Windows

Kā paslēpt vai pievienot opcijas Sūtīt uz izvēlni operētājsistēmā Windows 10

Programmas File Explorer izvēlne Windows 10 Sūtīt ļauj ātri veikt tādas funkcijas kā faila atvēršana programmā vai tā nosūtīšana uz vietu datorā vai ārējā ierīcē. Tas ir īsceļš, lai ātri sasniegtu resursu, kas nepieciešams, lai veiktu darbību ar atlasīto failu.

Izvēlne Sūtīt ir viens no aizturētājiem no agrākajām Windows versijām, un visiem joprojām patīk to iegūt. Nav grūti saprast, kāpēc. Viss, kas ļauj lietotājam ātrāk paveikt lietas, ir apsveicama attīstība. Jums vienkārši jānoklikšķina uz faila ar peles labo pogu un kontekstizvēlnē jānovieto kursors virs opcijas Sūtīt. Opcija tiek paplašināta, ļaujot izvēlēties vienu no vairākām lietojumprogrammām, vietām vai ierīcēm atkarībā no izvēlnes Sūtīt konfigurācijas.

Tomēr daudzi cilvēki vienkārši ir pārvietojušies no izvēlnes Sūtīt, jo tajā pārsvarā ir opcijas, kuras viņiem vairs nav noderīgas. Es domāju, kurš joprojām izmanto opciju “Faksa saņēmējs”? Ne jūs, acīmredzot.

Citi vienkārši nolēma, ka opcija Sūtīt ir bojāta, kad viņu iecienītākā izvēle, piemēram, “Saspiesta (saspiesta) mape”, vienkārši pazuda. Cilvēkiem ir raksturīgi atrast alternatīvas, ja kaut kas nedarbojas.

Ja jūs ietilpstat kādā no kategorijām, jums ir labas ziņas. Izvēlnē Sūtīt varat pievienot jaunas opcijas. Varat arī paslēpt jebkuru pazudušu iespēju. Šī rokasgrāmata ir paredzēta, lai parādītu jums ceļu.

Kā paslēpt trūkstošos vienumus Windows 10 izvēlnē Sūtīt

Noderīga vai divu vienumu pazušana no izvēlnes Sūtīt var ātri novērst cilvēkus no turpmākas Windows 10 funkcijas izmantošanas. Ja jūs esat neatlaidīgāks un vēlaties atjaunot trūkstošo vienumu, varat to viegli izdarīt. tāpēc izmantojot šo rokasgrāmatu.

Mēs pievērsīsimies izvēlnes opcijai “Saspiesta (saspiesta) mape”, jo šī ir viena funkcija, ko izmanto daudzi cilvēki. Ja tā vietā trūkst citas funkcijas, piemēram, Pasta saņēmējs, varat to atjaunot, veicot tās pašas plašās darbības.

Sistēmas Windows 10 sūtīšanas izvēlnē trūkst saspiesta (saspiesta) mapes

Ja, izvēršot izvēlni Sūtīt, nav pieejama saspiestās (saspiestās) mapes opcija, nevarēsiet ātri pievienot failu saspiestai mapei, neizmantojot trešās puses rīku.

Tas ir Windows, par kuru mēs runājam, un viss notiek. Dažreiz funkcijas pazūd bez iemesla, lai tās atkal tiktu parādītas pēc atsāknēšanas. Konkrētajā gadījumā, ja pazūd mapes opcija Saspiesta (saspiesta), tas varētu būt saistīts ar traucētas Bluetooth ierīces traucējumiem. Pilnīgi iespējams, lai arī tas nav izplatīts, instalētā ierīce tika sajaukta un kaut kā pārņēma vietu, kas domāta mapes Compressed (zip) mapes opcijai.

Vēl viens šīs opcijas pazušanas izraisītājs Windows 10 izvēlnē Sūtīt ir ļaunprātīga programmatūra. Tas var izpausties vai nu kā bojājums attiecīgajai reģistra atslēgai, kas regulē saīsnes opciju, vai mapes SendTo saīsnes bojāšanai, kur tiek saglabātas visas opcijas.

