Windows

Kā novērst avārijas problēmas Wolcen: Mayhem lords?

Ja jūsu Wolcen: Lords of Mayhem spēle tiek pastāvīgi saīsināta ar nejaušām avārijām, jums vairs nav jākrīt panikā. Kad esat pabeidzis šo rakstu, problēma kļūs par vēsturi.

Mēs esam izveidojuši dažādas rokasgrāmatas, kā atbrīvoties no avārijām Volcenā: Lords of Mayhem.

Pirmais solis: pārbaudiet spēles sistēmas prasības

Katrai PC videospēlei ir minimālās un ieteicamās sistēmas prasības. Jūsu pienākums ir pārbaudīt šo informāciju pirms instalēšanas. Ja neveicat šo nepieciešamo pirmo darbību, jūs galu galā risināsiet dažādus jautājumus, piemēram, nejaušas avārijas, kas sabojās jūsu prieku.

Wolcen: Lords of Mayhem nav paredzēts jūsu parastajai darbstacijai. Lai palaistu spēli, jūsu sistēmai ir nepieciešama vismaz 8 GB atmiņas ietilpība. Runājot par apstrādes jaudu, jūs starteriem skatāties uz Intel Core i5-4570T vai AMD FX-6100. Grafikas atveidošanai jums ir nepieciešamas diezgan lielas jaudas, jo spēles izstrādātājs pieprasa vismaz NVIDIA GeForce GTX 560 Ti vai AMD Radeon HD 6850. Jums nepieciešama arī DirectX 11. versija un vismaz 18 GB brīva vieta cietajā diskā.

Tagad tas ir cits stāsts, ja vēlaties spēlēt spēli bez problēmām un augstos iestatījumos. Datoram ir jāiepako labāki komponenti, kas atbilst ieteicamo prasību nosacījumiem vai pārsniedz tos.

Šeit ir pārskats par spēles minimālajām un ieteicamajām prasībām:

Minimālās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7 SSP, Windows 8.1, Windows 10. Spēlei nepieciešama 64 bitu operētājsistēma.
 • Centrālais procesors: Intel Core i5-4570T 2,9 GHz; AMD FX-6100 3,3 GHz
 • Sistēmas atmiņa (RAM): 8 GB
 • Grafikas karte: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti; AMD Radeon HD 6850
 • Krātuve: 18 GB pieejama vieta
 • DirectX: 11. versija

Ieteicamās prasības

 • Operētājsistēma: Windows 7 SSP, Windows 8.1, Windows 10. Spēlei nepieciešama 64 bitu operētājsistēma.
 • Centrālais procesors: Intel Core i7-4770S 3,1 GHz; AMD FX-8320 3,5 GHz
 • Sistēmas atmiņa (RAM): 16 GB
 • Grafikas karte: NVIDIA GeForce GTX 1060; AMD Radeon RX 570
 • Krātuve: 18 GB pieejama vieta
 • DirectX: 11. versija

Iepriekš minētās prasības jums pateiks, vai jūsu sistēma var apstrādāt spēli. Viņi arī parādīs, kādi grafikas iestatījumi jums jāizmanto. Ja nezināt, kā pārbaudīt pašreizējo iestatījumu, jums palīdzēs tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet logu File Explorer, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un pēc ātrās piekļuves izvēlnes atvēršanas izvēloties File Explorer. Varat arī veikt dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes vai izmantot Windows + E karsto taustiņu, lai ātrāk palaistu lietotni.
 2. Kad parādās File Explorer logs, pārslēdzieties uz kreiso rūti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 3. Tagad parādīsies logs Sistēma. Galvenajā logā varat atrast sava datora specifikācijas, tostarp CPU marku un modeli, sistēmas arhitektūru un sistēmas atmiņu.
 4. Lai pārbaudītu grafikas kartes specifikācijas, rīkojieties šādi:
 • Lai izsauktu dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt vai vienlaikus pieskaroties Windows un E taustiņiem.
 • Pēc dialoglodziņa parādīšanās teksta laukā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Kad tiek atvērts DirectX diagnostikas rīka logs, pārejiet uz cilni Displejs.
 • Visa grafiskās kartes informācija būs pieejama cilnē.

