Windows

Jauni Notepad uzlabojumi: pārbaudiet Windows 10 veikalā

Vai zinājāt, ka tad, kad nākamais funkcijas atjauninājums (Windows 10 versija 20H1) būs pieejams sabiedrībai kaut kad aptuveni nākamā gada aprīlī, Notepad (Windows iebūvētais teksta redaktors) kļūs par veikala lietojumprogrammu?

Kas jauns Notepad operētājsistēmai Windows 10?

Microsoft ir veicis vairāk nekā dažus Notepad uzlabojumus operētājsistēmā Windows 10, tostarp meklēšanu aptvēris, paplašinātu līnijas beigu atbalstu un indikatoru, kad neesat saglabājis jaunu ierakstu.

Un tagad viņi vēlas panākt, lai rīks kļūtu par veikala lietojumprogrammu.

Saskaņā ar Microsoft Brandon LeBlanc un Dona Sarkar teikto, šis lēmums viņiem ļaus elastīgi ieviest labojumus un ieviest papildu jauninājumus ārpus sešu mēnešu intervāliem, kuros tiek izlaisti galvenie Windows atjauninājumi.

Tomēr tas nozīmē arī to, ka varēsiet atinstalēt lietotni, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tās izvēlnē Sākt un atlasot “Atinstalēt”. Bet jums ir maz iemeslu to darīt. Pat ja jūs nelietojat rīku, tā noņemšana neatbrīvo daudz vietas cietajā diskā.

Bieži uzdotie jautājumi

  • Vai es varu lejupielādēt Notepad no Windows 10 veikala?

Pagaidām, lai lejupielādētu lietotni, jums jāatrodas Windows 10 iekšējās versijas 18963 versijā.

  • Kā atjaunināt Notepad versiju?

Kamēr netiek izlaista Windows 10 versija 20H1, Notepad jauninājumi joprojām tiks iekļauti Windows atjauninājumos.

Kā jūs redzat šo soli, lai Notepad būtu pieejams veikalā? Vai tas ir apsveicams, vai jūs domājat, ka Microsoft varētu sākt pievienot rīkam nelabvēlīgas izmaiņas tagad, kad var veikt biežākus atjauninājumus?

Informējiet mūs par savām domām, atstājot mums komentāru zemāk esošajā sadaļā.

Tagad mēs jums atstāsim šo svarīgo padomu: Lai jūsu dators darbotos nevainojami un nodrošinātu, ka nesastapsieties ar negaidītām problēmām, piemēram, baidītajiem nāves zilajiem ekrāniem, ir svarīgi visu laiku atjaunināt draiverus. Auslogics draivera atjauninātājs nodrošina perfektu risinājumu, kā automātiski tikt galā ar nesaderīgiem, trūkstošiem, korumpētiem vai novecojušiem draiveriem datorā. Iegūstiet rīku jau šodien un dodiet sev zināmu mieru.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found