Windows

Kā atbrīvoties no nejaušām avārijām 1944. gada bataljonā?

Ja jūs esat viens no daudzajiem 1944. gada bataljona spēlētājiem, kurš nevar izbaudīt spēli, jo nemitīgas avārijas turpina sabojāt jūsu prieku, jums ir jābūt šeit. Mēs esam apkopojuši dažādus efektīvus padomus, kā novērst 1944. gada bataljona avārijas problēmas.

Neatkarīgi no tā, vai spēle atgriežas darbvirsmā tūlīt pēc tās palaišanas vai spēles vidū, mums ir risinājumi, kas jūs atgriezīs pie spēlēšanas.

Pārbaudiet savas sistēmas specifikācijas

Jūsu datora konfigurācijai jābūt pirmajai pārbaudei pirms spēles instalēšanas. Jums jāpārliecinās, vai ielādējat spēli, kuru jūsu mašīna var apstrādāt. Ja nē, jūs, visticamāk, izvēlēsieties sevi nomāktām problēmām. Gadījums ir tāds pats kā 1944. gada bataljonam. Ja jūsu datoram nav tā, kas nepieciešams spēles vadīšanai, vairākas lietas noteikti kļūs nepareizas, un tas varētu būt iemesls pašreizējām problēmām.

Tātad, ja jūsu dators vismaz neatbilst spēles minimālajām prasībām, jums būs jāsaglabā stress šajā rakstā esošo labojumu piemērošanā un vispirms jāveic nepieciešamie jauninājumi.

Mēs parādīsim 1944. gada bataljona minimālās un ieteicamās prasības un parādīsim, kā pārbaudīt datora specifikācijas.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10. Katrai operētājsistēmai jābūt 64 bitu.

Procesors: Intel Dual-Core 2.7 GHz; AMD divkodolu Athlon 3.0GHz

Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB; AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: 1. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Krātuve: 20 GB pieejama vieta

Lūk, kā pārbaudīt sistēmas specifikācijas:

  1. Izsauciet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot File Explorer. Varat arī noklikšķināt uz uzdevumjoslas mapes ikonas vai izmantot Windows + E karsto taustiņu, lai ātrāk palaistu lietotni.
  2. Kad parādās File Explorer logs, pārslēdzieties uz kreiso sānjoslu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  3. Tagad parādīsies logs Sistēma. Datora specifikācijas atradīsit galvenajā logā.
  4. Lai pārbaudītu displeja adaptera īpašības, rīkojieties šādi:
  • Palaidiet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz izvēlnes Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Palaist. Varat arī vienlaikus iesist Windows un E taustiņus, lai ātrāk atvērtu dialogu.
  • Kad parādās Run, tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām), pēc tam noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  • Kad tiks atvērts DirectX diagnostikas rīka logs, dodieties uz cilni Displejs.
  • Cilnē atradīsit visu grafiskās kartes informāciju.

Palaidiet spēli kā administrators

ir vispārzināms, ka spēles ir izsalkušas. Lielākoties resursi, kas nepieciešami, lai šīs spēles darbotos pareizi, ir aizsargāti sistēmas faili, kuriem nepieciešama iepriekšēja atļauja piekļūt. Ja spēlei nav šo atļauju, Windows to bloķēs ikreiz, kad mēģinās piekļūt šiem resursiem.

1944. gada bataljons varētu būt avārijā, jo tam nav tiesību piekļūt sistēmas resursiem, kas nepieciešami normālai darbībai. Lai atrisinātu problēmu, šajā gadījumā tā ir jāpalaiž kā administrators, izmantojot kontu ar administratora privilēģijām.

Lai palaistu spēli kā administratoru, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās saīsnes vai izvēlnes Sākt sākuma un atlasiet Palaist kā administratoram ikreiz, kad vēlaties to atvērt.

