Windows

Kā atgūt izdzēstos failus sistēmā Windows

Atgūt izdzēstos failus

Ja visi šie * flipping * Windows ziņojumi jums izskatās vienādi, un jūs tikko nospiedāt “Jā” dialoglodziņā ar tekstu “Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski izdzēst šo failu?”, Nevajag izmisumā! Pat ja fails no ārpuses šķiet pilnībā pazudis, izdzēsto failu atkopšana parasti prasa tikai dažas vienkāršas darbības.

Pirmkārt:

Pārbaudiet, vai fails nav:

 • Atkritnē;
 • Kaut kur jūsu e-pastā Nosūtīts lodziņš - vai esat to kādam nosūtījis pa e-pastu?
 • Kaut kur tiešsaistē - vai esat to kaut kur augšupielādējis?

Ja fails tika izveidots ar saderīgu programmu un tika izdzēsts, izmantojot Windows Explorer, tas atradīsies atkritnē. Tomēr, ja izdzēsāt failu komandu uzvednē, no mapes, kas saspiesta Winzip / Winrar utt., Vai arī izdzēsāt no noņemama datu nesēja, piemēram, USB atmiņas kartes, tas pilnībā apiet mapi Pārstrādāt. Jūsu metode, kā atgūt izdzēstos failus, būs vienāda neatkarīgi no tā, kā jūs zaudējat failu.

Ja jums ir nepieciešams atgūt izdzēstu failu, ieteicams to izdarīt ātri. Neatstājiet to tikai pēc nedēļas smagas datora lietošanas; vienīgais iemesls, kāpēc faili pēc dzēšanas joprojām ir pieejami, ir tas, ka informācija joprojām ir tur, kaut arī Windows vietu ir atzīmējusi kā “bezmaksas”. Ja Windows pārraksta informāciju (iespējams, ja esat smags datora lietotājs vai cietajā diskā ir maz brīvas vietas), atgūšanas iespējas ievērojami samazinās.

Atcerieties, ka atkopšanas programmatūras instalēšana diskā, kurā tika glabāta jūsu pazaudētā informācija, rada arī iespēju to pārrakstīt - instalējiet programmatūru atsevišķā diskā vai, ja iespējams, izmantojiet portatīvo versiju.

Atrisinājums:

Atjaunot vai failu atkopšanas programmatūru. Operētājsistēmā Windows nav iebūvētu utilītu izdzēsto failu atkopšanai - šķiet, ka Microsoft domā, ka atkritne ir vienīgā otrā iespēja, kāda jums jebkad būs nepieciešama. Par laimi, ir daudz trešo pušu lietojumprogrammu, piemēram, Auslogics File Recovery, kas var paveikt šo darbu.

Meklējiet programmu, kas:

 • Ir viegli lietojams intuitīvs interfeiss, kas parāda, kā atgūt izdzēstos failus.
 • Atbalsta jebkura veida diskus un ierīces (visa veida cietos diskus, disketes, digitālās kameras atmiņas kartes, zibatmiņas kartes un citas USB ierīces).
 • Ir elastīgas meklēšanas iespējas, lai samazinātu atkopšanas laiku.
 • Ietver iespēju priekšskatīt fotoattēlus, pārlūkojot atklāto zaudēto failu sarakstu. Šī opcija palīdzēs jums atgūt tieši to, kas jums nepieciešams.
 • Spēj atjaunot failus no pazaudēta nodalījuma.

Pati programmatūra palīdzēs jums izdzēstos failus atgūt - jūs varat atkal rakstīt prom tikai pēc piecpadsmit minūtēm.

Problēmas novēršana!

Kad mums ir bijusi šāda veida bailes, lielākā daļa no mums mēdz nedaudz vairāk izjaukt smadzenes, pirms nospiežat Windows ziņojumu pogas! Papildus nedaudz pastiprinātai uzmanībai, šeit ir daži soļi, kurus varat veikt, lai turpmāk vairs neatgūtu izdzēstos failus:

 • Kad dators darbojas labi, izveidojiet sistēmas attēlu reizi nedēļā, lai nodrošinātu, ka faili ir dublēti citur.
 • Apsveriet mākoņa izmantošanu darbam - Google dokumentos ir automātiskās saglabāšanas funkcija, kas darbojas ik pēc dažām sekundēm!
 • Ja jūsu Windows izdevumā ir faila dublēšanas vednis, izmantojiet to katru vakaru.
 • Izmantojiet trešās puses dublēšanas programmu, ja jums nepatīk Windows versija.
 • Saglabājiet svarīgus failus CD / DVD, zibatmiņas diskā vai noņemamā cietajā diskā.

Kā es varu novērst failu zaudēšanu nākotnē?

Veiciet regulāru datora apkopi, lai pārliecinātos, ka diski ir nevainojamā darba kārtībā un novērstu avārijas.

Auslogics BoostSpeed ​​ir vispilnīgākais un ekspertu ieteiktais rīks pilnīgai datora uzturēšanai un optimizēšanai. Turklāt faila atkopšana jau ir daļa no BoostSpeed ​​pakotnes.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found