Windows

Kā novērst izplatītās paaudzes kļūdas un kļūdas?

<

Avalanche Studios, sērijas Just Cause izstrādātāji, tikko ir pametuši vēl vienu aizraujošu piedzīvojumu spēli ar nosaukumu Generation Zero.

Šī pirmās personas šāvēja (FPS) spēle, kas atrodas Zviedrijas laukos, ar dinamisku 1980. gadu skaņu celiņu un ļoti reālistisku akustiku ļauj izdzīvot naidīgā atklātā pasaulē, kur visur ir slepkavas roboti.

Spēlē jūs cīnāties pret naidīgajām mašīnām, kas iebruka mierīgajos laukos, pārvēršot tās par kara zonu. Jūs varat to izdarīt viens pats savā tempā vai apvienoties ar draugiem Co-Op režīmā, lai apvienotu savas unikālās prasmes, atdzīvinātu notriektos draugus un dalītos laupījumā pēc ienaidnieka notriekšanas.

Nekad nav garlaicīga brīža, jo pastāvīgi tiek ģenerēti jauni ienaidnieki. Jebkurš kaitējums, ko jūs tam nodarāt, ir neatgriezenisks. Tāpēc nākamreiz, kad uzduraties staigātāju grupai, jūs zināt, vai esat kādu no viņiem sastapis jau iepriekš, un redzat, cik ļoti esat viņus novājinājis. Tad viss, kas jums jādara, ir jāsniedz finiša streiks.

Bet šīs spēles problēma ir tā, ka piedzīvojuma laikā sastopoties ar rāpojošiem rāpotājiem, jūs sastopaties arī ar tiem bez. Spēles foruma lietotāji sūdzas par kaitinošām kļūdām un kļūdām, kas sabojā viņu spēļu pieredzi.

Šeit mēs izskatīsim, kā tos novērst.

Kopējās paaudzes nulles kļūdas

Šie ir bieži sastopamie jautājumi, kas lietotājiem jārisina. Es katru jautājumu iepazīstināšu ar dažādu spēlētāju īpašajām sūdzībām.

Spēļu grafikas jautājumi

Dažas paaudzes Zero sadaļas var izgaismoties.

Kad es tēmēju lejup no Iboholmenas baznīcas augšdaļas, skatoties pa ziemeļu logu, ir vietas, kas sāk mirgot.

Problēmas, pievienojoties Co-op spēlei

Vairāku spēlētāju sadaļā lietotāji ziņoja, ka viņi nevarēja redzēt viens otru. Citos gadījumos spēlētāji tika atvienoti vai vispār nevarēja pievienoties sadarbības sesijai.

Esmu mēģinājis 15 minūtes pievienoties kooperatīvajai spēlei, bet es turpinu spert.

Spēles progress neglābs

Daudziem spēlētājiem bija jāsāk jauna spēle, jo viņi nevarēja saglabāt savu progresu.

Pēc tam, kad esmu sasniedzis brīdi, kad tiek palaista automātiskā saglabāšana, man jāspēj saglabāt savu saglabāto spēli no galvenās izvēlnes. Bet, izejot no darbvirsmas, vai spēle avarē, visi mani iestatījumi tiek atjaunoti pēc noklusējuma, un es redzu tikai iespēju sākt jaunu spēli. Es vairs nevaru turpināt savu saglabāto spēli.

Pele un tastatūra nedarbojas

Ir reizes, kad tastatūra un pele nespēj atbildēt, un jūs nevarat veikt nekādas kustības.

ES piekrītu. Arī pele ... Ir dažas ilgstošas ​​problēmas.

Spēle avarē

Daži spēlētāji ir piedzīvojuši, ka spēle sabruka dažādos punktos.

Man nav daudz panākumu, spēlējot spēli. Garākais posms, ko esmu izturējis apmēram 10 minūtes, pirms spēle aizslēdzās un avarēja.

Melnā ekrāna problēmas

Uzsākot spēli, daži lietotāji ir ziņojuši, ka redz tikai melnu ekrānu.

Atbrīvojieties no Generation Zero Bugs

 1. Kā novērst Nevar pievienoties kooperatīvajai spēlei
 2. Tas, kā izlabot spēles progresu, netiks saglabāts programmā Generation Zero
 3. Kā atbrīvoties no nulles paaudzes grafikas problēmām
 4. Kā atrisināt melnā ekrāna problēmas
 5. Kā novērst spēļu avārijas
 6. Kā novērst peles un tastatūras nedarbošanos
 7. Kā novērst skaņas problēmas Generation Zero

1. labojums: nevar pievienoties kooperatīvajai spēlei

Ja nevarat pievienoties kooperatīvajai spēlei, viss, kas jums jādara, ir iekļaut savu spēli baltajā sarakstā, izmantojot Windows ugunsmūri. Tādā veidā jums nebūs savienojuma problēmu. Jums un personām, ar kurām vēlaties spēlēt, arī vajadzētu vadīt spēli ar administratora tiesībām.

