Windows

Kā atbrīvoties no Steam kļūdas koda 80?

Ja, mēģinot palaist spēli Steam klientā, jūs joprojām redzat kļūdas kodu 80, veiciet šajā rakstā norādītās darbības, lai atbrīvotos no problēmas.

Kas ir kļūdas kods 80 Steam

Kļūdas kods parādās ikreiz, kad Steam mēģina izpildīt spēli. Tas norāda, ka spēles faili var būt bojāti, Steam instalēšana var būt problemātiska vai ir kāda ierīces draivera problēma.

Kāpēc rodas Steam kļūdas kods 80?

Šai konkrētajai problēmai ir dažādi cēloņi. Tie ietver:

  • Trūkst, ir novecojuši vai bojāti spēļu faili
  • Problemātiski ierīču draiveri
  • Nepareiza tvaika instalēšana
  • Datu izpildes aizsardzība ir pretrunā ar Steam
  • Sadursmes ar citām lietojumprogrammām

Kā novērst Steam kļūdas kodu 80

Šajā rakstā atradīsit dažādus problēmas risinājumus. Šie labojumi daudziem spēlētājiem ir palīdzējuši uz visiem laikiem atbrīvoties no problēmas. Noteikti sekojiet risinājumiem tieši tā, kā mēs tos esam izkārtojuši.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Tā kā kļūdas kods rodas ikreiz, kad mēģināt ielādēt konkrētu spēli, problēma var būt meklējama problēmas ar spēles failiem. Iespējams, ka Steam nespēj sazināties ar failu, kas ir atbildīgs par spēles palaišanu, izraisot kļūdu klientam.

Spēļu faili dažādu iemeslu dēļ kļūst kļūdaini. Iesācējiem varētu būt tā, ka ļaunprātīga programmatūra inficēja jūsu sistēmu un sagrozīja failus. Citi iemesli ir pēkšņa sistēmas izslēgšana spēles laikā, antivīrusu iejaukšanās un nepilnīga vai pārtraukta instalēšana vai atjaunināšana.

Lai atrisinātu problēmu, jums jāpārbauda spēles instalācijas failu integritāte. Lai to izdarītu, varat viegli izmantot Steam klientu. Klients salīdzinās jūsu sistēmas failus ar to atjauninātajām versijām tā serveros. Turklāt trūkstošie, novecojušie un bojātie faili tiks automātiski aizstāti.

Ja nezināt, kā izmantot Steam klientu, lai pārbaudītu spēles failu integritāti, šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

  1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt un ierakstiet “Steam” (bez pēdiņām). Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz klienta, kad tas parādās rezultātu sarakstā, un atlasiet Palaist kā administrators. Ja jums ir Steam saīsne, vēl labāk; jums vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
  2. Dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole noklikšķiniet uz Jā.
  3. Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
  4. Pēc tam dodieties uz ietekmēto spēli, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Rekvizīti.
  5. Pēc tam, kad loga labajā pusē tiek parādīta lapa Rekvizīti, dodieties uz cilni Vietējie faili.
  6. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas ar tekstu “PĀRBAUDIET SPĒĻU FILĒJU INTEGRITĀTI ...”
  7. Tagad klients sāks pārbaudīt, vai spēles instalācijas faili atbilst failiem, kas atrodas tā serveros. Tas automātiski aizstās visus, kas to nedara.
  8. Ņemiet vērā, ka procesa ilgums būs atkarīgs no datora ātruma, tīkla stipruma un failiem, kas tiek aizstāti.
  9. Kad process ir pabeigts, restartējiet Steam un mēģiniet palaist spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Pārliecinieties, vai tvaika mape nav tikai lasāma

Ja jebkurai mapei vai failam ir iestatīta vērtība “Tikai lasāms”, to nevar modificēt. Iespējams, ka tas notiek ar Steam mapi. Iespējams, ka klients nevar piekļūt tās mapei un izmantot noteiktus failus. Tātad, mēģiniet pārvietoties uz mapi un apstiprināt, ka tā nav tikai lasāma. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Varat arī palaist File Explorer, veicot dubultklikšķi uz jebkuras mapes darbvirsmā vai nospiežot Windows un E tastatūras kombināciju.
  2. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Atveriet mapi, kurā ir instalēta sistēma Windows, pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Program Files (x86).
  4. Tagad atrodiet mapi Steam. Ja nezināt, kur instalējāt Steam, varat ar peles labo pogu noklikšķināt uz tā saīsnes, noklikšķiniet uz Rekvizīti un pēc tam pārbaudiet saīsnes atrašanās vietu.
  5. Kad esat redzējis mapi Steam, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  6. Dialoglodziņa Rekvizīti cilnē Vispārīgi pārbaudiet, vai nav atzīmēta izvēles rūtiņa “Tikai lasāms”.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  8. Palaidiet Steam klientu un pēc tam veiciet darbību, kas izraisīja kļūdu, lai pārbaudītu problēmu.

