Windows

Ko darīt, ja mani Intel audio draiveri zaudē skaņu pēc Windows 10 atjaunināšanas?

‘Tas sākas ar vienu skaņu.

Ja šajā skaņā ir kaut kas,

tad ir vērts turpināt. ”

Stīvs Lācijs

Pēc Windows 2018. gada oktobra atjaunināšanas nav skaņas

Windows 10 lietotāji pēdējā laikā ir piedzīvojuši daudz: pēdējais oktobra atjauninājums radīja daudz problēmu, un galvenā problēma bija bēdīgi slavenā failu dzēšanas kļūda. Lai to papildinātu, Windows veikals un Edge sāka darboties. Tā rezultātā Microsoft nācās apturēt atjauninājuma ieviešanu, lai pareizi pārbaudītu viņu ideju, taču tagad tā ir atgriezusies (tomēr joprojām darbojas mazāk nekā 3% datoru no Win 10 lietotāju bāzes). Atkārtota izlaišana varēja notikt bez aizķeršanās - visi uz to cerēja -, bet labi, bieži vien lietas neizdodas, kā plānots, un tieši tas arī notika.

Lieta ir tāda, ka jaunais atjauninājums nogalināja audio daudzos datoros, kuros darbojas Intel draiveri. Neveiksmīgie lietotāji, izmantojot Windows Update, saņēma nepareizas draivera versijas un līdz ar to zaudēja audio izvadi. Sākumā Microsoft nebija pārāk noderīgs. Pirmkārt, tā pārmeta Intel par agru jaunu draiveru izlaišanu. Tad tehnoloģiju gigants ieteica tiem, kas izmanto Intel ierīču draiverus, atlikt jauno atjauninājumu vai vispār izslēgt atjauninājumus. Galu galā tika izlaists oficiāls labojums, un tas dažos gadījumos izrādījās efektīvs.

Kā novērst Intel audio draivera problēmas?

Tā kā jūs lasāt šo rakstu, mēs varam droši pieņemt, ka audio izvades trūkums jūsu datorā ir tas, kas jūs šeit ir atvedis. Lai gan šī problēma var šķist nopietna, neuztraucieties: tālāk jūs atradīsit vienkāršu veidu, kā atgūt skaņu.

Izmantojiet Microsoft risinājumu

Ja pēc Windows 2018. gada oktobra atjaunināšanas datorā nav skaņas, varat mēģināt instalēt Windows atjauninājumu KB4468550. Tas ir oficiāls problēmas risinājums, un tas jums palīdzēs, ja Intel galvassāpes ir Intel Smart Sound Technology draiveris (versija 09.21.00.3755). Jūs varat doties uz Microsoft atjauninājumu katalogu un manuāli instalēt atjauninājumu. Varat arī pārbaudīt Windows Update: atveriet lietotni Iestatījumi, atlasiet Atjaunināšana un drošība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Jūsu OS meklēs visus nepieciešamos atjauninājumus, lai tā komponenti darbotos pareizi.

Izmantojot Device Manager, atinstalējiet Intel draiverus

Ja Microsoft labojuma izmantošana nav bijusi lietderīga, scenārijā var palīdzēt veikt noteiktu Device Manager triku. Jums vajadzētu darīt šādi:

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu. Turot to, nospiediet pogu X. Tādējādi tiks atvērta Windows 10 enerģijas lietotāja izvēlne.
  2. No pieejamajām opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Atrodiet ierakstu Skaņas, video un spēļu kontrolieri un paplašiniet to.
  4. Meklējiet savu Intel audio kontrolieri.
  5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, atlasiet Rekvizīti un noklikšķiniet uz cilnes Draiveris.
  6. Ja izmantojat versiju 9.21.0.3755, jums ir nepareiza draivera programmatūra. Noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  7. Ekrānā parādīsies uznirstošais logs. Atzīmējiet izvēles rūtiņu, lai pārliecinātos, ka draiveris tiks noņemts.
  8. Noklikšķiniet uz Atinstalēt un gaidiet, līdz atinstalēšanas process būs pabeigts.
  9. Visbeidzot restartējiet datoru.

Cerams, ka nākamreiz, kad to startēsit, datorā tiks instalēts pareizs draiveris.

Izmantojiet īpašu rīku

Vai joprojām meklējat, kā novērst Intel audio draivera problēmas? Uzticama un intuitīva rīka, piemēram, Auslogics draivera atjauninātāja, izmantošana varētu būt labākais solis, lai novērstu problēmu bez skaņas pēc Windows 2018. gada oktobra atjaunināšanas problēmas. Lieta ir tāda, ka apskatāmais rīks ļauj ar vienu klikšķi atrisināt visas draivera problēmas. Izmantojot šo utilītu, tiek garantēti jaunākie draivera atjauninājumi jūsu datoram, un jūs varat būt mierīgs, zinot, ka tie ir tieši tas, kas jūsu OS ir nepieciešams, lai darbotos tā, kā paredzēts.

Tieši tā. Mēs ceram, ka jūsu vadītāju problēmas vairs nebūs.

Vai jūs ir skāris šajā rakstā aprakstītais jautājums?

Lūdzu, dalieties pieredzē mūsu komentāru sadaļā!