Windows

Kā atbrīvoties no Windows Store kļūdas 0x80072f05?

Vai, lietojot Windows veikalu (pazīstams arī kā Microsoft veikals), tiek parādīts kļūdas ziņojums “0x80072F05 - serveris paklupa”? Šī kļūda var būt diezgan satraucoša, jo tā neļauj instalēt vai atjaunināt veikala lietotnes.

Kļūda 0x80072f05 var parādīties arī citās Windows lietotnēs, piemēram, Mail vai Outlook. Lietotāji, kuri saskārās ar kļūdu, ziņoja, ka nevar saņemt jaunus e-pasta ziņojumus. Par laimi, šādos gadījumos problēmu var viegli atrisināt, mainot ierīces datuma un laika iestatījumus.

Ja Windows veikalā nevarat atbrīvoties no kļūdas “Serveris paklupa”, turpiniet lasīt šo rokasgrāmatu, jo tā parādīs, kā to izdarīt.

Ko tas nozīmē, ja serveris tiek paklupis?

Šī problēma parasti rodas, ja Microsoft Store nevar izveidot savienojumu ar serveri. Tas var būt saistīts arī ar veikala kešatmiņu, nederīgiem reģistra ierakstiem, novecojušiem / bojātiem draiveriem vai bojātiem vai trūkstošiem sistēmas failiem.

Neatkarīgi no iemesla, mēģinot novērst tālāk minētos labojumus, jūs varat viegli novērst problēmu “Kļūda 0x80072f05 - serveris paklupa”.

Kā novērst Microsoft Store kļūdu 0x80072f05

Pirmā lieta, kas jums jādara, sastopoties ar kļūdas ziņojumu “Serveris paklupa”, ir pārliecināties, vai interneta savienojums ir pietiekami spēcīgs. Pēc tam aizveriet Veikalu un dodiet tam kādu laiku. Jums var rasties problēma, jo Microsoft veikala serveri ir pārslogoti.

Ja problēma atkārtojas pēc veikala atkārtotas palaišanas, mēģiniet restartēt sistēmu. Lai to izdarītu, dodieties uz izvēlni Sākt, noklikšķiniet uz ikonas Barošana un pēc tam atlasiet Restartēt. Pēc tam pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.

Pēc tam dodieties uz lietotni Iestatījumi un instalējiet jaunākos Windows atjauninājumus. Lūk, kā to izdarīt:

 1. Turiet Windows tastatūras taustiņu uz tastatūras un nospiediet I.
 2. Izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Windows Update. Tas tiek parādīts lapas kreisajā rūtī.
 4. Lapas labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Windows automātiski lejupielādēs un instalēs atjauninājumus, ja tādi tiks atrasti.
 5. Pēc datora restartēšanas mēģiniet piekļūt veikalam un pārbaudiet, vai atjauninājums ir novērsis kļūdu.

Ja neviens no iepriekš minētajiem risinājumiem nedarbojas, ir pienācis laiks izlaist problēmu sākumā, mēģinot dažādus zemāk norādītos labojumus.

Kā noņemt kļūdas ziņojumu “Serveris paklupa”:

 1. Datorā iestatiet pareizo datumu un laiku
 2. Palaidiet Microsoft Store Apps problēmu novēršanas rīku
 3. Notīriet Microsoft Store kešatmiņu
 4. Atiestatiet Microsoft veikalu
 5. Izslēdziet starpniekservera iestatījumus
 6. Pārreģistrējiet savas veikala lietotnes
 7. Atjauniniet tīkla adaptera draiverus
 8. Pārbaudiet antivīrusu
 9. Pārbaudiet, vai darbojas nepieciešamie pakalpojumi
 • Mainiet savu DNS
 • Mainiet interneta iespējas
 • Manuāli izdzēsiet Microsoft Store kešatmiņu
 • Pārinstalējiet lietotni Veikals
 • Izveidojiet jaunu lietotāja kontu

Bez liekas aizķeršanās ķersimies pie tā. Veikalu un ar to saistītās lietotnes varēsiet atkal izmantot īsā laikā.

