Windows

Kā labot Gmail pielikumu kļūdas operētājsistēmā Windows 10?

Gmail ļauj lietotājiem ērti pievienot failus saviem e-pastiem. Ja jūsu faila pielikumi atbilst noteiktiem kritērijiem, varat tos nosūtīt ikvienam, izmantojot šo e-pasta pakalpojumu. No otras puses, var būt gadījumi, kad nepārsniedzat faila ierobežojumu, tomēr jūs saņemsit kļūdas ziņojumu: “Pielikums neizdevās. Tas var būt saistīts ar starpniekserveri vai ugunsmūri. ”

Ja vēlaties uzzināt, kā novērst Gmail pielikumu augšupielādes kļūdas, priecājieties, ka atradāt šo rakstu. Pieķeršanās kļūmes rodas dažādu iemeslu dēļ. Dažos gadījumos problēma ir saistīta ar spraudni. Citos gadījumos pārlūkprogrammā var būt kaut kas nepareizs. Lieki piebilst, ka ir vairāki veidi, kā novērst neizdevušās pielikuma problēmas. Šeit ir daži no risinājumiem, kurus varat izmēģināt:

1. metode: Flash spraudņa atjaunināšana

Ir vērts atzīmēt, ka Gmail noklusējuma pielikumu augšupielādētājs izmanto Adobe Flash. Ja jums ir novecojis spraudnis, pielikumu augšupielādētājs, iespējams, nedarbosies pareizi. Kā tāds jums jāpārliecinās, vai jums ir jaunākā Adobe Flash versija. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tiešsaistē meklējiet Adobe Flash instalēšanas programmu.
 2. Kad esat nonācis Adobe vietnes lejupielādes lapā, jūs redzēsiet papildu programmatūru, kuru varat instalēt, izmantojot Flash. Noņemiet atlasi, ja jums tas nav nepieciešams.
 3. Nospiediet pogu Instalēt tūlīt. Tam vajadzētu ļaut lejupielādēt un saglabāt instalēšanas programmu.
 4. Atveriet Adobe Flash instalēšanas programmu un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
 5. Nākamā lieta, kas jums jādara, ir nodrošināt, lai jūsu pārlūkprogrammā būtu iespējota Flash. Pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz trim vertikāli izlīdzinātajiem punktiem.
 6. Nolaižamajā sarakstā atlasiet Iestatījumi.
 7. Ritiniet uz leju un izvērsiet apgabala Papildu saturu.
 8. Atveriet sadaļu Satura iestatīšana un pēc tam noklikšķiniet uz Zibspuldze.
 9. Ja redzat zilo pogu, kā parādīts zemāk, tas nozīmē, ka jūsu pārlūkprogramma bloķē spraudni. Lai iespējotu Flash, jums ir jāpārslēdz poga.
<

2. metode: Gmail atvēršana, izmantojot citu pārlūkprogrammu

Dažos gadījumos, atverot Gmail, izmantojot alternatīvu pārlūku, var novērst neizdevušās pielikuma problēmas. Kad esat izveidojis citu pārlūkprogrammu, mēģiniet vēlreiz pievienot failu e-pastam. Gmail darbojas dažādās pārlūkprogrammās, taču vislabāk darbojas šo programmu jaunākajās versijās:

 • Google Chrome
 • Mozilla Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 • Microsoft Edge

3. metode: pārlūkprogrammas atjaunināšana

Tas arī palīdzētu, ja pārliecinātos, ka pārlūkprogramma ir atjaunināta uz jaunāko versiju. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz pogas Citas opcijas. Tam vajadzētu izskatīties kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 2. Nolaižamajā sarakstā atlasiet Palīdzība un pēc tam noklikšķiniet uz Par Chrome.
 3. Ļaujiet pārlūkprogrammai lejupielādēt atjauninājumus.
 4. Kad pārlūkprogramma ir atjaunināta, restartējiet to.

Atjauniniet savu pārlūkprogrammu, lai labotu Gmail pielikumu kļūdas.

4. metode: starpniekservera atspējošana

Iespējams, pamanījāt kļūdas ziņojumu, kurā minēts, ka starpniekservera dēļ radās pielikuma kļūme. Ja starpniekserveris ir iespējots, iespējams, mēģiniet to atspējot, lai atbrīvotos no problēmas. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Uzdevumu teknē noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “interneta opcijas” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atveriet cilni Savienojumi un pēc tam nospiediet LAN iestatījumu pogu.
 4. Ja redzat, ka ir atzīmēta izvēles rūtiņa “Lietot LAN starpniekserveri”, noņemiet atzīmi no tās.Lai labotu Gmail, noņemiet starpniekservera opcijas atlasi.
 5. LAN iestatījumu logā noklikšķiniet uz Labi.
 6. Interneta opciju logā noklikšķiniet uz Labi.

5. metode: ugunsmūra atspējošana

Iespējams, ugunsmūris varētu traucēt jūsu e-pasta pielikumus. Jūs varat to īslaicīgi izslēgt, lai atrisinātu problēmu. Tālāk ir norādītas darbības, lai atspējotu Windows ugunsmūri.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R, lai atvērtu izpildi.
 2. Palaist dialoglodziņā ierakstiet “firewall.cpl” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atveriet kreisās joslas izvēlni un atlasiet “Ieslēgt vai izslēgt Windows Defender ugunsmūri”.
 4. Gan privātā, gan publiskā tīkla iestatījumos noklikšķiniet uz “Izslēgt Windows ugunsmūri (nav ieteicams)”.Atspējojiet Windows ugunsmūri, lai atjaunotu Gmail darbību.
 5. Noklikšķiniet uz Labi, pēc tam aizveriet logu.
 6. Ja izmantojat trešās puses ugunsmūri vai pretvīrusu programmatūru, izpildiet norādījumus par programmas atspējošanu.

6. metode: draiveru atjaunināšana

Ja kļūdas ziņojums parādījās, mēģinot pievienot failu no ārējā diska, iespējams, ka ir problēmas ar atmiņas ierīci. Dažos gadījumos novecojuši draiveri var traucēt pareizi pievienot failus no ārējās atmiņas ierīces. Tātad, mēs iesakām atjaunināt draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām.

To var izdarīt manuāli, taču mēs iesakām to nedarīt. Šī opcija var aizņemt ievērojamu laiku, jo tas prasītu, lai ražotāja vietnē meklētu saderīgus draiverus. Jūs varat izlaist visas grūtības, tā vietā izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Vienkārši noklikšķinot uz pogas, varat konfigurēt rīku tā, lai tas automātiski skenētu datora sistēmu un meklētu pareizos draiverus.

Lai novērstu Gmail problēmas, atjauniniet visus draiverus.

Vēl viena lieliska šīs programmas kvalitāte ir fakts, ka tā rūpējas par visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai tiem, kas saistīti ar Gmail failu pielikumu problēmām. Tātad, kad process ir paveikts, jūs varat ievērojami uzlabot datora veiktspēju un ātrumu!

Vai jūs domājat, ka ir vieglāki veidi, kā atrisināt šo problēmu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found