Windows

Viegls un bezmaksas labojums lēnam datoram

Bezmaksas labojums lēnam datoram

Kāds ir labākais bezmaksas labojums lēnai datora veiktspējai?

Lēns dators ir kaut kas tāds, ar ko ikdienā jāsaskaras daudziem cilvēkiem. Lēna Windows sāknēšana, nereaģējošas programmas, lēns pārlūks, kas ik pa brīdim sasalst - izklausās pazīstami, vai ne? Un, kad vēlaties labot lēnu datoru, tas parasti nozīmē, ka jums ir vai nu jāatjaunina aparatūra, vai pat jāpieņem tehniķis. Tas maksā naudu. Bet ir veids, kā padarīt datoru ātrāku, neiztērējot ne centa. Šeit ir labākais bezmaksas labojums lēnai datora veiktspējai.

Kad jūsu dators pēkšņi kļūst lēns, vispirms ir jāpārbauda, ​​vai tajā nav vīrusu, ļaunprātīgas programmatūras un spiegprogrammatūras. Ļaunprātīgas programmas maina datora iestatījumus, nozog joslas platumu, lai pārsūtītu datus un padarītu datoru lēnu. Tātad, ja jūsu dators ir kļuvis aizdomīgi lēns visu nakti, lēna datora bezmaksas labojums ir bezmaksas anti-malware un anti-spyware programmatūras lejupielāde un infekciju noņemšana no datora. Kad visi vīrusi būs pazuduši, jūs pamanīsit tūlītēju ātruma pieaugumu.

Ja pretvīrusu programmatūras skenēšana ir tīra, bet dators joprojām ir lēns, tas var nozīmēt, ka jūsu dators ir stipri sadrumstalots. Failu sadrumstalotība var krasi samazināt datora veiktspēju, jo tas ietekmē lēnāko datora daļu - cieto disku. Faila sadrumstalotība liek cietā diska nolasītajai rokai darboties vairāk nekā nepieciešams, kas prasa vairāk laika. Tātad, ja jūsu faili ir sadrumstaloti, dokumentu, videoklipu, dziesmu atvēršana un programmu palaišana būs ļoti lēna.

Vēl viens bezmaksas labojums lēniem datoriem

Bezmaksas lēnā datora, kas cieš no sadrumstalotības, labojums ir vienkāršs - vienkārši palaidiet Disk Defragmenter - iebūvēto Windows utilītu. Šo rīku varat atrast, noklikšķinot uz Sākt un pēc tam dodoties uz Programmas - Piederumi - Sistēmas rīki. Defragmentēšana ir jādara regulāri, jo sadrumstalotība uzkrājas, lietojot datoru. Tāpēc ieteicams vismaz reizi mēnesī defragmentēt datoru.

Ja datora palaišana prasa ilgu laiku, iespējams, ka jums ir pārāk daudz programmu, kas tiek palaistas Windows sāknēšanas laikā. Jo vairāk programmu ir konfigurēts darbināšanai sistēmas startēšanas laikā, jo ilgāk Windows ir jāielādē visas. Lai dators tiktu ielādēts ātrāk, jums jāpielieto vienkāršs bezmaksas labojums lēnai datora palaišanai - jākonfigurē nevajadzīgas programmas, lai tās netiktu startētas Windows sāknēšanas laikā. To var izdarīt, noklikšķinot uz Sākt un meklēšanas joslā ierakstot msconfig. Tad viss, kas jums jādara, ir doties uz cilni Startup un noņemt atzīmi no programmām, kuras nevēlaties automātiski startēt. Pēc tam restartējiet datoru un izbaudiet ātrumu.

Šajā rakstā aprakstīto darbību veikšana palīdzēs uzturēt datoru labā stāvoklī. Regulāri veicot datora apkopi, jūsu dators var darboties daudz ātrāk un saglabāt to stabilu. Atcerieties, ka lēnai datora veiktspējai ir pieejams bezmaksas labojums - jums vienkārši jāzina, kurus rīkus izmantot un kādus apkopes uzdevumus veikt.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found