1. labojums: iestatiet datorā pareizo datumu un laiku

Ja jūsu datuma un laika iestatījumi nav precīzi, mēģinot izmantot Windows veikalu, rodas problēmas. Tas ir tāpēc, ka veikalam un citām lietojumprogrammām ir jāpārbauda jūsu sistēmas sertifikāti. Tātad, ja jūsu sistēmas datums un laiks nav pareizs, sertifikāti tiek uzskatīti par nederīgiem. Tādēļ jums jāpārbauda un jāpārliecinās, vai iestatījumi ir pareizi. Tas ir vienkāršs labojums, kas var ietaupīt daudz laika un pūļu.

Lūk, kā rīkoties:

 1. Noklikšķiniet uz uzdevumjoslas kreisajā stūrī redzamā datuma un laika. Pēc tam noklikšķiniet uz saites Mainīt datuma un laika iestatījumus.

Varat arī izvēlnes Sākt meklēšanas joslā ierakstīt ‘Datums un laiks’ un meklēšanas rezultātos noklikšķināt uz ‘Datuma un laika iestatījumi’.

 1. Pārbaudiet savu laika joslu un pārliecinieties, vai tā ir pareiza. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sinhronizēt tūlīt. Jūsu sistēmas pulkstenis tiks sinhronizēts ar precīzu laiku Windows serverī. Pārliecinieties, vai ir ieslēgts interneta savienojums.

Pēc datuma un laika iestatīšanas mēģiniet vēlreiz izmantot Microsoft Store un pārbaudiet, vai kļūda nav noņemta.

2. labojums: Palaidiet Microsoft Store Apps problēmu novēršanas rīku

Microsoft Store Apps problēmu novēršanas rīks ir iebūvēts rīks, kas atrod un novērš problēmas, kas neļauj veikalam un no veikala instalētajām lietotnēm darboties pareizi. Tās palaišana palīdzēs novērst pašreizējo kļūdu. Veiciet šādas darbības:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi (parādīts kā zobrats). Vai arī varat izmantot tastatūras kombināciju šādi, lai atvērtu lietotni Iestatījumi: turiet Windows logotipa taustiņu un pēc tam nospiediet I.
 2. Atrodiet Update & Security un noklikšķiniet uz tā.
 3. Jaunās lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
 4. Tagad loga labajā pusē atrodiet ‘Windows Store progr’ un palaidiet problēmu novēršanas rīku.
 5. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru.

Pēc problēmu novēršanas palaišanas vēlreiz atveriet lietotni Veikals un pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta. Ja tas joprojām pastāv, neuztraucieties, vēl ir izmēģināti citi labojumi.

Labojums 3: Notīriet Microsoft veikala kešatmiņu

Kaut arī kešatmiņas faili ir noderīgi, tie laika gaitā var kļūt pārblīvēti vai kļūdaini, tādējādi novēršot Microsoft Store pareizu darbību. Tāpēc kešatmiņas dzēšana ir efektīvs kļūdas 0x80072f05 risinājums. Lūk, kā to paveikt:

 1. Atveriet meklēšanas joslu izvēlnē Sākt un ierakstiet “WSReset.” Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz opcijas, tiklīdz tā parādās rezultātos, un noklikšķiniet uz “Palaist kā administratoram”.
 2. Īsi parādīsies komandu uzvednes logs, kas norāda, ka veikala kešatmiņa tiek notīrīta. Pēc tam tiks atvērts Windows veikals, un jūs saņemsit ziņojumu, kurā teikts: “Veikala kešatmiņa tika notīrīta.”

Tagad varat pārvietoties veikalā un mēģināt instalēt vai atjaunināt lietotni. Skatiet, vai problēma ir novērsta.

4. labojums: atiestatiet Microsoft veikalu

Veikala lietotnes atiestatīšana ne tikai notīra kešatmiņu. Tas ir tālejošāks nekā iepriekš izmantotā opcija WS Reset. Tas notīra visus jūsu iestatījumus, preferences, pieteikšanās datus un citus datus. Tomēr, veicot atiestatīšanu, instalētās lietotnes no veikala netiks noņemtas.

