Windows

Kā atbrīvoties no Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS?

Iedomājieties, ka, lietojot sistēmu, vēlaties reģistrēt visas darbības, kas notiek jūsu Windows 10. Iespējams, vēlēsities uzzināt procesus, kas saistīti ar noteiktu komandu izpildi, piemēram, lasīšanas un rakstīšanas instrukcijas vai reģistra darbību. Neuztraucieties, ka tam ir pieejams rīks - Process Monitor.

Microsoft vietnē Process Monitor tiek aprakstīts kā “uzlabots Windows uzraudzības rīks, kas parāda reāllaika failu sistēmu, reģistru un procesu / pavedienu darbību…”. Ja jums tas izklausās pēc franču valodas, jūs neesat viens. Nespeciālisti runājot, Process Monitor parāda, kas notiek Windows failu sistēmā, Windows reģistrā, kā arī CPU darbības. Tas stāsta jums visu, kas jums jāzina par darbībām, kuras jūsu Windows operētājsistēma ir veikusi, reaģējot uz jebkāda veida lietotāja ievadiem.

Pārsvarā programmatūra saglabā cilnes Windows Explorer, File Explorer un Microsoft Windows reģistrā. Jebkurā brīdī ir nepieciešami žurnāli neatkarīgi no tā, kādi ir šie trīs jūsu operētājsistēmas komponenti. Izmantojot Process Monitor, varat:

 1. Skatiet, kas un kurš aktivizēja darbību jūsu datorā un kāpēc un kad tas notika.
 2. Filtrējiet žurnālus, lai iegūtu konkrētas lietotnes darbības uzskaiti.
 3. Uzziniet, kas izraisīja operāciju jūsu datorā.
 4. Skaidri redzat attiecības starp dažādām operācijām, kā viena noveda pie citas.
 5. Ierakstiet darbības līdz pat miljoniem notikumu.
 6. Reģistrējiet visas darbības tieši no datora sāknēšanas.

Izmantojot visus šos lietojumus, ir maz brīnums, ka procesu monitoram ir jābūt lietotņu izstrādātājiem, kuri izmanto žurnālu ierakstus, lai uzzinātu, kas ir nepareizs viņu lietojumprogrammās un līdz ar to, kādas kļūdas novērst. Tas ir arī lielisks rīks sistēmas administratoriem, jo ​​tas palīdz viņiem uzzināt kļūdas, kas var ietekmēt uzņēmuma serverus. Labākais ir tas, ka rīks ir pilnīgi bez maksas, kas nozīmē, ka, lai izmantotu tā lieliskās funkcijas, jums nav jāmaksā ne centa.

Vai operētājsistēmā Windows 10 nevar iespējot sāknēšanas reģistrēšanu Process Monitor?

Sāknēšanas žurnāls ir katra procesa ieraksts, kas tiek ielādēts, kad dators tiek palaists. Citiem vārdiem sakot, sāknēšanas reģistrēšana ir metode, kā uzskaitīt visus failus, draiverus un citus vienumus, kurus operētājsistēma apstrādā sāknēšanas laikā. Ne tikai tas, ka sāknēšanas žurnālā ir norādīts, vai šie procesi tiek veiksmīgi ielādēti vai neizdodas ielādēt. Tas ir ļoti noderīgi, jo tas var uzreiz parādīt, kuri datora vienumi rada problēmas.

Process Monitor, kas, cita starpā, ir mežizstrādes rīks, dabiski spēj izveidot sāknēšanas žurnālus, kurus tas saglabā īpašā PML failā. Jums vienkārši jādodas uz izvēlni Opcijas un jāizvēlas opcija Iespējot sāknēšanas reģistrēšanu, un jūs varēsiet izmantot programmatūru, lai novērtētu, kuras programmas neizdodas (pareizi) ielādēt startēšanas laikā un / vai rada problēmas jūsu datorā.

Tomēr daži lietotāji ir ziņojuši, ka Procesa monitorā nevar iespējot sāknēšanas reģistrēšanas opciju. Mēģinājumi aktivizēt iestatījumu tā vietā atver Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS kļūda ar šo uznirstošo kļūdu joslas ziņojumu:

Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS.

Pārliecinieties, vai jums ir atļauja

rakstiet direktorijā %% SystemRoot %% \ System32 \ Drivers.

Protams, bez iespējas veidot startēšanas procesu žurnālus, kļūst grūtāk saprast, kurš draiveris vai fails ir jūsu datora potenciālo apdraudējumu avots. Nav brīnums, ka daudzi Windows 10 lietotāji, kur visbiežāk rodas kļūda, sarūgtinās, redzot kļūdas ziņojumu.

Patiesībā no dažādām kļūdām, kas saistītas ar Windows 10 operētājsistēmu, PROCMON23.SYS kļūda ir visvieglāk apstrādājamā. Mēs jums parādīsim, kā novērst Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS kļūda no datora par labu.

Kā salabot Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS?

 1. Datorā atveriet File Explorer.
 2. Atveriet vietējo disku.
 3. Dodieties uz Windows mapēm
 4. Atveriet mapi System32.
 5. Atveriet mapi Draiveri.
 6. Atrodiet PROCMON23.SYS un pārdēvējiet to uz vēlamo, nodrošinot .SYS faila paplašinājuma saglabāšanu.
 7. Restartējiet datoru.

Process Monitor izveidos jaunu PROCMON23.SYS failu, kurā, cerams, nav kļūdu. Izmantojot šo, jums vajadzētu būt iespējai aktivizēt sāknēšanas reģistrēšanu lietojumprogrammā. Tomēr jāpatur prātā viens nepatīkams fakts: jums ir jāatkārto iepriekš norādītās darbības katru reizi, kad vēlaties iespējot sāknēšanas reģistrēšanu procesa pārraudzītājā.

Kā jau minēts iepriekš, Process Monitor ir lielisks rīks Windows 10 datora problēmu novēršanai. Tas ļauj jums izolēt ļaunprātīgu programmatūru, kas var kaitēt jūsu datoram, iejaucoties noteiktās Windows darbībās. Lai vienmēr būtu drošībā, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware, lai nodrošinātu reāllaika aizsardzību visu diennakti. Tā ir pilnīga ļaunprātīgas programmatūras novēršanas un novēršanas programma, kas pārvērš jūsu Windows 10 datoru par cietoksni, caur kura stiprinātajiem vārtiem nepāriet jebkāda veida vīrusi. Izmantojot Auslogics Anti-Malware, jums nav nepieciešams iesaistīties garlaicīgajā uzdevumā - izpētīt žurnālus par ļaunprātīgiem priekšmetiem; tas tos viegli atradīs un iznīcinās jums ar vienu klikšķi.

Tas ir viss, kā atbrīvoties no Nevar uzrakstīt PROCMON23.SYS kļūdas ziņojums Process Monitor. Ja jūs zināt citas metodes, varat par tām pastāstīt komentāros.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found