Nesen daži Windows lietotāji ir sūdzējušies, ka 0xc0000006 kļūdas dēļ nevar startēt lietojumprogrammas no tīkla sējuma. Šī kļūda ir tikai jaunākā no garās kļūdu rindas, kas izraisīja Windows OS. Labā ziņa ir tā, ka daudziem šiem pašiem lietotājiem ir izdevies novērst kļūdu, izmantojot šajā rakstā izskaidrotos risinājumus.
Tādējādi, ja meklējat risinājumu STATUS_IN_PAGE_ERROR (0xc0000006 kļūda), šī rokasgrāmata ir tieši tā, kas jums nepieciešams.
Kas ir kļūdas kods 0xc0000006 operētājsistēmā Windows 10?
Windows kļūdas kods 0xc0000006 visbiežāk parādās lietotājiem, kuri daudz strādā ar Visual Studio. Tas var parādīties arī noteiktās lietojumprogrammās, piemēram, Microsoft Word un Excel. Šī kļūda var notikt, kad lietotājs mēģina palaist izpildāmo skriptu no tīkla sējuma, lai gan ir zināms, ka tas notiek arī ar lokāli saglabātiem izpildāmajiem failiem.
Kad lietotājs noklikšķina uz izpildāmā faila, lietotne, programma vai skripts netiek palaisti. Tā vietā tiek parādīts dialoglodziņš ar kļūdas ziņojumu, kas ir šādu variantu variants:
Lietojumprogrammu nevarēja pareizi startēt 0xc0000006. Tā ir STATUS_IN_PAGE_ERROR
Pārāk dedzīga pretvīrusu programmatūra vai ugunsmūra programmatūra var izraisīt šo kļūdu, izraisot kļūdaini pozitīvu rezultātu, kad lietotājs mēģina palaist izpildāmo failu no tīkla sējuma. Sistēmas failu neatbilstības var izraisīt arī STATUS_IN_PAGE_ERROR. Ir zināms, ka reģistra kļūmes, it īpaši ar atslēgu AppInst_DLLs, arī izraisa šo problēmu.
Kā atbrīvoties no STATUS_IN_PAGE_ERROR koda 0xc0000006 operētājsistēmā Windows 10
Ja, mēģinot palaist skriptu vai programmatūru no vietējā vai tīkla sējuma, saņemat kļūdas kodu 0xc0000006, varat izmēģināt šos iespējamos labojumus.
Veiciet tīru sāknēšanu
Tā kā vidusmēra datorā ir tik daudz lietotņu, draiveru un skriptu, pastāv liela varbūtība, ka reizēm rodas konflikts ar trešo pušu programmatūru. STATUS_IN_PAGE_ERROR (kļūda 0xc0000006) var izraisīt šis iemesls.
Tīra Windows sāknēšana palīdzēs jums uzzināt, vai problēma ir saistīta ar programmatūras konfliktiem vai ko citu. Programmā Clean Boot trešās puses startēšanas programmatūra ir atspējota.
Tīru sāknēšanu var palaist no Windows konfigurācijas sīklietotnes. Lūk, kā:
- Atveriet lodziņu Palaist ar Win Key + R.
- Laukā Palaist ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi.
- Pārliecinieties, vai sistēmas konfigurācijas dialoglodziņā ir atlasīta cilne Vispārīgi.
- Atlasiet Selektīvā startēšana un noņemiet atzīmi Ievietot ielādi I
- Pārliecinieties, vai ir atzīmētas izvēles rūtiņas “Ielādēt sistēmas pakalpojumus” un “Izmantot sākotnējo sāknēšanas konfigurāciju”.
- Pārslēdzieties uz cilni Pakalpojumi un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
- Noklikšķiniet uz Atspējot visus, lai noņemtu atlasi visiem trešo pušu programmu startēšanas pakalpojumiem.
- Noklikšķiniet uz pogas Lietot un Labi.
- Noklikšķiniet uz Restartēt.
Mēģiniet palaist programmatūru jaunajā vidē. Ja tā darbojas, visticamāk, vainīga ir programma, kas saistīta ar kādu no atspējotajiem starta elementiem.
