Windows

Kā pilnībā noņemt lietotni Tips no Windows 10?

Ja esat jauns operētājsistēmas Windows lietotājs, lietotne Sākt vai Padomi jums šķiet diezgan noderīga. Šī funkcija darbojas kā vienas pieturas aģentūra, kurā varat iegūt visu nepieciešamo informāciju par Windows 10 pamatfunkcijām. Izmantojot šo lietotni, jūs varēsiet uzzināt, kā viegli izmantot operētājsistēmu un tās kopīgās funkcijas.

Tomēr, ja jūs ilgu laiku izmantojat sistēmu Windows 10, jūs varētu jautāt: "Vai man ir nepieciešama lietotne Padomi Windows 10 datorā?" Nu, ja jūs jau zināt virves un varat ērti pārvietoties pa OS, jūs neatradīsit lietotni. Protams, jūs vēlaties uzzināt, kā noņemt lietotni Tips no Windows 10. Neuztraucieties vairs, jo mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums atinstalēt lietotni Tips operētājsistēmā Windows 10. Šajā rakstā esam iekļāvuši vairākas metodes. Mēs iesakām pārlūkot sarakstu un izvēlēties sev piemērotāko.

1. metode: lietotnes Tips noņemšana, izmantojot izvēlni Sākt

Vieglākais veids, kā atinstalēt lietotni, ir to izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Ierakstiet “Padomi” (bez pēdiņām).
 3. Tagad ar rezultātiem ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Padomi.
 4. Konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt.

Ja esat instalējis jaunāko Windows 10 atjauninājumu, pamanīsit, ka opcija Atinstalēt ir pieejama arī meklēšanas rezultātos. Šajā gadījumā jums nevajadzēs ar peles labo pogu noklikšķināt uz lietotnes.

2. metode: lietotnes Tips noņemšana, izmantojot iestatījumu logu

Iepriekšējā metode darbojas lieliski. Tomēr, lai noņemtu funkciju Padomi, varat izmantot arī lietotni Iestatījumi. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Kad logs Iestatījumi ir atvērts, noklikšķiniet uz Lietotnes.
 3. Nākamajā lapā dodieties uz kreisās rūts izvēlni un atlasiet Lietotnes un līdzekļi.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un sarakstā atrodiet lietotni Padomi.
 5. Atlasiet lietotni Padomi un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.

3. metode: komandrindas izmantošana, lai atbrīvotos no lietotnes Tips

Ja jūsu tehniskās prasmes pārsniedz vidējo līmeni, iespējams, vēlēsities izmantot Windows PowerShell, lai noņemtu lietotni Padomi. Varat veikt šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X. To darot, vajadzētu atvērt Win + X izvēlni.
 2. Tagad no opcijām atlasiet Windows PowerShell (Admin).
 3. Kad Windows PowerShell (administrēšana) ir izveidota, palaidiet zemāk esošo komandrindu:

Get-AppxPackage Microsoft.Sāciet | Noņemt AppxPackage

Pēc komandas izpildīšanas lietotne Tips tiks noņemta no datora.

Papildu solis: Temp mapes iztukšošana

Protams, jūs vēlaties dzēst visas datora lietotnes Tips pēdas. Tāpēc iesakām notīrīt mapi Temp. Neuztraucieties par visu nepieciešamo failu noņemšanu, jo pagaidu failu slaucīšana ir droša. Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Kad tas ir izdarīts, ierakstiet “% temp%” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Tagad atlasiet visus mapes vienumus, nospiežot Windows taustiņu + A.
 4. Izdzēsiet visus failus mapē Temp.

Ja faila dzēšanas laikā tiek parādīts kļūdas ziņojums, vienkārši izlaidiet to. Iespējams, ka šo failu joprojām izmanto kāda palaistā programmatūra vai Windows pakalpojumi.

Pro padoms: Kā redzat, manuāla atbrīvošanās no pagaidu failiem var būt garlaicīga un laikietilpīga. Tātad, mēs iesakām tā vietā izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks attīra tikai noņemto lietotņu atlikušos failus. Tas arī diagnosticē jūsu Windows sistēmu un atrod ātruma samazināšanas problēmas un citas problēmas, kas var izraisīt lietojumprogrammu vai sistēmas kļūmes vai avārijas. Auslogics BoostSpeed ​​izmanto precīzu metodi nevēlamu failu atrašanā un noņemšanā, nebojājot jūsu operētājsistēmu. Turklāt tas nodrošina veselu virkni priekšrocību:

 • Atjaunota sistēmas stabilitāte - Auslogics BoostSpeed ​​rūpīgi noņems nederīgus ierakstus un bojātus atslēgas no Windows reģistra. Tas novērsīs problēmas, kas izraisa avārijas, atjaunojot vienmērīgu un stabilu datora veiktspēju.
 • Uzlabots datora ātrums - rīks arī pielāgo neoptimālos sistēmas iestatījumus, ļaujot operācijām un procesiem iet ātrāk. Jūs pat varat izbaudīt vienmērīgāku tīmekļa pārlūkošanu, ātrāku lejupielādi un labāku audio / video zvanu kvalitāti, jo BoostSpeed ​​attiecīgi pielāgos interneta savienojuma iestatījumus.
 • Konfidencialitātes aizsardzība - Auslogics BoostSpeed ​​ir aprīkots ar privātuma rīkiem, kas palīdz novērst jūsu darbības pēdas un aizsargā jūsu konfidenciālo personisko informāciju.
 • Automatizēta sistēmas apkope - jūs varat brīvi ieplānot automātisko apkopi. Tādā veidā BoostSpeed ​​reāllaikā atklās un novērsīs problēmas, saglabājot jūsu datora veiktspēju pēc iespējas labāk.
 • Nemainīgi vienmērīga veiktspēja - BoostSpeed ​​ir arī automātiska atmiņas un procesora pārvaldības funkcija, kas maksimāli piešķir resursus aktīvajām lietojumprogrammām. Šī funkcija aizsargā ātru un vienmērīgu veiktspēju reāllaikā, ļaujot katru dienu izbaudīt nemainīgi lielisku datora pieredzi.

Vai varat ieteikt citas metodes lietotņu Tips noņemšanai?

Dalieties ar tiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found