Veiciet šīs darbības, lai veiktu atiestatīšanu:

 1. Turiet Windows logotipa taustiņu un nospiediet I, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 2. Atveriet lietotni.
 3. Kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Lietotnes un līdzekļi.
 4. Lapas labajā pusē esošajā sarakstā atrodiet ‘Veikals’ un noklikšķiniet uz tā.
 5. Noklikšķiniet uz saites Papildu opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt.
 6. Apstipriniet darbību, vēlreiz noklikšķinot uz Atiestatīt, kad saņemat ziņojumu, kurā teikts, ka šajā lietotnē tiks zaudēti dati.
 7. Restartējiet datoru un pēc tam mēģiniet izmantot Microsoft veikalu. Kļūda ir jānovērš.

5. labojums: izslēdziet starpniekservera iestatījumus

Izmantojot starpniekserveri, varat aizsargāt savu privātumu tiešsaistē. Tomēr tas var traucēt interneta savienojumu un izraisīt kļūdu “Serveris paklupa”, kad izmantojat Windows veikalu. Tāpēc mēģiniet atspējot starpniekserveri savā ierīcē, lai atbrīvotos no kļūdas ziņojuma. Lai to paveiktu, veiciet tālāk norādītās vienkāršās darbības.

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi. To var atvērt izvēlnē Sākt vai nospiežot Windows logotipa taustiņu + I tastatūras kombināciju.
 2. Iestatījumu logā noklikšķiniet uz Tīkls un internets.
 3. Jaunās lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz “Starpniekserveris”.
 4. Lapas labajā pusē sadaļā “Manuāla starpniekservera iestatīšana” noklikšķiniet uz pārslēgšanas, lai izslēgtu “Izmantot starpniekserveri”. Varat arī izslēgt “Lietot iestatīšanas skriptu” un “Automātiski noteikt iestatījumus”.
 5. Restartējiet datoru.

Kad esat atspējojis starpniekserveri, pārbaudiet, vai veikala kļūda ir veiksmīgi novērsta. Ja tas atrisina jūsu problēmu, mēģiniet izmantot VPN, nevis starpniekserveri, lai aizsargātu jūsu privātumu tiešsaistē. Tā ir alternatīva, kas, iespējams, netraucē jūsu Microsoft Store lietotnēm vai pašam Microsoft Store. Bet, ja tas traucē, atinstalējiet vai atspējojiet savu VPN programmu.

Labojums 6: Pārreģistrējiet savas veikala lietotnes

Varat novērst dažādas Microsoft Store problēmas, pārreģistrējot lietotni. Tas ir viens no tā atiestatīšanas veidiem. Pārreģistrējoties tiek labotas arī citas lietotnes, kas ir iepriekš instalētas sistēmā Windows. Jums būs jāatver paaugstināts PowerShell logs. Lai to paveiktu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Noklikšķiniet uz Windows pogas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī vai nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu, lai atvērtu izvēlni Sākt.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet ‘PowerShell’. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā meklēšanas rezultātos un atlasiet “Palaist kā administrators”.

PowerShell (Admin) var atvērt arī izvēlnē Enerģijas lietotājs (izvēlne WinX). Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ekrāna Windows pogas vai nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + X kombināciju. Pēc tam izvēlnē atlasiet PowerShell (Admin).

 1. Apstipriniet UAC (User Account Control) uzvedni, noklikšķinot uz pogas Jā.
 2. Tagad ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet logā šādu rindu un nospiediet taustiņu Enter, lai to palaistu:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Registrēties “$ ($ _. InstallLocation) AppXManifest.xml”}

 1. Pēc datora restartēšanas veikals atkal darbosies labi.

7. labojums: atjauniniet tīkla adaptera draiverus

Ierīces draiveru atjaunināšana ir labs veids, kā izvairīties vai novērst dažādas problēmas, kas var rasties datorā, tostarp “Windows veikala kļūda 0x80072f05 - serveris paklupa”.