Tomēr, ja jūs nevēlaties iziet grūtības vienmēr noklikšķināt ar peles labo pogu uz spēli, jums būs jāmaina tās īpašības. Veiciet šādas darbības:

  1. Izsauciet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot File Explorer. Varat arī noklikšķināt uz uzdevumjoslas mapes ikonas vai izmantot Windows + E karsto taustiņu, lai ātrāk palaistu lietotni.
  2. Kad parādās File Explorer logs, pārslēdzieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz loga labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz sava Windows sējuma (parasti vietējais disks C).
  4. Kad sējums ir atvērts, atrodiet mapi Program Files (x86) un atveriet to.
  5. Kad tiek atvērta mape Program Files (x86), atveriet mapi Steam.
  6. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps, kad nonākat mapē Steam.
  7. Kad tiek atvērta mape Steamapps, atveriet koplietojamo mapi.
  8. Tagad atrodiet Batalion 1944 instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  9. Līdzšinējām darbībām vajadzētu nokļūt spēles mapē ar nosacījumu, ka esat to instalējis un Steam noklusējuma direktorijos. Mapes atrašanās vieta būs atšķirīga, ja spēles vai Steam instalēšanas laikā izvēlējāties citu ceļu. Šādā gadījumā jums būs jāveic šādas darbības, lai nokļūtu spēles mapē:
  • Palaidiet Steam klientu, izmantojot tā saīsni uz darbvirsmas vai pārejot uz izvēlni Sākt, ja jums nav saīsnes.
  • Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
  • Ja parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz Spēles.
  • Kad parādīsies jūsu Steam kontam pievienoto spēļu saraksts, atrodiet 1944. gada bataljonu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
  • Loga labajā pusē dodieties uz vidi Properties un noklikšķiniet uz Local Files.
  • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad parādīsies spēles mape.
  1. Kad esat nonācis mapē, atrodiet spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Kad parādās spēles dialoglodziņš Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība.
  3. Tagad atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  4. Tagad jūs varat palaist 1944. gada bataljonu un pārbaudīt, vai tas avarē.

Novērsiet 1944. gadu, ka jūsu sistēmas aizsardzības programma bloķē bataljonu

Pretvīrusu programmas ne vienmēr spēlē jauki ar spēlēm. Sakarā ar to, kā spēles aizrauj sistēmas resursus, šīs drošības programmas mēdz tos uzskatīt par draudiem un rezultātā bloķēt savus failus. Šādā gadījumā rodas problēmas ar skarto spēli, tostarp avārijas.

Daudzi 1944. gada bataljona spēlētāji uzskatīja, ka tas ir cēlonis cēlonim, ar kādu viņi saskārās, un spēja to atrisināt, uz laiku atspējojot savas pretvīrusu programmas. Varat to izmēģināt, taču, tiklīdz esat izslēdzis pretvīrusu programmu un atklājāt, ka spēle vairs nesaslīst, iesakām to pievienot kā izslēgšanu. Tas ir labāks risinājums nekā drošības programmas atspējošana.

Spēles pievienošana kā izslēgšana nedrīkst būt sarežģīts uzdevums, jo opciju varat atrast iestatījumu vidē. Jums jāņem vērā, ka opcija var būt ar citu nosaukumu jūsu antivīrusu programmā, jo to parasti sauc par atbrīvojumu sarakstu, SafeList vai balto sarakstu. Ja nezināt, kā rīkoties, varat meklēt ceļvedi savas programmas izstrādātāja vietnē.

Ja jūs neizmantojat nevienu trešo pušu antivīrusu programmu un paļaujaties uz vietējās sistēmas aizsardzības komplektu, spēle Virus & Threat Protection ir jāpievieno kā izslēgšana. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi. Lietotni var palaist, izmantojot izvēlni Sākt vai izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju.
  2. Kad esat redzējis lietotnes sākuma ekrānu, dodieties uz pēdējo ikonu rindu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Loga galvenajā lapā sadaļā aizsardzības zonas redzēsiet dažādas iespējas. Noklikšķiniet uz vīrusu un draudu aizsardzības.
  5. Tagad tiks parādīta Windows drošības lietotnes vīrusu un draudu aizsardzība lapa.
  6. Pēc tam ritiniet uz leju, līdz nonākat sadaļā Virus & Threat Protection Settings, pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
  7. Kad esat nonācis pie vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu vides, ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  8. Tagad lapā Izslēgumi noklikšķiniet uz ikonas Pievienot izslēgšanu, pēc tam noklusētajā izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
  9. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz Batalion 1944 instalācijas mapi, noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Atlasīt mapi dialoglodziņa apakšējā labajā stūrī.
  10. Kad esat apstiprinājis, ka spēle ir pievienota kā izslēgšana, palaidiet to un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Spēles veido dažādi faili. Ja kāds no šiem failiem trūkst vai ir bojāts, rodas dažādas problēmas, piemēram, pēkšņas avārijas. Spēļu faili pazūd vai kļūst bojāti tādu iemeslu dēļ kā pēkšņa sistēmas izslēgšana spēles vidū, antivīrusu iejaukšanās, nepareiza instalēšana un uzbrukumi ļaunprātīgai programmatūrai.