Izpildiet Wolcen: Mayhem kungus kā administratoru

Jebkurai lietojumprogrammai, kurai nav administratora privilēģiju, būs ierobežota piekļuve noteiktiem sistēmas resursiem. Kā izrādās, Wolcen: Mayhem kungiem varētu būt nepieciešami daži no šiem resursiem, lai tie darbotos pareizi. Pretējā gadījumā radīsies problēmas.

Palaidiet spēli kā administratoru, lai piešķirtu tai šīs privilēģijas, un pārbaudiet, vai tā atkal avarē. Šī metode daudziem spēlētājiem atbrīvojās no problēmas. Pirms sākat, pārliecinieties, vai datoram ir administratora tiesības. Kad esat to izdarījis, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Izsaukt File Explorer logu. To var viegli izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē izvēloties File Explorer. Varat arī noklikšķināt uz mapes ikonas uzdevumjoslā vai izmantot Windows + E karsto taustiņu, lai ātrāk palaistu lietotni.
 2. Kad parādās File Explorer logs, dodieties uz kreiso sānjoslu un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Pārejiet uz loga labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz diska, kurā ir instalēta sistēma Windows (tam vajadzētu būt lokālajam diskam C).
 4. Kad disks tiek parādīts, atrodiet mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 5. Pēc mapes Program Files (x86) atvēršanas atveriet mapi Steam.
 6. Tagad atrodiet mapi Steamapps un veiciet dubultklikšķi uz tās, tiklīdz tiek atvērta mape Steam.
 7. Ritiniet līdz mapei Kopējā un atveriet to pēc tam, kad tiek parādīts mapes Steamapps saturs.
 8. Pēc tam dodieties uz Wolcen: Lords of Mayhem instalācijas mapi un atveriet to.
 9. Ja, veicot iepriekš norādītās darbības, nevarat atrast spēles instalācijas mapi, tas nozīmē, ka to instalējāt citā direktorijā. Tādā gadījumā veiciet tālāk norādītās darbības, lai to atrastu:
 • Palaidiet Steam klientu, veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes uz darbvirsmas. Ja jums nav darbvirsmas saīsnes, dodieties uz izvēlni Sākt un meklējiet to.
 • Kad parādās Steam, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 • Tagad jūs redzēsit savam Steam kontam pievienoto spēļu sarakstu. Atrodiet Wolcen: Lords of Mayhem, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
 • Loga labajā pusē dodieties uz interfeisu Properties un noklikšķiniet uz Local Files.
 • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad parādīsies spēles mape.
 1. Kad mape ir parādīta, ritiniet, lai atrastu spēles EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam izvēlieties Rekvizīti.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”.
 3. Tagad noklikšķiniet uz pogas Labi.
 4. Palaidiet Wolcen: Mayhem lords un pārbaudiet, vai tas avarē.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Ja kāds no spēles failiem ir bojāts vai trūkst, tas nopietni ietekmēs jūsu spēles pieredzi. Katram failam ir funkcija, un, ja tas ir kļūdains, spēle avarēs ikreiz, kad sistēma mēģinās tai piekļūt. Spēļu failu korupcijai ir dažādi cēloņi. Tie ietver:

 • Nepareiza vai nepilnīga instalēšana vai atjaunināšana
 • Pēkšņa sistēmas izslēgšana spēles laikā
 • Antivīrusu iejaukšanās
 • Ļaunprātīgas programmatūras infekcija

Lai novērstu problēmu, jums ir jāmeklē ietekmētie spēļu faili un tie automātiski jāaizstāj. Tas nav jādara manuāli. Galu galā Steam klients var palīdzēt jums veikt visu procesu. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā pārbaudīt spēles instalācijas failus:

 1. Palaidiet Steam, veicot dubultklikšķi uz tā saīsnes uz darbvirsmas vai pārejot uz izvēlni Sākt, ja jums nav darbvirsmas saīsnes.
 2. Pēc Steam klienta atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Library.
 3. Kad esat redzējis savam Steam kontam pievienoto spēļu sarakstu, atrodiet Wolcen: Lords of Mayhem, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 4. Pēc tam dodieties uz sadaļu Rekvizīti loga labajā pusē un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 5. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 6. Tagad klients sāks pārbaudīt spēles failus datorā. Tas tos salīdzinās ar serveros esošajiem. Visi problemātiskie vai trūkstošie faili tiks automātiski aizstāti.
 7. Verifikācijas procesa ilgumu noteiks aizstājamo failu skaits un lielums, sistēmas ātrums un interneta savienojuma stiprums.
 8. Kad process ir pabeigts, Steam par to paziņos, izmantojot dialoglodziņu.
 9. Restartējiet klientu, pēc tam palaidiet Wolcen: Lords of Mayhem un pārbaudiet problēmu.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri

Viena no vienkāršākajām problēmu novēršanas darbībām, ko varat veikt, ir pārbaudīt, vai grafikas kartes draiverī nav problēmu. Programmatūra kontrolē to, kā GPU apstrādā spēli. Kā jūs droši vien zināt, grafikas adapteris ir tieši tur, kas ir make-or-mar sastāvdaļu augšdaļa, kad runa ir par spēlēšanu.

Draivera programmatūru varētu nomocīt dažādi jautājumi. Dažu sistēmas kļūmju dēļ tas bieži tiek bojāts, un tas ļoti labi varētu būt novecojis. Ierīces draivera problēmu vispārējais labojums ir atkārtota instalēšana. Tomēr jums jāpārliecinās, vai esat instalējis atjaunināto draivera versiju.

Pirms sākat atjaunināšanas procesu, atinstalējiet pašreizējo draiveri. To darīt ir viegli. Jums vienkārši jāiziet ierīču pārvaldnieks. Ja nezināt, kā to izdarīt, rīkojieties šādi:

 1. Tastatūrā iesitiet Windows un S taustiņus kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai izsauktu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas josla, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstā.
 3. Pēc ierīces pārvaldnieka parādīšanās atrodiet izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 4. Dodieties uz grafikas karti sadaļā Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
 5. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci, apstipriniet izvēles rūtiņu, kurā rīkam tiek prasīts noņemt draivera programmatūru, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 6. Ļaujiet Windows noņemt draiveri, pēc tam restartējiet sistēmu.

Ir arī citi rīki, kurus varat izmantot, lai noņemtu grafikas kartes draiveri. Tajos ietilpst displeja draivera atinstalētājs un AMD tīrīšanas rīks.

Kad esat atbrīvojies no vecā draivera, veiciet pareizās darbības, lai instalētu atjaunināto versiju. Ir dažādi veidi, kā jūs to varētu izdarīt, un mēs jūs iziesim cauri katram.

Izmantojot Windows atjaunināšanu

Windows atjauninājumu izmantošana displeja draivera atjauninātās versijas instalēšanai dod jums priekšrocības, instalējot pareizo, savietojamo draiveri savai sistēmai. Kaut arī lietderība neinstalēs atjauninājumu, ja Microsoft to nav publicējis, iesakām sākt ar to.

