Windows

Printera problēmas pēc Windows 10 Fall Creators atjaunināšanas

‘Vecu draugu nekad nevar atrast,

un daba to ir paredzējusi

viņu nevar viegli pazust ”

Semjuels Džonsons

Nav ko pieskarties vecam labam printerim, kas nekad nenogādā šeit un tagad nepieciešamo papīra kopiju.

Un jūsu cienījamais aparatūras biedrs, kas ir gatavs strādāt jebkurā laikā, ir bijis jums tik mierinājums tik ilgi ...

Un tagad, kad esat apguvis jauno aizraujošo 2017. gada kritumu radītāju atjauninājumu, kurā ir daudz jaunu aizraujošu funkciju ... jūsu mīļais printeris nedarbojas vai pat ir pazudis, kas nozīmē, ka jūsu printeris vairs netiek atklāts!

Tātad, atjauninot Windows 10, printeris tika noņemts vai atspējots, un šķiet, ka nekas to nespēj atdzīvināt vai atjaunot. Hei, bezjēdzīgi sēras: ja jūsu vecais printeris pēc Windows 10 Fall Creators atjaunināšanas vairs nedarbojās pareizi vai pat pazuda, jūs varat viegli atrisināt printera problēmu!

Kā atrisināt printera problēmas sistēmā Windows, izmantojot Auslogics programmatūru

Šeit ir mūsu galvenās idejas, kā novērst printera problēmas pēc Windows 10 Fall Creators atjaunināšanas:

... bet vispirms pārliecināsimies, vai tiešām tā ir vainīga.

Nav panikas! Jūsu atjauninātā OS var nebūt:

 • Iespējams, esat nejauši atvienojis printeri no strāvas vai izslēdzis - pārbaudiet šīs lietas tūlīt.
 • Pārliecinieties, vai ierīce ir savienota ar Wi-Fi vai USB savienojums ir kārtībā.
 • Vai jūsu USB ports darbojas pareizi? Mēģiniet tajā pievienot dažas citas ierīces.
 • Restartējiet datoru - tas faktiski var palīdzēt.
 • Aparatūras problēma var būt atbildīga. Mēģiniet pievienot printeri citam personālajam datoram vai klēpjdatoram.

Bet, ja esat pārbaudījis iepriekš minētās idejas un jūsu datorā joprojām ir acīmredzami nepiedalīts ierīces un draiveru sadaļā Ierīces un draiveri, jūs varētu sajust, ka nonākat bīstamos ūdeņos ... Patiesībā jūs tā neesat. Patiesībā ir pāragri sākt domāt par naudas tērēšanu pavisam jaunam printerim. Vienkārši pārejiet pie šiem padomiem:

Problēmu novēršana

Vecais labais Microsoft var sniegt jums palīdzīgu roku!

Jūs varat

 • Vai nu lejupielādējiet lietotājam draudzīgo Windows drukas problēmu novēršanas rīku un veiciet dažas vienkāršas darbības, lai uzzinātu, kas ir nepareizi ar jūsu problemātisko printeri.
 • Vai arī dodieties uz vadības paneļa sadaļu Ierīces un printeri, atrodiet savu printeri sarakstā Printers vai Unspecified un noklikšķiniet uz tā ar peles labo pogu, lai palaistu problēmu novēršanu.

Piezīme: Ja Windows 10 nevar noteikt jūsu printeri, nekautrējieties to pievienot, noklikšķinot uz ‘Pievienot printeri / skeneri’. Nekautrējieties, ja jūsu printeris ir īsts veco laiku taimeris - vienkārši noklikšķiniet uz “Mans printeris ir nedaudz vecāks, palīdziet man to atrast” un atlasiet opciju “Aizstāt pašreizējo draiveri”. Pēc tam restartējiet datoru.

Vadītāja problēma

Pastāv lielas izredzes, ka draivera programmatūras atjaunināšana novērsīs printera problēmu. Patiesība ir tāda, ka jūsu draiveri var nebūt piemēroti jaunajam Windows 10. Tātad, kāpēc gan nepiešķirt dārgajam printerim jaunākos draiverus, lai tas varētu darboties nevainojami?

Šeit ir 3 atjaunināšanas iespējas:

Windows atjaunināšana

Uzmanibu gatavibu starts:

Sākt -> Iestatījumi -> Atjaunināt un drošība-> Pārbaudīt atjauninājumus

Pārbaudiet Windows atjauninājumus, lai atrastu pieejamos atjauninājumus. Ļaujiet viņiem nākt cauri.

Windows 10 automātiski meklēs atjauninātu draivera programmatūru. Sarakstā izvēlieties nepieciešamo draiveri un noklikšķiniet uz Instalēt.

Instalējiet draiveri manuāli

Ja Windows atjaunināšana neizdevās palīdzēt atrisināt drukāšanas problēmu, ir pienācis laiks ņemt visu savās rokās. Burtiski.

 • Dodieties uz sava printera ražotāja vietni un meklējiet savam modelim atbilstošu draiveri. Lejupielādējiet exe.file un izpildiet instalēšanas instrukcijas.
 • Ieteicams iepriekš noņemt veco draiveri. Atveriet sadaļu Printeri un skeneri un noņemiet ierīci no saraksta. Jūsu nākamās darbības ir šādas: Meklēšanas lodziņš uzdevumjoslā -> ierakstiet Print Management there -> Visi printeri. Pēc tam izdzēsiet printeri.
 • Starp citu, jūsu printerim, iespējams, netika piegādāts konkrētais Windows 10 draiveris. Jūs varat izmēģināt Windows 8. Meklējiet šāda veida risinājumus sava ražotāja vietnē.
 • Ja izvēlaties vecāku draivera versiju, varat saskarties ar saderības problēmu. Šajā gadījumā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lejupielādētā draivera faila un atlasiet ‘Rekvizīti’. Tur jūs atradīsit iespēju iestatīt tā saderību, atzīmējot izvēles rūtiņu “Palaist šo programmu saderības režīmā” un atlasot “Windows 10”. Pārliecinieties, ka esat palaidis šo programmu kā administrators. Pēc tam saglabājiet attiecīgos iestatījumus un palaidiet programmu.

Pārāk garš ceļš ejams?

Auslogics draivera atjauninātājs var padarīt lietas daudz vienkāršākas.

Draivera atjauninātājs nodrošina jūsu draivera atjaunināšanu.

Mēs ceram, ka mēs palīdzējām jums atrisināt jūsu drukas drāmu!

Vai jums ir idejas vai pieredze saistībā ar drukāšanas problēmām pēc Windows 10 atjaunināšanas?

Gaidīsim jūsu komentārus zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found