Lai atrisinātu problēmu, varat izmantot savu spēļu klientu, lai meklētu šos problemātiskos failus un tos aizstātu. Palīdzēs šādas darbības:

  1. Palaidiet Steam klientu, izmantojot tā saīsni uz darbvirsmas vai pārejot uz izvēlni Sākt, ja jums nav saīsnes.
  2. Kad parādās Steam klients, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
  3. Ja parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz Spēles.
  4. Kad parādīsies jūsu Steam kontam pievienoto spēļu saraksts, atrodiet Batalion 1944, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Properties.
  5. Loga labajā pusē dodieties uz vidi Properties un noklikšķiniet uz Local Files.
  6. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt spēles failu integritāti”.
  7. Tagad klients sāks pārbaudīt spēles failus datorā, salīdzinot tos ar failiem, kas atrodas tā serveros. Tas automātiski aizstās visus failus, kas ir problemātiski vai trūkst.
  8. Pārbaudes procesa ilgums būs atkarīgs no atkārtoti lejupielādējamo failu lieluma un skaita.
  9. Kad process būs pabeigts, Steam par to paziņos, izmantojot dialoglodziņu.
  10. Restartējiet klientu, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Ja neesat pārbaudījis, vai grafikas kartes draiverim nav problēmu, jūs izlaižat vienu no pamata problēmu novēršanas darbībām, kad runa ir par spēlēm saistītām problēmām.

Draiveris kontrolē to, kā GPU atveido jūsu spēli, un, ja ar to ir kādas problēmas, spēle tiks padarīta nespēlējama. Vispirms jums būs jāpārinstalē draiveris, lai noņemtu visus traucējumus, kas to varētu nomocīt.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Tastatūrā vienlaikus iesitiet Windows un S taustiņus vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai izsauktu meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt.
  2. Kad parādās meklēšanas lodziņš, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek atvērts ierīču pārvaldnieks, dodieties uz Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam, lai atklātu grafisko karti.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt ierīci.
  5. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci, noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  6. Pagaidiet, līdz Windows noņem draiveri, un pēc tam restartējiet datoru.
  7. Pēc sistēmas palaišanas operētājsistēma automātiski atkārtoti instalēs grafikas kartes draiveri.
  8. Varat arī piespiest to veikt instalēšanu, dodoties uz ierīču pārvaldnieku un noklikšķinot uz ikonas Skenēt aparatūru (monitorā attēlota ar palielināmo stiklu).

Ja draivera pārinstalēšana izrādās neefektīva vai ja Windows to neizdodas pārinstalēt, pārejiet pie nākamās metodes, lai uzzinātu, kā pareizi atjaunināt draiveri.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Grafikas karšu ražotāji regulāri izlaiž atjauninātu draiveru programmatūru, lai uzlabotu karšu vispārējo veiktspēju vai novērstu dažas kļūdas. Lielākā daļa spēļu ir aprīkotas ar jaunām funkcijām, kuru vadītājiem ir nepieciešami uzlabojumi, lai tie darbotos labi. Šajā gadījumā draivera atkārtota instalēšana problēmu neatrisinās, jo tā vairs nav saderīga ar spēli.

Mēs parādīsim dažādas grafikas kartes draivera atjaunināšanas metodes.

Izmantojot Windows atjaunināšanu

Windows atjauninājums nodrošina Microsoft apstiprinātu draiveru programmatūru līdzās citiem programmatūras atjauninājumiem. Kaut arī šie draiveru atjauninājumi platformā nenonāk tik agri kā citi kanāli, jūs saņemsit draivera versiju, kas labi darbojas jūsu sistēmā, pēc tam, kad Microsoft ir pārbaudījis un verificējis.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā veikt atjaunināšanu, ja esat aizmirsis procesu:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi. Lietotni var palaist, izmantojot izvēlni Sākt vai izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju.
  2. Kad esat redzējis lietotnes sākuma ekrānu, dodieties uz pēdējo ikonu rindu un noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Kad tiek parādīta atjaunināšanas un drošības saskarne, cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
  4. Windows atjaunināšana tagad pārbaudīs, vai nav atjauninājumu, kas ir pieejami jūsu datoram.
  5. Ja jums nav pieejamu atjauninājumu, utilīta jums par to paziņos. Šajā gadījumā jums būs jāpāriet uz nākamo ceļvedi.
  6. Ja jums ir pieejami atjauninājumi, rīks par to paziņos un sāks tos lejupielādēt.
  7. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai lietderība varētu restartēt datoru un instalēt tikko lejupielādētos atjauninājumus.
  8. Tagad dators tiks restartēts instalēšanas vidē, vairākas reizes procesa laikā atsāknējot.
  9. Pēc atjauninājumu instalēšanas jūsu dators tiks palaists normāli.
  10. Tagad jūs varat sākt 1944. gada bataljonu, lai pārbaudītu avārijas problēmu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Ierīču pārvaldnieks ir vēl viens iebūvēts Windows rīks, kas ļauj sistēmā veikt ar ierīci saistītus uzdevumus, piemēram, draiveru atkārtotu instalēšanu un atjaunināšanu. Tāpat kā Windows Update, tas palīdzēs lejupielādēt un instalēt saderīgu grafikas kartes draiveri. Šīs darbības ir jāveic jums:

  1. Tastatūrā vienlaikus iesitiet Windows un S taustiņus vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai izsauktu meklēšanas utilītu blakus pogai Sākt.
  2. Kad parādās meklēšanas lodziņš, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad tiek atvērts ierīču pārvaldnieks, dodieties uz Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam, lai atklātu grafisko karti.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
  5. Kad redzat atjaunināšanas draivera logu, noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Operētājsistēma tagad sāks meklēt jaunāko grafikas draiveri internetā un automātiski to lejupielādēs un instalēs, tiklīdz tas būs atrasts.
  7. Kad Windows ir veiksmīgi pabeidzis atjaunināšanas procesu, restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai avārijas problēma 1944. gada bataljonā ir atrisināta.

Automātiski atjauniniet draiveri

Uzticamas trešās puses programmas, piemēram, Auslogics Driver Updater, izmantošana ir gudrs veids, kā atjaunināt visus ierīces draiverus, nesvīstot. Programma veiks visu smago darbu, sākot no datora skenēšanas, lai atrastu problemātiskus draiverus, līdz to jaunāko versiju lejupielādēšanai un instalēšanai. Viss, kas jums jādara, ir instalēt rīku un noklikšķināt uz atbilstošajām pogām.

Tas vēl nav viss. Katru draiveri, kuru instalējat, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju, pārbauda un pārbauda ierīces ražotājs. Vairumā gadījumu šiem draiveriem nav nepieciešama papildu pārbaude no Microsoft, jo viņi jau ir izgājuši stingrus testus. Programma arī saglabās jūsu iepriekšējā draivera dublējumu, ja jums būs jāatgriežas.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt Auslogics draivera atjauninātāja lejupielādes, instalēšanas un izmantošanas procesu.

  1. Pārejiet uz Auslogics draivera atjauninātāja vietni, atverot šo saiti jaunā cilnē (ja šo rakstu lasāt datora tīmekļa pārlūkprogrammā).
  2. Kad tiek parādīta vietne, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un saglabājiet iestatīšanas failu.
  3. Kad pārlūkprogramma ir lejupielādējusi failu, noklikšķiniet uz pogas Palaist / Atvērt vai dodieties uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
  4. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un tiek lūgta atļauja, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  5. Kad parādās iestatīšanas vednis, dodieties uz nolaižamo izvēlni Valoda un atlasiet programmas valodu.
  6. Pārslēdzieties uz lodziņu Instalācijas direktorijs un norādiet vedni uz mapi, kurā vēlaties instalēt rīku. Mēs iesakām izmantot noklusējuma mapi.
  7. Pēc tam izmantojiet atbilstošās izvēles rūtiņas, lai atlasītu kādu no šīm iespējām:

Palūdziet rīkam izveidot darbvirsmas ikonu vai nē

Izlemiet, vai vēlaties palaist lietotni pēc katras Windows startēšanas

Aiciniet programmu nosūtīt anonīmus ziņojumus izstrādātājiem vai nē

  1. Pēc izvēles ievadīšanas ritiniet uz leju līdz loga apakšai un noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”, lai sāktu instalēšanas procesu.
  2. Pēc uzstādīšanas pabeigšanas programma tiks automātiski startēta un sāks meklēt jūsu sistēmā novecojušus, trūkstošus un bojātus draiverus. Ja tā neparādās, varat manuāli palaist programmu. Kas jums jādara, ir veiciet dubultklikšķi uz tā saīsnes (ja tādu izveidojāt) vai pārejiet uz izvēlni Sākt. Kad esat atvēris programmu, noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
  3. Pēc tam, kad rīks būs pabeidzis skenēšanu, tas atbrīvos problemātisko ierīču draiveru sarakstu, un, ja jūsu grafiskajai kartei rodas kādas problēmas, tā atradīsies šajā sarakstā.
  4. Noklikšķiniet uz atjaunināšanas pogas, lai instalētu GPU jaunāko draiveri. To pašu procedūru varat veikt arī citiem draiveriem.
  5. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru, pēc tam restartējiet 1944. gada bataljonu un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmu.