Ja rīks darbojas tā, kā paredzēts, jums nebūs jāuztraucas par šī labojuma lietošanu, jo jūsu dators jau varētu būt atjaunināts. Tomēr, ja izmantojat mērītu savienojumu vai kaut kā atspējojāt Windows atjaunināšanu, atjauninājumi ir jāpārbauda manuāli. Ja nezināt, kā rīkoties, izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu:

 1. Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi, atverot izvēlni Sākt un noklikšķinot uz zobrata virs strāvas ikonas vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināt un drošība.
 3. Kad tiek atvērta lapa Atjaunināšana un drošība, palieciet Windows atjaunināšanas cilnē un noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Windows atjaunināšanas utilīta tagad pārbaudīs, vai jūsu Windows 10 datoram ir pieejami atjauninājumi.
 5. Lietderība jums paziņos, ja jūsu sistēma ir atjaunināta. Ja tas tā ir, jums būs jāizlaiž šī rokasgrāmata un jādodas uz nākamo.
 6. Ja jūsu sistēmā ir pieejami atjauninājumi, rīks par to paziņos un sāks tos automātiski lejupielādēt. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt, ja tādu redzat.
 7. Kad Windows atjaunināšana ir veiksmīgi lejupielādējusi atjauninājumus, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu rīkam restartēt datoru un veikt instalēšanu.
 8. Windows sāks instalēt atjauninājumus, un šī procesa laikā jūsu sistēma tiks restartēta vairākas reizes.
 9. Kad instalēšanas process būs pabeigts, dators tiks palaists normāli.
 10. Tagad varat palaist programmu Wolcen: Lords of Mayhem, lai pārbaudītu, vai nav avarējušas problēmas.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

 1. Tastatūrā iesitiet Windows un S taustiņus kopā vai uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas, lai izsauktu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt.
 2. Kad parādās meklēšanas josla, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstā.
 3. Pēc ierīces pārvaldnieka parādīšanās atrodiet izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 4. Dodieties uz grafikas karti sadaļā Displeja adapteri, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
 5. Pēc tam, kad parādās atjaunināšanas draivera logs, sadaļā “Kā jūs vēlaties meklēt draiverus” noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
 6. Rīks tagad meklēs jūsu jaunāko videokartes draiveri internetā un automātiski to lejupielādēs un instalēs.
 7. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai avārijas problēma Wolcen: Lords of Mayhem ir atrisināta.

Automātiski atjauniniet draiveri

Ja vēlaties instalēt atjaunināto draivera versiju bez problēmām, jums jāizvēlas īpaša trešo pušu programma, piemēram, Auslogics Driver Updater. Rīks ir aprīkots ar daudziem piedāvājumiem, kurus neatradīsit Windows Update un Device Manager. Tas palīdzēs jums veikt automātisku skenēšanu, atklājot novecojušus, trūkstošus vai bojātus ierīču draiverus. Kad tas atradīs šos draiverus, jūs varat automātiski instalēt atjauninājumu.

Programma ir paredzēta draiveru atjauninājumu iegūšanai no serveriem, kas satur tikai ražotāja apstiprinātu draiveru programmatūru. Turklāt tas saglabās iepriekšējo draiveru dublējumus, lai palīdzētu jums atgriezties, kad vien tas ir nepieciešams.

Lai lejupielādētu, instalētu un izmantotu rīku, rīkojieties šādi:

 1. Lejupielādējiet Auslogics draivera atjauninātāju.
 2. Pēc tīmekļa vietnes atvēršanas noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un ļaujiet pārlūkprogrammai saglabāt iestatīto failu.
 3. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz pogas Izpildīt (vai Atvērt) vai dodieties uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 4. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un prasa atļauju, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 5. Kad tiek atvērts iestatīšanas vednis, valodas nolaižamajā izvēlnē izvēlieties programmas valodu.
 6. Lodziņā Instalācijas direktorijs atlasiet vietu, kur vēlaties instalēt programmu. Mēs iesakām atstāt to noklusējuma vietā.
 7. Kad tas būs izdarīts, izmantojiet tālāk norādītās izvēles rūtiņas, lai izlemtu, vai vēlaties darbvirsmas ikonu; atļaut lietotnei palaist ikreiz, kad tiek startēta sistēma Windows; un ļaut tai nosūtīt anonīmus ziņojumus izstrādātājiem.
 8. Kad esat pabeidzis preferences, dodieties uz iestatīšanas loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”, lai sāktu instalēšanas procesu.
 9. Pēc instalēšanas pabeigšanas programma tiks automātiski atvērta un sāks pārbaudīt, vai datorā nav problemātisku draiveru.
 10. Ja lietotne nedarbojas pati, palaidiet to manuāli, veicot dubultklikšķi uz tās saīsnes (ja tādu esat izveidojis) vai pārejot uz izvēlni Sākt.
 11. Pēc rīka parādīšanās noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
 12. Kad skenēšana ir pabeigta, rīks parādīs novecojušu, trūkstošu vai bojātu ierīču draiveru sarakstu. Jūsu grafikas karte tiks parādīta sarakstā, ja tai rodas kādas problēmas.
 13. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai instalētu jaunāko kartes draiveri. To pašu procedūru varat veikt arī citiem draiveriem.
 14. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu.
 15. Tagad palaidiet Wolcen: Mayhem kungi un pārbaudiet, vai nav radušās problēmas.

