Windows

Kā atbrīvoties no 0x0000009F zilā nāves ekrāna operētājsistēmā Windows 10?

<

Windows datoru lietotājus nekas vairāk nesaprot kā 0x0000009f zilais nāves ekrāns. Ja tas ir tas, ko jūs pašlaik piedzīvojat, turiet panikas režīmu un ļaujiet mums jums palīdzēt, kā to novērst.

Ātri risinājumi 0x0000009f novēršanai

  1. Atjauniniet visus pieejamos draiverus
  2. Noņemiet tikko pievienoto aparatūru
  3. Atinstalējiet problemātiskās programmas
  4. Instalējiet labojumfailu no Microsoft

Pirmais risinājums: atjauniniet visus pieejamos draiverus

Kad sistēma darbojas, pirmā problēmu novēršana, kas jums jāizmēģina, ir draiveru atjaunināšana. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad rodas problēmas ar 0x0000009f. Redzēt 0x0000009F zilo nāves ekrānu nozīmē DRIVER_POWER_STATE_FAILURE, kļūda, kas parasti rodas tāpēc, ka draiveris darbojas nepareizi.

Iegūstiet pareizos jaunākos ierīces draiverus un atjauniniet sistēmu. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat uzticamu neatkarīgu produktu vai Windows Update, noteikti instalējiet jaunākos pareizos ierīces draiverus. Izmantojot loga atjaunināšanu, precīzi izpildiet visus norādījumus.

Lai atjauninātu sistēmu, izmantojot Auslogics intuitīvo draivera atjaunināšanas rīku, lejupielādējiet rīku, un visi datora draiveri tiks atjaunināti ar vienu klikšķi.

PS:

Ja neesat tehnoloģiju guru vai jums nav pietiekami daudz zināšanu, lai iejauktos ierīces draiveros, iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Rīks ar vienu klikšķi lejupielādē un instalē visus jaunākos sistēmas draiverus. Izmantojot šo rīku, nav vietas sajaukšanai.

Otrais risinājums: noņemiet nesen pievienoto aparatūru

Reizēm 0x0000009F apstāšanās kļūdas novēršana sistēmā Windows 10 var būt tikpat vienkārša kā pēdējās pievienotās aparatūras noņemšana. Ja tiek parādīts kļūdas ziņojums, noņemiet visas datoram nesen pievienotās / pievienotās aparatūras ierīces. Restartējiet datoru, lai pārbaudītu, vai joprojām parādās zilais ekrāns.

  1. Pārstartējot datoru, ja joprojām parādās zilais ekrāns, problēma nav jūsu nesen pievienotā aparatūra. Pārbaudiet 3. risinājumu
  2. Ja zilais ekrāns vairs netiek parādīts, restartējot datoru, pievienojiet aparatūras ierīces pa vienai, lai noteiktu precīzu kļūdas cēloni. Pēc tā identificēšanas varat mēģināt salabot ierīci, kas izraisa kļūdu 0x0000009F, vai arī to pilnībā nomainīt.

Trešais risinājums: atinstalējiet problemātiskās programmas

Kļūda 0x0000009F var būt arī jūsu sistēmā nesen pievienotas programmatūras rezultāts. Ja ir nesen instalētas programmas, atinstalējiet tās no sistēmas un restartējiet datoru. Ja pēc ieslēgšanas zilais ekrāns neparādās, tad jūs zināt, ka vaininieks bija nesen instalētās programmas. Bet, ja joprojām parādās zilais ekrāns, tikko instalētajām programmām nav nekāda sakara ar kļūdu. Izmēģiniet nākamo risinājumu.

Ceturtais risinājums: instalējiet labojumfailu no Microsoft

4. risinājums, kā novērst kļūdu 0000009F sistēmā Windows, attiecas tikai uz sistēmu Windows 7. Ja izmantojat sistēmu Windows 7 un redzat kļūdu 0000009F (parametrs1, parametrs2, parametrs3, parametrs4), problēmas risināšanai instalējiet Microsoft atbalstīto labojumfailu.

Vai esat mēģinājis atrisināt 0000009F BSOD, izmantojot kādu no šiem četriem ieteiktajiem risinājumiem, un zilais ekrāns joprojām tiek parādīts? Tad varbūt jums nepieciešama profesionāla palīdzība.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found