Windows

Ceļojuma avārijas problēmas novēršana uz Savage Planet

Ceļojums uz Savage Planet redz, ka jūs kļūstat par astronautu, meklējot jaunas cilvēces mājas. Brauciens ir pilns ar izaicinājumiem un smagiem lēmumiem, kā vajadzētu būt kosmosa izpētei.

Tomēr viens izaicinājums, ar kuru izstrādātāji jums nekad nav domājuši saskarties, ir spēles pastāvīgās avārijas. Ja jūs pārdzīvojat šo kaitinošo problēmu, šis raksts ir rīku komplekts, kas jums nepieciešams, lai atgrieztos savā ceļojumā.

Mēs esam apkopojuši dažādas efektīvas rokasgrāmatas par to, kā novērst avārijas problēmu Ceļojumā uz Savage Planet.

Pārliecinieties, ka jūsu dators var palaist Ceļojumu uz Savage Planet

Pārbaudiet, vai dators var spēlēt spēli, vispirms jums jādara, pirms to instalējat. Ja jūs to neesat izdarījis, jums jāpārskata zemāk norādītās minimālās ceļojuma prasības uz Savage Planet. Ir arī ceļvedis, kas parādīs, kā pārbaudīt, vai jūsu dators ir līdzvērtīgs.

Obligātās prasības, lai palaistu Ceļojumu uz Savage Planet

Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8; Windows 10

GPU: NVIDIA GeForce GTX 660; AMD Radeon HD 7950

PROCESORS: Intel Core i5-750, 2,67 GHz

Operatīvā atmiņa: 4 GB

DirectX: 11. versija

Izmantojiet tālāk sniegto ceļvedi, lai pārbaudītu, vai jūsu sistēma var spēlēt spēli:

 1. Vienlaicīgi nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu un taustiņu I, lai palaistu programmu Iestatījumi.
 2. Kad esat nonācis lietotnē Iestatījumi, pirmajā rindā noklikšķiniet uz etiķetes Sistēma.
 3. Pēc sistēmas saskarnes atvēršanas dodieties uz kreisās rūts apakšdaļu un noklikšķiniet uz Par.
 4. Galvenajā logā dodieties uz cilni Par, lai sadaļā Ierīces specifikācijas atrastu datora specifikācijas. Šeit jūs redzēsiet sava procesora modeli, modeli un ātrumu, operatīvās atmiņas lielumu un procesora arhitektūru.
 5. Lai pārbaudītu video adaptera specifikācijas, veiciet tālāk norādītās darbības.
 • Pārslēdzieties atpakaļ uz kreiso rūti, ritiniet uz augšu un pēc tam noklikšķiniet uz Displejs.
 • Pārejiet uz cilnes Displejs apakšdaļu un noklikšķiniet uz saites “Papildu displeja iestatījumi”.
 • Kad tiek parādīts ekrāns Papildu displeja iestatījumi, noklikšķiniet uz saites “Displeja adaptera īpašības 1. displejam”.
 • Tagad grafiskās kartes specifikācijas atradīsit uznirstošā dialoglodziņa Rekvizīti cilnē Adapteris.
 1. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā pārbaudīt DirectX versiju.
 • Izmantojiet Windows + S tastatūras kombināciju, lai izsauktu meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt. Varat arī noklikšķināt uz lupas ikonas uzdevumjoslā, lai to izsauktu.
 • Kad tiek parādīta meklēšanas lietderība, tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam sarakstā Rezultāti atlasiet pirmo ierakstu.
 • Kad parādās DirectX diagnostikas rīks, cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atrodiet programmas versiju.

Pārbaudot datora specifikācijas, pārliecinieties, vai esat veicis nepieciešamās darbības, lai jauninātu komponentus, kas to nesagriež. Ja jums tas ir neizdevies, pārejiet un izmantojiet sekojošos risinājumus.

Pārliecinieties, vai operētājsistēma un grafikas kartes draiveris ir atjaunināts

Bez funkcionējošas grafikas kartes jūs nevarat spēlēt Ceļojums uz Savage Planet. Spēle, tāpat kā jebkura cita PC videospēle, vairāk balstās uz grafikas karti nekā uz jebkuru citu datora komponentu. Tātad, ja rodas nejaušas avārijas, vispirms ir jāaplūko displeja draiveris.

Vadītājs ir atbildīgs par komunikāciju, kas notiek turp un atpakaļ starp grafisko karti un operētājsistēmu. Ja tas kļūs bojāts, galu galā GPU darbosies nepareizi, un, kā izrādās, displeja draiveriem laiku pa laikam ir nepieciešama apkope. Vadītājs var būt problemātisks, pazudis vai novecojis.

