"Uztraucamies par problēmas novēršanu, nevis vainu"
Brendons Muls
Draiveru atjaunināšana neapšaubāmi ir pārbaudīts veids, kā nodrošināt datoru bez kļūdām. Tāpēc jums jebkurā gadījumā vajadzētu pieturēties pie šī veselīgā ieraduma.
Un tomēr, to sakot, mēs visi zinām, ka lietas reti ir tik vienkāršas. Praksē, mēģinot atjaunināt draiverus, jūs varat uzskriet ziņojumu “AMD programmatūra vairs nedarbojas”. Šī problēma nav tāda, kas pievērš acis: piemēram, tas var izraisīt Asus klēpjdatora ekrāna nejaušu nokrāsu vai pat pilnīgu vienaldzību pret jūsu komandām.
Acīmredzot iepriekš aprakstītajai situācijai ikvienam ir jāšķiet šausmīgs juceklis. Patiesībā jūsu mīkstais ir ārkārtīgi neaizsargāts pret autovadītāja problēmām un var atteikties darboties tā, kā paredzēts. Labi ir tas, ka attiecīgais jautājums ir 100% novēršams. Tā kā datorā nav vietas kļūdām, šeit ir mūsu 6 pārbaudītie padomi, kā labot programmatūru, vairs nedarbojas sistēmā Windows 10:
1. Izmantojiet īpašu rīku
Lai atgrieztu autovadītājus uz pareizā ceļa, apsveriet iespēju deleģēt darbu profesionālim. Piemēram, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju, tikai viens pogas klikšķis, visticamāk, novērsīs problēmu “AMD programmatūra vairs nedarbojas” un novērsīs melnā ekrāna Asus klēpjdatoru. Tātad, kāpēc neizmēģināt šo metodi?
2. Izmantojiet ierīces pārvaldnieku
Vēl viens veids, kā automatizēt draiveru atjaunināšanas procesu, nozīmē iebūvētā ierīču pārvaldnieka rīka izmantošanu. Jums vajadzētu darīt šādi:
- Nospiediet tastatūras Windows logo + X saīsni.
- Izvēlnē noklikšķiniet uz Device Manager.
- Atrodiet ierīci (piemēram, AMD grafikas karti) un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
- Atlasiet opciju atjaunināt draivera programmatūru. Konfigurējiet vedni, lai tiešsaistē meklētu nepieciešamo draiveri.
3. Manuāli atjauniniet draiverus
Vai vēlaties pats novērst draivera problēmas? Šajā gadījumā jums jāzina precīza informācija par problemātisko ierīci un jaunākā ražotāja ieteiktā draivera versija. Sāciet meklēšanu ar pārdevēja vietni. Pārliecinieties, ka lejupielādējat pareizo draiveri, jo neatbilstošas draivera programmatūras instalēšana var izraisīt daudzas veiktspējas problēmas.
4. Pārinstalējiet problemātisko mīksto
Mūsdienu lietotnes mēdz būt ļoti sarežģītas, kas padara tās tendētas uz kļūdām. Patiesībā tas var būt jūsu gadījums. Mēģiniet pārinstalēt lietotni, kas strādā ar Win 10, lai dotu tai jaunu sākumu:
- Lai atvērtu izvēlni Sākt, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas.
- Labajā rūtī noklikšķiniet uz Vadības panelis.
- Pārejiet uz Programs. Noklikšķiniet uz Programs and Features.
- Atrodiet savu problemātisko programmatūru. Noklikšķiniet uz Atinstalēt.
- Pagaidiet, līdz programma tiek noņemta. Iziet no vadības paneļa.
- Restartējiet datoru un palaidiet dzēstās programmatūras instalēšanas programmu.
- Instalējiet vēlamo programmatūru savā datorā un izmantojiet Device Manager vai Auslogics Driver Updater, lai pārbaudītu, vai tā draiveri ir atjaunināti.