Novērsiet pretvīrusu programmu no Wolcen: Lords of Mayhem bloķēšanas

Lielākajai daļai sistēmas drošības programmu ir tendence pārsniegt robežu un bloķēt dažus jūsu spēles failus. Ir zināms, ka tādas datorspēles kā Wolcen: Mayhem patērē lielu daudzumu sistēmas resursu, kas varētu izskatīties aizdomīgi. Šī uzvedība liek aizsardzības rīkam tos bloķēt. Uz laiku atspējojot, jūs varat apstiprināt, ka pretvīrusu programma izraisa nejaušas avārijas.

Daži spēlētāji pēc antivīrusu programmu atspējošanas atklāja, ka spēle ilga vairākas stundas, lai nesaslīdētu. Ja AV komplekta izslēgšana ir triks, lieliski! Tomēr neiesakām izslēgt drošības programmu. Drīzāk pievienojiet Wolcen: Lords of Mayhem instalācijas mapi kā izslēgšanu programmā.

Iespējams, spēle būs jāpievieno baltajam sarakstam vai SafeList vai kā izņēmums vai izņēmums atkarībā no izmantotās programmas. Šīs opcijas varat viegli atrast programmas GUI vidē Settings. Ja nezināt, kā to izdarīt, lietojumprogrammas izstrādātāja vietnē atradīsit ceļvedi.

Ja vietējā Windows drošības lietotne ir jūsu galvenā pretvīrusu programma, veiciet tālāk norādītās darbības, lai pievienotu spēles mapi kā izslēgšanas rīku Vīrusu un draudu aizsardzība:

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, dodieties uz apakšdaļu un noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināt un drošība.
 3. Kad tiek atvērta saskarne Atjaunināšana un drošība, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Cilnē Windows drošība sadaļā Aizsardzības zonas būs redzamas dažādas opcijas; atrodiet vīrusu un draudu aizsardzību un noklikšķiniet uz tās.
 5. Tagad parādīsies Windows drošības lietotnes lapa Vīrusi un draudu aizsardzība.
 6. Tagad ritiniet uz leju līdz saskarnes segmentam Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
 7. Kad tiek atvērta vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarne, ritiniet uz leju līdz izslēgšanas apgabalam un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 8. Pēc tam, kad tiek atvērta sadaļa Izslēgšana, noklikšķiniet uz ikonas Pievienot izslēgšanu, pēc tam noklusētajā izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
 9. Kad esat redzējis dialoglodziņu Atlasīt mapi, dodieties uz Wolcen: Lords of Mayhem instalācijas mapi, ar vienu klikšķi noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi dialoglodziņa apakšējā labajā stūrī.
 10. Pēc spēles kā izslēgšanas pievienošanas atveriet to un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Palaidiet spēli savā īpašajā grafikas kartē

Daži spēlētāji, kuriem ir vairāk nekā viena grafiskā karte, ziņoja, ka saskaras ar šo problēmu. Ja jums ir šāda iestatīšana un rodas problēma, iespējams, ka dators piespiež spēli darboties ar integrēto video adapteri. Lielāko daļu laika Windows ievieš šīs izmaiņas, lai taupītu enerģiju. Varat viegli atrisināt avārijas problēmas, piespiežot spēli īpašajam grafiskajam adapterim. Mēs parādīsim, kā to izdarīt, izmantojot jūsu spēles patentēto programmu un Windows iestatījumu lietojumprogrammu.