Ja jums ir aizdomas par ļaunprātīgu programmatūru, veiciet pilnu skenēšanu, izmantojot uzticamu pretvīrusu programmu. Windows Defender ir kaut kas neredzams, atklājot problēmas ar noklusējuma Windows failiem. Microsoft apstiprināta drošības programma, piemēram, Auslogics Anti-Malware, dod jums lielākas iespējas inficēties no vietas, kur tā varētu slēpties jūsu sistēmā.

Ja saspiestā (saspiestā) mape ir paslēpta, jūs to nevarēsit izmantot un tā netiks rādīta arī izvēlnē Sūtīt. Vienkārši padarot to redzamu, kļūda jānovērš, bet ne tad, ja problēma ir saistīta ar F2SendToTarget failu asociāciju. Tādā gadījumā jums ir jāpalaiž komanda paaugstinātā komandu uzvednē.

Windows 10 sūtīšanas izvēlnē nav pieejama iespēja saspiestās (saspiestās) mapes labošana

Ir četras vienkāršas darbības, kuras varat veikt, lai atgrieztu iespēju nosūtīt failus uz mapi ar saspiestu mapi, izmantojot izvēlni Sūtīt uz. Piektais ir izveidot jaunu profilu, taču pagaidām nav nepieciešams darīt kaut ko tik krasu. Tālāk norādītajām darbībām jābūt vairāk nekā pietiekamām, lai atgrieztu pazudušo vienumu.

1. labojums: Padariet redzamu saspiestās (saspiestās) mapes opciju

Pastāv iespēja, ka opcija ir paslēpta, un tas liedz to rādīt izvēlnē Sūtīt uz. Jums ir jāmaina viss process, kas padarīja to slēptu, lai tas būtu redzams vēlreiz.

Pirms varat manuāli atcelt funkciju, jums jāpārliecinās, vai opcija rādīt visus slēptos failus, mapes un diskus ir iespējota jūsu Windows 10 datorā. Atveriet vadības paneli, meklējot to un atlasot labāko rezultātu. Pēc tam mainiet skatu pēc režīma uz kategoriju, lai vadības panelī kārtotu vienumus pēc funkcionālajām grupām. Atlasiet opciju Izskats un personalizēšana un nākamajā logā noklikšķiniet uz opcijas File Explorer Options.

Kad tiek parādīts logs File Explorer, pārslēdzieties uz cilni Skats un sarakstā Papildu iestatījumi meklējiet opciju “Slēptie faili un mapes”. Šeit jūs atradīsit divas iespējas. Pārliecinieties, vai esat atzīmējis opciju “Rādīt slēptos failus, mapes un diskus”. Noklikšķiniet uz Lietot un pēc tam uz Labi, lai aizvērtu logu un pēc tam izietu no Vadības panelis.

Tagad jūs varēsiet redzēt slēpto opciju Sūtīt tā dzimtā mapē. Jums ir jāpārvietojas uz mapi SendTo, kur faktiski atrodas visas opcijas izvēlnē Sūtīt. To var izdarīt vairākos veidos. Viens veids ir dialoglodziņā Palaist ierakstīt šādu tekstu un noklikšķiniet uz Labi:

%Aplikācijas dati%

File Explorer tiks atvērts mapē AppData / Roaming. No šejienes dodieties uz Microsoft> Windows> SendTo.

Vēl viena metode ir manuāla navigācija uz šo vietu, izmantojot File Explorer:

C: \ Users \ jūsu_lietotājvārds \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ SendTo

Trešā metode ietver šīs īpašās čaulas komandas izmantošanu, kuru ievadīsit File Explorer adreses joslā:

apvalks: sendto

Neatkarīgi no tā, kuru opciju izmantojat, galu galā jūs nokļūsiet mapē SendTo. Šeit atradīsit īsinājumtaustiņus un ikonas, kas parādās izvēlnē Sūtīt. Jūs neredzēsiet fiksētas opcijas, piemēram, diskus, jo tie paliek pastāvīgi, ja vien fiziskie diski netiek noņemti.

Tagad pārbaudiet, vai mapē SendTo ir redzama mape Saspiesta (saspiesta). Ja tas ir aptumšots vai pelēks, tas ir paslēpts, taču to var mainīt. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz opcijas un atlasiet Rekvizīti. Cilnē Vispārīgi noņemiet atzīmi Slēpts un pēc tam noklikšķiniet uz Lietot un Labi.