Šajā konkrētajā gadījumā jums jāatjaunina tīkla adaptera draiveri. To var izdarīt, izmantojot Device Manager vai apmeklējot sava datora ražotāja, piemēram, HP, vietni.

Lai veiktu atjaunināšanu, izmantojot ierīču pārvaldnieku, jums jādara šādi:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un meklēšanas joslā ierakstiet “Device Manager”. Pēc tam meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz opcijas.

Varat arī atvērt ierīču pārvaldnieku no WinX izvēlnes. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt ekrāna apakšējā kreisajā stūrī vai nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + X kombināciju. Izvēlnē atlasiet Ierīču pārvaldnieks.

 1. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, atrodiet ‘Tīkla adapteri’ un paplašiniet to, veicot dubultklikšķi uz tā vai noklikšķinot uz bultiņas kreisajā pusē.
 2. Tagad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla adaptera (piemēram, Intel (R) Ethernet Connection (2) I219-V) un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet “Atjaunināt draivera programmatūru”.
 3. Ieslēdziet interneta savienojumu un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”. Sistēma meklēs internetā un datorā draivera atjauninājumu un pēc tam to automātiski instalēs.
 4. Pārstartējiet datoru un pēc tam mēģiniet vēlreiz izmantot veikalu. Skatiet, vai problēma ir atrisināta.

Ir lietotājam draudzīgs rīks, kas var palīdzēt automātiski atjaunināt draivera programmatūru. Tas ir īpaši noderīgi, lai novērstu noteiktu problēmu, piemēram, Windows veikala kļūdas 0x80072f05, neparedzētu augšanu datorā. Auslogics Driver Updater ir pārbaudījuši un pārbaudījuši nozares eksperti, un tam uzticas miljoniem lietotāju. Šis rīks skenē, vai datorā trūkst, ir bojāta, novecojusi un nepareiza draivera programmatūra. Pēc tam tas automātiski lejupielādē un instalē jaunākās versijas, kas atbilst jūsu ierīces specifikācijām un kuras iesaka jūsu datora ražotājs. Draivera atjauninātājs pirms atjaunināšanas arī izveido pašreizējās draivera programmatūras dublējumkopijas. Tas ir tāpēc, lai jūs varētu atgriezties pie viņiem, kad vien nepieciešams. Šis rīks ļauj jums atpūsties un atpūsties, jo tas risina draivera problēmas jūsu datorā.

8. labojums: pārbaudiet savu antivīrusu

Ja izmantojat trešās puses pretvīrusu programmu, tā var traucēt tīkla savienojumu, kā rezultātā tiek parādīta kļūda “Serveris paklupa”.

Tā kā ir ieteicams uzticama drošības programma, lai jūsu datoru pasargātu no dažādiem draudiem, jūs nevēlaties atspējot trešo pušu antivīrusu programmu. Tādēļ jums ir jāpārbauda tā iestatījumi un jāmaina jebkura opcija, kas varētu traucēt jūsu savienojumu. Piemēram, ja izmantojat Avast, dodieties uz ugunsmūra iestatījumiem un iespējojiet interneta koplietošanas režīmu. Lietotāji ziņoja, ka šādi viņi novērsa Microsoft Store kļūdu.

Ja nevarat mainīt attiecīgos pretvīrusu programmas iestatījumus, iesakām atinstalēt programmu un tā vietā izmantot Windows Defender. Tas ir drošības rīks, kas tiek piegādāts kopā ar jūsu Windows OS un nodrošina pamata aizsardzību.

Tomēr, ja jums nepieciešama lielāka aizsardzība, varat pāriet uz Auslogics Anti-Malware. Auslogics ir sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tas nozīmē, ka tās produktus ir apstiprinājuši drošības eksperti. Pretvīrusu programmatūru var palaist datorā neatkarīgi no tā, vai jums jau ir cita pretvīrusu programma. Rīks ir izstrādāts tā, lai tas nebūtu pretrunā ar jūsu esošo antivīrusu, un tas netraucē pareizu lietotņu darbību jūsu datorā. Tas var arī atrast un noņemt slēptos draudus, kurus galvenā antivīrusu programma, iespējams, nespēj atklāt.