Pārliecinieties, vai ierīces draiveri ir atjaunināti

Katra lietojumprogramma vienlaikus darbojas ar vairākām ierīcēm. Piemēram, Steam klients darbojas ar jūsu grafisko karti, tīkla karti, skaņas karti un citām ierīcēm.

Kā jūs zināt, katram komponentam ir nepieciešams, lai draiveris darbotos pareizi. Tātad, ja šie draiveri kļūs bojāti, jautājumi sāks parādīties. Iespējams, ka viens vai vairāki problemātiski ierīces draiveri var aktivizēt kļūdas kodu 80 Steam klientā. Mēģiniet atjaunināt ierīces draiverus un pārbaudīt, vai kļūda izzudīs.

Draiveru atjaunināšanai ir dažādi veidi. Varat izmantot Windows atjaunināšanas utilītu, ierīču pārvaldnieku vai trešās puses lietojumprogrammu.

Ja nezināt, kā izmantot šos rīkus, izpildiet mūsu tālāk sniegtos norādījumus.

Operētājsistēmas atjaunināšana

Atjauninot operētājsistēmu, jūs ne tikai instalējat dažādu Windows komponentu un Microsoft lietojumprogrammu jaunākās versijas, bet arī ierīces draiverus. Visi novecojušie un nesaderīgie draiveri tiks automātiski atjaunināti, palaižot Windows atjaunināšanas utilītu.

Tomēr jums jāņem vērā, ka draiveriem jābūt publicētiem Microsoft, pirms Windows Update var tos lejupielādēt un instalēt.

Parasti utilītai automātiski jāatjaunina personālais dators ikreiz, kad ir izveidots savienojums ar internetu, taču, ja ir mērīts savienojums vai vispār nav tīkla, tas varētu būt šķērslis. Tātad, palaidiet Windows Update utilītu, lai pārbaudītu, vai jūsu sistēma ir atjaunināta. Ja tā nav, tad palūdziet rīkam veikt savu darbu.

Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu un instalētu atjauninājumus:

  1. Sāciet ar Windows Update utilītas izsaukšanu. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt. Varat vai nu iziet cauri lietojumprogrammai Iestatījumi (Windows + I >> Atjaunināšana un drošība), vai arī uzdevumjoslā noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas, ierakstiet “Atjauninājumi” un meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz Pārbaudīt, vai nav atjauninājumu.
  2. Kad esat redzējis Windows atjaunināšanas saskarni, ļaujiet utilītprogrammai pārbaudīt atjauninājumus.
  3. Ja blakus vienumam “Jūs esat atjaunināts” redzat zaļu atzīmi, jums jāpāriet uz nākamo metodi. Tomēr, ja ir pieejami atjauninājumi, lietderība tos uzskaitīs.
  4. Ļaujiet Windows atjaunināšanai lejupielādēt atjauninājumus.
  5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu utilītprogrammai pārstartēt sistēmu un veikt instalēšanu.
  6. Kad dators tiks restartēts un sāksies instalēšana, dators vairākas reizes tiks restartēts.
  7. Pēc instalēšanas pabeigšanas jūs tiksiet novirzīts uz pieteikšanās vai darbvirsmas vidi.
  8. Tagad palaidiet Steam un pārbaudiet kļūdu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Lietojot ierīču pārvaldnieku, jums jāzina konkrētais draiveris, kuru vēlaties atjaunināt. Dažos gadījumos ierīču pārvaldnieks norāda draiverus, kas ir problemātiski. Šīs darbības parādīs, kā izmantot rīku:

  1. Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas. Varat arī pieskarties Windows un S taustiņiem kopā, lai atvērtu meklēšanas lodziņu.
  2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek parādīts ierīču pārvaldnieks, dodieties uz to ierīču kategoriju, kuras vēlaties atjaunināt, un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tai.
  4. Atrodiet ierīci, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz opcijas “Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Pēc tam ļaujiet rīkam meklēt draiveri un to instalēt.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav kļūdas.

