Windows

Jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība, lai iegūtu iekšējās informācijas veidošanu ...

5 noderīgi risinājumi: kā atbrīvoties no kļūdas “Jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība, lai iegūtu Insider veidojumus”

Windows Insider programma pastāv ļoti laba iemesla dēļ: tā priekšskata un testē jaunās Windows 10 funkcijas, pirms tās nonāk līdz galīgajam griezumam. Tas arī veicina Microsoft iniciatīvas, lai Windows darbotos nevainojami un bez kļūdām.

Tomēr Windows 10 Insider Preview versiju izmantošana nav sāpīga - tajās ir vairākas kļūdas, tostarp viena, kas ir nomākusi vairākus Windows Insider. Tā ir kļūda “Jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība, lai iegūtu Insider veidojumus”, kas parādās, mēģinot lejupielādēt jaunākas Insider versijas.

Problēma

Dažreiz programmā Windows Insider tiek parādīts kļūdas ziņojums: “Lai iegūtu Insider versiju, jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība”. Viens iespējamais kļūdas ziņojuma iemesls ir mijiedarbība starp jūsu Microsoft kontu un programmu Insider.

Parādās ziņojums ar opciju “Labot mani”, taču ziniet, ka noklikšķinot uz tā, vienkārši tiek jautāts, vai vēlaties pārtraukt Insider versiju saņemšanu. Tādā gadījumā lietotājs, visticamāk, nevēlēsies pārtraukt regulāru atjauninājumu saņemšanu, tādējādi meklējot citu risinājumu.

Lai gan šis ziņojums var neļaut lejupielādēt un piekļūt jaunākajām versijām, ir arī citi ziņojumi, kas var arī parādīties:

 • “Lai iegūtu Insider priekšskatījuma veidojumus, ir jāpievērš uzmanība jūsu diagnostikas un lietošanas datu iestatījumiem” - Šī ir šī raksta galvenās problēmas variācija, kas nozīmē, ka tā ietver vienus un tos pašus risinājumus.
 • “Dažiem jūsu kontiem ir jāpievērš uzmanība” - Tas var parādīties, ja neizmantojat Microsoft kontu, un to var novērst, vienkārši pārveidojot vietējo kontu par Microsoft kontu.

Tagad, kad mēs zinām, kā novērst problēmu “Dažiem jūsu kontiem ir jāpievērš uzmanība” operētājsistēmā Windows 10, ir pienācis laiks nokļūt šajā rokasgrāmatā sniegtajos galvenajos kļūdu ziņojumos.

Kā atbrīvoties no kļūdas “Jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība, lai iegūtu iekšējās versijas”?

Piedāvājam piecus ātrus labojumus, kurus varat izmēģināt šodien:

 • Izmantojot savu Microsoft kontu - Lai arī Insider versijas var instalēt bez Microsoft konta, ir nepieciešams tāds, lai automātiski atjauninātu uz jaunāku būvējumu, izmantojot Windows Update. Veicot šādas darbības, varat viegli konvertēt vietējo kontu:
 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I.
 2. Atveriet sadaļu Konti.
 3. Kad esat redzējis savu kontu, noklikšķiniet uz Tā vietā pierakstieties ar Microsoft kontu.
 4. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli, kā arī drošības kodu, ja izmantojat divpakāpju verifikāciju.
 • Atkārtota pievienošanās Insider programmai - Pametiet programmu un pēc tam pievienojieties tai atkārtoti, jo dažreiz jautājums ir par programmas un jūsu konta sinhronizāciju. Dodieties uz vietni insider.windows.com un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt. Ievadiet sava Microsoft konta informāciju, ja automātiski netiekat pieteikts. Kad esat redzējis ekrānu “Welcome to the program, Insider”, aizveriet pārlūkprogrammu. Pārstartējiet datoru un pārbaudiet, vai kļūda vairs nav pazudusi.
 • Atkārtoti ievadiet savu Microsoft kontu - Jums var būt nepieciešams vienkārši konvertēt savu Microsoft kontu uz vietējo kontu, ja saņemat kļūdas ziņojumu. Dariet to, veicot šīs darbības:
 1. Atveriet lietotni Iestatījumi. Dodieties uz kontu.
 2. Izvēlieties Tā vietā pierakstieties, izmantojot vietējo kontu.
 3. Ievadiet savu pašreizējo paroli un nospiediet Tālāk.
 4. Ievadiet lietotājvārdu un paroli, kuru vēlaties izmantot. Noklikšķiniet uz Tālāk.
 5. Klikšķis Izrakstieties un pabeidziet.
 6. Pēc tam pārveidojiet vietējo kontu atpakaļ uz Microsoft kontu un pārliecinieties, vai tas ir atrisinājis problēmu.
 • Tiek noņemtas visas uzticamās ierīces - Kļūdas ziņojums var parādīties, ja ar uzticamām ierīcēm pastāv kāda problēma. Tāpēc ir vērts noņemt uzticamās ierīces no sava konta, lai redzētu, vai tā novērš problēmu. Dariet to, apmeklējot kontu account.live.com, dodoties uz sadaļu Ierīces un noņemot visas uzticamās ierīces.
 • Fiksēšana reģistra līmenī - Pirms veicat šo labojumu, noteikti dublējiet savus datus. Procedūra ir parādīta zemāk:
 1. Atveriet logu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R. Ievadiet komandu regedit. Pēc tam nospiediet taustiņu Enter, lai atvērtu reģistra redaktoru.
 2. Pārvietojieties uz šo reģistra atslēgu: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ WindowsSelfHost \ Applicability
 3. Atveriet mapi Applicability un atrodiet reģistra virkni FlightingOwnerGUID atrodas labajā rūtī. Atveriet tā rekvizītus, veicot dubultklikšķi uz tā. Izdzēsiet vērtības datus un pārliecinieties, vai virkne ir tukša vērtību virkne.
 4. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu iestatījumus. Aizveriet reģistra redaktoru.

Piezīmes un secinājums

Vai zinājāt, ka dažkārt vairāki Microsoft datori, kas piešķirti jūsu Microsoft kontam, var izraisīt arī kļūdas ziņojumu? Tomēr to var viegli novērst, noņemot no datora papildu datorus.

Veiciet to, dodoties uz sava MS konta vietni, pārbaudot, vai jums ir vairāki datora ieraksti. Varat noņemt visus vecākos ierakstus no sava saraksta un pārbaudīt, vai esat veiksmīgi uzzinājis, kā atbrīvoties no kļūdas “Jūsu Microsoft kontam ir jāpievērš uzmanība, lai iegūtu iekšējās versijas”.

Arī šāda veida problēmas var būt saistītas ar nepietiekamu vai nepietiekamu datoru drošību. Augstākās klases rīki, piemēram, Auslogics Anti-Malware piedāvājiet optimālu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un datu drošības apdraudējumiem, ļaunprātīgu priekšmetu noteikšanu, tādu priekšmetu uztveršanu, kuru antivīruss var palaist garām, un kopumā aizsargājot datoru.

Tieši tā! Mēs esam gandrīz izskatījuši visus iespējamos risinājumus, tāpēc mēs ceram, ka kāds no viņiem problēmu novērsīs. Veiksmi!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found