9. labojums: pārbaudiet, vai darbojas nepieciešamie pakalpojumi

Lai veikals Microsoft Store un saistītās lietotnes darbotos pareizi, ir nepieciešami noteikti pakalpojumi. Ja nedarbojas viens vai vairāki pakalpojumi, veikalā tiks parādīta kļūda 0x80072105.

Tādēļ, lai Windows veikals atkal darbotos, jums jādara šādi:

 1. Atveriet Palaist dialoglodziņu. Lai to izdarītu, dodieties uz izvēlni Sākt un meklēšanas lodziņā ierakstiet ‘Izpildīt’ un pēc tam meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz nosaukuma. Varat arī izmantot pareizo tastatūras kombināciju, kas ir Windows logotipa taustiņš + R taustiņš.
 2. Lodziņā Palaist ierakstiet ‘msc’ un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atvērtajā logā jums tiks parādīts pakalpojumu saraksts. Ritiniet līdz Windows Update un veiciet dubultklikšķi uz tā, lai piekļūtu tā īpašībām.
 4. Cilnē “Vispārīgi” dodieties uz “Sākuma veids” un izvērsiet nolaižamo izvēlni. Atlasiet “Automātisks” vai “Automātisks (aizkavēts sākums)”.
 5. Sadaļā “Pakalpojuma statuss” noklikšķiniet uz pogas Sākt.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Lietot> Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 7. Kad lodziņš “Windows atjaunināšanas rekvizīti” tiek aizvērts, atrodiet pakalpojumu “Drošības centrs” un atkārtojiet iepriekš minētās darbības, lai to aktivizētu (ti, atlasiet “Automātisks” tā startēšanas tipam un pēc tam sāciet pakalpojumu, noklikšķinot uz pogas Sākt. Kad tas izdarīts, noklikšķiniet un pēc tam noklikšķiniet uz Labi).
 8. Tagad atrodiet pakalpojumu “Tīkla atrašanās vietas izpratne”. Nolaižamajā izvēlnē Startup type izvēlieties ‘Automatic’ un pēc tam noklikšķiniet uz pogas ‘Start’. Saglabājiet izmaiņas.
 9. Restartējiet sistēmu.

Kad esat ieslēdzis divus iepriekš minētos pakalpojumus, mēģiniet vēlreiz izmantot Windows veikalu un pārbaudiet, vai joprojām tiek parādīts kļūdas ziņojums “Paklupušais serveris”. Šis risinājums bija triks vairākiem lietotājiem.

Labojums 10: mainiet savu DNS

Jūsu DNS varētu būt iemesls, kāpēc jums ir darījuma kļūda. Mēģiniet pāriet uz Google DNS un pārbaudiet, vai tas palīdz. Lai to paveiktu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla ikonas uzdevumjoslas labajā stūrī. Sarakstā atlasiet savu tīklu.
 2. Sadaļā “Saistītie iestatījumi” noklikšķiniet uz saites Mainīt adaptera opcijas.
 3. Jūsu pieejamie tīkli tiks parādīti atvērtajā lapā. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pašreizējā tīkla, kuru izmantojat, un atlasiet Rekvizīti.
 4. Sarakstā “Šis savienojums izmanto šādus vienumus” noklikšķiniet uz Interneta protokola 4. versija (TCP / IPv4).
 5. Noklikšķiniet uz pogas Rekvizīti.
 6. Lodziņā “Vēlamais DNS serveris” atlasiet opciju “Izmantot šīs DNS servera adreses” un ierakstiet “8.8.8”. Ierakstiet ‘8.8.4.4’ kā alternatīvo DNS serveri.
 7. Lai izmaiņas stātos spēkā, noklikšķiniet uz pogas Labi.

Pārslēdzoties uz Google DNS, iespējams, pamanīsit, ka interneta savienojums ir lēnāks. Bet šis risinājums palīdzēs atbrīvoties no kļūdas ziņojuma “Serveris paklupa”.

