Windows

Kā izdzēst saglabāto Wi-Fi tīklu operētājsistēmā Windows 10?

Ja jūsu datorā ir operētājsistēma Windows 10, tā sistēma saglabā to Wi-Fi tīklu sarakstu, ar kuriem izveidojat savienojumu, ieskaitot to ieejas frāzes. Nākamreiz, kad ierīce nonāks šo saglabāto tīklu diapazonā, tā automātiski izveidos savienojumu ar vienu no tiem. Ja vēlaties no tā izvairīties, jums jāpadara Windows ‘aizmirst’ saglabātos Wi-Fi tīklus.

Operētājsistēmā Windows 7 process ir salīdzinoši vienkāršs. Varat vienkārši doties uz vadības paneļa Tīkla un koplietošanas centru un atlasīt Pārvaldīt bezvadu tīklus. No otras puses, ja izmantojat sistēmu Windows 8, jums būs jāiziet komandu uzvedne, lai noņemtu saglabātos tīklus. Tomēr operētājsistēmā Windows 10 ir grafisks interfeiss, kas to atvieglo. Lieki piebilst, ka vieglāk ir iemācīties aizmirst Wi-Fi tīklu Windows 10 datorā.

Kā izdzēst bezvadu tīkla profilu sistēmā Windows 10

Kad Microsoft izstrādāja Windows 10 kritiena radītāju atjauninājumu, viņi racionalizēja bezvadu tīkla noņemšanu no datora. Tas nozīmē, ka, lai izdzēstu saglabāto Wi-Fi tīklu, jums nebūs jāiet cauri vadības panelim vai jāizmanto lietotne Iestatījumi. Šeit ir norādītas darbības:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz tīkla savienojuma ikonas. To varat atrast ekrāna apakšējā labajā stūrī.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā tīkla nosaukuma, kuru vēlaties noņemt.
  3. Opcijās atlasiet Aizmirst.

Dzēsiet saglabāto Wi-Fi tīklu, noklikšķinot uz Aizmirst.

Paturiet prātā, ka tas darbosies tikai tad, ja atrodaties Wi-Fi tīkla tuvumā. Ja vēlaties noņemt Wi-Fi tīklu, kas atrodas ārpus jūsu ierīces darbības rādiusa, jums jāizmanto lietotne Iestatījumi.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana, lai noņemtu saglabāto Wi-Fi tīklu

Ja jūsu Windows 10 ierīce atrodas tālu no Wi-Fi tīkla, kuru vēlaties noņemt, jūs joprojām varat atbrīvoties no tā, izmantojot jauno lietotni Iestatījumi. Paturiet prātā, ka Tīkla un koplietošanas centrā funkcija Bezvadu tīklu pārvaldība vairs nav pieejama. Šīs darbības ir jāveic:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
  2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  3. Atlasiet Tīkls un internets, pēc tam kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Wi-Fi.
  4. Noklikšķiniet uz Pārvaldīt zināmos tīklus.
  5. Noklikšķiniet uz Wi-Fi tīkla, kuru vēlaties noņemt, pēc tam atlasiet Aizmirst.

Noklikšķiniet uz Aizmirst, lai noņemtu saglabāto Wi-Fi tīklu.

Ir vērts atzīmēt, ka sarakstā varat viegli atrast konkrētu tīklu, izmantojot meklēšanas, kārtošanas un filtrēšanas opcijas. Kad esat noņēmis tīklu, jums tiks lūgts iesniegt tā ieejas frāzi, kad mēģināsit atkal izveidot savienojumu ar to.

Tomēr, pirms izveidojat savienojumu ar jebkura veida tīklu, pārliecinieties, vai jūsu dators ir aizsargāts pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Kā daudzi zina, kad izveidojat savienojumu ar publisku tīklu, noziedznieki var izmantot šo iespēju un ielauzties jūsu datorā. Viņi var instalēt ļaunprātīgu programmatūru un atrast ceļu uz jūsu slepeno informāciju un bankas kontiem. Tas nozīmē, ka mēs iesakām aizsargāt datoru, izmantojot Auslogics Anti-Malware.

Datora drošība ir ļoti svarīga, lai nepieļautu ļaundari.

Ikreiz, kad izveidojat savienojumu ar bezvadu tīklu, Auslogics Anti-Malware aizsargās jūsu datoru no ļaunprātīgiem uzbrukumiem un draudiem. Turklāt tas ir paredzēts, lai netraucētu jūsu galvenajam antivīrusam, ļaujot jums iegūt optimālo nepieciešamo drošību.

Kura metode, jūsuprāt, ir vienkāršākais veids, kā noņemt saglabāto Wi-Fi tīklu?

Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found