Windows

Kā ierakstīt Skype zvanu bez trešās puses programmatūras?

Skype ir lielisks veids, kā sazināties ar ģimeni un draugiem visā pasaulē. Lai gan tai ir savi izaicinājumi, Skype ir kļuvis par vadošo saziņas rīku ne tikai tāpēc, ka zvani no Skype uz Skype ir bezmaksas, bet arī tāpēc, ka jūs to varat izmantot, lai vienā zvana laikā sazinātos ar veselu ķekaru ģimenes vai draugu. Skype uzņēmējdarbībai ir noderīgs jauniem uzņēmumiem, kuriem ir stingrāka uzkrājums, jo tas samazina summu, ko uzņēmums tērē rēķiniem par tālruni.

Vai jums kādreiz ir bijusi vēlme atkārtoti apskatīt svarīgas sarunas no biznesa tikšanās vai dārga brīža?

Par laimi, Skype ļauj ierakstīt sarunas bez papildu programmatūras. Microsoft jaunā ierakstīšanas funkcija ļauj videozvanos ierakstīt ne tikai audio un video zvanus, bet arī koplietotus ekrānus. Šajā ceļvedī mēs parādīsim, kā ierakstīt Skype zvanu sistēmā Windows 10.

Juridiskās sekas

Pirms mēs veicam Skype zvana ierakstīšanas darbības, mēs vēlamies jūs informēt, ka cilvēku ierakstīšana var izraisīt juridiskas sekas atkarībā no jūsu dzīvesvietas, tāpēc ieteicams saņemt viņu atļauju. Skype ir informēts par šo faktu, un tāpēc viņiem ir funkcija, kas brīdina visas puses ikreiz, kad kāds sāk ierakstīt. Funkciju nevar atspējot.

Kā ierakstīt zvanu Skype darbvirsmai?

Šajā ceļvedī mēs pieņemam, ka jums jau ir jaunākā Skype versija. Ja nē, varat doties uz Skype vietni, lai to lejupielādētu.

Lai ierakstītu zvanu,

 • Pēc savienojuma sāk skype zvanu; labajā apakšējā stūrī redzēsit vairākas iespējas.
 • Noklikšķiniet uz pogas “+” un atlasiet “sākt ierakstīšanu”; loga augšējā labajā stūrī parādās sarkans punkts, kā arī ziņojums, kas brīdina, ka ieraksts notiek un ka jums jāinformē pārējās puses, ka jūs tos ierakstāt. Arī citi zvana dalībnieki redzēs reklāmkarogu, kas viņiem paziņos, ka jūs īpaši ierakstāt zvanu.
 • Kad esat pabeidzis zvana ierakstīšanu, nospiežot ikonu “+” un izvēloties “apturēt ierakstīšanu”, ieraksts tiks pabeigts un apstrādāts.

Lai noklausītos ierakstu,

 • Atveriet tērzēšanas logu un noklikšķiniet uz tērzēšanas ikonas (tā, kas līdzinās runas burbulim), kas atrodas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī. Nospiediet atskaņošanas ikonu, lai klausītos vai skatītos ierakstu.
 • Lai saglabātu sarunu, noklikšķiniet uz trim punktiem augšējā labajā stūrī un atlasiet opciju Saglabāt kā vai Saglabāt lejupielādēs.

Ievērības cienīga: Skype ierakstīšanas funkcionalitāte visu dalībnieku video un audio ieraksta vienā failā.

Kā ierakstīt zvanu Skype operētājsistēmai IOS un Android?

Zvanu ierakstīšanas metode Skype, izmantojot IOS un Android, ir līdzīga tai, ko iepriekš aprakstījām darbvirsmai.

Ierakstīt,

 • Sāciet, atverot Skype lietotni un veicot zvanu.
 • Pēc savienojuma izveidošanas noklikšķiniet uz ikonas “+” opciju rindu centrā, kas parādās ekrāna apakšdaļā.
 • Atlasiet opciju Sākt ierakstīšanu, un Skype sāks zvana ierakstīšanu.
 • Kad esat pabeidzis ierakstīšanu, vēlreiz nospiediet ikonu “+” un izvēlieties Pārtraukt ierakstīšanu.

Lai izgūtu saglabāto sarunu,

 • Sākuma ekrānā noklikšķiniet uz tērzēšanas sarunas.
 • Pieskarieties personai uz ekrāna, lai iegūtu visu sarunu ar viņu sarakstu. Ierakstam jābūt saraksta beigās.
 • Pieskarieties sarunai un turiet to, lai redzētu izvēlni ar zvana saglabāšanas iespēju. Pēc tam zvans tiek saglabāts tālruņa kameras sarakstā.

Tas ir veids, kā ierakstīt Skype sarunu darbvirsmā, kā arī IOS un Android bez trešās puses programmatūras. Tagad jūs varat pārdzīvot īpašus mirkļus, vai tā būtu biznesa saruna vai saruna ar saviem mīļajiem. Tomēr jums ir jābūt uzmanīgam ar ierakstītajiem datiem, jo ​​hakeri var tos pārņemt un izpostīt.

Uzmanieties: hakeri varētu nozagt jūsu Skype ierakstus. Ļaunprātīgas programmatūras autori bieži mērķē Skype, jo tā ir populāra un to lieto lietotāji visā pasaulē. Ir pierādīts, ka tāda ļaunprātīga programmatūra kā T9000 reģistrē Skype zvanus, ekrānuzņēmumus, īsziņas, kā arī zog datus.

Pēc Skype zvana ierakstīšanas un sarunas saglabāšanas krātuves ierīcē tas nodrošina lielisku iespēju hakeriem, kuri izmanto ļaunprātīgu programmatūru, lai nozagtu jūsu saglabātos ierakstus.

Ko kibernoziedznieki var darīt ar jūsu nozagtajiem datiem?

Hakeri var izmantot jūsu nozagto personu identificējošu informāciju, piemēram, jūsu vārdu, adresi un sociālās apdrošināšanas numuru, lai ielauztos jūsu bankas kontos un nozagtu jūsu naudu. Viņi var arī atvērt jaunus bankas kontus uz jūsu vārda, izmantot jūsu kredītkarti, lai apmaksātu komunālos maksājumus, piemēram, rēķinus par elektrību, ņemt aizdevumus uz jūsu vārda, saņemt medicīniskos pakalpojumus, izmantojot jūsu vārdu, un daudzas citas krāpnieciskas darbības.

Kibernoziedznieki varētu arī pārdot jūsu datus ikvienam, kas par to interesējas, vai pat lūgt izpirkuma maksu, pirms viņi atdod jūsu datus. Ja viņi atrod jūsu Skype ierakstītos fotoattēlus, kurus jūs nevēlaties rādīt publiski, viņi var draudēt tos atklāt sabiedrībai, ja nemaksājat viņiem naudu. Jūsu sensitīvos datus varētu izmantot arī, lai veiktu doksējošus uzbrukumus pret jums un jūsu tuviniekiem.

Tādējādi, lai pasargātu datoru no draudiem, jums jāizmanto kompetents pret ļaunprātīgas programmatūras risinājums, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Auslogics Anti-Malware atklāj aizdomīgus priekšmetus un aizsargā jūs no bīstamām ļaunprātīgas programmatūras un datu drošības apdraudējumiem. Tas arī ļauj karantīnā ievietot aizdomīgus failus, lai vēlāk tos varētu atjaunot, ja tie būtu nepieciešami.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found