Par laimi, grafisko karšu ražotāji izlaiž regulārus atjauninājumus, lai novērstu vispārīgas problēmas un uzlabotu GPU darbību. Šie atjauninājumi galvenokārt tiek izlaisti, lai draiveri nodotu pareizu apstrādes informāciju, it īpaši no jaunām vai atjauninātām spēlēm.

Labākais draivera atjaunināšanas veids ir tīras tā jaunākās versijas instalēšana. Tātad, veicot tālāk norādītās darbības, lai noņemtu pašreizējo draiveri, izmantojot ierīču pārvaldnieku:

 1. Izmantojiet Windows + S tastatūras kombināciju, lai izsauktu meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt. Varat arī noklikšķināt uz lupas ikonas uzdevumjoslā, lai to izsauktu.
 2. Kad tiek parādīta meklēšanas utilīta, tekstlodziņā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam sarakstā Rezultāti atlasiet Device Manager.
 3. Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, atrodiet nolaižamo izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to, noklikšķinot uz bultiņas blakus tam.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes sadaļā Displeja adapteri, pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Atinstalēt ierīci.
 5. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Atinstalēt ierīci, apstipriniet izvēles rūtiņu “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 6. Ļaujiet Windows atinstalēt ierīci, pēc tam restartējiet sistēmu.

Ja vēlaties pārliecināties, vai esat noņēmis visas draivera paliekas, instalējiet Display Driver Uninstaller. Tā ir bezmaksas programma, kas paredzēta videokartes draiveru un to atlikušo failu atinstalēšanai. To darot, tiek novērsts risks, ka bojāts draiveris ietekmē jauno instalāciju.

Kad esat pareizi atinstalējis pašreizējo draiveri, jums jāpārliecinās, vai atjauninātā versija ir instalēta pareizi. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, un mēs jums tos parādīsim viens pēc otra. Turpini lasīt.

Atjauniniet Windows

Windows atjaunināšana var palīdzēt instalēt jaunāko grafikas kartes draiveri, it īpaši, ja karti atbalsta Microsoft. Daudzi spēlētāji ir ziņojuši, kā viņi atjaunināja savus draiverus, izmantojot utilītu.

Papildus atjauninātā draivera instalēšanai jums jāatjaunina arī dators, ja viss notiks nevainojami. Ir dažādi programmatūras komponenti, uz kuriem balstās spēle un kuri ir jāatjaunina. Tātad, sāciet ar OS atjaunināšanu.

Šīs darbības parādīs, kā palaist Windows atjaunināšanas utilītu, lai pārbaudītu atjauninājumus un tos instalētu:

 1. Vienlaicīgi nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu un taustiņu I, lai palaistu programmu Iestatījumi.
 2. Kad esat nonācis lietotnē Iestatījumi, noklikšķiniet uz atjaunināšanas un drošības ikonas, kas atrodas loga apakšdaļā.
 3. Pēc tam, kad tiek parādīta atjaunināšanas un drošības saskarne, cilnē Windows atjaunināšana noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 4. Ja jums nav gaidošu atjauninājumu, blakus zaļajai atzīmei tiks parādīts ziņojums “Jūs esat atjaunināts”. Šajā gadījumā izlaidiet šo metodi.
 5. Ja jums ir gaidoši atjauninājumi, Windows atjaunināšana par to paziņos un sāks tos lejupielādēt.
 6. Kad rīks ir lejupielādējis atjauninājumus, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu tam restartēt sistēmu un tos instalēt.
 7. Pēc instalēšanas pabeigšanas jūsu dators tiks palaists normāli.
 8. Tagad varat palaist Ceļojumu uz Savage Planet un pārbaudīt, vai tā atkal avarē.

Izmantojiet ierīču pārvaldnieku

Ja jūsu dators ir atjaunināts, nākamais iebūvētais rīks, kas jums jāiziet, ir ierīces pārvaldnieks. To var izmantot, lai tiešsaistē meklētu atjaunināto draiveri un automātiski instalētu. Ja nezināt, kā rīkoties, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet meklēšanas lodziņu blakus pogai Sākt, vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus. Funkciju var arī izsaukt, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
 2. Pēc meklēšanas joslas atvēršanas teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām).
 3. Kad tas parādās rezultātu sarakstā, noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 4. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un izvērsiet to.
 5. Sadaļā Displeja adapteri ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un atlasiet Atjaunināt draiveri.
 6. Pēc tam noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, tiklīdz redzat atjaunināšanas draivera logu.
 7. Tagad Windows iegūs draiveri no interneta un automātiski to instalēs.
 8. Pēc procesa pabeigšanas palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Dodieties uz īpašu programmu

Īpašs draiveru atjaunināšanas rīks, piemēram, Auslogics draivera atjauninātājs, būs veiksmīgs, ja neizdosies Windows atjaunināšana un ierīču pārvaldnieks. Rīks ir pierādījis savu pieredzi, un tam uzticas miljoniem pasaules lietotāju un nozares ekspertu.