Sāciet meklēt konfliktējošo programmatūru ar trešās puses antivīrusu vai ugunsmūri. Varat atspējot vai atinstalēt drošības komplektu, kā tas ir 2. risinājumā, pēc tam varat atjaunot sākotnējo sāknēšanas konfigurāciju un pārbaudīt, vai programmatūra vai skripts darbojas pareizi.
Noņemiet trešās puses programmatūru
0xc0000006 kļūda sistēmā Windows 10 parasti rodas, mēģinot palaist izpildāmo failu no tīkla sējuma. Ja rodas problēma, kamēr tiek izmantota trešās puses antivīrusu vai ugunsmūra programmatūra, iespējams, kļūdas pozitīvā dēļ drošības komplekts pārtrauc savienojumu ar tīkla sējumu.
Jūs varat mēģināt atspējot vai atinstalēt ugunsmūri / AV komplektu un noskaidrot, vai tas palīdz. Ja izpildāmā programma, kuru neizdodas palaist, atrodas lokālajā diskā un jūsu trešās puses drošības komplekts ir aktīvs, jums ir divas iespējas:
- Baltā sarakstā iekļaujiet skarto izpildāmo failu vai programmu vai pievienojiet to savā antivīrusu sarakstā izslēgšanas gadījumiem.
- Atspējojiet trešās puses drošības komplektu.
- Atinstalējiet trešās puses drošības komplektu.
Pirmajai opcijai ir jāatver drošības programmas iestatījumu zona un jāatrod izslēgšanas saraksts. Atkarībā no izmantotās aizsardzības programmatūras tas var būt diezgan sarežģīti. Nebaidieties meklēt konkrētas instrukcijas programmas vietnē.
Pēc izpildāmā faila pievienošanas, kuru neizdodas palaist, izslēgšanas sarakstā mēģiniet palaist izpildāmo failu un uzziniet, kas notiek. Ja jūs to varat izmantot, jūsu risinājuma meklēšana ir beigusies.
Otrā metode var palīdzēt, ja ietekmētā izpildāmā faila pievienošana baltajam sarakstam neizdodas. Jūs varat īslaicīgi atspējot AV vai ugunsmūri un mēģināt palaist izpildāmo failu.
Ja abas iepriekš minētās opcijas neizdodas rast risinājumu, veiciet šīs darbības, lai noņemtu drošības lietotni no datora. Neuztraucieties, ja tas neko neatrisina, to vienmēr varat instalēt atpakaļ.
- Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipu un R taustiņus, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist.
- Ierakstiet “appwiz.cpl” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi, lai vadības panelī atvērtu logu Programmas un līdzekļi.
- Ritiniet uz leju programmas un funkciju logā un atrodiet trešās puses ugunsmūri / AV lietotni, lai to atinstalētu.
- Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotnes un atlasiet Atinstalēt. Izpildiet atinstalēšanas vedņa norādījumus, lai pabeigtu lietotnes noņemšanu. Visbeidzot restartējiet iekārtu, lai notīrītu sistēmas atmiņu.
Piezīme: Dažas lietotnes var atstāt pēdas un atlikušos failus, kas joprojām var izraisīt tās pašas problēmas. Atinstalēšanas funkciju varat izmantot tādos rīkos kā Auslogics BoostSpeed, lai pilnībā noņemtu visus failus, pēdas un reģistra atslēgas, kas saistītas ar atinstalētu lietojumprogrammu.
Kad sistēma tiks restartēta, Windows Defender kļūs aktīvs. Mēģiniet vēlreiz palaist izpildāmo failu un pārbaudiet, vai varat atkārtot kļūdas 0xc0000006 problēmu.
Ja problēma ir atrisināta, varat turpināt izmantot Windows Defender vai izmēģināt citu trešās puses AV / ugunsmūra komplektu, kas nebūs pretrunā ar izpildāmo failu vai citiem labvēlīgiem programmas failiem jūsu datorā. Visām ierīces aizsardzības vajadzībām varat apskatīt Auslogics Anti-Malware.
