Windows

Kā atrast un izdzēst failu dublikātus

Failu dublikāti

Lielākā daļa datoru lietotāju failus izveido un lejupielādē katru dienu. Mums visiem patīk lejupielādēt dziesmas, izmēģināt jaunu programmatūru, augšupielādēt un rediģēt fotoattēlus, kā arī skatīties filmas.

Pēc kāda laika jūs varat pamanīt, ka jūsu cietais disks ir gandrīz pilns un brīvas vietas gandrīz nav atlicis - tas ir pilnībā iepakots ar visiem lejupielādētajiem un izveidotajiem failiem! Tātad, ko darīt? Daži cilvēki iet un nopirktu lielāku cieto disku, vai varbūt otru, vai pārsūtītu dažus failus uz zibatmiņas disku vai ārēju cieto disku - ir desmitiem dažādu iespēju. Tomēr tie visi maksā naudu. Tāpēc daudzi cilvēki vienkārši sāk izdzēst failus un galu galā izdzēš kaut ko svarīgu. Nav labi. Bet ir labāks veids, kā palielināt vietu cietajā diskā - viss, kas jums jādara, ir jāatrod un jāizdzēš failu dublikāti.

Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz failu dublikātu pārblīvē jūsu cietā diska vietu. Visas tās dziesmas, kuras ir lejupielādētas divas reizes, svētku fotogrāfijas augšupielādētas vairākas reizes, dokumenti ir nokopēti un ielīmēti tā, lai tie būtu uzreiz divās mapēs - izklausās pazīstami, vai ne? Viss, kas jums jādara, ir jāizdzēš failu dublikāti, un jums atkal būs daudz brīvas vietas diskā.

Bez cietā diska vietas izmantošanas failu dublikāti var palēnināt jūsu datoru. To dzēšana palīdzēs paātrināt datora darbību, defragmentēšanu, Windows meklēšanu un pretvīrusu skenēšanu.

Bet kā tos atrast? Pārlūkojot datora mapes, jūs vienmēr varat pavadīt stundas, mēģinot identificēt failu dublikātus. Vai arī jūs varētu izmantot Windows meklēšanu, lai atrastu failus ar tādu pašu faila nosaukumu. Izklausās pēc garlaicīga darba, vai ne?

Par laimi ir daudz bezmaksas programmu, kas palīdzēs jums atrast un izdzēst failu dublikātus. Šeit ir gan vispārīgi failu dublikātu noņēmēji, gan programmatūra, kas koncentrējas uz konkrētiem failu tipiem, piemēram, iTunes dublikāti, MP3 vai attēli.

Izvēloties failu noņemšanas dublikātu, pārliecinieties, vai tam ir priekšskatījuma opcija un vai tie var saskaņot failus pēc satura, izmantojot baitu pēc baita salīdzinājumu. Tādā veidā jūs nekad neizdzēsīsit svarīgu failu, kas izskatās kā dublikāts, pat ja ir divi faili, kuriem ir tāds pats faila nosaukums.

Šeit ir dažas bezmaksas programmas, kuras jūs varētu vēlēties apsvērt:

  • Auslogics Duplicate File Finder - viegla lietojumprogramma ar visām nepieciešamajām funkcijām, piemēram, failu saskaņošana pēc satura un vairāku disku atbalsts
  • Failu meklētāja dublikāts - var atklāt un izdzēst tukšos failus
  • Ātra failu dublikātu meklēšana - ļauj priekšskatīt attēlus un dziesmas
  • Easy Duplicate File Finder - atbalsta vairākus diskus

Es ceru, ka šis padoms par to, kā paātrināt datoru, izdzēšot dublētus failus, uzlabos jūsu pieredzi.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found