Windows

Lai pārbaudītu Bluetooth ierīču akumulatora statusu operētājsistēmā Windows 10?

Pateicoties Bluetooth tehnoloģijai, cilvēki bezvadu režīmā var savienot vairākas ierīces ar savu Windows 10 datoru. To var izmantot, lai pārsūtītu failus vai darbotos ar elektroniskām ierīcēm, ieskaitot bezvadu austiņas, spēļu konsoles un citas datoru perifērijas ierīces. Kaut arī Bluetooth ir noteikti ierobežojumi, piemēram, mazāks joslas platums nekā Wi-Fi un mazāks diapazons, tas joprojām var nodrošināt drošu savienojumu starp jūsu ierīcēm.

Tagad, ja izmantojat tādas Bluetooth ierīces kā tastatūru, irbuli, peli vai austiņas, jūs vēlētos uzzināt, vai to akumulatora līmenis joprojām ir pietiekams. Ja esat instalējis Windows 10 versiju 1809 - sauktu arī par 2018. gada oktobra atjauninājumu -, izmantojot iestatījumu lietotni, varēsit pārbaudīt Bluetooth perifērijas ierīču akumulatora uzlādes līmeni. Paturiet prātā, ka to var izdarīt tikai tad, ja ierīce atbalsta šo funkciju.

Šajā ziņojumā mēs iemācīsim, kā pārbaudīt Bluetooth ierīces akumulatora uzlādes līmeni operētājsistēmā Windows 10. Pārliecinieties, vai datorā ir instalēta Windows 10 versija 1809. Kad esat to izdarījis, varat pāriet uz tālāk norādītajām darbībām.

Kā pārbaudīt Bluetooth ierīces akumulatora līmeni operētājsistēmā Windows 10

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Atlasiet Ierīces.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Bluetooth un citas ierīces.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un dodieties uz sadaļu Pele, Tastatūra un Pildspalva.
 5. = Atlasiet savu Bluetooth ierīci. Kad tas būs izdarīts, blakus ierīcei vajadzētu redzēt akumulatora līmeņa rādītāju.

Ja esat izpildījis iepriekš minētās darbības, bet joprojām neredzat akumulatora indikatoru, tas nozīmē, ka nedarbojaties ar jaunāko Windows 10 versiju. Ir arī iespējams, ka jūsu Bluetooth ierīce nepiedāvā šo funkciju.

Pro padoms. Lai nodrošinātu, ka jūsu Bluetooth ierīces ir sagatavotas šai funkcijai, ieteicams atjaunināt to draiverus. Lieliski, veicot šo apkopes procedūru, tiek atrisināti arī dažādi datoru veiktspējas jautājumi. Kad jāatjaunina draiveri, jums ir trīs iespējas:

 • Piekļuve ierīču pārvaldniekam
 • Apmeklējot ražotāja vietni, lai lejupielādētu draiverus
 • Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju
<

Piekļuve ierīču pārvaldniekam

 1. Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “devmgmt.msc” (bez pēdiņām).
 3. Atveriet ierīču pārvaldnieku, noklikšķinot uz Labi.
 4. Izvērsiet Bluetooth kategorijas saturu.
 5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Bluetooth ierīces un pēc tam opcijās atlasiet Atjaunināt draiveri. Noteikti atkārtojiet šo darbību visās izmantotajās Bluetooth perifērijas ierīcēs.

Apmeklējot ražotāja vietni, lai lejupielādētu draiverus

Tiesa, lai atjauninātu draiverus, izmantojot ierīču pārvaldnieku, nepieciešami daži klikšķi. Tomēr šī metode var būt neuzticama, jo tā var palaist garām draiveru jaunāko versiju. Tātad jūs joprojām varat apmeklēt ražotāja vietni, lai lejupielādētu un instalētu pareizās draivera versijas. Tomēr, lietojot šo metodi, jums jābūt piesardzīgam. Paturiet prātā, ka nesaderīga draivera instalēšana radīs sistēmas nestabilitātes problēmas.

Izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Visdrošākā un ērtākā draiveru atjaunināšanas metode ir Auslogics draiveru atjauninātāja izmantošana. Kad esat instalējis šo rīku, tas identificēs jūsu Windows versiju un procesora veidu. Turklāt viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un visi jūsu draiveri tiks automātiski atjaunināti. Auslogics draiveru atjauninātājs meklēs jaunākos, ražotāja ieteiktos draiverus jūsu datoram. Pēc procesa pabeigšanas pamanīsit ievērojamu uzlabojumu Bluetooth ierīču veiktspējā. Kopumā arī jūsu dators darbosies efektīvāk.

Ko jūs domājat par jauno Bluetooth akumulatora līmeņa funkciju?

Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas. Pievienojieties diskusijai zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found