Tas ir viss. Nākamreiz, kad izvērsiet izvēlni Sūtīt, tiks parādīta arī saspiestās (saspiestās) mapes opcija.

Labot divus: pievienojiet mapei SendTo saspiestās (saspiestās) mapes ikonu

Dažreiz opcija, kuru mēģināt labot, mapē SendTo vispār nav redzama. Tas ir vai nu izdzēsts, vai maģiski pazudis. Neuztraucieties tomēr. Jūs to varat vienkārši nokopēt no citas vietas - šajā gadījumā noklusējuma lietotāja kontā esošās mapes SendTo - un viss būs kārtībā.

Izmantojot File Explorer, vienkārši dodieties uz šo vietu:

C: \ Users \ Default \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ SendTo

Kopējiet tur saspiesto (zipēto) mapi un ielīmējiet to pašreizējā lietotāja konta mapē SendTo. Jums nekas cits nav jādara.

Pēc tam jums vajadzētu būt iespējai ātri pievienot failus vai mapes saspiestai mapei, izmantojot izvēlni Sūtīt.

3. labojums: izlabojiet .ZFSendToTarget failu asociācijas kļūdu

Sistēmā Windows ir sistēma, kas automātiski saskaņo failus ar programmām, kuras tos var atvērt. Šī failu asociāciju sistēma parasti notiek bez aizķeršanās, un jums nekas nav jādara vai pat jāzina par to. Izvēlnes Sūtīt opcijas to izmanto arī, lai automātiski saskaņotu izvēlēto failu ar programmu (-ām) vai vietām, uz kurām to var nosūtīt vai atvērt.

Ja .ZFSendToTarget ir bojāts, nespēja izdalīt noteiktas opcijas, piemēram, mapes Iespiesta (saspiesta) opcija, var sagādāt vismazākās rūpes. Pat ja izvēlnē SendTo redzat ikonu, tā joprojām var atteikties strādāt.

Parasti ikonai jābūt Zip faila ikonai. Ja tas ir kaut kas cits, piemēram, vispārīga ikona, tas var būt jautājums.

Lai to atrisinātu, ir nepieciešams izmantot paaugstinātu komandu uzvedni. Slēptajā Windows 10 izvēlnē (Win Key + X) atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana) un palaidiet šādu komandu:

Assoc.zfsendtotarget = CLSID \ {888DCA60-FC0A-11CF-8F0F-00C04FD7D062}

Tieši tā. Tagad pārbaudiet, vai izvēlnē Sūtīt varat atrast saspiestās (saspiestās) mapes opciju.

4. labojums: izdzēsiet tukšu Bluetooth saīsni

Ja iepriekš esat pievienojis Bluetooth ierīci, kas vēlāk tika sabojāta, pastāv neliela iespēja, ka tā izraisīja mapes Iespiesta (saspiesta) mapes pazušanu. Ja atrodat Bluetooth īsinājumtaustiņu, kura lielums ir nulle kilobaitu, jebkurā sistēmas vietā, atbrīvojieties no tā. Pārbaudiet mapi SendTo, vai nav neviena šāda saīsnes gadījuma. Pārliecinieties, ka dzēšamais lielums faktiski ir 0 KB, pretējā gadījumā tā vietā var noņemt noderīgu saīsni.

Kā pievienot / noņemt sūtīšanas izvēlnes vienumus operētājsistēmā Windows 10

Tagad jūs zināt, kā parādīt vienumu, kas pazuda no izvēlnes SendTo. Bet ko darīt, ja vēlaties dažus priekšmetus noņemt vispār? Iespējams, ka izvēlne ir pilna ar nevajadzīgām opcijām, un to ir pārāk daudz, kas rada jucekli. Jūs varat viegli izdzēst pārkāpējus un padarīt SendTo izvēlni vienkāršu un patīkamu acīm.

Mēs jau iepriekš minējām, cik cilvēku noklusējuma opcijas izvēlnē Sūtīt uzskata neapmierinošu un tāpēc to vairs nav izmantojuši. Vai zināt, ka izvēlnē Sūtīt varat viegli pievienot mapes, lietojumprogrammas un papildu vietas? Vai ir kāda mape, uz kuru vēlaties pārsūtīt nesen lejupielādētos failus? Vienkārši pievienojiet to izvēlnei Sūtīt un viegli pārvietojiet failus tur. Paskaidrosim, kā veikt kādu no šīm darbībām.