Izmantojiet automatizētu programmu

Nomedīt problemātiskus autovadītājus pats var sagādāt sāpes. Windows atjauninājums gandrīz neatklāj draiverus ar mikro problēmām, un ierīču pārvaldnieks ne vienmēr var pateikt, kad ierīces draiveris darbojas nepareizi vai ir novecojis. Ja vēlaties uz visiem laikiem izārstēt kļūdainu draiveru galvassāpes, jums ir nepieciešams rīks, kas var sekot līdzi jūsu draiveriem un paziņot, kad rodas problēmas.

Viens no labākajiem rīkiem šim nolūkam ir Auslogics draivera atjauninātājs. Programma ir paredzēta, lai saglabātu cilnes ierīču draiveros. Tas regulāri veic skenēšanu un informēs jūs ikreiz, kad būs jāatjaunina vai jāaizstāj ierīces draiveris. Kad tas ir izdarīts, varat viegli instalēt atjauninātu problemātiskā draivera versiju.

Šis rīks lejupielādē tikai oficiāli parakstītus draiverus, tāpēc jums nav jāuztraucas par iegūto atjauninājumu likumību. Tas arī saglabās nomainīto draiveru versiju dublējumus, lai jūs varētu ērti atgriezties ikreiz, kad rodas kādas problēmas nākotnē.

Šīs darbības parādīs, kā izmantot Auslogics draivera atjauninātāju:

  • Piekļūstiet Auslogics draivera atjauninātāja lejupielādes lapai.
  • Kad esat nokļuvis tīmekļa lapā, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un saglabājiet iestatīšanas failu.
  • Lejupielādei vajadzētu aizņemt tikai dažas sekundes, jo tā nav lielāka par 16 megabaitiem.
  • Kad pārlūkprogramma ir veiksmīgi lejupielādējusi failu, palaidiet to tieši vai dodieties uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
  • Noklikšķiniet uz pogas Jā dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole, lai atļautu iestatīšanas palaišanu.
  • Pēc iestatīšanas vedņa pirmās lapas atvēršanas atlasiet vēlamo valodu un pēc tam novirziet vedni uz mapi, kurā vēlaties instalēt lietotni.
  • Vedņa pirmajā lapā ir izvēles rūtiņas, kuras varat izmantot, lai pieņemtu noteiktus lēmumus, piemēram, izveidojot darbvirsmas ikonu, ļaujot lietotni palaist startēšanas laikā un nosūtot anonīmus pārskatus programmas izstrādātājiem.
  • Pēc lēmumu pieņemšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  • Kad programma ir instalēta, tā tiks automātiski atvērta un sāks skenēt datoru, vai tajā nav problemātisku draiveru.
  • Ja tas netiek palaists automātiski, jums tas būs jādara pats, veicot dubultklikšķi uz tā ikonas Desktop (ja tādu izveidojāt) vai dodoties uz izvēlni Sākt. Kad esat to atvēris, noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
  • Kad skenēšana būs pabeigta, programma sniegs novecojušu, kļūdainu un trūkstošu draiveru sarakstu.
  • Ļaujiet rīkam atjaunināt katru novecojušu vai problemātisku draiveri. Ņemiet vērā, ka katram draiverim, iespējams, būs jānoklikšķina uz pogas Atjaunināt. Varat arī izmantot iespēju vienlaikus baudīt vairākas lejupielādes.
  • Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un palaidiet klientu, lai pārbaudītu problēmu.

Atļaujiet tvaiku, izmantojot antivīrusu programmu

Iespējams, ka jūsu pretvīrusu programma Steam klientu uztver kā draudu drošībai un tādējādi to bloķē. Lietojumprogrammas, kas cieš no šādas pārmērīgas piekļuves, bieži sauc par viltus pozitīviem. Ja problēmas cēlonis ir aizsardzības programma, jūs turpināsiet redzēt kļūdu, līdz to atspējosit vai pievienosiet Steam kā izslēgšanu.

Steam klienta pievienošana kā izslēgšana ir drošāka iespēja, jo pretvīrusu programma joprojām būs aktīva, lai bloķētu citus patiesus drošības draudus. Kad esat pievienojis lietotni kā izslēgšanu, antivīruss vairs to neskenēs un nebloķēs. Mēs iesakām kā izslēgšanu pievienot visu Steam instalācijas mapi. Tādā veidā drošības programma nebloķēs nevienu tās failu.