2. labojums: spēles saglabāšanas problēmas

Atļaujiet Generation Zero, noņemot to no antivīrusu programmatūras bloķēto lietojumprogrammu saraksta. Kad esat to izdarījis, spēle var rakstīt saglabāšanas failus, lai jūs varētu saglabāt savus iestatījumus un turpināt darbu bez papildu problēmām.

3. labojums: grafikas problēmas

Lai novērstu Generation Zero GPU problēmas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un atlasiet Pārvaldiet 3D iestatījumus. Tam vajadzētu novest jūs pie sava NVidia vadības panelis. Izvēlieties spēli no Programmas iestatījumi un iestatiet Enerģijas pārvaldība uz “Dodiet priekšroku maksimālajai jaudai”.

Ir svarīgi, lai grafikas kartes draiveri vienmēr būtu atjaunināti. Par laimi, to var izdarīt automātiski, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Tas paziņos par novecojušiem draiveriem un ļaus jums lejupielādēt un instalēt jaunākās ražotāja ieteiktās versijas.

4. labojums: melnā ekrāna problēmas

Lai novērstu melnā ekrāna problēmu, vispirms palaidiet spēli loga režīmā. Ja tas nedarbojas, dodieties uz savu Steam klientu un noklikšķiniet uz Remonts vai Pārbaudiet Zero paaudze Bibliotēka.

5. labojums: spēle avarē

Lai apturētu spēles avārijas, spēlējot pārliecinieties, vai vienlaikus netiek palaista neviena overclocking programma. Ja tādi ir, atspējojiet to.

Vēl viena lieta, kas jums jādara, lai to novērstu, ir doties uz 3D iestatījumi cilni NVidia vadības panelī un izslēdziet DSR (Dinamiskā super paraugu ņemšana).

Labojums 6: Pele un tastatūra nereaģē

Lai pele atkal darbotos, mēģiniet nospiest taustiņu cilni tastatūras taustiņu vai Alt + Tab alternatīvi. Ja pati tastatūra nereaģē, atvienojiet un pievienojiet to vēlreiz. Tas darbojas arī kontrolieriem.

7. labojums: Nulles paaudzē nav audio problēmu

Vispirms jums jāpārliecinās, ka Windows skaņa nav izslēgta. Jums vajadzētu arī atspējot visas skaņas ierīces, izņemot skaļruni, kuru vēlaties izmantot, vai iekšējo skaļruni. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skaļruņa ikonas ekrāna apakšdaļā un pēc tam noklikšķiniet uz Izklausās un dodieties uz Atskaņošana cilni.

Jums vajadzētu arī mēģināt mainīt skaņu no telpiskās skaņas uz stereo.

Atskaņošanas scenārijos ir nopietna problēma. Ja saskaras ar zemu skaņas līmeni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows skaļruņa ikonas un palaidiet Skaņas problēmu novēršana. Pārliecinieties arī, vai esat atjauninājis audio draiveri.

Papildu padomi

Šeit ir daži papildu padomi, kas nepieciešami, lai bez problēmām darbotos Generation Zero savā Windows sistēmā:

 • Apsveriet minimālās un ieteicamās sistēmas prasības:

Ieteicams

 • OS: Windows 10
 • Operatīvā atmiņa: 16 GB
 • Arhitektūra: 64 bitu
 • Grafikas karte: NVidia GTX 960 / R9 280 - 4GB VRAM
 • Vieta cietajā diskā: 35 GB
 • Procesors: Intel i7 četrkodolu

Minimālais

 • OS: Windows 7 ar 1. servisa pakotni
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB
 • Arhitektūra: 64 bitu
 • Grafikas karte: NVidia GTX 660 / ATI HD7870 - 2 GB VRAM / Intel Iris Pro Graphics 580
 • Vieta cietajā diskā: 35 GB
 • Procesors: Intel i5 četrkodolu
 • Pirms spēles uzsākšanas pabeidziet visas fona programmas.

Ceru, ka šie padomi jums būs efektīvi.

Mēs vēlētos dzirdēt jūsu domas. Atstājiet komentāru zemāk esošajā sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found