Windows

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT pārlūkā Chrome - FIKSĒTS!

<

Pateicoties tehnoloģijai, mēs varam viegli izpildīt lielāko daļu ikdienas uzdevumu. Mūsdienās mums ir ierasts, ka nepieciešamās lietas iegūstam vienā mirklī. Piemēram, pāris reizes pieskaroties viedtālrunim, jūs varat pasniegt braucienu, apmaksāt rēķinus vai iegādāties nākamo apģērbu. Tas nozīmē, ka tehnoloģija dažkārt joprojām var būt nodevēja. Jums var būt steidzami jāmeklē informācija pārlūkprogrammā Google Chrome, taču tīmekļa lapu neizdodas ielādēt. Tā vietā, lai iegūtu nepieciešamo rezultātu, jūsu pārlūkprogrammā tiek rādīta tikai kļūda ERR_CONNECTION_TIMED_OUT.

Kāda ir kļūda ERR_CONNECTION_TIMED_OUT?

Kļūda ERR_CONNECTION_TIMED_OUT tiek parādīta, kad serveris mēģina izveidot savienojumu ar citu serveri. Mērķa serverim vajadzētu atbildēt 30 sekunžu laikā pēc tam, kad tam ir nosūtīts vaicājums. Ja tas nenotiek, pārlūks pārtrauc saziņas mēģinājumu. Līdz ar to saturs netiks ielādēts, un pārlūks mudina parādīt kļūdas ziņojumu ERR_CONNECTION_TIMED_OUT.

Lai gan saskarties ar šo problēmu var būt nepatīkami, to ir salīdzinoši viegli atrisināt. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst problēmu ERR_CONNECTION_TIMED_OUT pārlūkā Chrome operētājsistēmā Windows 10. Mēs esam sagatavojuši vairākus risinājumus, kurus varat izmēģināt. Tātad, pārliecinieties, ka esat tos izgājis, lai atrastu to, kas palīdzēs jums atbrīvoties no kļūdas.

1. risinājums: pārlūkošanas datu notīrīšana pārlūkā Chrome

Laika gaitā pārlūks Chrome apkopos pārāk daudz pārlūkošanas datu, tostarp kešatmiņas failu, sīkfailus un lietotņu datus. Šī datu pārslodze var izraisīt kļūdu ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Tātad, lai atrisinātu problēmu, ieteicams notīrīt pārlūka Chrome datus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet pārlūku Chrome un pēc tam pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Citas opcijas. Šī ikona izskatās kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 2. Sarakstā atlasiet Iestatījumi.
 3. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Papildu.
 4. Sadaļā Privātums un drošība noklikšķiniet uz Notīrīt pārlūkošanas datus.
 5. Nolaižamajā sarakstā blakus Laika diapazons atlasiet Visu laiku.
 6. Noklikšķiniet uz Notīrīt datus.

2. risinājums: atjauniniet tīkla adaptera draiveri

Viens no iespējamiem iemesliem, kāpēc tiek parādīta kļūda ERR_CONNECTION_TIMED_OUT, ir tāpēc, ka tīkla adaptera draiveris ir novecojis. Ieteicams to atjaunināt, lai novērstu problēmu. Draiveru atjaunināšanai ir trīs iespējas:

 • Ierīču pārvaldnieka izmantošana
 • Draivera lejupielāde no ražotāja vietnes
 • Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. No opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, izvērsiet tīkla adapteru saturu.
 4. Meklējiet tīkla adapteri un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Konteksta izvēlnē izvēlieties Atjaunināt draiveri.

