Windows

Kā dublēt un atjaunot lipīgās piezīmes sistēmā Windows 10?

'Pierakstīt. Tās maksā atmiņas. ”

Kas ir Līmlapiņu funkcija?

Mūsdienās spēja žonglēt ar vairākiem uzdevumiem ir būtiska prasme ikvienam, kurš vēlas sekot saviem mērķiem. Tomēr jūs varētu justies pārņemts ar darba slodzi, ja jums ir pārāk daudz mērķu, ko sasniegt. Par laimi ir lieliska lietotne ar nosaukumu Sticky Notes, kas var palīdzēt jums pavadīt dienu un palīdzēt jums būt organizētam un produktīvam.

Izmantojot piezīmju lapiņas, jūs varat ievietot piezīmes darbvirsmā, nevis ievietot to papīra versijas uz sienām un ledusskapja. Jā, par to ir mūsdienu programmatūras virzītā pasaule - viss tagad kļūst digitāls.

Līmlapiņas ir intuitīvs rīks: to izmantošana ir kūkas gabals pat iesācēju datoram. Lai izmantotu skatāmo lietotni, vienkārši palaidiet programmu Cortana un sakiet: “Hei Cortana, palaidiet piezīmju grāmatiņas”. Varat arī atvērt savu izvēlni Sākt, pāriet uz datorā esošo lietotņu sarakstu un ritināt uz leju, līdz sadaļā S. atrodat vajadzīgo. Noklikšķiniet uz lietotnes, lai to palaistu. Tagad nekautrējieties izveidot ātru atgādinājumu līmlapiņas veidā.

Jaunas piezīmes pievienošana ir ārkārtīgi vienkārša: ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas ikonas Sticky Notes, atlasiet opciju Pievienot piezīmi un turpiniet plānošanu. Šim nolūkam varat piezīmes augšējā kreisajā stūrī noklikšķināt uz “+” vai nospiest saīsni Ctrl + N.

Lai jūsu piezīmes paliktu ekrānā, jums jāpaliek atvērtai lietotnei - pretējā gadījumā tās nekavējoties pazudīs. Tā nav liela problēma, jo lietotnei ir diezgan zems resursu nospiedums.

Vislabāk ir tas, ka piezīmes varat pārvietot pa visu darbvirsmu: vienkārši velciet un nometiet tās, kur vēlaties. Turklāt tie ir pielāgojami, kas nozīmē, ka atgādinājuma izvēlnes joslā varat noklikšķināt uz trīs punktu ikonas un mainīt tās krāsu uz to, kas jums patīk. Līmlapiņu dzēšana ir tikpat vienkārša kā šī: izdzēšamās piezīmes izvēlnes joslā noklikšķiniet uz atkritnes ikonas.

Kā dublēt piezīmju grāmatiņas sistēmā Windows 10?

Tātad, tagad jums ir šie spēcīgie atgādinājumi, kuru mērķis ir palīdzēt plānot savu dienu, kas nozīmē, ka jūs varat atpūsties, zinot, ka esat aprīkots ar laika pārvaldību vairākos līmeņos. Šajā nolūkā savu noderīgo piezīmju pazaudēšana būtu īsta drāma, vai ne?

Paturot to prātā, mēs iesakām jums izveidot savu piezīmju grāmatiņu dublējumu, ja lietas iet greizi. Jums vajadzētu darīt šādi:

 1. Atveriet lietotni Run: vienkārši nospiediet Windows tastatūras saīsni Windows R + R.
 2. Pieejamajā teksta laukā ielīmējiet šo:% LocalAppData% \ Packages \ Microsoft.MicrosoftStickyNotes_8wekyb3d8bbwe \ LocalState.
 3. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Labi.
 4. Atrodiet failu plum.sqlite un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Uznirstošajā izvēlnē atlasiet opciju Kopēt.
 6. Izvēlieties dublējuma atrašanās vietu: piemēram, šim nolūkam varat izmantot OneDrive mapi vai USB atmiņas ierīci.
 7. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlētās dublēšanas vietas un noklikšķiniet uz Ielīmēt, lai eksportētu dublējumu uz šo direktoriju.

Jūsu piezīmju lapas ir veiksmīgi dublētas.

Vai es varu atjaunot piezīmjdatorus savā datorā?

Jā tu vari. Faktiski tā ir diezgan vienkārša procedūra. Tālāk ir sniegti norādījumi par to, kā atjaunot piezīmju piezīmju dublējumu sistēmā Windows 10:

 1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + E īsceļu, lai atvērtu failu pārlūku.
 2. Pārejiet uz vietu, kur tiek glabāta dublējumkopija.
 3. Atrodiet dublējuma failu (plum.sqlite fails).
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un opciju sarakstā atlasiet Kopēt.
 5. Izsaukt lietotni Run: to var izdarīt, vienlaikus nospiežot Windows logotipu un R taustiņus.
 6. Ievadiet šādu ceļu:% LocalAppData% \ Packages \ Microsoft.MicrosoftStickyNotes_8wekyb3d8bbwe \ LocalState.
 7. Atrodoties attiecīgajā direktorijā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz objektu tukšuma un parādītajā uznirstošajā izvēlnē atlasiet Ielīmēt. Varat aizstāt jau esošo plum.sqlite failu, taču ņemiet vērā, ka šī darbība aizstās arī visas jūsu esošās piezīmes.

Visbeidzot, atveriet savu lietotni Sticky Notes. Atjaunotajām piezīmēm vajadzētu parādīties ekrānā.

Mēs ceram, ka lietotne Sticky Notes operētājsistēmā Windows 10 palīdzēs jums gūt panākumus laika pārvaldībā un žonglēšanā ar uzdevumiem. Jums var būt nepieciešams arī uzlabot savu operētājsistēmu, lai tā spētu sekot līdzi laikam. Lai to izdarītu, varat izmantot Auslogics BoostSpeed: ja ir izveidota šī lietotne, jūsu sistēmai nav problēmu ar vislabāko veiktspēju.

Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi par šī raksta tēmu, mēs vienmēr esam šeit, lai jums palīdzētu. Vienkārši izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found