Windows

Kā novērst kļūdu 0xc000007b Black Squad?

Ja ikreiz, kad vēlaties palaist Black Squad, tiek parādīts ziņojums “Kļūda 0xc00007b lietojumprogrammu nevarēja pareizi sākt”, spēle nevarēs sazināties ar noteiktiem failiem. Šo konkrēto problēmu izraisa vairāki faktori, sākot no korumpētām Visual C ++ atkārtoti izplatāmām pakotnēm līdz bojātiem vai nesaderīgiem DirectX komponentiem.

Tā kā jūs esat šeit, esiet drošs, ka pēc šī raksta labojumu piemērošanas problēmu varēsiet atrisināt.

Kā novērst kļūdu 0xc000007b melnajā komandā

Tālāk sniegtie risinājumi daudziem spēlētājiem palīdzēja atbrīvoties no kļūdas. Pārliecinieties, ka ievērojat tos secībā, kādā tie ir sakārtoti, lai palielinātu jūsu izredzes atrast pareizo labojumu pietiekami agri.

Spēles mapē izmantojiet palaidēju

Acīmredzot problēma lielākajai daļai lietotāju sāka rasties pēc 64 bitu ielāpīšanas. Spēles izstrādātāji nolēma piespiest lietotājus spēlēt Black Squad tikai 64 bitu operētājsistēmās.

Ja kļūda sākās pēc atjaunināšanas, jums jāiet uz mapi Binaries Black Squad instalācijas mapē un palaidiet failu Steamlauncher.exe. Ja nezināt, kā atrast mapi, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet File Explorer logu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer. Varat arī izmantot Windows + E tastatūras kombināciju, lai atvērtu File Explorer logu.
 2. Kad parādās File Explorer, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pēc tam atgriezieties galvenajā lapā un sadaļā Ierīces un diski veiciet dubultklikšķi uz Local Disk C.
 4. Pēc diska parādīšanās atrodiet mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 5. Pēc direktorijas Program Files (x86) atvēršanas dodieties uz mapi Steam.
 6. Mapē Steam veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps.
 7. Atveriet mapi Common, pēc tam atrodiet Black Squad instalācijas mapi un atveriet to.
 8. Ja, instalējot spēli, izvēlējāties citu instalācijas direktoriju, veiciet tālāk norādītās darbības, lai to atrastu:
 • Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas vai noklikšķiniet uz lietotnes sākuma izvēlnes sākuma.
 • Pēc Steam atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 • Pēc tam atrodiet Black Squad, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Kad labajā pusē ir redzama rekvizītu lapa, noklikšķiniet uz cilnes Vietējie faili.
 • Tagad noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.

Pēc spēles instalācijas mapes atvēršanas dodieties uz mapi Binaries un pēc tam atveriet mapi Win32. Tagad veiciet dubultklikšķi uz faila Steamlauncher.exe. Kad parādīsies palaidējs, palaidiet Black Squad no turienes.

Ņemiet vērā, ka šādi jums jāsāk spēle vienmēr, kad vēlaties to spēlēt.

Atjauniniet Windows

Pirmkārt, sāciet ar Windows atjaunināšanu. Daži programmatūras komponenti, kas saistīti ar spēles startēšanu, var būt novecojuši. Šie komponenti ietver .NET Framework, kuru var atjaunināt, izmantojot Windows Update.

Parasti Windows atjaunināšanas utilīta darbojas fonā un lejupielādē atjauninājumus, tiklīdz sistēma ir izveidojusi savienojumu ar internetu. Dažos gadījumos process jums būs jāsāk pats, it īpaši, ja ir bijis neveiksmīgs mēģinājums.

Veiciet šīs darbības:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, dodoties uz izvēlni Sākt un blakus lietotājvārdam noklikšķinot uz zobrata ikonas. Varat arī sākt iestatījumus, vienlaikus pieskaroties Windows un I taustiņiem.
 2. Pēc iestatījumu parādīšanās dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Kad tiek atvērta atjaunināšanas un drošības saskarne, cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.

