Windows

Kā novērst pakalpojumu sniedzēja DLL neizdevās pareizi inicializēt?

Microsoft atjauninājumiem ir paredzēts uzlabot Windows 10 veiktspēju un novērst tās kļūdas. Tomēr lietas ne vienmēr notiek gludi, kad tās tiek izveltas. Daži lietotāji sūdzējās, ka, instalējot atsevišķu pakotni vai visu atjauninājumu, viņi saņem kļūdas kodu 0x8009001d. Parasti tam pievieno ziņojumu, kurā teikts: “Pakalpojuma DLL neizdevās pareizi inicializēt.”

Kas ir Windows kļūda 0x8009001d?

Ir daudz iemeslu, kāpēc parādās kļūda 0x8009001d. Aiz tā var būt nevēlami faili, programmatūras pārpalikumi, bojāti sistēmas faili un citi jautājumi. Tātad, kad mēs dalīsimies ar metodēm, kā novērst kļūdu “Pakalpojuma DLL neizdevās pareizi inicializēt”, redzēsit, ka visi risinājumi ir saistīti ar iepriekš minēto problēmu risināšanu. Pārliecinieties, ka atrodaties sarakstā, līdz neatgriezeniski atbrīvojaties no problēmas.

1. metode: Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas palaišana

Viena no lielākajām lietām par Windows 10 ir tā, ka tajā ir problēmu novēršanas rīki dažādiem jautājumiem. Tā kā kļūda 0x8009001d ir saistīta ar Windows Update, varat izmantot tam paredzēto problēmu novēršanas rīku. Lai palaistu utilītu, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Kad parādās logs Iestatījumi, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam atlasiet Windows Update.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku.

Ļaujiet lietderībai identificēt kļūdu un attiecīgi to novērst. Tagad, ja problēmu novēršanas rīks iesaka veikt turpmākas darbības, lai novērstu problēmu, izpildiet tās.

2. metode: Windows atjaunināšanas komponentu atiestatīšana

Iespējams, ka daži no Windows atjaunināšanas komponentiem ir bojāti vai bojāti. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā novērst kļūdu ‘NTE_Provider_DLL_Fail’, jums jāzina, kā atiestatīt Windows atjaunināšanas komponentus. Šādi rīkojoties, tiks aizstāti visi bojāti sistēmas faili, salabots bojāts sistēmas attēls un atiestatīti Winsock iestatījumi. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Pirmais, kas jums jādara, ir doties uz Microsoft oficiālo vietni un pēc tam lejupielādēt Reset Windows Update Agent Tool.
 2. Pēc utilītas lejupielādes ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Logā ierakstiet “Y” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Jūs redzēsiet šādas opcijas:
 • Skenējiet visus aizsargātos sistēmas failus un nomainiet bojātos (sfc / scannow)
 • Skenējiet, atklājiet un labojiet bojājumus Windows sistēmas attēlā
 • Iztīriet aizstātos komponentus
 • Atiestatiet Windows atjaunināšanas komponentus
 • Mainiet nederīgās vērtības Windows reģistrā
 • Dzēst pagaidu failus
 1. Ierakstiet “4” (bez pēdiņām), lai atiestatītu Windows atjaunināšanas komponentus.

Pēc šo darbību veikšanas ekrānā tiks parādīti vairāki ziņojumi, kuros sīki aprakstīts procesa statuss. Kad darbība ir pabeigta, varat nospiest jebkuru taustiņu. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

3. metode: mapju Catroot2 un SoftwareDistribution satura dzēšana

Ir vēl viens triks, lai uzzinātu, kā noņemt Windows kļūdu 0x8009001d. Windows atjauninājums lejupielādētos failus glabā divās mapēs - Catroot2 un SoftwareDistribution. Tātad, ja atjaunināšanas faili ir bojāti vai bojāti, varat izdzēst šo mapju saturu. Paturiet prātā, ka, lai to izdarītu, jums ir nepieciešamas administratīvās privilēģijas. Lai turpinātu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “CMD” (bez pēdiņām).
 3. Jums ir jāpalaiž komandrinda ar administratīvām tiesībām. Tātad, uz tastatūras jānospiež Ctrl + Shift + Enter.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, izpildiet šādas komandrindas pa vienai:

neto pietura wuauserv

neto biti

Piezīme: Šīs komandas pārtrauks viedo fona pārsūtīšanas pakalpojumu un Windows atjaunināšanas pakalpojumu.