Palaidiet skenēšanu ar DISM un SFC rīkiem
Bojāti sistēmas faili bieži nonāk zem radara, meklējot noteiktu Windows kļūdu cēloni. Patiesībā trūkstošie vai bojāti Windows faili var izraisīt plašu problēmu loku, tostarp STATUS_IN_PAGE_ERROR operētājsistēmā Windows 10. Daži lietotāji paskaidroja, ka viņi ir atrisinājuši problēmu ar kļūdas kodu 0xc0000006 pēc divu Microsoft utilītu palaišanas, kas palīdz atrast un novērst neatbilstības sistēmas failos.
DISM (izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība) un SFC (sistēmas failu pārbaude) ir iepriekš instalēti rīki sistēmas failu kļūdu labošanai. Abi no tiem kalpo papildu mērķiem, un tos vislabāk var izmantot tandēmā.
Kamēr DISM rīks izmanto Windows atjaunināšanas failus, lai aizstātu bojātus sistēmas attēlu komponentus, SFC utilīta paļaujas uz lokāli saglabāto kešatmiņu, lai trūkstošos vai bojātos failus aizstātu ar jaunām kopijām. Turklāt, kamēr sistēmas failu pārbaudītājs koncentrējas uz atsevišķiem failiem, DISM rīks aplūko Windows sistēmas attēlu kopumā.
Jums ir jāatver paaugstināts komandu uzvednes logs, lai skenēšanu veiktu ar abiem utilītiem. Microsoft iesaka Windows 10 lietotājiem vispirms palaist DISM skenēšanu, kam seko SFC skenēšana. Tomēr, ja pirmā skenēšana novērš kļūdu, nav nepieciešams palaist otro.
Šīs darbības izskaidro, kas jums jādara, lai datorā meklētu bojātus sistēmas failus.
- Atveriet izvēlni Sākt un ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
- Ar peles labo pogu meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un atlasiet Palaist kā administrators.
Tagad esat gatavs palaist skenēšanu komandrindas logā. Pirms turpināt, pārbaudiet, vai interneta savienojums ir stabils. DISM utilītai var būt nepieciešams izveidot savienojumu ar Windows Update serveriem.
- Ievadiet zemāk esošo komandu un nospiediet tastatūras taustiņu Enter:
DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth
Nekādā gadījumā nepārtrauciet darbību, kamēr tā notiek. Datora vāka aizvēršana vai aizvēršana nav iespēja. Skenēšana var aizņemt diezgan ilgu laiku, tāpēc esiet gatavs gaidīt.
Kad skenēšana ir pabeigta, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ir novērsta.
Ja STATUS_IN_PAGE_ERROR saglabājas nākamajā startēšanas reizē, vēlreiz atveriet paaugstinātu komandrindas logu un palaidiet sistēmas failu pārbaudītāja skenēšanu.
- Ievadiet zemāk esošo komandu un nospiediet tastatūras taustiņu Enter:
sfc / scannow
Šī skenēšana prasīs ilgāku laiku nekā DISM skenēšana, tāpēc esiet gatavs atkāpties no datora un darīt kaut ko citu, kamēr darbība lēnām turpinās. Atkal nemēģiniet pārtraukt darbību, jo tas var radīt nopietnākas problēmas.
Kad skenēšana ir pabeigta, jūs saņemsit šādu paziņojumu:
Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un veiksmīgi tos salaboja. Sīkāka informācija ir iekļauta CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log.
Restartējiet datoru un pēc nākamās startēšanas mēģiniet palaist izpildāmo failu.
Rediģējiet AppInst_DLLs reģistra atslēgu
STATUS_IN_PAGE_ERROR, iespējams, ir saistīta ar reģistra atslēgu AppInst_DLLs. Šis taustiņš uzrauga lietotnes avārijas un sastingšanu mašīnā. Šī atslēga dažreiz var tikt bojāta, kā rezultātā rodas kļūda 0xc0000006, mēģinot palaist izpilddirektoru, kuru tas uzrauga.
