Windows

Lūk, kā noņemt paplašinājumu unTabs no Chrome

Dažreiz tiešsaistes reklāmas var kļūt nepatīkamas, it īpaši, ja tās bloķē saturu, kuru vēlaties redzēt. Viena no smieklīgākajām NBC Parks & Recreation aukstajām atklāšanām parādīja, kā Rons Svensons tika galā ar uzmācīgām un niknām reklāmām. Viņš nolēma izņemt datoru un iemest to atkritumu tvertnē. Protams, šeit mēs runājam par komēdijas izrādi. Lieki piebilst, ka Rons Svensons nepiedāvā labāko scenārija risinājumu. Kad sastopaties ar kairinošo “UnTabs reklāmas”, varat atsaukties uz šo rakstu un izpildīt vienkāršās darbības, kuras mēs kopīgosim.

Vai paplašinājums unTabs ir vīruss?

Sākotnēji unTabs ir pārlūkprogrammas paplašinājums, kas paredzēts pārlūkam Chrome, kuru sākotnēji varēja lejupielādēt Google interneta veikalā. Lietotāji varēja arī brīvi apmeklēt paplašinājuma oficiālo vietni, lai no turienes lejupielādētu lietotni. Tomēr šie avoti vairs nav pieejami. Mūsdienās izstrādātājs izplata paplašinājumu unTabs, apvienojot to ar citām programmatūras programmām.

Savā ziņā jūs varat uzskatīt, ka noņemšanas cilnes ir izplatīts pārlūka nolaupītājs. Tas dod nepatiesu solījumu par funkcionalitāti, nodrošinot, ka Chrome juceklis tiks turēts pie vietas. Paredzēts, ka tas palīdzēs pārlūkam Chrome darboties ātrāk, sakārtojot un grupējot cilnes.

Tomēr šis produkts tika noņemts no Google interneta veikala, jo ar to saistītais daudzais drošības risks. unTabs demonstrē dažādas bīstamas izturēšanās. Tas maina sākumlapas, meklētājprogrammas un jauno cilņu galveno lapu. Turklāt tas padara pārlūkprogrammu sliktu, izraisot ilgu tīmekļa lapu ielādes laiku. Daži ietekmētie lietotāji pat sūdzējās, ka viņu datoru kopējā veiktspēja ir samazinājusies. Dažos gadījumos jaunas cilnes pat noved pie ļaunprātīgām vietnēm.

Patiešām, unTabs lietošana rada drošības riskus. Tāpēc ir ļoti svarīgi iemācīties izdzēst Chrome paplašinājumu unTabs tūlīt pēc tā pamanīšanas. Paturiet prātā, ka lietotnes noņemšanas process var būt nedaudz sarežģīts. Tas nozīmē, ka mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Mēs esam izveidojuši šo rakstu, lai parādītu, kā viegli noņemt unTabs. Mēs esam veikuši savu pētījumu, balstoties uz šo ceļvedi uz simtiem lietotāju pieredzi, kuri piedzīvoja vienu un to pašu problēmu. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā izdzēst Chrome paplašinājumu unTabs, veiciet tālāk norādītās darbības.

Pirmais solis: sāknēšana drošajā režīmā

Iepriekš potenciāli bīstamu lietotņu noņemšana nebija tik sarežģīta. Tomēr šajās dienās izstrādātāji izmanto sarežģītus trikus, lai procesu padarītu daudz grūtāku. Piemēram, ļaunprātīgā programma var novērst jūsu pretvīrusu pareizu darbību. Tas var pat pārtraukt dažus būtiskos Windows procesus, lai jūsu sistēma būtu droša. Lai atrisinātu problēmu, iesakām palaist drošajā režīmā ar tīklu. Šādi rīkojoties, jūs varēsit palaist sistēmu tikai ar pamata procesiem un draiveriem. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Tagad noklikšķiniet uz barošanas pogas.
 3. Nospiediet un turiet taustiņu Shift, pēc tam opcijās atlasiet Restartēt.
 4. Kad sistēma Windows ir sāknējusies sākuma ekrānā, izvēlieties Traucējummeklēšana.
 5. Atlasiet Papildu opcijas un pēc tam noklikšķiniet uz Startēšanas iestatījumi.
 6. Noklikšķiniet uz Restartēt, pēc tam uz tastatūras nospiediet F5, lai atlasītu Drošais režīms ar tīklu.

Otrais solis: Windows grupas politikas iestatījumu mainīšana

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S, lai atvērtu meklēšanas lodziņu.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, palaidiet šādas komandas pa vienai:

rd / S / Q “% WinDir% \ System32 \ GroupPolicyUsers”

rd / S / Q “% WinDir% \ System32 \ GroupPolicy”

gpupdate / force

Piezīme. Atcerieties pēc katras komandrindas nospiest Enter.

Veicot šīs darbības, jūs varēsit atjaunot grupas politikas iestatījumus pēc noklusējuma. Tādējādi jūs varēsiet bez šķēršļiem noņemt atcelšanas cilnes.

Trešais solis: unTabs paplašinājuma noņemšana

Viens no veidiem, kā atbrīvoties no Chrome paplašinājuma unTabs, ir iet caur vadības paneli. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows ikonas, pēc tam izvēlnē atlasiet Vadības panelis.
 2. Tagad noklikšķiniet uz Programmas un līdzekļi.
 3. Atrodiet unTabs un pēc tam atlasiet to.
 4. Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 5. Jums vajadzētu arī pārlūkot lietotnes, lai redzētu, vai sarakstā ir citas ļaunprātīgas programmas. Var būt arī citas aizdomīgas lietotnes, kas ir instalētas kopā ar noņemšanas cilnēm. Pārliecinieties, ka esat tos atinstalējis.

Pro padoms: vienkāršākais un uzticamākais veids, kā atbrīvoties no unTabs, ir uzticamas pretvīrusu programmas izmantošana. Tur ir daudz drošības programmatūras lietotņu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas spēj atklāt pat vissarežģītākos draudus. Tas atpazīs unTabs kā ļaunprātīgu programmu un efektīvi atbrīvosies no tā.

Ceturtais solis: Google Chrome atiestatīšana

Lai nodrošinātu, ka unTabs tiek pilnībā noņemts no pārlūka Chrome, ieteicams atjaunot pārlūkprogrammas noklusējuma iestatījumus. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet pārlūku Chrome un pēc tam pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi. Tam vajadzētu izskatīties kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 2. Atlasiet Iestatījumi un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu.
 3. Tagad dodieties uz sadaļu Atiestatīt un notīrīt.
 4. Noklikšķiniet uz opcijas Atjaunot sākotnējo noklusējuma iestatījumus.
 5. Noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus.

Pēc Chrome atiestatīšanas restartējiet datoru. Kad sistēma ir sākusies, pārbaudiet, vai unTabs vairs netraucē jūsu pārlūkprogrammu. Tagad, ja jūsu dators joprojām darbojas lēni, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Citi faktori var veicināt sliktu datora darbību. Izmantojot BoostSpeed, jūs varēsiet identificēt un novērst ātrumu samazinošus jautājumus un cēloņus jebkurai lietojumprogrammai vai sistēmas kļūmēm un avārijām. Pēc procesa jūs pamanīsit ievērojamu datora ātruma un veiktspējas uzlabošanos.

Vai ir citas ar Chrome saistītas problēmas, kuras vēlaties, lai mēs atrisinātu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found