Windows

Kā spogulēt Android ekrānu Windows datorā?

Uzzināt, kā spogulēt Android ekrānu operētājsistēmā Windows 10, ir diezgan efektīvs dažādām lietojumprogrammām. Šeit ir tikai daži veidi, kā varat izmantot šo veiklo triku:

 • Kā dedzīgs Android spēlētājs varat ērti straumēt un ierakstīt saturu savā Windows datorā.
 • Jums nevajadzētu augšupielādēt vai pārsūtīt fotoattēlus un videoklipus tikai tāpēc, lai varētu tos kopīgot uz liela ekrāna.
 • Kā izstrādātājs varat pārskatīt savas lietotnes kodus, nepārtraukti nemeklējot viedtālruni.
 • Jūs varat pārlūkot internetu uz liela ekrāna bez kabeļiem.
 • Kamēr projektors ir pievienots datoram, varat ātri uzstāties ar prezentāciju.

Lai kāds būtu jūsu iemesls, Android ekrāna pārsūtīšana uz Windows datoru ir diezgan ērta un vienkārša. Kā tāds mēs esam uzskaitījuši dažas bezmaksas lietotnes, kas ļaus jums veikt iepriekš minēto. No otras puses, pirms uzzināt, kā spogulēt Android ekrānu operētājsistēmā Windows 10, jums jāpārliecinās, vai izmantojat ierīci ar operētājsistēmu Android 4.2 vai jaunāku versiju. Tas nodrošinās, ka jūsu viedtālrunis vai planšetdators var efektīvi atbalstīt standarta bezvadu displeju spoguļošanai.

Piezīme. Šajā rakstā uzskaitītās lietotnes vislabāk darbojas filmu, demonstrāciju, attēlu un prezentāciju apraidei. Tomēr tie nav ideāli piemēroti augstas klases spēlēm. Spēlējot un lietojot šīs lietotnes, var rasties aizkavēšanās. Tātad, ja jūs plānojat spogulēt savu Android ekrānu ar datoru, lai spēlētu, vislabāk būtu izmantot Chromecast.

1. iespēja: pievienojiet lietotni

Varat izmantot Windows 10 iebūvēto Connect App. Lieliski šajā lietojumprogrammā ir tas, ka tā atbalsta Miracast. Kā tāds jums nav jāinstalē trešo pušu lietotnes, lai tikai spogulētu Android ekrānu savā Windows datorā. To sakot, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “connect” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Android ierīcē pieskarieties ikonai Cast paziņojumu centrā.
 4. Ja neatrodat Cast ikonu, varat doties uz Settings un izvēlēties Display. Meklējiet opciju Cast.

Piezīme. Dažās ierīcēs opciju Cast var identificēt kā ‘Bezvadu displejs’. Tāpēc vislabāk ir pārbaudīt ražotāja vietni, lai uzzinātu, kā apraidīt Android ekrānu.

 1. Atgriezieties savā datorā. Jūs redzēsiet savas Android ierīces ekrānu lietotnē Connect.

2. variants: Airdroid

Pat nepieslēdzoties WiFi tīklam, varat izmantot Airdroid, lai atspoguļotu Android ierīces ekrānu. Šī bezmaksas lietotne ļauj piekļūt viedtālruņa vai planšetdatora funkcijām un pārvaldīt tās, izmantojot lielu ekrānu. Pat bez ROOT varat datorā izveidot mobilās ierīces failu dublējumu. Izmantojot šo lietotni, varat arī ierakstīt ekrānu. Šīs darbības ir jāveic jums:

 1. Piekļūstiet Google Play veikalam savā Android ierīcē. Lejupielādējiet Airdroid lietotni.
 2. Kad esat lejupielādējis lietotni, izveidojiet kontu.
 3. Lietotnē redzēsiet IP adresi. Kopējiet to un ielīmējiet to savā pārlūkprogrammā.
 4. Parādīsies Airdroid tīmekļa lietotāja saskarne.
 5. Tagad varat izveidot savienojumu, noklikšķinot uz ekrānuzņēmuma ikonas.