Lieta ir tāda, ka attiecīgajam izpildāmajam failam faktiski var nebūt problēmu. Tā vietā pie vainas ir reģistra atslēga. Tādējādi jūs varat novērst šo kļūdu, mainot AppInst_DLL vērtību reģistrā.
Pirms turpināt modificēt reģistra atslēgas vērtību, ir ļoti ieteicams dublēt pašreizējo reģistru. Atverot reģistra redaktoru, atlasiet Fails> Eksportēt, pēc tam saglabājiet dublējumu drošā vietā. Ja vēlāk kaut kas noiet greizi, varat atjaunot reģistru ar dublējumu.
- Atveriet izvēlni Sākt un ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām).
- Noklikšķiniet uz reģistra redaktora lietotnes, lai to atvērtu.
- Virzieties uz šo atrašanās vietu reģistrā:
Dators \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ WOW6432Node \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows
- Labajā rūtī veiciet dubultklikšķi uz AppInst_DLL.
- Dialoglodziņā Rediģēt virkni AppInst_DLL izdzēsiet vērtību laukā Vērtības dati un noklikšķiniet uz Labi.
Kad esat pabeidzis šīs darbības, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai mēģinājums palaist izpildāmo failu joprojām noved pie STATUS_IN_PAGE_ERROR.
Dažreiz kļūdas reģistrā rada viltus pozitīvus datus, piemēram, 0xc0000006 kļūdu. Jūs ne vienmēr varēsit precīzi zināt, kura reģistra atslēga ir bojāta un rada problēmu. Lai iegūtu visaptverošu risinājumu, kas palīdzēs jums atrisināt reģistra problēmas, kas saistītas ar veiktspējas samazināšanos, atmiņas problēmām un sadrumstalotiem failiem, iesakām izmēģināt uzticamu reģistra tīrīšanas programmatūru.
Labojiet lietojumprogrammu
Kļūdas kods 0xc0000006, iespējams, ir saistīts ar bojātiem lietotņu komponentiem. Ja iestatījumu sadaļā Lietotnes varat atrast lietotni, kuras izpildāmo failu nevar sākt, iespējams, problēmu var atrisināt, to labojot.
- Atveriet lietotni Iestatījumi un dodieties uz Lietotnes> Lietotnes un funkcijas.
- Ritiniet uz leju lietotņu sarakstā, lai atrastu attiecīgo lietotni, vai izmantojiet labajā pusē esošo meklēšanas lodziņu, lai to ātri atrastu.
- Vienreiz noklikšķiniet uz lietotnes un noklikšķiniet uz pogas Modificēt.
- Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz Labot.
Ja šis risinājums neatrisina problēmu jums, izmēģiniet nākamo labojumu.
Atjauniniet Windows
Ja jūs joprojām izmantojat veco Windows 10 versiju, jūsu OS var palaist garām kritiskos ielāpus, kas ir atrisinājuši vairākas problēmas. Ir vērts atjaunināt programmaparatūru, lai redzētu, vai tas var atrisināt STATUS_IN_PAGE_ERROR, palaižot izpildāmo failu.
- Atveriet lietotni Iestatījumi un dodieties uz Atjaunināšana un drošība> Windows atjaunināšana.
- Noklikšķiniet uz pogas Meklēt atjauninājumus, un OS lejupielādēs visus pieejamos atjauninājumus.
Pārstartējiet iekārtu, lai instalētu visus pieejamos atjauninājumus. Pēc atkārtotas pieteikšanās mēģiniet palaist izpildāmo failu un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.
Daudziem lietotājiem ir izdevies atbrīvoties no šajā rokasgrāmatā aprakstītās kļūdas, izmantojot šeit sniegtos labojumus. Ja neviens no tiem jums nedarbojās, varat mēģināt pārinstalēt Windows ar remonta instalēšanu. Varat arī sazināties ar Microsoft atbalsta dienestu vai programmatūras tehniķi.
Tātad, vai jūs izmēģinājāt kādu no iespējamajiem STATUS_IN_PAGE_ERROR risinājumiem? Mēs ceram, ka viņi strādāja jūsu labā. Jūs varat pastāstīt mums par savu pieredzi komentāru sadaļā zemāk.