Ja iepriekš minētās manipulācijas nav bijušas lietderīgas, turpiniet virzīties uz leju - zemāk jūsu problēmai ir ne mazāk kā 2 efektīvi labojumi.
5. Labojiet savu reģistru
Reģistra problēmas ir diezgan izplatīts iemesls, kāpēc programmatūra nedarbojas operētājsistēmā Windows 10. Tas nozīmē, ka Windows reģistrs ir jālabo. Problēma ir tāda, ka jūsu sistēmas reģistrs ir jutīgs: jūs varat to sajaukt ar nelielu kļūdu un tādējādi sabojāt savu Windows.
Īsumā, lai arī tas ir ļoti riskanti, ir iespējams manuāli labot Windows reģistru. Ja esat pieredzējis datora lietotājs vai tehnoloģiju eksperts, varat izaicināt sevi. Neskatoties uz to, atcerieties dublēt savus failus pirms jebkādu ar reģistru saistītu escapades veikšanas: viena nepatiesa kustība, un visa lieta varētu iet vaļā un likt jūsu dārgajiem dokumentiem pazust plānā gaisā.
Lai izvairītos no neatgriezeniska datu zuduma, saglabājiet failus ārējā atmiņas ierīcē vai mākoņa risinājumā. Katram gadījumam jūs pat varat tos pārvietot uz citu klēpjdatoru.
Jebkurā gadījumā, ja likmes ir augstas, iesakām izmantot bezmaksas utilītu Auslogics Registry Cleaner: tas rūpīgi pārbaudīs jūsu reģistru par problēmām un rūpīgi noņems nederīgus ierakstus un korumpētas atslēgas.
6. Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras
Ja visas iepriekš minētās metodes jums nepalīdzēja, iespējams, spēlē ļaunprātīgu programmatūru. Starp tām ir dažas ļaunprātīgas programmatūras infekcijas pazīmes, programmatūras kļūmes un draiveru problēmas.
Tātad, ja jūsu dators turpina darboties dīvaini, ir pienācis laiks veikt pilnu sistēmas skenēšanu. Šim nolūkam varat izmantot trešās puses antivīrusu. Tomēr tikpat labi jūs varat izmantot iebūvēto risinājumu: Windows Defender var izsekot un nogalināt ļaunprātīgu programmatūru, pateicoties Microsoft izstrādātāju pārdomātībai.
Lūk, kā jūs varat palaist Windows Defender operētājsistēmā Windows 10:
- Noklikšķiniet uz sava Windows logotipa ikonas.
- Pārejiet uz zobratu Iestatījumi un noklikšķiniet uz tā.
- Pārejiet uz sadaļu Atjaunināšana un drošība. Noklikšķiniet uz Windows Defender.
- Parādīsies Windows Defender ekrāns. Noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.
- Jūs tiksiet novirzīts uz Windows Defender drošības centra logu.
- Pārejiet uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz vairoga ikonas.
- Atlasiet Papildu skenēšana. Izvēlieties opciju Pilna skenēšana.
Turklāt paturiet prātā, ka spēcīga pretvīrusu programmatūras komplekta izmantošana kopā ar galveno pretvīrusu produktu sniegs jums daudz laba. Un šeit ir goda raksts: Auslogics Anti-Malware ir bruņota līdz zobiem, un tai ir vismodernākie un destruktīvākie anti-ļaundabīgo programmu ieroči, lai mazinātu draudus, par kuriem jūs pat nezināt, ka pastāv.
Mēs ceram, ka esat atrisinājis programmatūras problēmas. Varat dalīties ar šo rakstu ar tiem, kuriem ir līdzīgas problēmas.
P.S.
Vienmēr atjauniniet savu programmatūru - pretējā gadījumā jūsu lietotnes sadalīsies novārtā, izraisot avārijas un kļūdas sistēmā Windows 10.
Vai mūsu padomi jums ir palīdzējuši?
Mēs ceram uz jūsu komentāriem!