Windows

Kā atbrīvoties no vairākām Windows 10, 8 un 8.1 instalācijām datorā?

‘Tā vietā, lai domātu ārpus

atbrīvoties no kastes ’

Deepaks Šopra

Tīra Windows instalēšana neapšaubāmi ir diezgan noderīga procedūra: tā var jums daudz palīdzēt problēmu novēršanā vai atsvaidzinātā escapades. Tomēr pēc tīras instalēšanas viss var iet uz dienvidiem, un jūsu datorā var būt vairākas Windows 10, 8 vai 8.1 kopijas. Tas ir diezgan traucējošs, jo šīs papildu instalācijas parasti ir bojātas un atsakās pareizi darboties. Papildus tam viņi ēd jūsu sistēmas resursus un palēnina jūsu datoru.

Ja esat saskāries ar attiecīgo problēmu, noteikti ir pienācis laiks noteikt lietas pareizi neatkarīgi no tā, cik daudz Windows instalēšanas gadījumu ir jūsu datorā un cik ilgi problēma jūs satrauc. Ja jums ir šaubas par problēmas risināšanu, pārejiet pie instrukcijām, kā vienā datorā noņemt vairākas Windows 10 instalācijas (tās darbosies arī scenārijā, kad vairākas Win 8 / 8.1 kopijas aizsprosto vienu mašīnu).

Pirmkārt un galvenokārt, dublējiet svarīgos datus, ja kaut kas noiet greizi. Sliktas lietas notiek, kā jūs zināt, tāpēc iesakām parādīt tālredzību: izmantojiet uzticamu rezerves risinājumu, piemēram, OneDrive mapju aizsardzību vai Auslogics BitReplica, vai migrējiet failus uz citu datoru.

Pārliecinieties, ka veicat šādas darbības OS versijā, kuru vēlaties saglabāt:

 1. Tastatūrā vienlaikus nospiediet Windows logotipa taustiņu un S burta taustiņu.
 2. Kad lietotne Meklēšana ir atvērta, meklēšanas joslā ierakstiet “sistēmas papildu iestatījumi” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter, lai turpinātu.
 3. Rezultātu sarakstā atlasiet opciju “Skatīt sistēmas papildu iestatījumus”.
 4. Parādīsies logs Sistēmas rekvizīti. Pārejiet uz cilni Papildu.
 5. Pāriet uz sadaļu Startēšana un atkopšana.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
 7. Pārejiet uz sadaļu Sistēmas startēšana.
 8. Sadaļā Noklusētā operētājsistēma atlasiet savu OS versiju.
 9. Pēc tam noņemiet atzīmi no opcijas “Laiks, lai parādītu operētājsistēmu sarakstu”.

Tagad dzēsīsim vai formatēsim nodalījumu, kurā glabājas noņemamās Windows kopija:

 1. Nospiediet Windows logotipa + X īsinājumtaustiņu.
 2. Izvēlnē atlasiet Disk Management.
 3. Kad diska pārvaldības logs ir atvērts, dodieties uz sadaļu Sējums.
 4. Atrodiet nodalījumu, kuru vēlaties noņemt vai formatēt (to, kurā tiek glabāta jūsu papildu Windows kopija).
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz nodalījuma un atlasiet Dzēst sējumu vai Formātu atkarībā no tā, vai šis sējums ir nepieciešams turpmākai izmantošanai.
 6. Noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu, ja noklusējuma vērtības ir tādas, kādas vēlaties.
 7. Jūs saņemsiet brīdinājuma paziņojumu. Mēs ceram, ka jūs jau esat dublējis datus, kas saglabāti nodalījumā, kuru jūs izdzēsīsit. Ja nē, tagad jums ir pēdējā iespēja to izdarīt.
 8. Noklikšķiniet uz Labi, lai turpinātu.
 9. Nospiediet Jā, ja tiek paziņots, ka sējums, kuru vēlaties dzēst, pašlaik tiek izmantots.

Tagad jūsu papildu Windows instalēšana vairs nav

Restartējiet datoru, lai pārbaudītu, vai tagad tiešām viss ir kārtībā. Turklāt mēs iesakām iztīrīt sistēmas reģistru: tas var būt pārblīvēts ar atlikumiem nederīgu atslēgu un ierakstu veidā. Iesakot reģistra tīrīšanu, mēs vienmēr saviem lietotājiem atgādinām, ka Windows reģistrs ir jutīga un trausla viņu OS sastāvdaļa. Protams, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, strādājot pie tā, jo jūs to varat nejauši sabojāt, to vairs neremontējot. Ja neesat tik pārliecināts, vai jums ir šim darbam nepieciešamais kompetences līmenis, nav jāuztraucas: varat brīvi pieņemt darbā Auslogics Registry Cleaner, lai paveiktu lietas - šis bezmaksas rīks optimizēs jūsu reģistru efektīvi un precīzi saistītie riski.

Tomēr, ja pēc papildu OS instalēšanas noņemšanas no tā un sistēmas reģistra tīrīšanas jūsu dators joprojām ir gauss, ieteicams veikt rūpīgu sistēmas pārbaudi. Iespējams, ka jūsu dators ir pārblīvēts ar nevēlamu saturu vai ka tam nav optimālu sistēmas vai interneta iestatījumu. Šādā scenārijā jums jāpārbauda visi jūsu Windows kakliņi un vietas, lai atrastu vainīgo, kurš izraisa veiktspējas problēmas, ar kurām jūs cīnāties. Manuāli darot šo darbu, var izrādīties smieklīgi aplikšana ar nodokļiem, tāpēc jūsu labākais risinājums varētu būt procesa automatizēšana. Šādā gadījumā jums ir nepieciešams viegli lietojams rīks, kas spēj pielāgot operētājsistēmu pēc iespējas labāk. Labākās ziņas ir tādas, ka Auslogics BoostSpeed ​​lieliski atbilst šim aprakstam: jūs varat paļauties uz to, lai jūsu sistēma tiktu rūpīgi pārbaudīta un konfigurēta tā maksimālajai veiktspējai.

Vai jums nepieciešama papildu palīdzība nevēlamu Windows 10, 8 vai 8.1 instalēšanas gadījumu noņemšanā no datora?

Nevilcinieties zemāk ievietot savus jautājumus un ieteikumus!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found