Windows

Kā noņemt My Office centrmezglu no Windows 10?

‘Lai iegūtu zināšanas, katru dienu pievienojiet lietas.

Lai iegūtu gudrību, katru dienu noņemiet lietas. ”

Lao Czu

Iespējams, ka Windows 10 lietotājam nekas nav vairāk satraucošs nekā sastapt nezināmu lietotni, kas dzīvo viņu sistēmā. Piemēram, šodien tīmeklī pastāv kopīgas bažas, ka kaut kas ar nosaukumu Mans birojs ir iekļuvis Win 10 mašīnās, to īpašniekiem nesaprotot, kas tas patiesībā ir un kā no tā atbrīvoties. Ja tieši tāpēc jūs esat šeit, tad jums ir paveicies, jo šī raksta lasīšana palīdzēs novērst daudz šī noslēpuma un noņemt nevēlamo lietotni. Un, starp citu, lai paātrinātu datoru ...

Kas ir Mans birojs Windows 10 sistēmā?

Šajās dienās mēs plūstam no vienas Windows versijas uz otru, Microsoft to maigi, bet neatlaidīgi mudina to darīt. Tā rezultātā mūsu lietotāja pieredze kļūst ievērojami labāka - vairumā gadījumu. Turklāt savlaicīga atjaunināšana uzlabo mūsu privātumu un drošību (un mēs nekad nevaram pārāk bieži atkārtot, ka tie vienmēr ir jāievieto pirmajā vietā).

Tomēr pārejas process nebūt nav nevainojams, un regulāri parādās kļūdas un kļūmes. Tādējādi pēc OS atjaunināšanas daudziem lietotājiem tagad ir divas lietotnes, kurās viņi tiek aicināti instalēt Office komplektu: My Office un Get Office. Šī situācija var rasties, pat ja jums ir instalēta programma Microsoft Office. Tāpēc nav brīnums, ka vēlaties, lai mans birojs vairs nebūtu.

Kā atinstalēt Windows 10 iebūvētās lietotnes?

Tā kā My Office tehniski ir iebūvēta lietotne Win 10, jums ar to attiecīgi jārīkojas. Šādas lietotnes tiek piegādātas kā daļa no jūsu operētājsistēmas un bieži vien ir svarīgas tās funkcijām, taču My Office nav. Jūs varat to izdzēst, lai atbrīvotu vietu kaut kam vērtīgākam.

Īsumā Windows 10 iebūvētās lietotnes var noņemt vai nu parasti, vai arī izmantojot PowerShell. Pirmais risinājums ir diezgan vienkāršs: ja vēlaties atinstalēt iebūvētu lietotni, rīkojieties tā, kā rīkojaties ar parasto lietotni. Vienīgais noķertais ir tas, ka ne visas Win 10 iebūvētās lietotnes var noņemt šādā veidā. Tāpēc šim nolūkam, iespējams, būs jāizmanto PowerShell.

Kā noņemt My Office no Windows 10?

Šeit ir uzskaitīti veidi, kā jūs varat atbrīvoties no My Office. Cerams, ka jums izdosies normāli atinstalēt lietotni. Tomēr, ja jums neizdodas to izdarīt, neuztraucieties: otrā iespēja, kas ietver PowerShell izmantošanu, jums noteikti palīdzēs.

Lūk, kā noņemt My Office no Windows 10, izmantojot izvēlni Sākt:

 1. Atveriet izvēlni Sākt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz Windows logotipa ikonas.
 2. Sākuma izvēlnes lietotņu sarakstā atrodiet My Office.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 4. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atinstalēt.

Varat arī atinstalēt My Office, izmantojot lietotni Iestatījumi:

 1. Nospiediet Windows logotipa + I īsinājumtaustiņu, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
 2. Noklikšķiniet uz Lietotnes flīzes.
 3. Atveriet lietotnes un funkcijas.
 4. Pārejiet uz sadaļu Mans birojs un izvērsiet to.
 5. Atlasiet Atinstalēt.

Šādi jūs varat noņemt My Office no Windows 10, izmantojot PowerShell:

 1. Pārvietojieties uz uzdevumjoslu.
 2. Atrodiet Windows logotipa ikonu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 3. Opciju sarakstā atlasiet Windows PowerShell (administrators).
 4. Pieskarieties šai komandai: Get-AppxPackage * officehub * | Noņemt AppxPackage
 5. Nospiediet Enter, lai izpildītu komandu.
 6. Pagaidiet, līdz process būs pabeigts.
 7. Restartējiet datoru.

Ja esat veiksmīgi izdzēsis lietotni, noteikti noņemiet tās atlikumus no Windows reģistra - pretējā gadījumā tie var pārblīvēt jūsu operētājsistēmu un samazināt tās veiktspēju. Paturiet prātā, ka mēs stingri neiesakām manuāli rediģēt reģistru, jo tas ir ļoti jutīgs jūsu sistēmas komponents. Ja gadās noņemt kaut ko svarīgu no Windows reģistra, jūsu OS var tikt bojāts pēc remonta. Paturot to prātā, apsveriet iespēju izmantot uzticamu rīku procesa automatizēšanai. Piemēram, Auslogics Registry Cleaner būs ļoti noderīgs, ja vēlaties paveikt darbu pēc iespējas drošākā veidā: šis bezmaksas rīks ļoti precīzi un precīzi attīrīs un optimizēs jūsu reģistru.

Vai jums ir kādi jautājumi par My Office operētājsistēmā Windows 10? Nevilcinieties jautāt viņiem komentāru sadaļā zemāk! Mēs vienmēr esam šeit, lai jums palīdzētu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found