Pēc instalēšanas tā pārbaudīs, vai sistēmā nav problemātisku ierīču draiveru, un automātiski instalēs to atjauninājumus. Programma šo pārbaudi var veikt regulāri. Draiverus, kurus saņemsit, izmantojot Auslogics draiveru atjauninātāju, ir pārbaudījuši ierīču ražotāji, un tie ir saderīgi ar jūsu sistēmu.

Lai izmantotu rīku, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz Auslogics draivera atjauninātāja vietni, noklikšķinot uz šīs saites.
 2. Kad vietne ir ielādēta, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.
 3. Ļaujiet pārlūkprogrammai saglabāt failu.
 4. Faila lejupielādei vajadzētu būt dažām sekundēm, jo ​​tas nav lielāks par 16 megabaitiem.
 5. Kad pārlūkprogramma lejupielādē iestatīšanas failu, noklikšķiniet uz Palaist vai Atvērt vai dodieties uz mapi, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 6. Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz pogas Jā.
 7. Pēc iestatīšanas vedņa parādīšanās dodieties uz nolaižamo izvēlni, lai izvēlētos valodu.
 8. Noklikšķiniet uz trim punktētām līnijām sadaļā Instalācijas direktorijs, lai norādītu iestatījumu uz mapi, kurā vēlaties instalēt programmu.
 9. Pēc tam izmantojiet izvēles rūtiņu blakus opcijai “Palaist automātiski, startējot Windows”, lai izlemtu, vai vēlaties, lai rīks tiktu palaists ikreiz, kad sākas jūsu dators.
 10. Izvēles rūtiņa “Izveidot darbvirsmas ikonu” palīdzēs jums izlemt, vai darbvirsmā vēlaties izveidot saīsni.
 11. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Sūtīt anonīmu informāciju, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu”, ja vēlaties, lai rīks anonīmi nosūtītu pārskatus tā izstrādātājiem.
 12. Pēc preferenču ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
 13. Kad iestatīšana ir pabeigta, rīks tiks automātiski palaists un sāks pārbaudīt, vai datorā nav problemātisku ierīču draiveru. Ja lietotne nedarbojas pati par sevi, atveriet izvēlni Sākt un palaidiet to, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
 14. Kad rīks pabeigs skenēšanu, tiks parādīts novecojušu, trūkstošu un bojātu draiveru saraksts. Ja grafikas kartes draiverim ir kādas problēmas, tas tiks parādīts sarakstā.
 15. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai aicinātu programmu lejupielādēt un instalēt atjaunināto draivera versiju.
 16. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un palaidiet spēli.

Pārbaudiet savas spēles failu integritāti

Pēc grafikas kartes draivera atjaunināšanas nākamais, kas jādara, ir jāpārliecinās, vai neviens no jūsu spēles failiem nav pazudis vai bojāts. Bojāti vai trūkstoši instalācijas faili ir vieni no biežākajiem spēļu avāriju cēloņiem. Šie faili, iespējams, ir bojāti ar ļaunprātīgu programmatūru, izdzēsti no antivīrusu programmas vai bojāti pēc pēkšņas sistēmas izslēgšanas, kamēr spēlējāt spēli.

Problēmu spēles failu labošana ietver spēles klienta izmantošanu, lai tos atrastu un aizstātu. Šajā gadījumā jūs izmantosiet Epic Games Launcher. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

 1. Veiciet dubultklikšķi uz darbvirsmas saīsnes Epic Games Launcher vai dodieties uz izvēlni Sākt, lai meklētu lietojumprogrammu.
 2. Pēc programmas atvēršanas dodieties uz savu bibliotēku un pārslēdzieties uz spēles cilni.
 3. Noklikšķiniet uz trim punktiem blakus nosaukumam un nolaižamajā izvēlnē atlasiet Pārbaudīt.
 4. Tagad klients sāks skenēt spēles failus jūsu sistēmā. Visi faili, kas nesakrīt ar atjaunināto versiju Epic Games palaidējā, tiks automātiski aizstāti.
 5. Kad process ir pabeigts, restartējiet klientu un palaidiet Ceļojums uz Savage Planet, lai pārbaudītu, vai problēma ir atrisināta.