Ja datorā ir gaidīti atjauninājumi, utilīta sāks tos lejupielādēt. Lai sāktu lejupielādes procesu, iespējams, būs jānoklikšķina uz pogas Lejupielādēt tūlīt.

Ja jūsu dators jau ir atjaunināts, tas nozīmē, ka Windows Update ir veicis atjaunināšanu fonā. Šajā gadījumā pārejiet pie nākamā risinājuma.

 1. Pēc atjauninājumu lejupielādes jūs redzēsit pogu Restartēt tūlīt; noklikšķiniet uz tā.
 2. Tagad jūsu dators tiks restartēts, un Windows sāks instalēt atjauninājumus.

Ņemiet vērā, ka vairākas atkārtotas palaišanas bieži ir daļa no instalēšanas procesa, tāpēc nekrītiet panikā, kad dators tiek restartēts, pirms instalēšanas gaita sasniedz 100%.

 1. Kad atjauninājumi ir instalēti, sistēma tiks palaista normāli.
 2. Palaidiet Black Squad un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Pārinstalējiet DirectX

DirectX ir API (lietojumprogrammu saskarnes) kopums, kas atbild par multimediju uzdevumu, piemēram, video un audio apstrādes, apstrādi. Tas ir kritisks jebkurai spēlei operētājsistēmā Windows 10, un tai ir dažādas versijas. API, kas veido DirectX, cita starpā ietver Direct3D, DirectSound, DirectPlay un DirectDraw.

Iespējams, ka pašlaik izmantojat DirectX versiju, kas nav saderīga ar jūsu spēli. Tomēr Windows Update utilītas palaišana palīdzēs lejupielādēt un instalēt jaunāko versiju.

Tas nozīmē, ka ir arī iespējams, ka jūsu pašreizējais DirectX ir bojāts. Mēģiniet to pārinstalēt, pēc tam pārbaudiet, vai tas atrisinās problēmu. Black Squad gadījumā jums ir nepieciešama DirectX 9. versija. Lai pārbaudītu pašreizējo versiju, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam nospiediet taustiņu R, lai atvērtu Run. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt.
 2. Pēc dialoglodziņa Palaist atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 3. Tagad tiks parādīts DirectX diagnostikas rīks.
 4. Pašreizējo versiju atradīsit cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija.

Lai lejupielādētu DirectX 9, dodieties uz Microsoft vietni, meklējiet iestatījumus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt. Pēc faila lejupielādes palaidiet to.

Skenēt un labot sistēmas failus

Kā minēts iepriekš, kļūda 0xc000007b melnajā komandā ir saistīta ar bojātiem vai trūkstošiem sistēmas failiem. Lai novērstu problēmu, varat mēģināt skenēt un aizstāt šos failus. Daudzi spēlētāji šo problēmu atrisināja, rīkojoties tieši tā.

Process nav grūts. Jūs izmantosiet sistēmas failu pārbaudītāju. Tas ir iebūvēts komandrindas rīks, kas paredzēts aizsargātu sistēmas failu pārbaudei attiecībā uz integritātes pārkāpumiem un nepieciešamo remontu veikšanu. Windows 10 datoros rīks darbojas ar iesūtnes izvietošanas attēlu apkalpošanas un pārvaldības (DISM) rīku. DISM uzdevums ir nodrošināt remonta procesam nepieciešamos failus, izmantojot Windows Update.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā palaist SFC rīku:

 1. Izsauciet meklēšanas joslu blakus pogai Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla. Vienlaicīgi pieskaroties Windows un S taustiņiem, tas arī izdosies.
 2. Kad parādās meklēšanas lodziņš, dodieties uz tekstlodziņu un ierakstiet “komandu uzvedne”.
 3. Kad meklēšanas rezultātos redzat komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 4. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 5. Tiklīdz tā parādās, lai palaistu DISM rīku, komandu uzvednē ierakstiet šādu rindu:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

DISM tagad izmantos Windows Update, lai lejupielādētu remontam nepieciešamos failus.