Jums jāņem vērā, ka jūs, iespējams, pievienojat Steam kā izņēmumu, atbrīvojumu vai pretvīrusu programmas baltajam sarakstam vai SafeList, nevis izmantojat opciju Izslēgšana. Katram AV komplektam ir atšķirīga procedūra. Ja nezināt, kā rīkoties, vienmēr varat apmeklēt savas lietotnes izstrādātāja atbalsta lapu, lai iegūtu ceļvedi.

Tomēr tālāk norādītās darbības parādīs, kā pievienot Steam kā izslēgšanu Windows drošības vīrusu un draudu aizsardzības rīkā:

  1. Dodieties uz izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata virs strāvas ikonas, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lai izsauktu lietotni, izmantojot tastatūru, vienlaikus nospiediet Windows logotipu un I taustiņus.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināšanas un drošības ikona.
  3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības lapa, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Pārslēdzieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
  5. Tagad parādīsies Windows Security suite vīrusu un draudu aizsardzība.
  6. Ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
  7. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarnes parādīšanās dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  8. Kad tiek atvērts logs Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Mape.
  9. Kad parādās dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Steam instalācijas mapi un atlasiet to.
  10. Tagad pārbaudiet, vai kļūda atkal parādās.

Izslēdziet datu izpildes aizsardzību Steam

Datu izpildes aizsardzība, īsi sakot, DEP, ir viens no iebūvētajiem drošības līdzekļiem, kas neļauj ļaunprātīgām programmām kaitēt jūsu sistēmai. Tās uzdevums ir pārliecināties, vai aizdomīgas lietojumprogrammas neizpilda kodu no sistēmas atmiņas vietām, kurām vajadzētu piekļūt tikai Windows un citām atļautajām lietojumprogrammām. Tas ir tāpēc, ka, ja viņi to veiksmīgi izdara, programmas faili var tikt nodarīti kaitējums.

Iespējams, ka DEP uzskata Steam klientu par draudu un neļauj tam piekļūt sistēmas atmiņai. Šajā gadījumā jums ir jāizslēdz DEP pakalpojumam Steam. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  1. Dodieties uz uzdevumjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un pēc tam ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz File Explorer. Varat arī palaist File Explorer, veicot dubultklikšķi uz jebkuras mapes darbvirsmā vai nospiežot Windows un E tastatūras kombināciju.
  2. Pēc File Explorer loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  3. Kad parādās sistēmas logs, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi.
  4. Kad parādās dialoglodziņa Sistēmas rekvizīti cilne Papildu, sadaļā Veiktspēja noklikšķiniet uz Iestatījumi.
  5. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Veiktspēja, dodieties uz cilni Datu izpildes aizsardzība.
  6. Pēc tam atlasiet radiopogu “Ieslēgt DEP visām programmām un pakalpojumiem, izņemot tos, kurus es atlasīju”, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
  7. Pārlūkojiet līdz Steam instalācijas mapes atrašanās vietai.
  8. Atlasiet mapi un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  9. Tagad katrā atvērtajā dialoglodziņā noklikšķiniet uz Labi un pēc tam palaidiet Steam klientu. Pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv.

Veiciet tīru sāknēšanu, lai atbrīvotos no programmatūras konfliktiem

Steam varētu radīt kļūdas kodu 80, jo tas saduras ar fona lietojumprogrammu. Parasti problēmu šeit varētu atrisināt, dodoties uz uzdevumu pārvaldnieku un izslēdzot katru darbojošos lietotni. Tomēr programma varētu būt starta vienums, kas ir konfigurēts palaišanai pēc sistēmas palaišanas. Šie starta vienumi gandrīz vienmēr turpina darboties fonā.

Lai uzzinātu, kurai lietojumprogrammai ir konflikti ar Steam, jums ir jāatspējo visi startēšanas vienumi, pēc tam restartējiet sistēmu, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv. Sistēmas pārstartēšana pēc startēšanas vienumu atspējošanas ir pazīstama kā tīras sāknēšanas veikšana.