Neļaujiet pretvīrusu programmai bloķēt Ceļojumu uz Savage Planet

Antivīrusu programmas ne vienmēr spēlē jauki ar jaunām vai nesen atjauninātām spēlēm. Ceļojums uz Savage Planet nav pasargāts no tā. Iespējams, ka jūsu drošības programma atzīmē spēli kā draudu un tādējādi to bloķē. Tas attiecās uz daudziem citiem spēlētājiem.

Šajā gadījumā atbrīvošanās no problēmas ietver spēles kā izslēgšanas pievienošanu sistēmas aizsardzības programmā. Lai gan daudzi spēlētāji izmantoja pretvīrusu programmu atspējošanu, drošākais veids ir novērst lietojumprogrammas bloķēšanu.

Opcija Izslēgšana dažādās antivīrusu programmās tiek dēvēta par dažādiem nosaukumiem. Iespējams, jums būs jāmeklē opcija Izņēmumi, Izņēmumi, Baltais saraksts vai SafeList. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet to viegli identificēt. Ja jūs joprojām nezināt, kā rīkoties, lietojumprogrammas izstrādātāja vietnē varat atrast vienkāršu ceļvedi.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums spēli kā izslēgšanu pievienot Windows drošības programmas vīrusu un draudu aizsardzībai:

 1. Atveriet lietojumprogrammu Iestatījumi, pieskaroties Windows logotipa taustiņam un noklikšķinot uz zobrata ikonas izvēlnē Sākt vai ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēloties Iestatījumi. Varat arī nospiest Windows + I, lai ātrāk izsauktu lietotni.
 2. Kad parādās Windows iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināšana un drošība.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības saskarne, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Pārslēdzieties uz galveno apgabalu (cilne Windows drošība) un sadaļā Aizsardzības apgabali noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 5. Kad esat redzējis vīrusu un draudu aizsardzības saskarni, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus sadaļā Virus & Threat Protection Settings.
 6. Kad parādās vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu ekrāns, ritiniet uz leju līdz sadaļai Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 7. Kad tiek atvērts izslēgšanas ekrāns, noklikšķiniet uz pluszīmes blakus Pievienot izslēgšanu un pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties opciju Mape.
 8. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Atlasīt mapi, atrodiet Ceļojums uz Savage Planet instalācijas mapi, noklikšķiniet ar peles kreiso taustiņu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atlasīt mapi.
 9. Pārbaudiet, vai avārijas problēma joprojām pastāv.

Palieliniet peidžeru failu

Jūsu peidžeru fails ir papildu atmiņa, kuru Windows izveido jūsu cietajā diskā, lai papildinātu jūsu galveno sistēmas atmiņu, kad tā sasniedz jaudu. Lapošanas fails, kas pazīstams arī kā virtuālā atmiņa, var radīt problēmas, ja tas nav pietiekami liels. Tātad, mēģiniet to palielināt, lai pārbaudītu, vai problēma izzūd.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasiet File Explorer. Failu pārlūku var atvērt ātrāk, vienlaikus pieskaroties Windows logotipam un E taustiņiem.
 2. Kad esat redzējis File Explorer logu, dodieties uz kreiso rūti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Šis dators un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti, kad konteksta izvēlne nolaižas.
 3. Kad parādās sistēmas logs, pārslēdzieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Papildu sistēmas iestatījumi.
 4. Kad tiek parādīta dialoglodziņa Sistēmas rekvizīti cilne Papildu, dodieties uz Veiktspēja un noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 5. Kad dialoglodziņš Veiktspējas opcijas parādās, pārslēdzieties uz tā cilni Papildu.
 6. Pārejiet uz virtuālo atmiņu un noklikšķiniet uz pogas Mainīt.
 7. Kad esat redzējis dialoglodziņu Virtuālā atmiņa, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Automātiski pārvaldīt visu disku peidžeru failu lielumu”.
 8. Pēc tam ar peles kreiso taustiņu noklikšķiniet uz sējuma, kurā atrodas peidžeru fails, pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Custom Size”.
 9. Tagad pielāgojiet sākotnējo un maksimālo izmēru augstākai vērtībai. Ieteicams, lai izmērs būtu divreiz lielāks par sistēmas atmiņas ietilpību.
 10. Noklikšķiniet uz pogas Labi visos atvērtajos dialoglodziņos un pēc tam palaidiet Ceļojums uz Savage Planet, lai pārbaudītu avārijas problēmu.

Secinājums

Avarēšanas problēmai tagad vajadzētu būt sen. Ja jums ir vēl kādas problēmas vai vēlaties ziņot, kā veiksmīgi atrisināt problēmu, laipni lūdzam izmantot tālāk sniegto komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found