Windows

Kā novērst problēmu ar opcijas “Pārslēgt lietotāju” operētājsistēmā Windows 10?

Attēlojiet šo scenāriju. Jūs izveidojāt dažādus lietotāju kontus, lai katrs lietotājs varētu pieteikties atsevišķi un strādāt ar saviem failiem un lietojumprogrammām. Tādējādi katrs konts netraucēs citu lietotāju personisko informāciju un lietojumprogrammas. Kādu dienu jūs mēģināt pārslēgt lietotāju kontus tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka citu lietotāju nav.

Šis jautājums ir plaši izplatīts, un daudzi Windows 10 lietotāji par to sūdzējās. Ja jums ir tā pati problēma, jūs esat labās rokās. Šajā ziņojumā mēs izskaidrojam, kā parādīt opciju Pārslēgt lietotāju sistēmā Windows 10.

Pirms mēs to darām, šeit ir īss kopsavilkums par funkciju Pārslēgt lietotāju.

Kāda ir lietotāja pārslēgšanas funkcija?

Windows operētājsistēmai ir dažādas noderīgas funkcijas, kas ļauj lietotājiem to vienmērīgi izmantot neatkarīgi no datora zīmola. Viena no šādām funkcijām ir Pārslēgt lietotāju. Tas ļauj lietotājiem koplietot vienu datoru, izveidojot vairākus lietotāju kontus, lai viņi varētu atsevišķi pieteikties savos kontos, lai piekļūtu failiem vai izmantotu lietotnes.

Tajā pašā datorā var izveidot vairākus kontus un pieteikties bez problēmām, ja vien viņiem ir pareizi akreditācijas dati. Piemēram, lietotājam vienā datorā var būt pieci lietotāju konti - trīs administratora un divi lokālie konti - un viņi tos var izmantot nevainojami.

Lietotājus var mainīt, izmantojot dažādas metodes:

 • Izvēlnē Sākt noklikšķiniet uz sava profila ikonas un nolaižamajā izvēlnē atlasiet lietotāja kontu, uz kuru vēlaties pārslēgties.
 • Nospiediet Ctrl + Alt + Del īsinājumtaustiņus un atlasiet Pārslēgt lietotāju.
 • Nospiediet tastatūras saīsni Win + L, lai nokļūtu bloķēšanas ekrānā, un atlasiet lietotāja kontu, kuram vēlaties piekļūt.
 • Izmantojot uzdevumu pārvaldnieku (Ctrl + Shift + Esc), dodieties uz cilni Lietotāji un atlasiet lietotāja kontu, kuram vēlaties piekļūt.

Operētājsistēmā Windows 10 trūkst pārslēgšanās lietotāja pogas

Ko darīt, ja sistēmā Windows 10 trūkst pogas Pārslēgt lietotāju? Dažreiz funkcija pazūd, kas nozīmē, ka nevar pārslēgt lietotāju kontus. Lielākā daļa lietotāju teica, ka nepatikšanas sākās pēc jaunināšanas uz Windows 10, un šķiet, ka tas ietekmē dažādas Windows 10 sistēmu versijas. Ja jums ir tā pati problēma, rīkojieties šādi:

1. labojums: konfigurējiet vietējo lietotāju un grupu opciju

 1. Nospiediet Win + R saīsni, dialoglodziņā Palaist ierakstiet vai ielīmējiet “lusrmgr.msc” (bez pēdiņām). Nospiediet taustiņu Enter, lai palaistu vietējo lietotāju un grupu logu.
 2. Kad atvērsies logs lusrmgr, atlasiet Grupas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Administratori un atlasiet Pievienot grupai. Šī darbība atver logu Administrators Properties.
 3. Atlasiet Pievienot un noklikšķiniet uz Objekta tips blakus opcijai Atlasīt šo objekta tipu.
 4. Noņemiet atzīmi no visām opcijām, atstājot izvēles rūtiņu Lietotāji un noklikšķiniet uz Labi.
 5. Atpakaļ ekrānā Atlasīt lietotājus noklikšķiniet uz Papildu> Atrast tūlīt.
 6. Rezultātu sarakstam jāparādās ekrāna apakšdaļā. Atlasiet lietotāja kontu, uz kuru nevar pārslēgties, un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 7. Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas Labi.

Veicot šīs darbības, jāpievieno trūkstošais lietotāja konts, un jums vajadzētu būt iespējai mainīt kontu.

2. labojums: konfigurējiet Windows grupas politiku

 1. Vienlaikus nospiediet Windows taustiņu un R, dialoglodziņā Palaist ierakstiet vai ielīmējiet “msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Pēc tam vajadzētu parādīties vietējās grupas politikas logam. Ejiet pa šo ceļu:

Datora konfigurācija> Administratīvās veidnes> Sistēma> Pieteikšanās

 1. Veiciet dubultklikšķi uz “Slēpt ievadīšanas punktus ātrai lietotāju pārslēgšanai”, lai to atvērtu.
 2. Atlasiet Atspējots, lai to ieslēgtu.
 3. Noklikšķiniet uz Lietot> Labi.
 4. Aizveriet lokālā grupas politikas redaktora logu un pārbaudiet, vai ir atgriezusies opcija Pārslēgt lietotāju.