Noņemiet nevēlamus vienumus no izvēlnes Sūtīt uz Windows 10

Tagad jums ir jāpārzina šīs izvēlnes atrašanās vieta jūsu sistēmā. Ja jums ir nepieciešams kāds atgādinājums, tas atrodas sadaļā “C: \ Users \ your_username \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ SendTo”, kur “your_username” attiecas uz jūsu pašreizējā lietotāja profila nosaukumu.

Kad esat izvēlnē, varat veikt vienkāršu dzēšanas darbību, lai noņemtu tos vienumus, kurus nevēlaties paturēt. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz vienuma un atlasiet Dzēst. Vienkārši.

Pievienojiet jaunus vienumus Windows 10 izvēlnei Sūtīt

Izvēlni Sūtīt var padarīt noderīgāku, pielāgojot to atbilstoši savām vajadzībām. Kamēr lietojumprogramma vai mape vai atrašanās vieta jūsu sistēmā ir pārvietojama pa ceļu, to var pievienot izvēlnei Sūtīt. Tomēr esiet piesardzīgs un nepievienojiet pārāk daudz priekšmetu. Mēs nevēlamies, lai ēdienkarte izskatās pēc faktiskā ēdienkartes centra restorānā.

 • Mapes pievienošana

Vai vēlaties ērti pārvietot fotoattēlus uz mapi Attēli? Varbūt jūs novērtētu ātrāku veidu, kā organizēt projekta materiālus, pēc lejupielādes tos pārvietojot uz tiem paredzēto mapi. Vienkārši pievienojiet mapes saīsni izvēlnei Sūtīt. Lūk, kā to izdarīt:

 • Atveriet sava lietotāja profila mapi SendTo. Atveriet dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “shell: sendto” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 • Atveriet citu File Explorer gadījumu un dodieties uz pievienojamās mapes mājas direktoriju.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes un atlasiet Kopēt.
 • Atgriezieties logā SendTo, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšas vietas un atlasiet “Paste shortcut”. Ja vēlaties, pārdēvējiet saīsni.

Nākamreiz, kad izvērsiet izvēlni Sūtīt, parādīsies jaunizveidotā opcija, kas ļauj ātri pārsūtīt izvēlēto failu uz atlasīto mapi.

 • Lietojumprogrammas pievienošana

Būtībā jebkura veida failiem jūsu sistēmā ir noklusējuma programma to atvēršanai. Dažreiz jums ir vairākas programmas, kas var atvērt vienu faila tipu. Jūs varat paturēt vienu kā noklusējumu, bet otru izmantot reizēm vai specializētu darbību veikšanai.

Varat izmantot funkciju “Atvērt ar”, lai izvēlētos citu programmu faila atvēršanai. Lietojumprogrammas ierakstu var izveidot arī izvēlnē Sūtīt uz. Lūk, kas jums jādara:

 • Tāpat kā iepriekš, atveriet sava lietotāja profila mapi SendTo. Atveriet dialoglodziņu Palaist, ierakstiet “shell: sendto” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 • Pēc tam dodieties uz tās lietojumprogrammas mapi, kuru vēlaties pievienot. Lielāko daļu lietotņu mapju var atrast šeit: C: \ Program Files (x86).
 • Atveriet lietojumprogrammu mapi un atrodiet failu ar nosaukumu “Application_Name.exe”. Piemēram, Adobe Photoshop izpildāmais fails būs “Photoshop.exe”.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietojumprogrammas faila un atlasiet Kopēt.
 • Atgriezieties logā SendTo, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšas vietas un atlasiet “Paste shortcut”. Ja vēlaties, pārdēvējiet saīsni.

Tikko paveiktais vienkārši pievieno lietojumprogrammu opcijai Sūtīt uz. Tagad jūs varat izvēlēties fotoattēlu un ātri to atvērt iecienītākajā attēlu lietotnē vai ātri pievienot failu kā pielikumu nišas e-pasta pakalpojumā. Iespējas ir neierobežotas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found