Windows

Kā atjaunot Microsoft Edge ziņojumu “Aizvērt visas cilnes”?

Vai vēlaties uzzināt, kā Windows 10 Edge pārlūkprogrammā atjaunot apstiprinājuma ziņojumu “aizvērt visas cilnes”? Jūs esat nonācis īstajā vietā.

Microsoft Edge ir aprīkots ar brīdinājuma par aizvēršanu funkciju, kas nodrošina, ka kļūdaini neaizverat vairākas cilnes.

Atverot vairākas cilnes un noklikšķinot uz sarkanās krāsas Aizvērt poga, tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums, kas ļaus jums pārbaudīt. Kad esat devis atļauju, logs tiek aizvērts kopā ar visām atvērtajām cilnēm.

Apstiprinājuma ziņojums skan šādi: "Vai vēlaties aizvērt visas cilnes?"

Zem jautājuma ir “Vienmēr aizveriet visas cilnes”Izvēles rūtiņa. Zem tā ir šādas iespējas: “Aizvērt visu” un “Atcelt”.

Ja noklikšķināsiet uz Atcelt poga, logs neaizveras. Bet, ja jūs noklikšķināt uzAizvērt visu ” poga, logs un visas atvērtās cilnes tiks aizvērtas.

Var gadīties, ka jūs kļūdaini (vai tīši) iespējojat izvēles rūtiņu “Vienmēr aizvērt visas cilnes”, pirms noklikšķināt uz pogas “Aizvērt visu”. Ja jūs to izdarīsit, Microsoft Edge nekad vairs neparādīs apstiprinājuma ziņojumu, kad mēģināt aizvērt logu ar vairākām cilnēm.

Funkcija “brīdināt par aizvēršanu” ir svarīga, jo tā nodrošina, ka nejauši neaizverat visas atvērtās cilnes, ja plānojat aizvērt tikai pašreizējo cilni, kurā atrodaties.

Ja vēlaties atklāt veidu, kā to iespējot, turpiniet lasīt.

Kā atjaunot Microsoft Edge funkciju “brīdināt par aizvēršanu”

Diemžēl pārlūkprogrammā Microsoft Edge nav iebūvētas opcijas, kuru varat izmantot, lai atjaunotu uzvedni “Vai vēlaties aizvērt visas cilnes”. Lai to iespējotu, jums ir jāmaina Windows 10 reģistrs.

Reģistra pārveidošana ir riskanta. Ja kaut ko darāt nepareizi, tas var izraisīt bojājumus, kuru dēļ būs jāinstalē Windows operētājsistēma, pirms to var novērst. Tāpēc ir ļoti svarīgi apsvērt, vai turpināt veikt reģistra modifikāciju.

Ja vēlaties turpināt, veiciet šīs vienkāršās darbības, lai savā Windows 10 datorā iespējotu Microsoft Edge funkciju “brīdināt par aizvēršanu”:

  1. Nospiediet Windows logotipa atslēga + R uz tastatūras, lai palaistu Palaist dialoglodziņš.
  2. Tips regedit tekstlodziņā un nospiediet ievadiet vai noklikšķiniet labi atvērt Reģistra redaktors.
  3. Virzieties uz taustiņu:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Main

Piezīme: lai to izdarītu, nokopējiet un ielīmējiet to reģistra redaktora adrešu joslā.

  1. Atrodiet AskToCloseAllTabs DWORD loga labajā rūtī.
  2. Ja vērtība ir iestatīta uz 0, veiciet dubultklikšķi uz tās, lai iestatītu to uz 1.

Piezīme: Ja vērtība ir iestatīta uz 0, tas nozīmē, ka apstiprināšanas ziņojums “Aizvērt visas cilnes” ir atspējots. Bet, ja tā ir iestatīta uz 1, tas nozīmē, ka tā ir iespējota.

  1. Aizveriet reģistra redaktoru.

Tieši tā. Kad esat veiksmīgi izpildījis šīs darbības, Microsoft Edge sāks rādīt brīdinājumu “Aizvērt visas cilnes”, kad mēģināt aizvērt logu, kamēr ir atvērtas vairākas cilnes.

Kā redzat, process nav grūts.

Tomēr jums tas var šķist garlaicīgs, ja pastāvīgi rodas sistēmas kļūmes un avārijas. Tāpēc, lai atjaunotu sistēmas stabilitāti un nodrošinātu, ka dators vienmēr darbojas pēc iespējas labāk, izmantojiet Auslogics BoostSpeed, lai veiktu pilnu sistēmas pārbaudi.

Šis rīks ir lietotājam draudzīgs un viegli uzstādāms. Tas veic automātisku skenēšanu, lai atrastu nevēlamos failus, ātruma samazināšanas problēmas un citas problēmas, kas izraisa lietojumprogrammu un sistēmas kļūdas.

Mēs ceram, ka šis saturs jums ir noderīgs.

Jūs varat atstāt komentāru zemāk esošajā sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found