funkciju līmeņa, notiekošās spēles avārija, liekot parādīt kļūdu ‘DX11 Feature Level 10.0 is required to run the engine’. Šis ziņojums vienkārši norāda, ka jūsu spēle nevar piekļūt Direct3D funkciju līmenim 10.0.

Dažreiz šai problēmai ir kāds sakars ar trūkstošu vai novecojušu grafikas kartes draiveri. Dažos gadījumos problēma var būt saistīta ar DirectX. Lieki piebilst, ka, ja vēlaties uzzināt, kā noņemt kļūdas ziņojumu “Dzinēja darbināšanai ir nepieciešams DX11 funkcijas līmenis 10.0”, jums jāzina, kā atrisināt ar draiveri saistītas problēmas. Neuztraucieties, jo mēs esam jūs aptvēruši. Mums ir visi nepieciešamie risinājumi, lai atbrīvotos no šīs problēmas.

1. risinājums: instalējiet jaunāko ielāpu

Lielāko daļu tehnisko datoru problēmu var atrisināt, vienkārši restartējot sistēmu. Tātad, tas nesāpēs, ja mēģināsiet darīt to pašu. Restartējiet datoru un spēli, kuru spēlējat. Vairumā gadījumu šī darbība būs pietiekama, lai atbrīvotos no kļūdas.

No otras puses, jūs joprojām varat paļauties uz jaunāko plāksteri, ko spēļu izstrādātāji ir izlaiduši. Tehnoloģiju uzņēmumi uzrauga problēmas, ar kurām sastopas lietotāji. Viņi arī izstrādā problēmu novēršanu un atbrīvo tos, izmantojot ielāpus. Tāpēc vislabāk ir pārbaudīt, vai jūsu spēlei ir pieejami atjauninājumi. Tos varat lejupielādēt, izmantojot Steam, vai arī varat apmeklēt spēles oficiālo vietni.

2. risinājums: atjauniniet grafikas kartes draiveri

Kā jau minējām, kļūdai var būt kāds sakars ar trūkstošu vai novecojušu grafikas kartes draiveri. Tāpēc vislabāk ir atjaunināt draiverus uz jaunākajām, ražotāja ieteiktajām versijām. Ir trīs veidi, kā to izdarīt:

 • Ierīču pārvaldnieka izmantošana
 • Dodieties uz ražotāja vietni
 • Procesa automatizēšana ar Auslogics draivera atjauninātāja palīdzību
 • .

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows taustiņu + R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Displeja adapteri, lai izvērstu tās saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam no opcijām atlasiet Atjaunināt draiveri.

Dodieties uz ražotāja vietni

Tiesa, ierīču pārvaldnieks ir noderīgs draiveru atjaunināšanas rīks. Tomēr tas var palaist garām atjauninājumu. Tātad jūs joprojām varat apmeklēt ražotāja vietni, lai atrastu jaunāko draivera versiju. Izvēloties šo opciju, jums jābūt īpaši piesardzīgam. Ja lejupielādējat un instalējat draiveri, kas nav saderīgs ar jūsu operētājsistēmu un procesoru, datoru var ciest nestabilitātes problēmas. Lieki piebilst, ka jums jāpārliecinās, ka jūs zināt, kāds procesora tips un operētājsistēmas versija jums ir. Tādā veidā jūs varēsiet lejupielādēt pareizos draiverus savam datoram.

Procesa automatizēšana ar Auslogics draivera atjauninātāja palīdzību

Jūs nevarat būt drošs par ierīču pārvaldnieka uzticamību. No otras puses, manuāla draiveru atjaunināšana var būt laikietilpīga un riskanta. Par laimi, ir labāks variants. Procesa automatizēšanai varat izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Pēc šīs programmatūras instalēšanas viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas. Auslogics draivera atjauninātājs automātiski atpazīs jūsu procesora tipu un OS versiju. Turklāt tas lejupielādēs un instalēs atbilstošos draiverus jūsu datoram.

Kas ir lieliski par Auslogics draiveru atjauninātāju, tas ir tas, ka ar visiem jūsu draiveriem var darboties vienā piegājienā. Lietojot ierīču pārvaldnieku, jums ir jānoklikšķina uz katras ierīces, lai to atjauninātu. No otras puses, izmantojot Auslogics Driver Updater, process prasa vienu pogas klikšķi. Kad process būs pabeigts, jūs pamanīsit ievērojamus uzlabojumus sava datora kopējā darbībā.

3. risinājums: instalējiet jaunāko DirectX

Kļūdas ziņojums parāda problēmu ar DirectX. Tāpēc būtu ieteicams instalēt jaunāko DirectX, lai nodrošinātu, ka dators varēs atbalstīt jūsu spēli. Ja vēlaties uzzināt, kāda DirectX versija jums ir, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Dodieties uz cilni Sistēma, lai redzētu, kāda DirectX versija jums ir.
 4. Varat arī doties uz cilni Displejs, lai uzzinātu funkciju līmeņus.
 5. Piezīme. Neaizmirstiet pārbaudīt, vai DirectDraw Acceleration, Direct3D Acceleration un AGP Texture Acceleration ir iespējotas.

Kopumā, atjauninot operētājsistēmu, automātiski tiek atjaunināta arī DirectX datorā. Tomēr, ja izmantojat Windows Vista, Windows 7 vai Windows XP, jums jālejupielādē un jāinstalē atjauninājumu pakotne, lai iegūtu jaunāko DirectX versiju. Lai iegūtu vairāk informācijas par DirectX instalēšanu dažādām Windows versijām, varat apmeklēt Microsoft oficiālo vietni.

Piezīme: Ja DirectX funkciju līmeņi neatbilst minimālajām prasībām, jums jāmaina grafikas karte. Jums jāinstalē grafikas karte, kas var atbalstīt Feature Level 10.0.

4. risinājums: atjauniniet operētājsistēmu

Lielāko daļu laika operētājsistēmas atjaunināšana var novērst kļūdu. Parasti Windows 10 atjauninājumus lejupielādē fonā. Tomēr jūs varat manuāli sākt procesu, tiklīdz ir pieejami atjauninājumi. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Kreisās rūts sarakstā atlasiet Windows Update.
 4. Tagad dodieties uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus.
 5. Kad lejupielādes process ir pabeigts, restartējiet datoru, lai instalētu atjauninājumus.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst kļūdu?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found