11. labojums: mainiet savas interneta opcijas

Iemesls, kāpēc jums ir problēmas ar Windows veikalu un saistītajām lietotnēm, varētu būt tāds, ka datora interneta iespējas traucē tīkla savienojumu. Iestatījumu mainīšana palīdzēs atrisināt problēmu. Lūk, kas jums jādara:

 1. Izvēlnē Sākt dodieties uz meklēšanas joslu un ierakstiet “Interneta opcijas”. Noklikšķiniet uz tās, kad tā parādās meklēšanas rezultātos.
 2. Atvērtajā lodziņā Interneta rekvizīti pārslēdzieties uz cilni Papildu.
 3. Ritiniet uz leju līdz šīm opcijām: ‘Izmantot TLS 1.0’, ‘Lietot TLS 1.1’ un ‘Izmantot TLS 1.2’. Ir paredzēts, ka tie ir iespējoti pēc noklusējuma. Ja tā nav, atzīmējiet attiecīgās izvēles rūtiņas un pēc tam noklikšķiniet uz Lietot un Labi, lai saglabātu izmaiņas.
 4. Restartējiet datoru.

Pēc iepriekš minētās procedūras veikšanas mēģiniet vēlreiz izmantot Microsoft Store. Kļūda tiks novērsta.

Labojums 12: manuāli izdzēsiet Microsoft veikala kešatmiņu

Vietējā kešatmiņa jūsu Windows veikala direktorijā varētu būt kļūdaina, un tas var būt iemesls, kāpēc veikals rīkojas nepareizi. To var novērst, manuāli izdzēšot kešatmiņu. Lūk, kā:

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, izmantojot šādu tastatūras kombināciju: Windows logotips + R.
 2. Ierakstiet “% localappdata%” (nerakstiet apgrieztos komatus) un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz mapes Packages un atveriet Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe.
 4. Atveriet mapi LocalCache un izdzēsiet visus tajā ietvertos failus. Vienkārši noklikšķiniet logā un nospiediet Ctrl + A, lai izceltu saturu, pēc tam nospiediet Dzēst. Apstipriniet darbību, kad tiek prasīts.
 5. Restartējiet datoru.

Pēc tam mēģiniet vēlreiz atvērt Microsoft veikalu un pārbaudiet, vai kļūdas ziņojums joprojām tiks parādīts, mēģinot instalēt lietotni.

Labojums 13: Pārinstalējiet veikala lietotni

Vēl viens veids, kā risināt Microsoft Store problēmas, ir lietotnes pārinstalēšana. Tomēr to nevar izdarīt, izmantojot parastās trešo pušu lietotņu atinstalēšanas metodes datorā, piemēram, izmantojot Windows iestatījumu lietotnes vadības paneli vai sadaļu Lietotnes un funkcijas. Jums būs jāizpilda komanda PowerShell (Admin).

Veiciet tālāk norādītās vienkāršās darbības, lai atkārtoti instalētu Microsoft Store lietotni.

 1. Atveriet izvēlni Sākt un meklēšanas lodziņā ierakstiet ‘PowerShell’.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz PowerShell, kad tas parādās meklēšanas rezultātos, un pēc tam noklikšķiniet uz “Palaist kā administrators”.
 3. Lai turpinātu, UAC (User Account Control) uzvednē noklikšķiniet uz pogas Jā.
 4. Kad tiek atvērts logs PowerShell (Administrēšana), ierakstiet šo un pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

get-appxpackage -lietotāji

 1. Jums tiks uzrādīts diezgan liels saraksts. Tajā atrodiet ‘Microsoft.WindowsStore.’ Pārejiet uz tās rindu ‘PackageFullName’ un nokopējiet informāciju (piemēram, Microsoft.WindowsStore_11712.1001.16.0_x64__8wekyb3d8bbwe).
 2. Tagad ritiniet uz leju līdz loga apakšai, kur atrodas mirgojošais kursors, un ierakstiet šo (vēl nespiediet Enter):

noņemt-appxpackage

 1. Nospiediet atstarpes taustiņu un pēc tam ielīmējiet 5. solī nokopēto līniju PackageFullName. Pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Komanda noņems Windows Store lietotni no datora.
 2. Aizveriet PowerShell logu un restartējiet datoru.
 3. Vēlreiz atveriet programmu PowerShell (Admin).
 • Nokopējiet un ielīmējiet logā šo rindu un nospiediet taustiņu Enter, lai pārinstalētu Windows veikalu:

Get-AppxPackage -izmantotāji Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml"}

 • Aizveriet logu un atveriet lietotni Veikals. Pārbaudiet, vai tagad varat to izmantot, atkal neparādoties kļūdas ziņojumam.

