Windows

Kā novērst USB drošības atslēgu nedarbojas operētājsistēmā Windows 10?

Mūsdienās noziedznieki ir kļuvuši viltīgāki un radošāki, lai izkrāptu neapzinātos datoru lietotājus. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk mums ir obligāti jāveic pasākumi, lai nodrošinātu mūsu tiešsaistes darbības. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir USB drošības atslēgu izmantošana.

Jūs varat jautāt: "Kā darbojas USB drošības atslēga?" Nu, tie ļauj lietotājiem autentificēt dažādus komponentus datorā. Turklāt jūs varat tos izmantot, piesakoties sistēmā Windows 10. Sakarā ar jaunajiem sasniegumiem tīmekļa serveru un pārlūkprogrammu lietojumprogrammu saskarnēs cilvēki tagad var izmantot drošības atslēgas vietņu autentifikācijai.

Tomēr, kā rīkoties, ja USB drošības atslēga vairs nedarbojas? Neuztraucieties, jo mēs esam jūs aptvēruši. Mēs saprotam, cik svarīgi lietotājiem ir nodrošināt viņu drošību. Kā tāds mēs esam izveidojuši šo rakstu, lai iemācītu cilvēkiem, kā novērst USB drošības atslēgu Windows 10 nedarbojas.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šai problēmai ir dažādi iemesli. Iespējams, ir apdraudēta atslēgas integritāte. No otras puses, visticamāk, jautājums ir saistīts arī ar bojātiem vai nesaderīgiem draiveriem. Lai kāds būtu iemesls, šo rakstu varat izmantot kā ceļvedi, kā novērst USB drošības atslēgu.

1. metode: drošības iestatījumu maiņa, izmantojot interneta opcijas

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Tagad ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet tastatūras taustiņu Enter.
 3. Atlasiet Tīkls un internets.
 4. Nākamajā lapā noklikšķiniet uz Interneta opcijas. To darot, tiks atvērts logs Interneta rekvizīti.
 5. Tagad dodieties uz cilni Drošība. Jums vajadzētu redzēt dažādas zonas, un pēc noklusējuma jūs nokļūsit interneta zonā.
 6. Pārejiet uz sadaļu “Šīs zonas drošības līmenis”, pēc tam pārvietojiet slīdni uz zemāko iespējamo līmeni.
 7. Noklikšķiniet uz vietējā iekštīkla zonas, pēc tam noklikšķiniet uz Pielāgots līmenis.
 8. Zem apgabala Atiestatīt pielāgotos iestatījumus redzēsiet nolaižamo sarakstu. Atlasiet Zems un pēc tam noklikšķiniet uz Atiestatīt.
 9. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam, kad atgriezīsities interneta rekvizītu logā, dodieties uz uzticamo vietņu zonu.
 10. Veiciet 6. darbību šai zonai.
 11. Pārejiet uz ierobežoto vietņu zonu un pēc tam vēlreiz veiciet 6. darbību.
 12. Noklikšķiniet uz Labi un Lietot, lai saglabātu veiktās izmaiņas.

Pēc šo darbību veikšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai USB drošības atslēga tagad darbojas. Atcerieties arī, ka pēc tam, kad esat pabeidzis darbu, jums jāatgriežas logā Interneta rekvizīti un noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt visas zonas noklusējuma līmenī. Novārtā atstājot šo pēdējo soli, jūsu dators paliks neaizsargāts.

2. metode: Draiveru atkārtota instalēšana

Kā jau minējām, draiveru nesaderība vai korupcija var izraisīt drošības atslēgu nepareizu darbību. Tātad, lai novērstu problēmu, jums jāinstalē un jāatjaunina attiecīgie draiveri. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Sarakstā atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Tagad paplašiniet universālo seriālo kopņu kontrolieru kategorijas saturu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz USB drošības atslēgas, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt.

Pēc draivera noņemšanas tas jāinstalē no jauna. Lai iegūtu jaunāko draiveri, varat apmeklēt drošības atslēgas ražotāja vietni.

Pro padoms: vienkāršākais veids, kā tikt galā ar problemātiskiem draiveriem, ir izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Driver Updater. Izmantojot šo programmatūru, varat veikt skenēšanu. Tas datorā atradīs bojātus, trūkstošus vai novecojušus draiverus un attiecīgi tos salabos. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un visi jūsu draiveri tiks atjaunināti uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām.

3. metode: drošības atslēgas PIN maiņa

Daudzi lietotāji, kuri saskārās ar to pašu problēmu, ziņoja, ka ir spējuši novērst problēmu, mainot drošības atslēgas PIN. Tas ir ticams, it īpaši, ja PIN ir bojāts. Tātad, lai novērstu problēmu, iesakām arī atiestatīt PIN. Jums vajadzētu būt iespējai to izdarīt, atsaucoties uz drošības atslēgas konfigurācijas utilītu.

4. metode: Antivīrusu atspējošana

Antivīruss, iespējams, traucē jūsu drošības atslēgas darbību. Tātad, mēs iesakām uz laiku izslēgt Windows Defender un pēc tam pārbaudīt, vai tas tiek darīts, lai atbrīvotos no problēmas. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Windows Security” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Windows drošība.
 4. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz vīrusu un draudu aizsardzība.
 5. Tagad pārejiet uz labo rūti un sadaļā Virus & Threat Protection Settings noklikšķiniet uz Manage Settings.
 6. Pārslēdziet reāllaika aizsardzības slēdzi uz Izslēgts.

Pēc šo darbību veikšanas pārbaudiet, vai varat pareizi izmantot drošības atslēgu. Kad esat pabeidzis darbu, noteikti ieslēdziet pretvīrusu. No otras puses, ja vēlaties drošu aizsardzību pret draudiem, iesakām pāriet uz Auslogics Anti-Malware. Šo rīku izveidoja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka tas netraucēs parastos Windows procesus un pakalpojumus.

5. metode: Tīmekļa pārlūka problēmu novēršana

Vai drošības atslēga nedarbojas noteiktā tīmekļa pārlūkprogrammā? Ja tā, tad rīkojieties šādi:

 1. Vispirms jums jāpārbauda, ​​vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta drošības atslēgu. Parasti nepieciešamo informāciju atradīsit pārlūkprogrammas oficiālajā vietnē.
 2. Ja jūsu pārlūkprogramma atbalsta jūsu drošības atslēgu, tā jāatjaunina uz jaunāko versiju.
 3. Ja problēma joprojām pastāv, varat mēģināt pārinstalēt pārlūkprogrammu. Varat arī pārslēgties uz citu pārlūku, kas atbalsta jūsu drošības atslēgu.

Kuriem no risinājumiem drošības atslēga atkal darbojās?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found