Ja jums nav darbojoša interneta savienojuma vai ja rodas problēmas ar Windows atjaunināšanas klientu, process neizdosies.

Tādā gadījumā jums kā remonta avotu būs jāizmanto instalācijas datu nesējs, piemēram, bootable USB vai Windows 10 instalācijas DVD. Varat arī pievienot ISO failu kā virtuālu DVD.

Kad esat ievietojis instalācijas datu nesēju, ievadiet šādu komandrindu:

DISM.exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth / Avots: C: \ RepairSource \ Windows / LimitAccess

Jums jāņem vērā, ka komandrindas daļa C: \ RepairSource \ Windows ir vietturis labošanas avota ceļam. Pirms nospiežat taustiņu Enter, attiecīgi nomainiet to.

Ļaujiet komandai veiksmīgi izpildīt, pirms pāriet uz nākamo soli.

 1. Tagad komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Ja tiek parādīts pabeigšanas ziņojums “Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un tos veiksmīgi salaboja”, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Pārinstalējiet .NET Framework

.NET Framework ir tehnoloģiju kolekcija, ko izmanto, lai izveidotu programmas, kas darbojas operētājsistēmā Windows un citās operētājsistēmās. .NET izpildlaika ietvars ir ļoti svarīgs spēlēm, jo ​​tas nodrošina spēļu darbībai nepieciešamo vidi. Kļūda 0xc000007b var parādīties un novērst Black Squad startēšanu, jo jūsu .NET Framework ir problemātiska.

Jautājums varētu būt tāds, ka jūsu pašreizējā versija ir novecojusi, tāpēc tās atjaunināšana būs pareizā rīcība. Tā kā esat atjauninājis operētājsistēmu, tas nav jautājums.

Lai atrisinātu problēmu, ideāli ir pilnībā pārinstalēt ietvaru. Tomēr to nevar izdarīt ar operētājsistēmu Windows 10. Vienīgais pieejamais darbības veids ir .NET Framework labošanas rīka palaišana.

Šis rīks ir paredzēts, lai novērstu problēmas, kuras, kā zināms, nomāc sistēmu un automātiski tās novērš. Dodieties uz Microsoft vietni un lejupielādējiet to, pēc tam palaidiet to.

Instalējiet Visual C ++ Redistributable

Visual C ++ Redistributable pakotne ir programmatūras komponentu bibliotēka, kas nepieciešama noteiktu Windows lietojumprogrammu darbībai. Spēles ir daļa no šīm lietojumprogrammām. Kā izrādās, ikreiz, kad instalējat spēli, blakus tai tiek instalēta VC Redist versija (Visual C ++ Redistributable).

Iespējams, ka jūsu Visual C ++ Redistributable pakotne ir bojāta, kas izskaidros kļūdu. Lai atrisinātu problēmu, šajā gadījumā atkārtoti instalējiet to. Jūs varat doties uz spēles instalācijas mapi un palaist visus iestatīšanas failus mapē _CommonRedist.

Veiciet šīs darbības, lai pārietu uz spēles instalācijas mapi:

 1. Palaidiet File Explorer logu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un atlasot File Explorer. Varat arī izmantot Windows + E tastatūras kombināciju, lai atvērtu File Explorer logu.
 2. Kad parādās File Explorer, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pēc tam atgriezieties galvenajā lapā un sadaļā Ierīces un diski veiciet dubultklikšķi uz Local Disk C.
 4. Pēc diska parādīšanās atrodiet Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 5. Pēc direktorijas Program Files (x86) atvēršanas dodieties uz mapi Steam.
 6. Mapē Steam veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps.
 7. Atveriet mapi Common, pēc tam atrodiet Black Squad instalācijas mapi un atveriet to.
 8. Ja, instalējot spēli, izvēlējāties citu instalācijas direktoriju, veiciet tālāk norādītās darbības, lai to atrastu:
 • Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas vai noklikšķiniet uz lietotnes sākuma izvēlnes sākuma.
 • Pēc Steam atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 • Pēc tam atrodiet Black Squad, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Kad labajā pusē ir redzama rekvizītu lapa, noklikšķiniet uz cilnes Vietējie faili.
 • Tagad noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.