Labojums 14: izveidojiet jaunu lietotāja kontu

Varbūt vaina ir jūsu Windows OS lietotāja kontā. Mēģiniet pieteikties ar citu kontu un pārbaudiet, vai tas darbojas.

Paturiet prātā, ka, lai izmantotu Windows veikalu, jums ir nepieciešams Microsoft konts. Lietotnes nevar instalēt, ja sistēmā Windows piesakāties ar vietējo lietotāja kontu. Tādēļ, ja jums ir tikai viens Microsoft konts, apmeklējiet Microsoft vietni un izveidojiet citu kontu. Pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības, lai to izmantotu, lai pierakstītos sistēmā Windows.

 1. Izvēlnē Sākt atveriet lietotni Iestatījumi vai izmantojiet atbilstošo tastatūras kombināciju, kas tur Windows logotipa taustiņu un nospiež I.
 2. Izvēlnē noklikšķiniet uz Konti un kreisajā rūtī atlasiet Ģimene un citi lietotāji.
 3. Lapas labajā pusē noklikšķiniet uz opcijas “Pievienot kādu citu šim datoram”.
 4. Ievadiet sava otrā Microsoft konta informāciju un pēc tam izpildiet norādījumus, lai izveidotu jaunu Windows lietotāja kontu.

Pēc tam jums būs jāizmanto izveidotais jaunais konts, lai pieteiktos sistēmā Windows:

 1. Atveriet izvēlni Sākt (ekrāna apakšdaļā noklikšķiniet uz Windows logotipa vai nospiediet to uz tastatūras).
 2. Noklikšķiniet uz lietotāja ikonas un atlasiet jauno kontu.
 3. Ievadiet paroli un nospiediet Enter, lai pieteiktos.

Tagad varat atvērt veikalu un pārbaudīt, vai vairs netiks parādīts ziņojums “Kļūda 0x80072f05 - serveris ir paklupis”.

Iepriekš minētie labojumi garantē, ka palīdzēsit tikt pāri šai Windows veikala kļūdai. Kad esat izmēģinājis dažus no tiem, varat atgriezties pie Veikala un tā lietotņu izmantošanas bez papildu problēmām.

Sazinieties ar mums zemāk esošajā komentāru sadaļā un informējiet mūs par risinājumiem, kas jums noderēja. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, nevilcinieties tos kopīgot. Mēs priecāsimies dzirdēt no jums. Varat arī apskatīt citus mūsu lapas rakstus, lai uzzinātu vairāk par Windows veikala kļūdām.

Pro padoms: Vai jūsu dators pastāvīgi karājas? Vai jūsu lietojumprogrammas nedarbojas pareizi? Mēs saprotam, cik nepatīkami tas var būt, un tāpēc iesakām veikt pilnu sistēmas skenēšanu, izmantojot Auslogics BoostSpeed. Tas atradīs un novērsīs dažādas kļūdas, piemēram, nederīgus reģistra ierakstus un atslēgas, uzkrātos nevēlamos failus un citas problēmas, kas palēnina datoru un neļauj tam optimāli darboties. Šis rīks arī pārvalda jūsu sistēmas resursus, tādējādi nodrošinot, ka jūsu aktīvās lietotnes var darboties nevainojami. Ja jums ir bažas par privātuma pārkāpumiem datorā, BoostSpeed ​​palīdz notīrīt sensitīvus datus (piemēram, kredītkartes datus un paroles), kas tiek glabāti jūsu cietajā diskā un kuriem hakeriem ir viegli piekļūt. Iegūstiet rīku jau šodien un iegūstiet pelnīto dvēseles mieru.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found