 1. Nākamā lieta, kas jums jādara, ir pārvietoties uz mapi C: \ Windows \ SoftwareDistribution.
 2. Nospiediet Ctrl + A uz tastatūras, lai atlasītu visus failus, pēc tam atlasiet Dzēst.

Piezīme. Ja tiek izmantoti daži mapē esošie faili, iespējams, būs jārestartē dators un vēlreiz jāpalaiž komandrindas.

 1. Pēc mapes SoftwareDistribution iztukšošanas restartējiet datoru. Jums vēlreiz jāatver komandu uzvedne ar administratīvajām privilēģijām, pēc tam viena pēc otras izpildiet šādas komandrindas:

neto start wuauserv

neto sākuma biti

Pēc šo darbību veikšanas mape tiks automātiski atkārtoti aizpildīta. Tagad jums ir jāizskalo mapes catroot2 saturs. Vēlreiz jums būs jāatver paaugstināta komandu uzvednes forma.

 1. Kad komandrinda ir atvērta, izpildiet šādas komandrindas viena pēc otras:

neto kriptvc

md% systemroot% \ system32 \ catroot2.old

xcopy% systemroot% \ system32 \ catroot2% systemroot% \ system32 \ catroot2.old / s

 1. Pēc šo komandrindu izpildīšanas noņemiet visu mapes catroot2 saturu.
 2. Tagad jums jāpalaiž zemāk esošā komanda:

neto sākuma kriptvc

Kad būsiet veicis šīs darbības, mape catroot2 tiks atiestatīta, kad atkal palaidīsit Windows Update. Ja kļūda 0x8009001d joprojām neļauj veiksmīgi instalēt atjauninājumus, izmēģiniet nākamo risinājumu.

4. metode: komandrindas Cleanup-Image palaišana

Viens no iemesliem, kāpēc parādās “Provider DLL neizdevās pareizi inicializēt” kļūda ir bojāta Windows attēla dēļ. Lai attīrītu Windows attēlus, varat izpildīt komandrindu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu.
 2. Ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Kad parādās paaugstinātā komandu uzvedne, palaidiet šādu komandrindu:

dism / online / cleanup-image / startcomponentcleanup

Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz instalēt atjauninājumus.

5. metode: pagaidu un nevēlamu failu dzēšana

Kad jūsu dators ir uzkrājis pārāk daudz nevēlamu materiālu, piemēram, bezjēdzīgu kešatmiņu un nevajadzīgus failus, noteikti pakalpojumi un procesi nedarbosies tā, kā paredzēts. Tātad, mēs iesakām atbrīvoties no šiem nevēlamajiem failiem. Varat izmantot utilītu Diska tīrīšana, taču process var būt laikietilpīgs. Bez tam jums nebūs pilnīgas kontroles pār to, kas pazūd. Kā tāds mēs iesakām izmantot uzticamu rīku, kas paredzēts datora atkritumu tīrīšanai.

Šim nolūkam ir izveidotas daudzas lietojumprogrammas, taču ne daudzas sola efektīvus un ērtus rezultātus, piemēram, Auslogics BoostSpeed. Viss, kas jums jādara, ir instalēt programmu, un dažu klikšķu laikā jūs varat droši atbrīvoties no nevēlamajiem failiem. Papildus pārslogotās kešatmiņas dzēšanai šis rīks arī noņems nederīgas reģistra atslēgas, defragēs jūsu diskus un samazinās jūsu Windows, lai padarītu to tīru un efektīvu. Kad process būs pabeigts, varēsiet atjaunot sistēmas stabilitāti un izbaudīt ātrāku datoru. Protams, jūs atbrīvosities no kļūdas 0x8009001d un veiksmīgi instalēsit pieejamos atjauninājumus.

Mēs ceram, ka viens no kopīgotajiem risinājumiem jums palīdzēja novērst kļūdu 0x8009001d. Tas nozīmē, ka, ja jūs domājat, ka mums pietrūka neviena izcila labojuma, nekautrējieties dalīties ar to zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found