Pēc spēles instalācijas mapes atvēršanas dodieties uz mapi _CommonRedist, pēc tam atveriet mapi Vcredist. Palaidiet mapē esošos instalācijas failus un pārliecinieties, vai atbilstoši izpildāt uzvednes. Ja jums tiek lūgts atinstalēt pakotni, dariet to un pēc tam vēlreiz palaidiet iestatīšanu, lai to atkārtoti instalētu.

Palaidiet CHKDSK

Bojāts cietais disks ir vēl viens iespējamais kļūdas cēlonis. Kā izrādās, iespējams, jums ir darīšana ar slikta cietā diska sektoriem. Ja šajos sektoros ir svarīgi faili, kuru darbībai ir nepieciešama spēle, tiks parādīts kļūdas kods.

Iespējams, ka jūsu diskā ir arī loģiskas failu sistēmas kļūmes, piemēram, bojāti ieraksti galveno failu tabulā, slikti drošības deskriptori un sliktas konfigurācijas (kad runa ir par laika zīmogiem un informāciju par faila lielumu). Tas var izraisīt spēles startēšanas procesa neglīto kļūdu.

CHKDSK rīka palaišana šajā gadījumā ir pareizā rīcība. Šis rīks atrisinās cietā diska problēmas un, cerams, atbrīvosies no kļūdas 0xc000007b. Daudzi spēlētāji uzskatīja, ka tas ir viņu problēmas risinājums.

Rīks CHKDSK darbojas, pārbaudot visus cietā diska sektorus un novēršot visas atrastās problēmas.

Ja ir kādi slikti sektori, tas tos novērsīs, un tos, kurus tas nevar novērst, tas nodrošinās, ka tie vairs netiek izmantoti.

Rīku var palaist, izmantojot pārbaudāmā diska dialoglodziņu Rekvizīti vai izmantojot administratora komandu uzvednes logu. Tālāk mēs parādīsim jums veicamās darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz mapes ikonas vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet File Explorer. Varat arī palaist File Explorer logu, veicot dubultklikšķi uz jebkuras mapes uz darbvirsmas vai izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju.
 2. Kad parādās File Explorer logs, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pārslēdzieties uz labo rūti, atrodiet lokālo disku C, kurā ir instalēta sistēma Windows, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Rekvizīti.
 4. Kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Rīki un pēc tam noklikšķiniet uz Pārbaudīt sadaļā Kļūdu pārbaude.
 5. Visticamāk, parādīsies dialoglodziņš ar ziņojumu:
  1. "Jums nav nepieciešams skenēt šo disku
  2. Šajā diskā mēs neesam atraduši nevienu kļūdu. Joprojām varat pārbaudīt, vai diskā nav kļūdu. ”
 6. Noklikšķiniet uz Scan Drive.
 7. Tagad rīks CHKDSK sāk darboties un sāks skenēt jūsu disku.
 8. Pēc skenēšanas pabeigšanas tiks parādīts dialoglodziņš, kurā būs redzami skenēšanas rezultāti.

Lai veiktu sarežģītāku un rūpīgāku skenēšanu, jums jāizmanto paaugstināta komandu uzvedne. Šīs darbības parādīs, kā:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Palaist. Varat arī nospiest Windows + R, lai izsauktu dialoglodziņu.
 2. Kad parādās Run, tekstlodziņā ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet Ctrl + Shift + Esc.
 3. Noklikšķiniet uz Jā, tiklīdz dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole tiek lūgta atļauja palaist komandu uzvedni kā administratoram.
 4. Pēc tam, kad tiek parādīts paaugstināts komandu uzvednes logs, melnajā ekrānā ierakstiet šādu rindu un nospiediet Enter:

chkdsk C: / f / r / x

Pārliecinieties, vai komandā esat aizstājis burtu “C” ar sava Windows sējuma diska burtu.