Ja kļūda neparādās pēc sistēmas palaišanas vidē Clean Boot, varat turpināt meklēt vainīgo. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izdarīt:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas vai nospiediet Windows un I taustiņus kopā, lai atvērtu meklēšanas joslu blakus izvēlnei Sākt.
  2. Kad parādās meklēšanas funkcija, ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Sistēmas konfigurācija.
  3. Kad parādās dialoglodziņš Sistēmas konfigurācija, dodieties uz cilni Pakalpojumi.
  4. Cilnē Pakalpojumi atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atspējot visus. Sarakstā esošo pakalpojumu (izņemot Microsoft pamatpakalpojumus) automātiskā palaišana pēc sistēmas palaišanas tiks atspējota.
  5. Tagad pārejiet uz cilni Startup un noklikšķiniet uz Open Task Manager.
  6. Saite novirzīs uz Uzdevumu pārvaldnieka cilni Startup.
  7. Dodieties uz katru cilnes startēšanas programmu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un noklikšķiniet uz Atspējot. Pārliecinieties, ka to darāt katrai sarakstā esošajai programmai.
  8. Tagad aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un dialoglodziņā Sistēmas konfigurācija noklikšķiniet uz Labi.
  9. Pārstartējiet sistēmu.

Palaidiet programmu Steam un pēc sistēmas sāknēšanas pārbaudiet, vai nav kļūdu. Ja tiek parādīts kļūdas kods 80, neviens no startēšanas elementiem nav atbildīgs. Ja problēma tomēr neatkārtojas, nākamais solis būs vainīgā izolēšana. Lai to izdarītu, jums ir jāiespējo Startup lietojumprogrammas pa vienai un pēc katras iespējošanas restartējiet datoru.

Jums būs jāatkārto darbības, līdz kļūda atkal parādās. Jūs meklējāt pēdējo lietotni, kuru iespējojāt pirms problēmas parādīšanās.

Lai viss būtu vieglāk, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Atveriet dialoglodziņu Sistēmas konfigurācija un dodieties uz cilni Pakalpojumi.
  2. Cilnē iespējojiet pusi pakalpojumu (sāciet no augšas) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Pārstartējiet datoru un palaidiet klientu, lai pārbaudītu kļūdu.
  4. Ja parādās kļūda, par to ir atbildīgs viens no augšpusē esošajiem pakalpojumiem. Vēlreiz dodieties uz sistēmas konfigurācijas cilni Pakalpojumi, atspējojiet cilnē esošos pakalpojumus un pēc tam pārbaudiet tikai augšējos pakalpojumus, līdz problēma atkārtoti parādās.
  5. Tomēr, ja problēma nerodas, dodieties uz nākamo pakalpojumu daļu un pārbaudiet problēmu.
  6. Nākamajā uzdevumu pārvaldniekā dodieties uz startēšanas programmām un pārbaudiet tās pa pusēm, līdz nosakāt, kurš vienums ir atbildīgs par kļūdu.

Pārinstalējiet Steam

Vēl viens kļūdas izraisītājs ir bojāta Steam instalēšana. Ja esat izmēģinājis citas metodes bez veiksmes, apsveriet iespēju pārinstalēt Steam. Jums nav jābīstas par spēļu failu zaudēšanu; mēs parādīsim, kā tos dublēt. Šīs metodes palīdzēs jums veikt visu procesu:

Kā izveidot spēļu failu dublējumu:

  1. Palaidiet File Explorer logu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai veicot dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes. Jūs varat viegli izsaukt programmu, vienlaikus pieskaroties Windows un E taustiņiem.
  2. Kad atvērsies logs File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz Local Disk C sadaļā Devices and Drives.
  4. Pēc sējuma atvēršanas dodieties uz mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  5. Pēc tam atveriet mapi Steam, kad tiek parādīta mape Program Files (x86).
  6. Tagad nokopējiet mapi Steamapps uz citu direktoriju.

Kā atinstalēt Steam:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt vai izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  2. Kad parādās Run, tekstlodziņā ierakstiet “control panel” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Pēc vadības paneļa atvēršanas sadaļā Programmas noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
  4. Kad tiek parādīts logs Programmas un līdzekļi, atrodiet Steam, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
  5. Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz Jā.
  6. Lai noņemtu programmu, izpildiet nākamos norādījumus.
  7. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet sistēmu.

Kad sistēma ir sākusies, atveriet pārlūkprogrammu, atrodiet ceļu uz Steam vietni, iegūstiet instalācijas pakotni un pēc tam palaidiet to. Pēc programmas instalēšanas kopējiet un ielīmējiet mapi, kuru iepriekš dublējāt, tās instalēšanas mapē. Tagad varat palaist Steam un atvērt spēli, lai pārbaudītu, vai kļūdas kods 80 atkal parādās.

Secinājums

Jūs varat būt mierīgs, zinot, ka kļūdas kods 80 vairs nav problēma. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties pieredzē par problēmu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found