Windows

Kāpēc man vajadzētu izmantot reģistra tīrīšanas līdzekļus?

Lielākā daļa datoru lietotāju ir dzirdējuši par Windows reģistru vai vismaz redzējuši daudzus reģistra tīrīšanas līdzekļus, kas reklamēti visā internetā. Tāpēc daudzi cilvēki domā, ka reģistra tīrītāji ir ļaunprātīga programmatūra, un uz šīm reklāmām nekad nevajadzētu noklikšķināt. Un viņiem daļēji ir taisnība, jo daudzas tādas reklāmas noved pie viltus programmatūras, kas ir ielādēta ar vīrusiem un ļaunprātīgu programmatūru. Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izvairīties no visiem Windows reģistra tīrīšanas līdzekļiem.

Faktiski jums vajadzētu atrast labu uzticamu un regulāri to izmantot

Šajā brīdī jūs varētu domāt: “Bet kāpēc man tomēr vajadzētu izmantot reģistra tīrīšanas līdzekļus? Es esmu dzīvojis bez viņiem! ” Atbilde ir vienkārša - lai jūsu dators darbotos ātri un stabili.

Lai saprastu, kā Windows reģistra tīrītāji var palīdzēt jūsu datoram darboties ātri, jums ir jāsaprot, kas ir reģistrs un kā tas darbojas.

Reģistra tīrītāji

Windows reģistrs ir ļoti sarežģīta datu bāze, kurā glabājas visi datora iestatījumi, piemēram, aparatūra, programmatūra un lietotāju profili - būtībā tā ir Windows sirds. Reģistrs uztur jūsu datoru darbībā, un tas norāda datoram, kā rīkoties, kad notiek kāds notikums. Bet, lietojot datoru, reģistrs uzkrāj daudz nevēlamas un nevajadzīgas informācijas - tāpat kā jebkura cita datu bāze, ja tā netiek pienācīgi uzturēta. Galvenais iemesls, kāpēc reģistra kļūdas sāk uzkrāties datorā, kurā nav ļaunprātīgas programmatūras, ir programmatūras instalēšana, atinstalēšana un atjaunināšana. Laika gaitā šīs kļūdas sāks palēnināt jūsu datoru.

Bet datoru palēnināšanās nav galvenais iemesls, kāpēc jums vajadzētu izmantot reģistra tīrīšanas līdzekļus. Vai esat kādreiz saskāries ar Windows zilo nāves ekrānu, kurā tiek parādīts ziņojums par \ system32 \ config \? Tādi ziņojumi nozīmē, ka reģistrs ir bojāts. Parasti tos ir vai nu ļoti grūti novērst, vai arī tiem ir nepieciešama tīra Windows instalēšana. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu labs un uzticams reģistra tīrītājs.

Tātad, kā palīdz Windows reģistra tīrīšanas līdzekļi?

Iedomājieties, ka reģistrs ir koks - tam ir galvenie zari (tos sauc par reģistra stropiem), mazāki zari, kas aug no galvenajiem (reģistra atslēgas), un daudz lapu (reģistra vērtības). Instalējot jaunu programmatūru, parādās daudz jaunu filiāļu, un katrai no tām ir diezgan daudz lapu. Reģistra tīrītājs meklē novecojušas atslēgas un vērtības, ko atstāj programmatūra, kuras vairs nav, un tās apgriež. Tas ir mazliet kā pieskatīt savu dzīvžogu.

Šajā brīdī jūs varētu domāt: "Bet tas atstāj tukšas vietas visā reģistrā!" Un jums ir taisnība - reģistra sadrumstalotība var ievērojami palēnināt jūsu datoru. Tāpēc pēc reģistra tīrītāja izmantošanas ir labi izmantot reģistra defragmentētāju. Abu kombinācija nodrošinās vislabāko Windows veiktspēju.

Aplūkojot dažādus reģistra tīrītājus, atcerieties, ka labam vajadzētu:

  • jāattīsta uzticamam uzņēmumam;
  • pirms ierakstu dzēšanas dublējiet reģistru;
  • nesolīt novērst visas iespējamās kļūdas datorā. Daudzām kļūdām ir nepieciešami īpaši labojumi, kas nav saistīti ar reģistru;
  • jābūt labi zināmam un daudz pozitīvu lietotāju atsauksmju.

Atšķirībā no daudziem reģistra tīrīšanas līdzekļiem, kas šobrīd ir pieejami tirgū, Auslogics Registry Cleaner nemēģina atrast pēc iespējas vairāk problēmu. Mēs esam mēģinājuši izveidot ļoti drošu un uzticamu programmu, lai aizsargātu mūsu lietotājus no iespējamām sistēmas avārijām.

Pēc noklusējuma Auslogics Registry Cleaner skenē tikai drošas reģistra kategorijas. Turklāt, ja neesat pārliecināts, kuras kategorijas skenēt, vienmēr ar peles labo pogu noklikšķiniet uz reģistra kategoriju saraksta un nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Pārbaudīt tikai droši”. Tajā pašā laikā pieredzējuši lietotāji var manuāli izvēlēties papildu kategorijas, lai meklētu problēmas ar augstāku riska līmeni.

Auslogics Registry Cleaner ir absolūti bezmaksas, un jūs varat to lejupielādēt no programmas tīmekļa lapas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found