Windows

Kā noņemt EasyAntiCheat kļūdu ziņojumus Ubisoft spēlēs?

Ja esat For Honor, Assassin’s Creed un citu Ubisoft spēļu cienītājs, iespējams, jau esat pamanījis vienu no daudzajiem EasyAntiCheat kļūdu ziņojumiem, par kuriem ziņojuši spēlētāji. Šķiet, ka problēma rodas no problēmas ar rīku EasyAntiCheat, kas neļauj spēlētājiem iekļūt iepriekš minētajās spēlēs.

Ja problēma rodas bieži, mēs esam pārliecināti, ka jums ir jābūt neapmierinātam. Par laimi, Ubisoft ir nācis klajā ar iespējamo labojumu sarakstu, kas palīdzēs jums atbrīvoties no kaitinošajiem EasyAntiCheat kļūdu ziņojumiem savās spēlēs.

Kā novērst EasyAntiCheat kļūdas, spēlējot Ubisoft spēles?

Problēmai ir vairāki standarta labojumi. Tie ietver:

 • Uplay atjaunināšana: pārliecinieties, vai izmantojat jaunāko spēles versiju.
 • Ja, instalējot spēli, tiek parādīts kļūdas ziņojums, apmeklējiet EasyAntiCheat palīdzības vietni un veiciet problēmu novēršanas rokasgrāmatā norādītās darbības.
 • Ja, atverot Uplay, rodas kļūda, dodieties uz Uplay atbalsta lapu un izpildiet norādījumus.
 • Ja, palaižot spēli, tiek parādīts kļūdas ziņojums, divi iespējamākie cēloņi ir integritātes pārkāpumi un vairāku spēlētāju problēmas.

Kā novērst EasyAntiCheat integritātes pārkāpuma kļūdas?

Zemāk atrodiet tipiskās integritātes pārkāpumu kļūdas un to iespējamos labojumus.

 • Bojāta atmiņas kļūda. Šāda veida kļūda rodas, ja fiziski instalētās RAM ir bojātas. Šādā gadījumā jums būs jāpārbauda, ​​vai spēles instalēšana ir atjaunināta.
 • Bojāta pakešu plūsmas kļūda. Visticamāk, jūs sastopaties ar šo kļūdu, ja vairāku spēlētāju režīmā rodas liels datu pakešu zudums. Mēģiniet pārslēgties uz citu daudzspēlētāju spēļu sesiju ar lielāku pārraides ātrumu.
 • Aizliegta sistēmas konfigurācijas kļūda. Šis kļūdas ziņojums tiks parādīts, ja Windows kodola ielāpu aizsardzība ir izslēgta vai mainīta - tā ir arī rootkit vīrusa infekcijas pazīme. Lai atrisinātu problēmu, jums būs jāveic vīrusu skenēšana un jānoņem visi konstatētie ļaunprātīgie vienumi.
 • Aizliegta rīka kļūda. Šāda veida kļūdas jūs redzēsiet, ja datora fonā darbojas hakeru rīks. Jūs varat pārbaudīt, vai tas tā ir, dodoties uz Windows uzdevumu pārvaldnieku un pārliecinoties, ka jūsu datorā nav aktīvu nezināmu programmu.
 • Iekšēja pretkrāpšanās kļūda. Šī kļūda nozīmē, ka pret krāpšanas kodolu tika mēģināts uzlauzties. Pārliecinieties, vai esat instalējis jaunāko spēles instalāciju.
 • Trūkst nepieciešamās faila kļūdas. Kā norāda nosaukums, šī kļūda nozīmē, ka diskā trūkst noteiktu spēļu failu. Tas varētu būt tāpēc, ka jūs izmantojat novecojušu spēles versiju vai esat nejauši izdzēsis šos failus.
 • Nezināma faila versija. Šīs kļūdas iemesli ir identiski iepriekš minētajiem: daži faili var nebūt pieejami, vai arī jums būs jāatjaunina izmantotās spēles versija.
 • Nezināms spēles fails. Šajā gadījumā nezināms fails kaut kādā veidā ir nonācis spēļu direktorijā. Lai atbrīvotos no kļūdas, aizveriet darbojošos spēli un izdzēsiet viltnieku.
 • Neuzticama sistēmas faila kļūda. Tas nozīmē, ka sistēmas DLL tika ielādēts un neizturēja integritātes pārbaudi. Lai to atrisinātu, vispirms izmantojiet rīku Sistēmas failu pārbaude: dodieties uz Sākt> Visas programmas> Piederumi; atrodiet komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atlasiet Palaist kā administrators; ierakstiet sfc / scannow un gaidiet, kamēr process būs pabeigts. Otrkārt, datorā veiciet pilnu anti-ļaundabīgo programmu skenēšanu, lai pārliecinātos, ka nav vīrusu infekciju. Treškārt, pārbaudiet, vai jums ir visi jaunākie atjauninājumi, izmantojot Windows atjaunināšanu.

Kā novērst EasyAntiCheat vairāku spēlētāju problēmas?

Ja EasyAntiCheat problēmu izraisa vairāku spēlētāju problēmas, iespējams, saņemat kādu no šiem kļūdu ziņojumiem:

 • Neizdevās resursdatora vai vienaudžu validācija. Lai atbrīvotos no šīs kļūdas, atjauniniet uz jaunāko spēles versiju, izmantojot Uplay, un Steam pārbaudiet spēles kešatmiņas integritāti:
 1. Restartējiet datoru un atveriet Steam.
 2. Dodieties uz bibliotēku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles un izvēlieties Properties.
 3. Noklikšķiniet uz cilnes Vietējie faili un atlasiet Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 4. Process var ilgt vairākas minūtes - izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
 • Kicked: EAC atvienots. Šāda veida kļūda ir klienta puses savienojamības problēmas rezultāts starp datoru un EasyAntiCheat tīklu. Pārbaudiet ugunsmūra un pret ļaunprātīgas programmatūras iestatījumus, lai redzētu, vai tie bloķē savienojumu ar šo DNS adresi: client.easyanticheat.net:80.

Pārliecinieties, ka sākat spēli, izmantojot Steam, nevis spēles direktoriju, lai spēli nepalaistu bez pretkrāpšanas aizsardzības.

Kā redzam no augšas, diezgan daudzas no EasyAntiCheat kļūdām (kā arī dažādas citas sistēmas kļūdas) var izraisīt ļaunprātīgas programmatūras infekcija. Tāda programma kā Auslogics Anti-Malware var jums palīdzēt ne tikai atbrīvoties no ļaunprātīgas programmatūras, bet arī kavēt tās iekļūšanu jūsu sistēmā, tādējādi novēršot šo un dažādas citas kļūdas.

Kādas Ubisoft spēles jūs spēlējat visbiežāk? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found