3. iespēja: TeamViewer

TeamViewer izmantošana ir vēl viena iespēja, kā jūsu Android ierīces ekrānu atspoguļot Windows datorā bez ROOT. Tomēr jums jāzina, ka, lai gan attēlus var parādīt uz lielāka ekrāna, šī lietotne neļaus jums nodot audio videoklipiem. No otras puses, jūs varat izmantot šo lietotni, lai attālināti piekļūtu Android viedtālrunim vai planšetdatoram un veiktu problēmu novēršanu. Tas nepārveido ūdenszīmi un darbojas gan ar WiFi, gan mobilajiem datiem. Turklāt tajā ir iekļauta 256 bitu AES šifrēšanas tehnoloģija, padarot jūsu apraides darbības drošākas. To sakot, rīkojieties šādi:

 1. Piekļūstiet Google Play veikalam savā Android ierīcē.
 2. Meklējiet TeamViewer QuickSupport lietotni un instalējiet to savā ierīcē.
 3. Viedtālrunī vai planšetdatorā palaidiet lietotni TeamViewer un pēc tam dodieties uz sākuma ekrānu. Meklējiet unikālo TeamViewer ID un ņemiet to vērā.
 4. Lejupielādējiet un instalējiet TeamViewer programmatūru savā Windows datorā.
 5. Palaidiet TeamViewer datorā, pēc tam dodieties uz Control Remote Computer un meklējiet sadaļu Partner ID.
 6. Lodziņā partnera ID ierakstiet unikālo ID, ko ieguvāt no savas Android ierīces. Noklikšķiniet uz opcijas Savienot ar partneri.
 7. Pārslēdzieties atpakaļ uz Android ierīci. Tiks parādīts brīdinājuma ziņojums ar lūgumu piešķirt atļauju attālajam atbalstam. Noklikšķiniet uz Atļaut.
 8. Tagad varat izveidot savienojumu, noklikšķinot uz pogas Sākt tūlīt.

4. variants: Mobizen

Ja vēlaties ērtu veidu, kā straumēt Android multivides failus Windows datorā, varat izmantot Mobizen spoguļošanas lietotni. Tas ļauj izmantot datoru, lai ērti piekļūtu tālrunī saglabātajiem fotoattēliem, videoklipiem un pat zvanu žurnāliem. Lieliski šajā lietotnē ir tā, ka tā var darboties, neprasot, lai darbvirsmā tiktu instalēta kāda programma.

Mobizen var lejupielādēt bez maksas, un to var straumēt tieši, izmantojot WiFi. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka tam ir pievienota ūdenszīme. No otras puses, tas ļauj failu pārsūtīšanu starp Android ierīci un Windows datoru ar vienkāršu vilkšanas un nomešanas funkciju. Lai sāktu viedtālruņa apraidi, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Izmantojiet savu Android ierīci, lai piekļūtu Google Play veikalam.
 2. Meklējiet lietotni Mobizen un lejupielādējiet to savā ierīcē.
 3. Kad esat instalējis lietotni, izveidojiet kontu.
 4. Atgriezieties savā Windows datorā. Atveriet vietni mobizen.com un pēc tam piesakieties, izmantojot tikko izveidoto kontu.
 5. Gaidiet sešciparu OTP.
 6. Pārslēdzieties atpakaļ uz Android ierīci.
 7. Tagad varat izveidot savienojumu, ierakstot kodu.

Parasti šajā rakstā kopīgotajām lietotnēm vajadzētu darboties ar Android 4.2 ierīcēm. Turklāt tie ir droši un droši. Tomēr, ja izvēlaties izmantot citas lietotnes vai programmatūru, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks nodrošinās, ka jūsu datorā nav ļaunprātīgu priekšmetu, kas var apdraudēt jūsu personas datus. Tādējādi jūs varat atspoguļot Android ierīces ekrānu datorā, neuztraucoties par drošību.

Vai esat izmēģinājis kādu no šajā rakstā uzskaitītajām lietotnēm?

Mēs labprāt lasīsim par jūsu pieredzi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found