Papildu komandu slēdži veic šādas darbības:

Slēdzis “/ f” liek rīkam novērst kļūdas, kuras tas atklāj skenēšanas laikā.

Slēdzis “/ r” liek rīkam meklēt sliktos sektorus un atgūt lasāmu informāciju.

Slēdzis “/ x” liek rīkam pirms skenēšanas noņemt skaļumu.

Ja parādās zemāk redzamais ziņojums, skaļums, kuru mēģināt skenēt, pašlaik ir aizņemts. Pieskarieties Y taustiņam, ja komandrindā tiek prasīts ieplānot nākamās atsāknēšanas skenēšanu:

“Chkdsk nevar palaist, jo sējumu izmanto cits process. Vai vēlaties ieplānot šī skaļuma pārbaudi nākamreiz, kad sistēma tiks restartēta? (Jā / N) ”

Pēc Y nospiešanas restartējiet datoru, lai pabeigtu pārbaudi, pēc tam mēģiniet veikt dublēšanu un pārbaudīt, vai nav kļūdas.

Atbrīvojieties no savas ļaunprogrammatūras sistēmas

Problēmas cēlonis varētu būt arī ļaunprātīgas programmatūras infekcija. Dažas ļaunprātīgas programmas, iespējams, ir izmainījušas dažus failus jūsu Win32 mapē.

Šajā gadījumā pārliecinieties, ka atbrīvojāties no ļaunprātīgas programmatūras, vai arī pēc skarto failu nomaiņas varētu rasties problēma. Palaidiet pilnu skenēšanu savā pretvīrusu programmā. Veiciet šīs darbības, ja izmantojat Windows drošību:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi. Jūs varat noklikšķināt uz pogas Sākt un noklikšķināt uz zobrata ikonas virs barošanas ikonas vai kopā nospiest Windows un I taustiņus.
 2. Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, dodieties uz pēdējo ikonu rindu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Pēc tam noklikšķiniet uz Windows drošība atjaunināšanas un drošības saskarnes kreisajā rūtī.
 4. Pārejiet uz cilni Windows drošība un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 5. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības saskarnes parādīšanās noklikšķiniet uz skenēšanas opcijas.
 6. Tagad ekrānā Skenēšanas opcijas noklikšķiniet uz pogas Pilna skenēšana un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt.
 7. Ļaujiet procesam darboties, jo tas var aizņemt kādu laiku.

Ja vēlaties papildu aizsardzības slāni, iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Lietotne ir kompetents ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīks, kas tiek regulāri atjaunināts ar jaunākajām vīrusu definīcijām. Tas var darboties kopā ar Windows Security un jebkuru citu lielāko trešo pušu antivīrusu programmu.

Pārinstalējiet Black Squad

Ja nekas nedarbojas, mēģiniet pārinstalēt spēli. Iespējams, ka tās instalācijas mapē ir stipri bojāti faili, un vienīgais veids, kā šeit atrisināt problēmu, ir spēles pilnīga noņemšana un atkārtota instalēšana.

Lai atinstalētu spēli, rīkojieties šādi:

 1. Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas vai noklikšķiniet uz lietotnes sākuma izvēlnes sākuma.
 2. Pēc Steam atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Pēc tam atrodiet Black Squad, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 4. Uznirstošajā dialoglodziņā noklikšķiniet uz Dzēst.
 5. Ļaujiet Steam atinstalēt spēli, pēc tam restartējiet sistēmu.

Tagad pārliecinieties, ka izdzēsāt spēles instalācijas mapi, jo tajā varētu būt bojātu failu paliekas. Mapei jābūt:

C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Black Squad.

Tagad varat atvērt Steam klientu un pareizi instalēt spēli.

Secinājums

Melnās vienības problēma “Lietojumprogramma Kļūda 0xc00007b neizdevās pareizi startēt” vairs nevajadzētu parādīties vēlreiz. Ja vēlaties, lai sistēma darbotos kā jauna, jums jāinstalē Auslogics BoostSpeed. Ja vēlaties dalīties savās domās par kļūdu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found