Palaidiet spēli savā īpašajā grafikas kartē

Dažiem klēpjdatoriem ir divas grafikas kartes: integrēta karte un īpaša. Ja jūsu dators taupīs enerģiju, visi ar grafiku saistītie procesi būs spiesti darboties integrētajā kartē.

Tā kā integrētās kartes ir slikti optimizētas spēlei, jūsu spēle sabruks, ja sistēma piespiedīs to darboties ar šādu GPU.

Ja jūsu klēpjdatoram ir divas grafikas kartes, jums būs jāpielieto daži uzlabojumi, lai piespiestu 1944. gada bataljonu darboties jūsu veltītajā GPU. Varat izmantot grafikas kartes lietojumprogrammu vai lietotni Iestatījumi. Mēs jums parādīsim, kā rīkoties.

NVIDIA karšu lietotājiem

  1. Atveriet uzdevumjoslas labo pusi, noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”, pēc tam noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA un atlasiet NVIDIA vadības panelis.Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
  2. Pēc lietotnes atvēršanas pārejiet uz kreiso rūti, noklikšķiniet uz pluszīmes blakus 3D iestatījumiem un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
  3. Pārslēdzieties uz loga labo rūti.
  4. Dodieties uz cilni Globālie iestatījumi un sadaļā Vēlamais grafikas procesors atlasiet “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
  5. Pārejiet uz cilni Programmas iestatījumi un noklikšķiniet uz pogas Pievienot blakus “Atlasīt pielāgojamu programmu”.
  6. Atvērtajā dialoglodziņā atrodiet ceļu uz spēles mapi, pēc tam veiciet dubultklikšķi uz EXE faila.
  7. Pēc tam dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasīt vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
  8. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un restartējiet 1944. gada bataljonu, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

AMD lietotājiem

  1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet AMD Radeon Settings un palaidiet programmu. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasīt AMD Radeon iestatījumus.
  2. Kad programma tiek parādīta, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
  3. Pārejiet uz nākamā ekrāna augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz opcijas Pārslēdzama grafika.
  4. Tagad parādīsies Running Applications skats. Šeit atrodiet 1944. gada bataljonu un mainiet tā pārslēdzamās grafikas režīmu uz Augsta veiktspēja.
  5. Ja Running Applications skatā neredzat Batalion 1944, pārejiet uz loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Running Applications, pēc tam atlasiet Browse.
  6. Pārejiet uz Batalion 1944 instalācijas mapi un atlasiet tās EXE failu.
  7. Tagad, kad tas parādās logā, nomainiet pārslēdzamās grafikas režīmu uz Augsta veiktspēja.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

Varat arī izmantot grafisko iestatījumu funkciju lietojumprogrammā Iestatījumi, lai mainītu vēlamo grafikas karti 1944. gada bataljonam. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi. Lietotni var palaist, izmantojot izvēlni Sākt vai izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju.
  2. Kad parādās Iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz Sistēma.
  3. Pēc sistēmas saskarnes parādīšanās palieciet cilnē Displejs un loga apakšdaļā noklikšķiniet uz saites Grafikas iestatījumi.
  4. Kad esat redzējis grafikas iestatījumu ekrānu, nolaižamajā izvēlnē “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
  5. Kad parādās dialoglodziņš Atvērt, atrodiet Batalion 1944 instalācijas mapi, atlasiet spēles EXE failu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
  6. Tagad, atgriežoties grafikas iestatījumu saskarnē, atlasiet Batalion 1944 un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Opcijas.
  7. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, atlasiet radiopogu High Performance, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.
  8. Spēle tagad darbosies jūsu īpašajā grafiskajā kartē, kad to palaidīsit.

Secinājums

Mēs esam pārliecināti, ka jūsu spēle tagad var darboties bez kaitinošas avārijas. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties savās domās, laipni lūdzam izmantot zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found