AMD lietotājiem

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz lupas ikonas vai kopā pieskarieties Windows un S taustiņiem.
 2. Pēc meklēšanas joslas atvēršanas ierakstiet “AMD” (bez pēdiņām) un pēc tam meklēšanas rezultātu sarakstā noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
 3. Pēc programmas atvēršanas dodieties uz tās saskarnes augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
 4. Dodieties uz nākamā ekrāna augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz opcijas Pārslēdzama grafika.
 5. Tagad parādīsies Running Applications skats. Šeit atrodiet Wolcen: Lords of Mayhem un mainiet tā pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance.
 6. Ja Wolcen: Lords of Mayhem netiek rādīts Running Applications skatā, dodieties uz loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Running Applications, pēc tam noklikšķiniet uz Browse.
 7. Pārejiet uz Wolcen: Lords of Mayhem instalācijas mapi un atlasiet tās EXE failu.
 8. Tagad, mainot spēles pārslēdzamās grafikas režīmu uz High Performance, kad tas parādās logā.

NVIDIA karšu lietotājiem

 1. Virzieties uzdevumjoslas labajā malā (kur atrodas jūsu laika displejs), noklikšķiniet uz bultiņas “Rādīt slēptās ikonas”, lai izvērstu sistēmas tekni, pēc tam noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA un izvēlieties NVIDIA vadības panelis. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz darbvirsmas tukšās virsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
 2. Kad programma tiek parādīta, pārslēdzieties uz kreiso rūti, blakus nolaižamajai izvēlnei 3D iestatījumi noklikšķiniet uz pluszīmes (+) un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Pārvietojieties uz loga labo rūti.
 4. Palieciet zem cilnes Globālie iestatījumi un sadaļā Vēlamais grafikas procesors noklikšķiniet uz opcijas “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 5. Dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 6. Noklikšķiniet uz pogas Pievienot blakus nolaižamajai izvēlnei “Atlasīt pielāgojamu programmu”.
 7. Atvērtajā dialoglodziņā atrodiet ceļu uz spēles mapi, pēc tam veiciet dubultklikšķi uz EXE faila.
 8. Pēc tam dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasīt vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet Wolcen: Lords of Mayhem, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

 1. Palaidiet programmu Iestatījumi. To var izdarīt, izmantojot izvēlni Sākt vai nospiežot Windows + I.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz sistēmas etiķetes.
 3. Pēc sistēmas saskarnes atvēršanas ritiniet uz leju līdz cilnes Displejs apakšai un noklikšķiniet uz opcijas Grafikas iestatījumi.
 4. Kad parādās grafikas iestatījumu ekrāns, nolaižamajā izvēlnē “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 5. Atvērtajā dialoglodziņā atveriet Wolcen: Lords of Mayhem instalācijas mapi.
 6. Atrodiet spēles EXE failu, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
 7. Tagad ekrānā Grafikas iestatījumi noklikšķiniet uz Wolcen: Lords of Mayhem, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Opcijas.
 8. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.
 9. Spēle tagad būs spiesta darboties uz jūsu īpašās displeja kartes, kad to palaidīsit.

Secinājums

Pēc šajā rakstā esošo labojumu piemērošanas vairs nevajadzētu izturēt nepārtrauktas avārijas. Mēs saprotam, ka visu iepriekš minēto metožu ievērošana var būt diezgan daudz. Tomēr mēs uzskatām, ka tas būs tā vērts, jo daudzi spēlētāji ziņoja par pozitīviem rezultātiem. Izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu, lai paziņotu mums, ja jums ir kādas grūtības.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found