Draivera lejupielāde no ražotāja vietnes

Ir taisnība, ka tīkla adaptera draiveri varat ērti atjaunināt, izmantojot ierīču pārvaldnieku. Tomēr jūsu sistēma joprojām var palaist garām atjauninājumu vai divus. Tātad, jūs joprojām varat nonākt ar novecojušu draiveri. Ja vēlaties pārliecināties, vai jums būs pareiza draivera versija, jums jāapmeklē ražotāja vietne. Vienkārši pārliecinieties, vai lejupielādējat draiveri, kas ir saderīgs ar jūsu datorā esošo procesora tipu un operētājsistēmas versiju. Pretējā gadījumā jūs nodarīsit lielāku kaitējumu savam datoram.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Draiveru manuālai atjaunināšanai ir reāli riski. Ja datorā instalējat nepareizas versijas, iespējams, tiks galā ar sistēmas nestabilitātes problēmām. Ieteicams izvēlēties uzticamu un ērtu iespēju - Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks automātiski atpazīs jūsu procesora tipu un operētājsistēmas versiju. Jums arī nav jāatjaunina draiveri pa vienam. Izmantojot Auslogics Driver Updater, viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un rīks atradīs, lejupielādēs un instalēs jaunākos draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu operētājsistēmu un procesoru.

3. risinājums: Pārbaudiet Windows saimniekdatora failu

Ja resursdatora failā ir bloķēti vietņu URL vai IP adreses, tie var mudināt pārlūkprogrammu pārtraukt arī citu vietņu darbību. Kā tāds iesakām pārbaudīt Window Window Hosts failu, lai atbrīvotos no kļūdas ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “Notepad” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Notepad un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Kad Notepad ir atvērts, augšdaļā esošajā izvēlnē atlasiet Fails.
 5. Izvēlieties opciju Atvērt.
 6. Ejiet pa šo ceļu:

C: -> Windows -> System32 -> draiveri -> utt

 1. Loga apakšējā labajā stūrī esošajā nolaižamajā sarakstā atlasiet Visi faili.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Hosts.
 3. Pēc pēdējā # ieraksta pārbaudiet, vai ir norādīta IP adrese vai vietnes URL. Ja tā, izdzēsiet tos visus.
 4. Saglabājiet failu Hosts un pēc tam aizveriet to.

4. risinājums: LAN iestatījumu pielāgošana

Iespējams, ka vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra ir nokļuvuši jūsu datorā, izraisot dažādas problēmas. Viņi var mainīt jūsu datora interneta iestatījumus, liekot parādīt kļūdu ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Tāpēc mēs iesakām pielāgot LAN iestatījumus, lai atbrīvotos no problēmas. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu.
 2. Ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Nolaižamajā sarakstā blakus View By atlasiet Lielas ikonas.
 4. Noklikšķiniet uz Interneta opcijas.
 5. Kad logs Interneta rekvizīti ir atvērts, dodieties uz cilni Savienojumi.
 6. Noklikšķiniet uz pogas LAN iestatījumi.
 7. LAN iestatījumu logā noņemiet visas opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Pro padoms. Lai nodrošinātu, ka vīrusi un ļaunprātīga programmatūra nemaina jūsu interneta iestatījumus, iesakām pastiprināt savu drošību, izmantojot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var atklāt draudus un uzbrukumus neatkarīgi no tā, cik atturīgi tie darbojas fonā. Turklāt kopā ar Windows Defender varat izmantot Auslogics Anti-Malware. Tātad, jūs varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu datoram ir nepieciešamā aizsardzība.

5. risinājums: DNS izskalošana un IP adreses atjaunošana

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT kļūdu var saistīt arī ar DNS un IP problēmām. Mēs iesakām jums izskalot DNS un atjaunot savu IP adresi. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + R.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad komandrinda ir izveidota, palaidiet šādas komandrindas:

ipconfig / registerdns

ipconfig / atbrīvot

ipconfig / atjaunot

netsh winsock reset

Piezīme. Atcerieties palaist komandrindas pa vienai.

 1. Restartējiet datoru, lai izmaiņas stātos spēkā.

Vai jūs zināt citas metodes kļūdas ERR_CONNECTION_TIMED_OUT novēršanai?

Ja tā, pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savās idejās!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found