Ja šis labojums nedarbojas, mēģināsim modificēt Windows reģistru.

Labojums 3: Rediģējiet Windows reģistru

Paturiet prātā, ka izmaiņu piemērošana Windows reģistrā var būt riskanta. Tāpēc uzmanīgi veiciet tālāk norādītās darbības un veiciet izmaiņas tikai kā aprakstīts. Mēs iesakām vispirms izveidot sava reģistra dublējumu, lai to būtu viegli atjaunot, ja kaut kas noiet greizi.

Reģistra dublēšana sistēmā Windows 10 ir diezgan vienkārša. Lūk, ceļvedis:

 1. Atveriet izvēlni Sākt, ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pirmās opcijas - reģistra redaktora - un atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Kad saņemat sistēmas uzvedni, noklikšķiniet uz Jā.
 4. Atlasiet Fails> Eksportēt un izvēlieties vietu, kur vēlaties saglabāt dublējuma failu.
 5. Piešķiriet failam nosaukumu un noteikti atlasiet opciju Visi sadaļā Eksporta diapazons.
 6. Noklikšķiniet uz Saglabāt.

Kad esat pabeidzis, rīkā Windows 10 iespējojiet citu lietotāju, izmantojot reģistru:

 1. Vēlreiz palaidiet reģistra logu un izvērsiet šādu ceļu:
  • Dators HKEY_LOCAL_MACHINE PROGRAMMATŪRA Microsoft Microsoft Windows CurrentVersion politika Policijas sistēma
 2. Kad esat nonācis šajā vietā, meklējiet vērtību ar nosaukumu “HideFastUserSwitching”. Ja tā nepastāv, varat to ātri izveidot. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes Sistēma un atlasiet Jauna> DWORD (32 bitu) vērtība. Ierakstiet nosaukumu “HideFastUserSwitching” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter. Tas radīs vērtību.
 3. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz vērtības HideFastUserSwitching un iestatiet vērtības datus uz 0 (nulle), lai to iespējotu.

Tam tas būtu jādara. Tagad nospiediet tastatūras Windows logotipu un noklikšķiniet uz lietotāja ikonas, lai pārbaudītu, vai ar šo labojumu jūsu Windows 10 datorā tika atrisināta opcija Bez lietotāja pārslēgšanas.

Droši labojiet reģistra kļūdas

Windows reģistrs ir plaša datu bāze, kurā ir konfigurācijas iestatījumi visam datorā instalētajam, ieskaitot lietojumprogrammas, programmas un aparatūru. Katru reizi, kad instalējat lietojumprogrammu, reģistra datu bāzē tiek iegultas jaunas vērtības un atslēgas. Atinstalējot programmu, ir tieši otrādi. Tas ir, atslēgas un vērtības tiek izdzēstas no datu bāzes.

Dažreiz šie ieraksti netiek pareizi pievienoti reģistram. Tikmēr, ja atinstalējat programmu, sistēma dažādu iemeslu dēļ var neizdoties tās pareizi izdzēst. Lielākoties šīs paliekas var neizraisīt nekādas problēmas, kamēr tās laika gaitā neuzkrājas. Galu galā var rasties dažādas problēmas ar datoru, piemēram, Windows neizdodas palaist, vai nopietnas problēmas, piemēram, nāves zilā ekrāna (BSOD) kļūda.

Lai palīdzētu novērst iespējamos riskus jūsu reģistram, iesakām izmantot tādus uzticamus rīkus kā Auslogics BoostSpeed's Registry Cleaner. Ar precizitāti un precizitāti izstrādātais reģistra tīrītājs nodrošina, ka tiek noņemti visi ierakstu dublikāti, nederīgie un bāreņi, saglabājot jūsu reģistra trūkumu un kļūdas.

Auslogics BoostSpeed ​​reģistra tīrīšanas līdzekļa izmantošana ir vienkārša:

 1. Pirmkārt, jums jālejupielādē un jāinstalē Auslogics BoostSpeed ​​11.
 2. Pēc tam dodieties uz cilni Visi rīki un atlasiet Reģistra tīrītājs.
 3. Parādīsies skenēto vienumu saraksts. Noņemiet atzīmi no tām, kuras nevēlaties, lai rīks skenētu (dažas opcijas ir pieejamas tikai Pro versijā).
 4. Pēc izvēles veikšanas noklikšķiniet uz pogas Skenēt tūlīt. Ļaujiet programmai darboties, un pēc procesa pabeigšanas tajā tiks uzskaitītas visas atklātās problēmas. Lai pārskatītu problēmas, noklikšķiniet uz katra rezultāta.
 5. Tagad noklikšķiniet uz pogas Atrisināt, lai novērstu visas reģistra problēmas.

Jūs ievērosiet, ka pastāv opcija Dublēt izmaiņas, kas jau ir pārbaudīta pēc noklusējuma. Tas ir paredzēts, lai padarītu to drošāku jums, lai jūs varētu viegli atsaukt izmaiņas, ja dators sāk darboties. Ieteicams ik pa laikam palaist reģistra tīrāku, lai nodrošinātu, ka jūsu Windows reģistrs ir tīrs un veselīgs.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found